Pokalbiai apie viską ir nieką.

Visa, kas nesusiję su medžiokle.
Сообщения не связанные с охотой.
User avatar
gvazdys
Varovas
Varovas
Posts: 35
Joined: 2010-Jul-28 09:04
Location: Vilkaviskis/Marijampole

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by gvazdys »

girdejau tose vokieciu statytose kazarmose labai nekokybiskai uzdazytos svastikos penkiakampemis zvaigzdemis :) as vasara buvusioj musu Tevynej keliavau dviraciu, labai idomu.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by 30-06 »

Tose vokieciu statybos kazarmose buvo ruskiams neisivaizduojama prabanga :twisted: .Koridoriai iskloti geltonomis plytelemis. Pasieniais vysnines spalvos lenkti "kokliai" uzeinantys ant sienu.Patalpose azuolinis parketas :good: .Patalpos buvo skirtos keturiems kareiviams.Rusai isdauze sienas ir padare kazarmas,kad tilptu po 20-30 snukiu.Laiptinese laiptai marmuriniai.Rankturiai kalto metalo su azuoliniu virsum.Lauke,kiekvienas lietaus kanalizacijos sulinys turejo sieteli,kad visokie lapai ir sakaliai neuzkistu kanalizacijos.Bosevikams pasirode per sunku kratyt sieteliu turini tai anie juos iskastravo :crazy: .Po to reikedavo chujarint uzsikisusius vamzdzius :D .Visa teritorija buvo grista tasytais akmenukais.Nuotraukose matosi fragmentai.Tankas ant ju sukdavosi vilkeliu ir,kad nors viena isluptu is vietos.Ne velnio.Suleista preciziskai.Beje,nuotraukose Nr.4 ir 5 matosi vokieciu pries kara gristo kelio gabalai.Atkreipkit demesi kokia tvarka sudeti tie akmenai ir kokios kokybes yra kelias kuriam maziausiai 90 metu :shock: .Patekau ten budamas devyniolikos,bet net tada uzteko smegenu palygint skirtumus tarp dvieju tautu ir suprast,kad ne kiekvienas pralaimejes juo ir lieka :) .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by fukas »

skaičiau dabar gerą knygą apie II pasaulinį "Moteris Berlyne", knyga yra vokietės autentiškas dienoraštis. Žiauriai gera knyga ir kai kurios mintys apie vokiečių ir rusų tautų skirtumus, vienas jos sakinys itin gerai apibūdina vokiečius "tas nelemtas mūsų preciziškumas, net ir koncentracijos stovyklose visi kaliniai ir jų sudeginimas krosnyje buvo detaliai aprašyti ir užfiksuoti registracijos knygose" :wink:
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by fukas »

30-06 wrote:Patekau ten budamas devyniolikos,bet net tada uzteko smegenu palygint skirtumus tarp dvieju tautu ir suprast,kad ne kiekvienas pralaimejes juo ir lieka :) .
o mes vaikai iš tokių patekusių kaylydavom ženkliukų, nes esu gimęs ir užaugęs Kudirkos Naumiestyje, kuris buvo tik per Širvintos upelį nuo oblasties ir tankų dalinio :wink:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by Strelcius »

uztai ir stovi Vokietija visa galva auksciau uz Europa
Lietuvis
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

dievas.jpg
Aš: Dieve, ar galiu Tavęs paklausti?

Dievas: Žinoma.

Aš: Prižadėk, kad nesupyksti..

Dievas: Pažadu.

Aš: Kodėl leidai, kad man šiandien taip nesisektų?

Dievas: Ką turi omenyje?

Aš: Na, ne tik kad pramiegojau, bet ir užtruko amžinybę kol mašina užsivedė..

Dievas: Taip...

Aš: Per pietus man pagamino sumuštinį ne tokį kokį užsisakiau ir teko vėl laukti...

Dievas: Hmm..

Aš: Pakeliui namo, mano telefonas išsikrovė vos tik spėjau pakelti ragelį...

Dievas: Gerai..

Aš: Ir galiausiai, grįžęs namo, norėjau atsipalaiduoti ir įmerkti kojas į masažuoklį... BET ir šis neveikė! Šiandien viskas nesisekė! Kodėl tiek blogų dalykų leidai, kad man nutiktų?

Dievas: Teko tau leisti ilgiau pamiegoti ir mašinai neužsivesti nes tavo maršrute buvo girtas vairuotojas, kuris būtų Tave nutrenkęs.

Aš: OH..

Dievas: Pirmas žmogus pagaminęs Tau sumuštinį buvo sergantis tą dieną, nenorėjau, jog užsikrėstum, nes žinau kokia Tau šiandien svarbi darbo diena buvo.

Aš (susigėdęs): gerai...

Dievas: Tavo telefonas išsikrovė, nes žmogus Tau skambinęs ketino duoti melagingą liudijimą apie Tavo draugę. Rytoj Jūsų metinės... Neleidau, jog Jūsų meilė pakliūtų į pinkles dėl kažkokių piktadarių.

Aš (pažnibždomis): Supratau..

Dievas: Ai, ir dėl masažuoklio.. Tuo metu jis būtų padaręs trumpą sujungimą, pamaniau, jog nenorėsi sėdėti tamsoje.

Aš: Atleisk man Dieve..

Dievas: Niekada nedvejok manimi. Mano planas visada bus geresnis negu Tavo. Pasitikėk manimi.

Aš: Per amžius. Ačiū Tau Dieve už viską!

Dievas: Prašom, mano sūnau. Tai buvo dar viena diena būnant Tavo Dievu tėvu ir aš myliu ir saugau Jus...
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by 30-06 »

:shock: %) Ramai........muset sergi...... :icc07: ?????A kur paveiksliukai su moteriskiu subinytem :oops: ..aaaaaa?
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

Neeeeeee... , nesergu ir jau antra diena kaip nevartoju :idd04: Paprasčiausiai įsiskaičiau ir patiko filosofiniai žodžiai :wink: Ir tu dar sykį pasiskaityk :twisted:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

Soda: kertam lažybų, jūs nežinojote!

ekodiena.lt
2015-05-22
soda-640x400.jpg
Žemėje būtų labai gera gyventi, jeigu visas mūsų problemas spręstume pasitelkę universalias priemones. Deja, norus pildančios auksinės žuvelės egzistuoja tik pasakose… Tačiau kasdienėje buityje, kalbant apie paprastus ir gal net gana banalius dalykus, universalumu pasižyminčių priemonių tikrai esama. Viena iš jų – pati paprasčiausia soda.

Paprastai ši priemonė naudojama labai retai, tačiau išbandžius ją kitos neretai tiesiog nublanksta. Juk sodą galima panaudoti pačioms įvairiausioms reikmėms – ji tampa nepamainoma pagalbininke kulinarijoje, buityje, tinka grožio ir sveikatos procedūroms ir t.t.

Šalina dėmes

Išmaišykite 6 valgomuosius šaukštus sodos trečdalyje puodelio šilto vandens, užtepkite ant dėmių, truputį palaikykite ir įkiškite skalbti kaip paprastai.

Šalina nemalonius šiukšliadėžės kvapus

Soda gali suteikti gaivumo šiukšliadėžei, net jeigu joje yra šiukšlių. Tiesiog užberkite šiek tiek sodos. Ir, žinoma, nepamirškite reguliariai išplauti šiukšliadėžės (pageidautina – taip pat su soda).

Užpildas vinių paliktoms skylėms

Sumaišykite sodą su dantų pasta ir užtepkite skyles. Palaukite, kol gerai išdžius.

Indų pėdsakai
Jeigu ant medinių baldų liko dėmių nuo lėkščių ir stiklinių, jas nuvalyti galima sodos tirpale sudrėkintu skudurėliu.

Vamzdžių valymui ir kvapams iš jų naikinti

Supilkite puoduką sodos į vamzdžius, užpilkite ant viršaus tokiu pat kiekiu acto. Pridenkite kuo nors ir palikite kuriam laikui, o po to užpilkite karštu vandeniu.

Šaldytuvo kvapams naikinti

Geriausia, kai šaldytuvas nekvepia niekuo, todėl laikykite jame atidarytą sodos pakelį (galima ir šaldymo kameroje). Tiesa, anglis su šia užduotimi susidoroja geriau, bet jeigu jos nėra – išsiversti galima ir su soda.

Riebaluotų indų plovimui

Jeigu plaunate indus indaplovėje, sumaišykite du šaukštus sodos su pasirinkta plovimo priemone, ir be problemų nuplausite visus riebalus. Na, o jeigu indus plaunate rankomis, palikite juos ištepę tokiu mišiniu 15 minučių.

Smulkintuvo (virtuvės kombaino) valymui

Kad nereikėtų išimti visų peiliukų, pripilkite iki pusės vandens, įberkite šaukštą sodos ir įpilkite šiek tiek indų ploviklio. Įjunkite smulkintuvą kelioms sekundėms ir išskalaukite su vandeniu.

Mikrobangų krosnelės valymui

Anksčiau ar vėliau mikrobangų krosnelė pradeda nemaloniai kvepėti. Visų šių „aromatų“ puokštės atsikratysite, jeigu lėkštutėje su vandeniu ištirpinsite 2 šaukštus sodos, įkišite į mikrobangų krosnelę ir pakaitinsite 3 minutes. Po to patrinkite krosnelės vidų kempine arba skudurėliu.

Kavinuko valymui

Pripilkite šilto vandens ir įberkite ketvirtadalį puodelio sodos. Skalaukite, kol nutirps apnašos.

Nemalonus avalynės kvapas

Nesvarbu, ar kalbame apie sportinius batus, ar apie aukštakulnius batelius – receptas visai avalynei vienas: palikite paketėlį sodos apavo viduje.

Dezodorantas plastikiniams indeliams

Kadangi plastikiniai indeliai ilgai išlaiko įvairius kvapus, vien išplauti indų plovikliu nepakanka. Pripilkite į juos vandens ir įberkite sodos, kurį laiką palaikykite, ir tada išplaukite kaip paprastai.

Veido kaukė

Lygiomis dalimis sumaišykite sodą ir vandenį, užtepkite ant veido ir po 10 minučių nuplaukite sukamaisiais judesiais – taip pašalinsite apmirusias odos ląsteles ir išvalysite poras.

Nuo pleiskanų

Jeigu įprastą šampūną 2 savaitėms pakeisite sodos tirpalu, pleiskanas galėsite pamiršti.

Nemalonus rankų kvapas

Jeigu pjaustėte svogūną ar česnaką, ir dabar jūsų rankos nemaloniai kvepia, sumaišykite sodą ir skystą muilą (santykiu 3:1), tada nusiplaukite rankas. Taip ne tik pašalinsite nemalonius kvapus, bet dar ir suminkštinsite odą.

Savadarbis kūno dezodorantas

Lygiomis dalimis sumaišius sodą ir kukurūzų krakmolą, galima gauti puikiausią dezodorantą – tereikia pabarstyti pažastis šiuo mišiniu ir viskas. Jeigu jums arčiau širdies rutulinis arba pieštukinis dezodorantas, tokį mišinį maišykite su kokosų aliejumi.

Mažina niežulį po vabzdžių įkandimo

Sumaišykite sodą ir vandenį (santykiu 1:3) ir patepkite šiuo mišiniu niežtinčią vietą – palengvėjimą pajusite jau po kelių minučių.

Kaip ištraukti stiklo šukeles

Jeigu sudaužėte stiklinę ir mažų šukelių pateko po oda, iš sodos ir vandens pasidarykite košelę, patepkite ja pažeistą vietą ir aptvarstykite. Po paros oda pabrinks, ir pašalinti šukeles bus paprasčiau.

Kempinių plovimui

Taip, plauti reikia net ir valymo priemones. Litre vandens ištirpinkite 4 šaukštus sodos ir išplaukite kempines.

Naminių gyvūnų žaisliukų valymui

Sakoma, kad šuns burnos ertmė švaresnė, negu žmogaus, tačiau tai negelbsti žaislų nuo dulkių, ir purvo. Ištirpinkite litre vandens 4 šaukštus sodos – šiuo tirpalu lengvai nuplausite nešvarumus. Jeigu žaislas iš kailio, pabarstykite jį soda ir nuvalykite šepetėliu po 15 minučių.

Vaikų žaislų valymui

Pabarstykite drėgną ir švarią kempinę soda ir tiesiog nuvalykite tuos žaisliukus ir paviršius, su kuriais kontaktuoja jūsų mažylis.

Automobilio salono valymui

Medžiaga sugeria kvapus. Pabarstykite saloną soda, palaukite 15 minučių arba daugiau ir išsiurbkite su dulkių siurbliu. Soda tinka ir chromuotiems paviršiams, akumuliatoriams, kilimėliams ir peleninei valyti.

Nuo piktžolių

Viskas, ką reikia padaryti – pabarstyti piktžoles soda.

Kačių tualetui

Prieš pildami kraiką į dėžutę, ant dugno plonu sluoksniu paberkite sodos. Jos reikėtų užberti ir ant viršaus – visa tai padės išvengti nemalonaus kvapo.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

vertė.jpg
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

Kažkokius košmarus sapnavau šianakt %) Susapnavau kad antrą kartą į armiją pajamė, o aprengt neturi kuom :crazy: ...
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 958
Joined: 2008-May-12 18:26

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by šatas »

tai gal in savanorius buvai užsirašes,ir pamiršai :D
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

marsas.jpg
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

30 цитат несравненной Фаины Раневской :good:



AdMe.ru решил вспомнить остроумные высказывания великой актрисы, которые в свое время заставляли надолго умолкать собеседников.

Цитаты

Всю свою жизнь я проплавала в унитазе стилем баттерфляй.
Нас приучили к одноклеточным словам, куцым мыслям, играй после этого Островского!
Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
Под самым красивым хвостом павлина скрывается самая обычная куриная жопа. Так что меньше пафоса, господа.
Я как яйца: участвую, но не вхожу.
Почему все дуры такие женщины?
Вы знаете, что такое сниматься в кино? Представьте, что вы моетесь в бане, а туда приводят экскурсию.
Жизнь — это затяжной прыжок из п*зды в могилу.
Я как старая пальма на вокзале — никому не нужна, а выбросить жалко.
Для актрисы не существует никаких нeyдoбcтв, если это нyжно для рoли.
Когда я начинаю писать мемуары, дальше фразы: «Я родилась в семье бедного нефтепромышленника...», — у меня ничего не получается.
Чтобы получить признание — надо, даже необходимо, умереть.
Лесбиянство, гомосексуализм, мазохизм, садизм — это не извращения. Извращений, собственно, только два: хоккей на траве и балет на льду.
Красивые люди тоже срут.
Я не признаю слова «играть». Играть можно в карты, на скачках, в шашки. На сцене жить нужно.
Все приятное в этом мире либо вредно, либо аморально, либо ведет к ожирению.
Я вас ненавижу. Куда бы я ни пришла, все оглядываются и говорят: «Смотри, это Муля, не нервируй меня, идёт».
Каждый волен распоряжаться своей жопой, как ему хочется. Поэтому я свою поднимаю и у**ываю.
Получаю письма: «Помогите стать актером». Отвечаю: «Бог поможет!».
Женщины, конечно, умнее. Вы когда-нибудь слышали о женщине, которая бы потеряла голову только от того, что у мужчины красивые ноги?
Пи-пи в трамвае — все, что он сделал в искусстве.
Талант — это неуверенность в себе и мучительное недовольство собой и своими недостатками, чего я никогда не встречала у посредственности.
Четвертый раз смотрю этот фильм и должна вам сказать,что сегодня актеры играли как никогда.
Лучше быть хорошим человеком, «ругающимся матом», чем тихой, воспитанной тварью.


Источник: http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/c ... oj-468105/ © AdMe.ru
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pokalbiai apie viską ir nieką.

Post by medziotojas »

Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply