Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
Alguzas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 178
Joined: 2008-Dec-07 19:38

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by Alguzas »

senelis wrote:kiek man teko matyti "oxota i ribalka"laidas tai Afrikoje net prie dramblio stengiamasi prieiti ko arčiau,Ispanijos kalnuose šaunama trys šimtai metrų ,o kur galvoja medžioti lietuvaičiai gal MĖNULYJE :pardon:
Per tas pačias rusų laidas rodė,kaip kazachstano kalnuose ožius medžioja 700ir daugiau metrų..
Man irgi tokia medžioklė nėra labai prie širdies(jei nekalbam apie lapių medžioklę),tačiau klausimas buvo kokie atsiliepimai apie šį kalibrą,tai ir išdeščiau savo įspūdžius..Galų gale,jei medžiotojas ruošiasi būtent tokiam šūviui,daug treniruojasi,turi tam tinkamą įrangą,tai kodėl gi ne,taisyklės to nedraudžia..Manau,toks medžiotojas gamtai padarys mažiau žalos nei tas,kuris nors ir medžioja iki 100m.,tačiau per metus šauna kokių 10 kartų..
O su drambliais palyginimas visiškai nevietoi,reikia pataikyt gi ne į dramblį,o gan mažą kill zoną,ir dar pramušti nemažai kaulų bei audinių..
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by Strelcius »

menulio kraterines gazeles pyskis nuo Juozapines kalno :D
Lietuvis
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by marcco »

gal kiek nustebinsiu, ale mano nuomonė tuo klausimu šiuo metu biški tolerantiškesnė :twisted: :pardon: jei žmogus naudojantis visomis pagalbinėmis priemonėmis tolimam garantuotam šūviui sugeba iš 400m sušauti su tokia pat garantija, kaip kitas iš 200m ti kur skirtumas? :roll: šepetėlį, ar kiaulės papus papilvėj tiek iš vieno, tiek iš kito atstumo matysi vienodai (ta prasme nematysi :twisted: ) medžioklinių kantraus sėlintojo/tykotojo sugebėjimų irgi reikia vienodai (ta prasme nereikia :roll: ) ti kur tas skirtumas 400, ar 200?? atlaiskit, bet aš jo nematau :pardon:
p.s. jei matyč statistika kiek prašauna/sužeidžia minėtas šaulys kosminiais atstumais ir kitas eilinis statistinis šaunusis medžiotojas iš 200m gal kažkokią nuomonę ir susidaryč :)
senelis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 523
Joined: 2006-Nov-23 13:21
Location: SIAULIAI

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by senelis »

aš pilnai sutinku kad nevisų kišenės vienodos gal žmogus nori į Afrika ,aš pažiurėjau iš savo burelio pozicijų ,su jaunimu man ginčytis sunku o gal net netikslinga tad taiklių šuvių Afrikoj
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by jura »

mėginčiau spėt,kad šaunant iš 200m ir 400m, sužeidimų ir nerastų skaičius turėt didėti, praporcingai atstumui/maždaug dvigubai/ :pardon: vien šovimo vietą,kaip atrast reik už 400m :cool:nu nebent pykštelėjai iš puse kylo ir jei nenuvirto vietoj,net nevargsti ieškot :(
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by marcco »

jura wrote:mėginčiau spėt,kad šaunant iš 200m ir 400m, sužeidimų ir nerastų skaičius turėt didėti, praporcingai atstumui/maždaug dvigubai/ :pardon: vien šovimo vietą,kaip atrast reik už 400m :cool:nu nebent pykštelėjai iš puse kylo ir jei nenuvirto vietoj,net nevargsti ieškot :(
kai šaunas tas pats šaulys, su ta pačia įranga- tikiu, kad taip :) tačiau aš turėjau galvoje palyginimą, kai šaunama iš 200m su eiliniu komplektu (šautuvas-optika-šovinys) ir eiliniais gabumais :D ,bei aprašytu atveju - rimtas komplektas ir, tikėtina, neprastas šaulys (norisi tikėti, kad neprastas ne talentu, o patirtimi šaudykloje ;) )jura pats žinai, kad nesu ir niekada nebuvau už tolimus šūvius (nekalbant apie lapių medžioklę ant sniego), bet manau, kad tarp 200m ir 400m kartais galima dėt lygybės ženklą, tad gal be reikalo nežinant aplinkybių smerkiami tie keturišimtiniai ir sveikinami dušimtiniai :wink:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by Strelcius »

o man beveik dzin :)
taciau kad padeti ligybes zenkla reikia labai daug zoles apsikt. kas nebande arba isivaizdavo is akies kad bande, siulau tiksliai atsimieruot 400m ir pabandyt pokstelet 10 suviu ir idet grupes foto cia. :beer:
kai saka тренироватса надо ir nesvarbu ar is 200 ar 400 ;)
Lietuvis
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by marcco »

Strelcius wrote: kai saka тренироватса надо ir nesvarbu ar is 200 ar 400 ;)
vo būtent :good: nu čia kaip ir tas pats, ką aš bandau pasakyt gerokai per aplinkui :D
Alguzas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 178
Joined: 2008-Dec-07 19:38

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by Alguzas »

siulau tiksliai atsimieruot 400m ir pabandyt pokstelet 10 suviu ir idet grupes foto cia. :beer:


Kadangi savo graižtvo dar neturiu,tai tenka šaudyt su svetimais.Čia be treniruočių,pernai pavasarį,500m.,6 šūviai:
Image
ir šiemet,pavasarį,400m.6 šūviai:
Image
Abu kartus šaudžiau su Blaser Tactical 2,.308,optika zeiss,6-24x56,antra kart-6-24x72..Atsigulus,nuo atramos,šoviniai pernai Normos,diamond line match,šiemet-Hornady kažkurie tai match.
Pasikartosiu,pernai su tuo šautuvu šaudžiau pirmą kart,paleidau 25 šūvius,šiemet,prieš šaudant grupei padariau vieną šūvį vamzdžiui apšildyt..Taigi,manau matosi,kad geri šautuvai ir optikos labai palengvina šaudymą,o jei dar ir pasitreniruoti..Minėtas mano kolega po kelis-keliolika,kartais kelesdešimt šūvių paleidžia kiekvieną savaite,šaudo geriau uiž mane,taigi išvadas darykit patys..
Nukrypom nuo temos :)
pilkis

Re: Kam teko šaudyt iš 270wsm, kokie atsilepimai?

Post by pilkis »

markotere wrote:Gal kas turi 270wsm ar 300wsm kokie atsiliepimai apie trumpuosius magnumus galvoju pirkt toki idomu butu isgirst nuomoniu :oops:
Medzioju su TITAN 6 270WSM antrus metus ir jokiu nusiskundimu neturiu,labai patenkintas sautuveliu tik soviniai galetu buti pigesni.


Last bumped by Anonymous on 2011-Jul-09 16:29.
Post Reply