Lygiavamzdžiai šautuvai

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by italjanec »

Marius1971 wrote:tai tu vokeli su piginais ir sautuva palik, mes- APLAISTYSIM :friends: :beer: =@
Gal geriau zarnele nutiesiu iki jusu o namie hidrofora paliksiu prie backos prijungta, kad slegis geras butu ir nereiktu i parde kelis kart lekt ir laukt ''poka nakapaet'' :D
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by 30-06 »

:shock: Vo blyyn,Italjancas "mano" sautuva parove.Maciau ta skelbima.Geras variantas :good: .Kuuurke....buciau Lietuvoj,tai turetum konkurenta :D .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by italjanec »

30-06 wrote::shock: Vo blyyn,Italjancas "mano" sautuva parove.Maciau ta skelbima.Geras variantas :good: .Kuuurke....buciau Lietuvoj,tai turetum konkurenta :D .
Jooo, idomiai ten buvo :) Be manes dar dar trys turejo atvaziuot, mat buvo pardej jau padetas. Sakau ko gero man ner prasmes bevaziuot nes tikrai nespesiu, sako kas pirmas atvaziuos tam ir atiduosiu %) Kokiu greiciu lekiau nekomentuosiu, tik galiu pasakyt, kad labai dvoke deganciom stabdziu kaladelem tarpais, o zmonos sedincios salia plaukai plevesavo lyg vaziuotume motociklu, nors langai visi uzdarineti buvo:crazy:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
audrelis

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by audrelis »

sautuvas su vienu nuleistuku taip sutinku gal jis ir geras taciau medziokleje jis nepatogus uzima labai brangu laika. ir be to per skubejima gali nutikti nelaime uz tad as vertinu sautuvus su 2 nuleistukais :cool:
User avatar
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 958
Joined: 2008-May-12 18:26

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by šatas »

a tai koks skyrtums, su vienu nusišausi ar su dviem nuleistukais
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by svetimas »

too Audrelis ar teko saudyt su sautuvu kurio nuleistukas vienas ar cia kalbi tik seip mastydamas garsiai kas geriau kas blogiau ?
As dabar jau turiu antra lygu su 1 nuleistuku turejau gal 3 sautuvus su 2 nuleistukais. kazko nieko blogo negaliu pasakyt apie 1 nuleistuko sistema, negaliu nieko blogo pasakyt ir apie 2 nuleistuku mechanizma, man jie abu patogus bet man smagesnis su 1 nuleistuku
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by arz »

Aš kiek irgi bijojau vieno nuleistuko. Bet dabar kažkokio skirtumo nematau, vistiek reikia saugiklį nuleisti. Pasirinkimas dažniausiai būna varyminėse. O išlindus kam iš krūmų neplieki bile pliekt. Iš po kojų neišdygsta, tad pakanka laiko apsispręsti ką pasirinkti. Na o jei laiko nelieka, tai dažniausiai medžioklės pabaigoje gauni titulą "mazyla". Bet tai irgi nėra blogai.
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by DJ »

Kolegos padiskutuojam:

Antras lygiavamzdis, koks jis turi but?

turiu darbini 16 kal su kuriuo medzioju ir nemanau keist, BET norisi dar kazkokio su kuriuo eiciau i pauksciu ir smulkiosios faunos medziokle, manau turetu but 12 kal, bet va koks?
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by hunter330 »

Jei į paukščių ar smulkiujų žvėrelių aš pirkčiau asmeniškai tik pusautomatį 12 cal. yra labai geras winchesterio modeliukas, ir telpa beje 8 šoviniai :cool:
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by DJ »

va pusautomati ir as galvoju :)
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by arz »

Gaila, kad kulkosvaidžių nėra. Asm. man pusautomačiai nepatinka. :no: Net nežinau kodėl. Paukščiam gerai būtų kaliberius koks 10-tas.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by medziotojas »

Pusautomatis gerai :good: tik kad bliamba šoviniai kažkaip greit baigiasi :roll:

Na o kokį jamt, apart rusiško, tai net negaliu ką patarti :pardon: nes visi lygiakai pas mane rusiški, nei vieno "importinio" neturėjau ir matyt jau neturėsiu :( Čia reik pas "brovningistus" ar "beretininkus" klausti kas geriau.

Pvz. kai tėvas man pirko pirmą šaunyka - pardeij buvo pasirinkimas - Toz ar Iž . Aš išsirinkau Iža ir po šiai dienai nesigailiu :good: Toz'as man nelimpa prie dūšios, nors tu ką :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by DJ »

na pusautomatis gerai is tos puses kad pleskini :) bet is estetines puses tai aisku priimtiniau dvivamzdis, tas soviniu deliojimas i pusautomati irgi nervina, zymiai graziau sautuvo perlauzimas :)

o as i RUS irgi nespjaunu, mano 16 kal RUS ir kaip minejau jo tikrai nesiruosiu atsisakinet :)
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by Strelcius »

hunter330 wrote:Jei į paukščių ar smulkiujų žvėrelių aš pirkčiau asmeniškai tik pusautomatį 12 cal. yra labai geras winchesterio modeliukas, ir telpa beje 8 šoviniai :cool:
ir ribotuvas telpa i visus pusautomacius, nelygu geri jie ar ne :wink: . reiktu tai turet omeny. o turint tai omeny, kas is to pusautomacio? nors i toki kaip Ramuno gal ir nereikia ribotuvo, vistiek po kozno suvio stringa :D
Lietuvis
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by arz »

Ja ja. Turi jie tokią ligą. Rink po to jiems šovinius :twisted: Kaip sakoma nespjauk į šulinį. Bet ašai tai jojo nejamčiau.
Post Reply