Optikos

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Optikos

Post by sharakanas »

hjb bauer. kiek ziurejau bent isoriskai labai panasus. gi batareika ta plokscia dedas
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Optikos

Post by Strelcius »

a tokia batareika?
plokscia batareika
plokscia batareika
:D
Lietuvis
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Optikos

Post by svetimas »

nu dumas tu pavarai :ROFL: uzskaitau sita :lol: :ROFL:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Optikos

Post by sharakanas »

Strelcius wrote:a tokia batareika?
The attachment x.jpg is no longer available
:D
nu ne bliat ne tokia... va sitokia :evil:
edma bliat :evil: :evil: :evil: :evil:
Attachments
photo.php.jpg
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Optikos

Post by petiune »

:ROFL: nu bl pavaret cia jokios iki asaru,sarai norec tavo optika pamatyt su ta varta batareika
:D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Optikos

Post by Strelcius »

nu ka ten ziuret 3.0l TDI :D
Šarai uz tavo batareikas :beer:
Lietuvis
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Optikos

Post by sharakanas »

jus blia maziau pyzdavokit, a geriau suvairuokit optikas batareikas dangteli :evil:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Optikos

Post by jura »

Šarai,taip pamislijau ,ka nupjovus kokiai šašlykinei kojas,dangtelis gautusi pats tas :lol:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
Baltaz
Naujokas
Posts: 1
Joined: 2013-Jun-17 13:48

Re: Optikos

Post by Baltaz »

Sveiki, šiuo metu renkuosi optiką, 308 kalibrui perskaičiau labai daug komentarų ir padriau išvadas, kad reikia optiką rinktis patikimą nichforse zeis ar panašiai, 3x12x56 Tačiau kaina kuri man gali būti priimtina yra be šviečiančio taško, ar šviečiantis taškas yra nepakeičiamas prieblanoje ? Skaičiau, kad kai kurie visia nenaudoja, medžiosiu ne per dažniausiai ir tai svečiuose
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Optikos

Post by 30-06 »

Baltaz wrote: medžiosiu ne per dažniausiai ir tai svečiuose
:) Jei esi pradedantis ir medziosi tik tiek kiek rasai,tai patarciau nesvaigt apie visokius zeisus ar swarovskius :wink: .Nusipirk darbine optikele uz normalius piginelius,bet butinai su sviecianciu taskeliu,ir nesigailesi :pardon: .Na,kad ir tautos taip pamegta meopta ar bushnell 4200.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Optikos

Post by medziotojas »

Pasijamk LOW 3x12-56 japoną VG ir nesuk sau galvos.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Optikos

Post by DJ »

Baltaz wrote:Sveiki, šiuo metu renkuosi optiką, 308 kalibrui perskaičiau labai daug komentarų ir padriau išvadas, kad reikia optiką rinktis patikimą nichforse zeis ar panašiai, 3x12x56 Tačiau kaina kuri man gali būti priimtina yra be šviečiančio taško, ar šviečiantis taškas yra nepakeičiamas prieblanoje ? Skaičiau, kad kai kurie visia nenaudoja, medžiosiu ne per dažniausiai ir tai svečiuose
o cia kolega zinok tas pats kad paklaust kokia masina man pirkt :pardon: iskart prasides mersai bmw audzi ir t.t. ir aisku geriausia nauja is salono :crazy: optika irgi tas pats - pinigines reikalas, maiso keleta stukyciu jamk isgirtines firmas, galesi stot i eile ir matuotis su kitais kolegom pas kuri ilgesnis :D ir visi draugiskai pyzdavosit dieduka pas kuri uzsukta ZOS'e ant 18 izo, bet diedukas turbut bus medziotojas kuris medzioja ir sumedzioja, o tu busi vyras kuris turi pvz ZEISS. as tau nesiulau pirkt pigiausios optikos tiesiog sakau kad kazi ar verta iskart rautis ant brangiausiu netgi jei ir daug medzioji nebent kaip jau minejau nori stot i eile ir matuotis, bet tada jau reik pradet nuo pacios patrankos nu minimum nuo kokio SAUER. pas mane pati uzdeta kazkoks bbz uz 1,2 kg lt (nu buvo akcija atrakcija perkant graiztva) ir man uztenka, per 5 metus nieko nereguliavau, kaip pastatyta taip ir stovi, nu gerai, kolegos meopta uz 2,5 kglt prietemoj rodo ciut ryskiau, bet klausimas tai gal jai jau sutemo tai gal ir nebutina saut? prisisaudes as ja ant 100m saunu max iki 150 m, manau jei retai medziosi ir nesilankysi saudykloje didesniu atstumu nereik bandyt nes pudysi zveris, o ir aplamai bent jau pas mane apylinkese bureliai nepropaguoja snaiperiu virs 200m nes reikia but tikrai rimtam sauliui ir tuo uzsiiminet ne megejiskai kad galetum ivertint tolima tikslu suvi. tai vat spresk pats, ar tau reikia darbinio daikto kaip man kurio net pavadinimo neatsimenu :oops: ar sededamas kokiam kabake drasiai pareiksi kad esi medziotojas atsiras dar keli ir pradesit matuotis meoptom, zeisais ir docteriais :) jei nori turet prekini zenkla pirk ji, blogai tikrai nebus :good: bet zmones medzioja ir patikek tikrai sumedzioja ir su paprastais daiktais, aplamai manau didzioji dalis kreivu suviu yra niekaip neitakoti ginklo ir optinio taikiklio o yra pacio saulio klaidos, tokia mano nuomone :pardon: o taskas yra didelis pliusas prieblandoje tai tikrai :)

PS. nenorejau uzmalt cia koses, zinau kad dauguma forumieciu turit meoptas, zeisus ir t.t. valio, bet manau pritarsit kad jusu klubuose yra kaimo zmoniu kurie turi iz18 + zos'e ir nemanau kad pasakysit kad jie beviltiski sauliai :friends:
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Optikos

Post by medziotojas »

Aš su BAUERiu (už 800 lt) kažkada per vasaros sezoną berods 11 ar 13 šernų jamiau :oops: Paskui pasenau, ir man ji pasidarė per tamsi, todėl jamiau LOW ir esu patenkintas.

P.s. bet dabar mažiau medžioju, o ir šernai kažko nelabai ant manes eina :crazy:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Bumpt
Varovas
Varovas
Posts: 21
Joined: 2012-Apr-27 13:15

Re: Optikos

Post by Bumpt »

O as LOW pakeiciau, i Zeiss'a, ir tikrai ne todel, kad galeciau pasimatuoti pas kuri ilgesnis... :crazy: Cia kaip ir auto, gali nuvaziuot i taska A ir su Mercedes, gali ir su VAZ... svarbu kuro butu... :)
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re:

Post by Gedasas »

Gedasas wrote:
medziotojas wrote:Nusprendžiau ir aš tą Baueri pajamti, vešiu šiandien pritaisyti ir prišaudyti. Ožiukai manęs laukia nesulaukia :D
na ir kaip optika? man tai visai patiko, kaip už tokia kaina tai liuks ir prietemoje pusetinai matosi :roll:
tegul buna prokliataja ta diena , kai as pirkau ta guvno :(
sestadieni 5 metu sernioka mazinau prie gero menulio zarazos sulaukiau net po 4.15 ryto, i boksteli atsisedsau is vakaro 20. 30 ... bet neesme... man reikia naujos sviesios optikos , kas geresnio uz meopta meostar galima nusipirk 2500 lt ribose ?
Post Reply