Medžioklė, kurios nepamiršiu...

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by medziotojas »

Na va, Mauzazzz, liuks :good: kad prisidėjai prie bendro reikalo, manau atsiminimų knygelę išleidus ir ją senatvei vaikačiams parodžius, būtų labai faina :wink:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by medziotojas »

Šiandien kalbėjau dėl Mūsų atsiminimų knygelės leidimo. Norėčiau iš Jūsų daugiau atpasakojimų iš medžioklių, nes kas čia parašyta labai labai maža :cry: net knygelei sudaryt neišeina :cry: Būkit biški drąsesni, parašykit :wink: , nes norint :twisted: išleist knygelę su Jūsų nuotykiais reikia daugiau medžiagos.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by medziotojas »

Dar nežinau, ar norėsit savo tikrais vardais pasirašyti pasakojimuose, ar inetiniais nikais ?! Iš kitos pusės būtų malonu :good: vaikams parodyti, kad IR AŠ PRISIDĖJAU :good: prie šios knygos išleidimo.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Ramas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 647
Joined: 2006-Jul-06 02:45
Location: Vilnius - Kaunas

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Ramas »

Pirmasis sernas.
Tai ivyko 4 mano medziokles stazo metuose. Niekaip nesiseke man sumedzioti pirmaji serna, nes jie paprasciausiai ant manes neejo , kai iseidavo - tai i ji nepataikydavau.
Buvo taip:
Sedejau ryte, laukiau gryztancio serno, taip jo pralaukiau iki 7 ryto ir buvo eilinis kartas kai buvo ne mano diena. Laiko turejau i valias, tad nusprendziau nuvaziuoti iki bebru uztvankos, ja isverst ir palaukt gal koks bebrys islys. Kaip nutariau taip ir padariau. Bebru uztvanka buvo melioracijos griovyje misko pakrastyje, ja nuleidau per kokia 1.5 val. Laukiu kol koks bebrys islys, girdziu is olu sklinda kazkos garsas panasus i svilpesius, maniau, kad tai bebru skleidziamas garsas. Vieta buvau pasirinkes uz uztvankos pamiskeje, o kitam griovio krante buvo avietynas, dilgelynas, trumpiau tariant ,sumsalynas. Taip besiklausant ,kazkas kitoj griovio pusej sujudejo, pasuku galva ,o ten stovi siumetukas ir kuiciasi. Tarp musu max 7 m tarpas, mano sautuvas ant peties, uztaisytas antiniais soviniais (geda rasyti, kad tokiais tykojau bebro, bet tai tiesa), saugiklis saugos padetyje..... Mintyse- sujudesiu- pabegs, bet sansas yra ir reik bandyti. As paletukai nusiimu sautuva nuo peties, jis nereaguoja. Mintyse- keist sovinius- isgasdinsiu. Sausiu taip. Kaip pamasciau, taip ir darau. Pale tukais prisikeliu sautuva, nusitaikau, o serniukas nereguoja. Liko tik saugikli nuimti is saugos padeties. Saugiklis trakst, seniukas nesuregavo. As jam chliust antiniais, o jis i griovi ir sukasi vienoj vietoje.
Taip krito mano pirmasis SERNAS.
Medziokle - gyvenimo budas.
Vegetaras - isvertus is lotynu kalbos, blogas medziotojas.....
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by petiune »

viena grazia vasaros diena,pasisukam su draugeliu,ir nutariam liekt i medziokle.atvazioja jis pas mane i kaimuka,sprendziam kas kur i kokia pamiske lieks,nu vienu zodziu,jis i viena plotu puse as i kita puse varau,as pagalvojau kad mane drauge lai nuveza o atgal draugelis paims,arba pareisiu iki pamiskes kokia1,5km.nu taip ir padariau.atveza mane i vieta iki boksto 400m nugal500m.atidarau bagazine , issiemu sautuveli akuma su fara,nu ir dar ten kazko kuicios,staiga drauge sako klausik ziurek jau stirnos laksto.as aisku :shock: kur..per optika zvilgt :shock: ogi toks grazus oziukas su ragais grazeis patelka po pieva vaiko.paleku ta akuma su fara,nusiemu striuke davai selint,zole sausa traska,.galvoju reik sokt is botu,nusiemu butus selinu toliau,liko gal300m ozis kazka itardamas atsisuka i mane,as stoviu kaip ikastas,bet ka ten as jam ,jug palei nosi patelka trinasi ,nu davai toliau jis su ja zaist tai laksto tai sustoja zolite pakramto,nu o as galvoju ka taip pamatis reik sleuzt,nu ir varau pa plastunskij.selinau pusvalandi koki,o is galo mane stebi drauge :shock: to paciu :D is manes.nu va pagaliau liko kokia150metru.prisitaikau sirdis dreba kartu su ja ir rankos.bet pagaves momenta suvis =@ oziukas krenta kaip su dalgiu nusenautas :Yahoo!: aisku laimes pilnos kelnias :Yahoo!: atsikeliu dar pasiziuriu spardosi vargselis,pertaisiau na vsekij pazarnij.nu ir dar paziurau optikan,matau jau jis sliauze.vilgdamas subine.mintis :roll: stuk .i stubura uztaikiau.ha kam cia suvi lisna darit reik dapjaut. :twisted: o peilis masinoj pasiliko,nu ir as apsisukau ir palengva su sipsena veide pedinu link masinos ir drauges peilio pasiimt.nu iki masinos kokia virs300m,ateinu nu va sakau sumedžiojau :D paduok peili is bardacioko,eisiu dapjaut reik,manes aisku uzklause ar nepabegs tavo zveris,...aisku kad ne :cool: buvo atsakita i toki man to metu jokinga klausima. :no: einu atgal link laimikio,sautuvas ant pietes peilis rankoj,dabju zveria. :evil: lieka apie200m :shock: kaip supras stovi ozis ir i mane ziuri :shock: :shock: ,galvoj sukasi mintis dar vienas stoli :o nu galvoju einu arciau kas bus tas paeinu ,kazko nesimato mano trofejaus,tik tas stivi kaip ikastas stulpas ir spokso :shock: i mane.man kila itarimai kad peilis man gali ir nepadiet,peili i kisenia sautuva nuo pieties,o tas ikastas stulpas strikt pastrikt kokiu20m ir vel ziuri.nu liko mam kokia100m taikaus is rankos nu nekaip nepagaunu momento kad issaut,davai atsigulsiu ,krentu ant zemes,taikaus zolies maiso vel stojos.nu ka ozis ir nedebilas pamate kazkoki sportininka kuris daro atsispaudimus,davai begt ..as apakes :shock: stoviu nesuprantu kas darosi :o pries5min gulejo sliauzejo o cia dar solioja kaip sveikas.likau be zado :( :bad: ozis nubego no manes kokia300m atsistojo pamiske ir pradejo mane bart palojo ir miskan ibeges ilgai dar lojo.nu o as :evil: piktas ant saves davai dar krujo jieskot :shock: ka galiu pasakit nei ozio ragato nei kraujo laso as neradau :sorry: atejau galva nuleidies :sorry: aisku vel hihi haha :ROFL: :lol: ir po to dar pasokojimai mano drauguj kaip as is botu issokau kaip sliauziau,ir kaip peili grizau pasiimt prie masinos :oops: o taip va buvo man atsitike... :(
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by sharakanas »

papasakosiu kaip kaliegai buva.....
reiskia taip... isvare chebryte vasara sernu ir oziu paveizet... susedo kas i bokstelius, kas i lipynes, kas i .... medzius :) tai va ir isedo mano kalieka medy :) pries tai sake "ciut ciut apsiformino"(tas vyko senais gerais laikais :) ) . reiskia sako pasedejau nusibodo, sakau reik eit. nu ir lipdamas is medzio ziebe is jo :D sako blyn atsistoju, paziuriu , rankos sveikos, kojos sveikos, reiskia viskas tvarkoj, aukscio buvo "tik" 2 metrai :ROFL: nu ka sako reik issaut kad atlektu pajamt manes... :oops: pakeliu i virsu sako, suvis bumt bliat toks geras, galingas kazko tai :D blyn jamu uz vamzdzio, tu kurtke kazkas ni to :pardon: vamzdis atsiraites :D pasirodo kaip dribo is medzio vamzdziu atsireme zemen :D ir to uzteko... tai tikit netikit po to gerojo suvio vamzdi pripjove apie 15 cm ir po siai dienai tas sautuvas puikiausiai veikia ir nei skleidzia nei ka... :pardon:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Strelcius »

na ka, papasakosiu ir as viena nuotyki, kurio su Daktaru tikrai nepamirsim :Yahoo!:
tai berods buvo mano pirmas sernas vasara tykojant, na aplamai tykojant. (veiksmas vyko berods pries kokius 5 - 6 metelius, dar medziojau su lygiu)
zodziu atlekiam pas ji , sedam mes dviese i toki laukeli pamiskeje. ten gaunasi tokia kaip ir ilanka i miska, vat ir toj ilankoj senis visad paseja avizu nuo misko, o toliau kvieciu, mieziu, vis kaitalioja, bet avizas visad nuo misko seja :D ir aisku dazniausiai sernai puse nukula, tai lieka tik kumelei pasert :D
as sedziu tos ilankos viduriuke, Daktaras sedi nuo manes per kokius gerus 300 m, bet jau ilankos pakrasty, gaunasi jau nebe ilankoj o iskisuly. na reiskias vienas kita puikiai matom. as saugau avizu pakrasti o Daktars jau uz avizu sedi. na ka, aptemo gerai, dumeli traukiu, girdziu "trakst"... puolu gesint i sauja :D sedziu numires...
tylu. hmm, ir taip 10 minuciu. nu ka sakau iseis daktariuksciui blyn :D vel uzrukau ir ziuriu Daktaro fara zyyybt ir kaitina :no:
o pas mane vel ,tik tolioau "triokst" ir matau guza juoda uz kokiu 80m. o ta liustra pas Daktara tai uzsidega tai uzgesta. nu blyn, galvoju smikis isbaidys man kuilioka!!! :evil: skambiju as jam. atmeta. vel lempa kaitina per lauka. nu zasinas sakau, ka jis cia isipi.....
sernas islindo ir kucina pakrasciu avizu link manes. sirdis aisku tabaluojas jau ant ribos, lempa mano irgi paruosta, skambiju vel Daktarui nes tas kaitina nenustodamas :evil: nekelia smikis! po akimirkos babachchch =@ suvis! nu jomajo, pamislyjau kad lapinuka jau nuplojo is nuobodulio, nes ten seimyna netoli gyveno, vakarais zabinedavo po lauka. o mano sernekas keleta geru suoliu i lauko viduri po suvio vyyykst! apsisuko ir miskan, nu tada jau as su savo liustra kaitinu, atstumas apie 60 m iki serno, tas suoliais miskan. ir taip vedu as ji, vedu vedu, sernas jau lenda i pamiskes zoles ir jose dingsta.. kaip vedziau tiesia linija taip ir per zoles serno jau visiskai nematydamas vedu ir..... =@ saunu! ZVIEEEGIA! (jaunas karstas, rankos drebejo baisingai, dabar tokio suvio jau turbut nebedaryciau :D )
nespejau susigaudyt kas ir kaip, jau Daktaras skambija
-nu kas daros ka tu te blia isdarineji?!! :evil:
-nu serrna soviau, o tu ten ka darai, joptararai?!! :evil:
-as ozi...
nu ir ku lekiu as strimgalviais prie griovio, krumai baisiai auksti ir tankus, ziuriu tik virsunes linguoja :shock: :shock: , sernas pucia. svieciu, matau takas sliauzta, o matau kailis juoduoja. vedu muske i viena puse, ieskau ausikes, nea, cia uodega ziuriu, :) i kita puse, ausike, bum. na ka cia ir bekalbet, rankos virpa, kojos jau neblaiko. guli griovy šmotas kaip reik, kuilys :) pirmu suviu kulka kliuvo pries pat kumpius tiesiai stuburan, tai jis nabagas rankini ir uztrauke :)
na tai va, mazdaug 5 sekundziu laike abu paklojom tam paciam lauke po laimiki.
finalas buvo toks, kai paryciais gryztant, likus apie 25 km iki Kauno, galutinai subiro Subaro granata, laukem kol atleks partemt, grizom berods svintant....
viena sakyciau isimintiniausiu dar pradedanciojo medziokliu :good:
Lietuvis
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by daktaras »

petiune wrote:nu ka ir as papasokosiu liudnai linksma medziokle :cry: :D .vasara aisku ana,as mano draugas daktaras ir kalt3nakties :Yahoo!: pagaliau visi atsidusom :D vamzdis blizga nepagadintas viskas ok :Yahoo!: :oops: taip medziojo du draugai :friends: ir as :cool: :oops:turbut visa gyvenima atsiminsim .... :D :D :D



kokiu tik bajeriu mums yra nutike :D Tik manau jie Ramuno recenzijos knygelei nepraeitu :wink:
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by sharakanas »

daktaras, rasyk i skyreli "Pabendraukim atskirai" ten man atrodo galesim pazvengt :Yahoo!:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by daktaras »

Vasaros palaukimas..
Veiksmas vyksta toj pacioj palaukej, kuria minejo Strelcius savo pasakojime..Tik sis nutikimas ivyko kokiu menesiuku anksciau, nes buvo dar ir kvieciai, ir avizos...
O buvo taip... :D Susedom su kolega i tuos pacius bokstus..Puikiai matom vienas kita, vakaras saunus: muses zyzia, uodai sega...Praeina kokia valandele, dar sviesu..Alumi numalsinu troskuli...Ziuriu ir savo akim netikiu tarp musu atstumas nemazas, o paciam vidury pilnas laukas kabanu ausu.. Kiaules galvom mosuoja, pisliku nesimato, bet sernu antrameciu davelnia. Skambinu Strelciui... :shock: Sakau, ar matai.?.Tas sako, jog jam toli su purkstuvu...man su karabajum ir toloka, tuo labiau, kad kiaules visai nesinori paguldyt..Nu, ka sakau :laukiam... :) Vis tiek, pasisuks kuriam nors...
Po kokiu 15 min. pasuku galva desinen, o uz nusvyrusio berzo kita banda isejus i avizas.. :shock:
Skambinu draugeliui, sakau pas mane yra, kai iseis koks antrametis i vejo isverstas avizas, tai miauktelsiu, o tu sakau islipk is boksto ir pamiske uzeik ir atsistok, kur pirma banda is misko isejo.. :D
Kabanai zabalioja po avizas , ciauska, cepsi...Na, ilgai nelaukus viena ilgasnukis jau lenda i vejo isguldyta aikstele....Suvis, kabanas dingo.. :) Ir prasidejo tai, puikusis cirkas pas mano kolega, visiems pazistama Streciu..Girdziu suviu salves..Islipu is boksta, einu savo kabano ziureti..Ateinu, o gi bl... nera... :shock: Ieskau kraujo.. Kraujo yra, bet greit ji pametu, tuo labiau, kad jau temsta, o kabanu sliuziu davelnia..Vaikstau zigzagais, keikiuos sirdyje :x Paieinu kokius 30m. link m :x isko, ogi ziuriu- guli...Tut ja zajec i abazrel... :D Dziaugsmas nerealus, visas pilnas adrenalino einu pas Strelciu, o tas ir pasakoja.. :lol: :ROFL: Aisku geriausiai papasakotu jis, bet esme tokia...Jau kuomet as soviau buvo lengva sarufka...Sako, po tavo suvio sekunde buvo tyla, paskui zeme kalatotis pradejo ir visa kabanu banda atvaro i ji :shock: :lol: Galvos tik kilnojasi..Bachuriukas papal na darosku gde kabani migrirujut :D
Vienam bah, antram bah..pasipule maziukai su nosimis kaip penkiu centu monetomis...Sako, ziuriu avizu varpos tik juda, juda i mane.. Kyst kalva maziukas ir i zoles...Smagu turejo buti...Gerai, kad ne Subarike sedejo, o tai butu kaip tam filme " Nacionalines medziokles ypatumai".... :ROFL: :lol: :D
tomass
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 336
Joined: 2007-Jun-22 16:43
Location: marijampole

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by tomass »

geras pasakojimas :good:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Strelcius »

joooo, ten gerai buvo, is visu pusiu senai zvimbia miskan :D po kiek laiko ir tie mazuliukai atliuoksi, nesimato, tik avizos juda nespeja paskui xebra gi :D po kojom tik kyst snukius is avizu - ziuri, kas cia daba toks didelis :ROFL:
vaizdelis temstant nerealus buvo, sernu pilnos avizos juoduoja, o ejo tada visai netoli manes is misko, per kokius 80m, bet purkstukas.. o jei ne su purkstuku buciau buves... tada tokios istorijos nebutu :wink:
Lietuvis
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by fukas »

šitą istoriją jau buvau girdėjęs iš pačio Strelciaus, liuks pasakojimas :good:
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by daktaras »

petiune wrote:nu ka ir as papasokosiu liudnai linksma medziokle :cry: :D .vasara aisku ana,as mano draugas daktaras ir :D :D :D

Atsimeni? :D graistvo sklaida po tu bajeriu pagerejo..Butu kas filmaves ta visa reikala :lol: , ot filmukas :Yahoo!:
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by 30-06 »

Tada,kai Gineitiskes (privaciu namu rajonas prie pat Vilniaus)dar nebuvo prestizinemis o buvo paprasciausiu kaimu, ir zemes verte jose buvo matuojama bulviu maisais,mes su draugu daznokai jose apsilankydavom.Trauke jos mus ivairiausiu fermu gausa ir,kad pasiekiamos per keliolika minuciu.Pasieme dvivamzdzius varydavom pasitrint prie tu fermu,ir pamiklint akies i balandzius ar nusiurusius katinus,kurie nemazais kiekiais trindavosi aplink.
Tadien atvykom trise.Atlike poros valandu "reida" sugriunam pagulet pievoje gan tolokai nuo fermu.Spoksodamas i dangu pamatau artejancius tris taskus.Atpazistu,kad tai balandziai.Turbut visi esate mate balandzius skrendancius su tik jiems vieniems zinomu tikslu.Tai visiskai ne tie pauksciai vangiai persklendziantys nuo vieno stogo ant kito,ar tingiai lesinejantys prie kiosku.Tikslingai skrendancio balandzio skrydis tiesus,energingas ir labai greitas.Be to skrenda jie pakankamai aukstai.Va, tokius tris keliautojus as ir aptinku.Uzrodau juos draugeliams ir ciupe sautuvus pasiruosiam pasitikt.Pasigirsta kazkurio balsas,kad per aukstai skrenda ir nusaut jokiu sansu.Aukstis is tikro apie 50-60 metru,bet "ant durniaus"prisimetu ir saunu.Issiziojes ziuriu kaip vienas is trijules akmeniu krinta zemyn.Su poros sekundziu intervalu issauna ir mano kompanionai. Dar labiau "apakau"kai ir kiti du balandziai lyg skuduriniai nuleke zemen.I zeme jie subumbsejo irgi kas pora sekundziu .Grazu buvo paziuret.Tiesiog klasika.
Rodos nieko ypatingo-bet jau daug metu prisimenu sia diena.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
Post Reply