Medžioklės kasdienybė

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

Vakar suvažiavo 12 medžioklių ir 4 varinčiai. Pirmi 3 varymai miške buvo tušti... Vien tik vilkų pėdsakai :(
Vėliau nutarėm keltis toliau nuo miško, link krūmynų, nes ten dar nuo ryto matėm pilnus laukus gyvasties.
Orelis po pietų sugedo, pradėjo drėbti šlapią sniegą.
Pas mane dar neprasidėjus varymui atlėkė ožiokas, teko praleisti, vėliau dar pora stirnų, paleidau šūvį link jų iš mandagumo, tačiau netaiklų. Reiks jamti kitai medžioklei karabasą :pardon:
Stirnų krūmuose tuntai - bent pro mane 9 vnt. praskuodė, tačiau dėl lygaus galimybių, daugiau iššauti taip ir neteko :pardon:
Rezultate - iš daugybės šūvių - 1 stirnos jauniklis :crazy:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by andrysa »

Sestadieni negalejau dalyvauti medziokleje, bet vyrai pamedziojo smagiai. Sumedziojo 2 elnio pateles, 2 stirnas, 2 lapes ir 2 zuikius. Buvo nuspresta medzioti ir sekmadieni, pravaryti upelio pakrancius, paieskoti zuikelio. Susirinko 8 medziotojai ir 2 varovai. Padarem 3 varymus. Suviai aidejo visuose varymuose, bet zuikelio niekam taip ir neteko sumedzioti. Pirmam varyme mazinau 2 lapes :oops: antram varyme gretimas kolega nedaleido iki manes dar vienos lapes. Treciame varyme kolegos apsaudo stirnas, gretimas kolega( tas pats kur lape salia manes sumedziojo) sumedzioja stirniuka, o as nieko nematau :x Varovam priartejus matau kad tas pats kolega vel taikosi, ruosiuosi ir as :twisted: gal pagaliau ir pas mane kazkas atbegs. Ir tikrai matau tarp medziu tiesiai i mane atbega kazkas, pamaniau kad stirniukas, bet jam isbegus i lauka, pasirodo kad ten serniokas. Kryzius vedamas jam pries kakta, =@ ir serniokas padares kulversti lieka guleti :cool: :Yahoo!:
20211205_143133.jpg
20211205_143612.jpg
Rezume sumedziota 11 stirnu, 1 sernas ir viena lape, medziokle buvo super :Yahoo!:
20211205_160702.jpg
I medziokle nebutinai su sautuvu...
Medžiotojazzz7
Varovas
Varovas
Posts: 25
Joined: 2017-Aug-09 13:51

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by Medžiotojazzz7 »

Gruodžio 4 dieną vyko medžioklė. Pirmi 2 varymai,buvo tušti, kolegos ir aš matėm stirnų,lapių į kurias paleido kelis šūvius bet likom be laimikių, tada papietavę, mano noru nusprendžiam pavaryti tokį švrndryną, ( žinojau, kad ten turi būti visko) :D tai aš ir kolega užvažiuojam su varovais, ir liekam ant grįžtančių, susėdę į kopėčias laukiam kaip kas, ir realiai tik prasidėjus varymui girdžiu kad kažkas grįžęs pro varovus, šoka į kanalą ir plaukia, pasiruošiu, o gi žiūriu kad ant 80m stovi, gražioje atviroje vietoje 2 patelės elnių, tad paleidžiu vieną šūvį, matau kad kliūna,bet nubėga netoli, o antrai nesuspėju nes, per skubėjimą, užstringa šovinių :D praėjus dar keletui minučių, matau kad tiesiai į mane atbėga šernai, 2 kiaulės ir 6 kucai, tad palaukiu kol atidengs paršų, korpusai, nes per švendres nesimato, tik kupros matyti. Ir tie nelaukdami nieko bėga atstumu nuo manęs apie 40m tad šūvis į pirmą tas krenta ir žviegia, tada šaunu į kitą tas vietoj, lieka ir nurimsta, grįžtu prie pirmojo o tas žiūriu kad jau nuo manęs bėga į gilumą, tad leidžiu dar 2 šūvius, bet per krūmus nepataikau, ir šio paršelio nerandu, gavo į ketera, kraujo minimaliai, o poto nei gulęs nieko, ir nuėjęs kartu su banda. Dar tam varyme matau 2 kuilius, bet nešaunu nes tie jau kvepia ir elnio patiną bet jauną max 3 ragų. O kolegos paima lapę, prašauna šernus, ir medžioklę baigiam su elnio patele, kucu, ir lape. Už sumedžiotą lapę kolegą paskelbiam medžioklės karaliumi. Šį savaitgalį, teks pailsėt nes per tuos šalčius anginą pasigavau :)
20211204_152204.jpg
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

Na pas mus irgi medžioklė praeitą savaitgalį ne fontanai :(
Miške darėm 3 varymus - nei vieno žvėriuko niekas nematė, vien tik vilkų pėdos :Search: Žiūrėsim kas šį savaitgalį bus - jams vyrai ką nors ar ne, nes aš į medžioklę išvykti negalėjau :pardon:
Po visko persimetėm į šabakštynus, ten stirnų pulkai laukuose ganosi. Aš kaip pusiau invalidas likau flnage. Dar varovai nebuvo pradėję varyti, tačiau stirnos jau metėsi per flangus. Pro mane pradėgo tolokai 3, o paskui viena drąsi apsisuko ir metėsi link manes. Primečiau dubeltką prie peties ir laukiu kol arčiau pribėgs. Jau norėjau spausti, kai po pilvu pamačiau "šepetį" ... Ožys bliamba... Palydėjau akimis ir laukiu toliau. Pagaliau prasidėjo varymas ir pasipylė šūviai =@ =@ =@ ... Na galvoju, bus basturmos Naujiems metams :twisted:
Matau kaip prokalną link krūmų skuta 2 stirnos. Primetu vėl dubeltką prie peties ir laukiu kada bus tinkamas momentas ir atstumas paleisti šūvį...
jei, kažką pajutę, ar pamatę kitą medžiotoją, jos metasi iš krūmų į laukų pusę. Atstumas nemažas, tačiau iš mandagumo jų pusėn paleidžiu kulipką. :pardon: Tolumoje matau per laukus skuodžiančias 5 stirnas, kurios pabėga, pastovi ir vėl bėga tolyn. Pro mane tą varymą prabėgo 9 ir visos nuskuodė link kaimo. Yra kaip yra, kitą rozą reiks jamti karabasą, ten nors gali sušauti ant didesnio atstumo ir pataikyti tikmybė daug didesnė.
Šūvių daug, o reziume smulkus stirnos jauniklis. Dar darom 1 paguodos varymą jaunuolyne. Šūvių daug, o rezultatas - 0 :pardon:
Na medžioklė yra toks dalykas, kad negali visą laiką sektis :Bravo:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by andrysa »

Vakar i medziokle susirinko 16 medziotoju, 8 varovai ir suo. 5 medziotojai buvo pasiusti "ant snaiperiu" uzstoti ant taku kur is misko dazniausiai bega elniai. Kiti 11 medziotoju lekem i miska. Man tenka stoti 5, ir jau iskart nuojauta kuzda, kad vieta gera, tad tureciau bent jau kazka matyti. Kolegom dar nepabaigus uzstoti per linija metasi sernu banda, vienas kolega dar speja paleisti i juos suvi, bet jis nepasiekia tikslo. Prasidejus varymui iskart priesais save isgirstu traskejima, ir neilgai trukus pamatau, kaip tarp manes ir kolegos ateina kuilys. Priejes netoli linijos jis sustoja ir klauso, o tuo tarpu isgirstu, kad paskui ji tik atsilike gerokai, pareina ir daugiau sernu. Kuilys kazka itares metasi atgal, o as meldziuosi, kad like sernai nepasektu paskui ji. Mano laimei, banda pasuka arciau manes ir =@ =@ sernai metasi per linija, as vel paleidziu pora =@ =@ Po suviu dairausi ir pastebiu kad visgi vienas kucas guli. Pirmu suviu jis gavo per plaucius ir sirdi. Antra suvi pats jutau, kad suvelinau. 3 ir 4 suvi dariau per krumus, tad ir jie tikslo nepasieke. Po mano suviu pasigirsta dar keletas suviu. Pasirodo varyme buvo net 4 bandos sernu. Varymui pasibaigus suzinau kad sumedzioti dar 2 sernai. Atsistojus i 2 varyma, pasigirsta " snaiperiu" suviai. Praejus kelioms minutems, skambinu vienam is ju ir suzinau kad jis sumedziojo dar 3 sernus. Pakalbejus su juo, pamatau kad tolokai nuo linijos tolsta dar viena sernu banda, susirades geresnio matomumo tarpa dar paleidziu =@ bet deja nesekmingai. Ipusejus varymui pasigirsta keli suviai. Po varymo paaiskeja, kad sumedziota stirna, sernai paspruko per upeli i kaimynu plotus, lape ir stirna buvo su nepersaunamom liemenem :D
Treciam varyme nuaidejo pora suviu, kuriu metu sumedziojamas zuikis. Po to pietus. Po pietu du varymai kuriu metu stovim vietoj, tik po pirmojo apsisukam i kita puse. Pirmas varymas be suvio. Antram varyme pas mane atbego zuikelis, bet ir tas pasirodo su nepersaunama liemene :ROFL: buvo dar kelios stirnos, bet jos kazka itardamos nesiartino per suvio atstuma, tad liko nepaliestos. Rezume per 5 varymus sumedziojom 6 sernus, stirna ir zuiki.
IMG-eb2e121e492d3ab68b9b524a8eadffbb-V.jpg
I medziokle nebutinai su sautuvu...
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

Puiki medžioklė !!!
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

Vakar ryte į medžioklę susirinko 14 medžioklių ir 3 varinčiai. Orelį prognozė žadėjo ne kokį, tačiau medžioklei nėra blogo oro - yra bloga apranga !
Pirmam varyme, man sunkiai vaikštant, kaip senam pirdžiui teko stoti su karabasu flange.
1 varymukas.
Dar neprasidėjus varymui atšuoliavo didelis briedas. Tačiau ragačių limitas pas mus jau išnaudotas, tai tik teko tik pasigrožėti gražiu vaizdeliu. Prasidėjus varymui krūmyne kažkas kelis smarkokai trakštelėjo. Stirnos, šernys ? toptelėjo galvon ! Matau iš krūmų išlekia šuoliais rudoji. Liuoktelėjo kelis kartus link žoių ir ... Padarė dingau ! Šūvių varyme nebuvo.
Orelis link 10 val. vis prastėja, purškia smulkus įkyrus lietus :( Gerai kad pasijamiau optikai apsaugą.
2 varymukas.
Važiuojam į plotų patį užkampį, kur vyrai sezono pradžioje smagiai pamedžiojo. =@ šūvis flange. Bandė rudają jamti, bet ...
3 varymukas.
Varom atgal į plotų vidurį, jamsim taip vadinamą Barsuko kalną. Tačiau varymas vėl be šūvių.
4 varymukas.
Apsukam didelį ratą, kad patektume į šalia Barsuko kalno ęsantį kvartalą. Važiavimas pažliugusiais laukais išvažinėtu keliuku malonumą "teikė" iš dalies - jautėmės kaip purvynų mylėtojų žygije :D Likus netoli kvartalo pirmas bando žemumą įveikti Roveris. Į pakilimą stringa. "Kukurūzeris" sėkmingai prašoka. Na bandau ir aš su savo Sportu. Prašoku dumblynę gan sėkmingai, tačiau kylant į pakilimą uždūsta variklis, prasisuka ratai ir ... Sėdžiu :pardon: Dar bandau pirmyn - atgal, tačiau ratai užsivelia dumblu ir "guliu" ant pilvo. :twisted:
IMG_6722.JPG
Metam mašinas dumblyne ir bandom daryti paskutinį varymuką. Lietus purškia juodai, gerai kad "plaščpalatkę" užsidėjau. Man, su karabasu, caras liepia lipti į bokštą ęsantį palaukėje ir dengti flangą. Tep ir padarau. Bokštas nedickas, tačiau įsilipus atrodė, kad vėjas nuo jo nupūs %) Lietaus lašai kapsi nuo kepurės, akys "užpiltos" lietaus šuorais... Žodžių orelis "zašibys" :crazy:
Sėdžiu, dairausi, mažu kas išbėgs į palaukę. Matau po dešnei pusei, tarp 2 medžiotojų į lauką išbėga 2 stirnos. Na sakau tuoj bus =@ ... Tačiau to neįvyksta ir stirnos pastovėję lauke apsisuka ir sugrįžta miškan. ? kodėl nebuvo =@ ...
Po kiek laiko po dešne pasigirsta =@ Matyt stirnasas jama.
Oplia ! Į lauką po kairei pusei iššoka 2 stirnų būreliai - vienam 4, kitam 5 ! Pabėga lauku ir stabt ... Atstumas apie 60 metrų... Bet kad rupūžiokės sustoja tiesiai į tą liniją kur mašinos užstrigę ir kitos kurios nevažiavo - lauke stovi. Paleisi šūvį, tai tiesiai į langus. Jopapa %) Stirnos raunasi tolyn link laukų, tačiau šūvio leisti nesiryžtu... Kad jos būtų bėgę skersai, tai atstumas būtų visai nieko, tačiau jos nuo manes tolsta. Vėr prisimetu karamultuką, dyrst į optiką, o ten viskas raibuliuoja. Bandau gritai pratrinti lietaus užpiltą linzę, tačiau vaizdzelis nekoks. Stirnos sustoja ... Na galai nematė bandau ... =@ =@ =@ =@ Matau kaip kulkai atsitrenkus į pievą pakyla žemės gabalai. Arba prieš, arba už ... Baigėsi apkaboje šoviniai, traukiu odinę "piniginę" , kurioje dar 5 kulipkos. Bandau ištraukti iš jos šovinius, bet anie kaip sugrubusiais pirštais negaliu išlupti %) Bandau išlupti dantimis, tačiau jaučiu kaip trupa mano seni dantukai į sukastą gelažį :D Susigraibau savo peilį su replėm ir išlupu šovinius. Tie matyt nuo ilgo gulėjimo patrontaže, buvo gan gerai prilipę. Žodžiu kol aš čia viską paskubom tvarkiausi, tai vienos stirnos nešė muilą į laukus, o kitos grįžo miškan.
Pagaliau užsitaisau ir laukiu, nes varovai artėja, a mažu dar kartą pasirodys :pardon: Po kairej pasigirsta šūviai, vadinasi stirnos metėsi į flangą stovintį palaukėje.
Šaunyką stengiuosi nuo lietaus paslėpti po skvernu, kad kuo mažiau aplytų optikos stiklus. Obana... į lauką iššoka 1 stirna, pabėga ir vėl stabt - tiesiai priešais mašinas stovinčias dumblyne. Bandau prisimesti karamultuką prie peties ir taikytis, gal pasiduos į zoną kur šūvis bus saugus. Pasižiūriu į optiką, o ten viskas rūku aptraukta. Kol buvau pasikišęs po skvernu, nuo šilumos aptraukė linzes vėl %) Bandau su odine servetėle apvalyti, tačiau kol tuos veiksmus atlieku, stirna sugrįžta atgal miškan :crazy:
Žodžiu seniai tiek šūvių pas mus varymuose nebuvo, buvo malonu po 2 metų vėl pašaudyti iš karabino.
Tam varyme pirmas šūvis buvo į elnius, na o paskui - jau aprašiau :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Medžiotojazzz7
Varovas
Varovas
Posts: 25
Joined: 2017-Aug-09 13:51

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by Medžiotojazzz7 »

Mes vakar, taip pat rinkomės žvėrių pavarinėti po miškus. Susirinko, 19 medžiotojų, 7 šunys ir 6 varovai. Padarėm 4 varymus, kuriuose mazinom, elnio patelę, šerną, stirnų. O paėmėm 2 stirnos, ir lapę, oras taip pat nelepino, grįžom šlapi, optikos aptrauktos nuo lietaus, sąlygos ne kokios :) pats per dieną, mačiau tolumoj elnius, kuriuos kaimynas pramazino, ir stirnas pirmam varyme, bet nebuvo kampo, tad tik pasigrožėjau ir praleidau ;)
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

Vakar į medžioklę susirinko Net 6 klubiečiai ir 2 svečiai. Varovai iš vakaro pazvanyjo ir sakė kad nedalyvaus, bet ryte apsigalvojo, taip kad turėjom ir 2 varovus !
Trumpai padiskutavom medžioti ar ne, ir nusprendėme - Medžioti !
Kadangi mūsų tik 8, tai nusprendėme, kad į varymus ais visi seni, invalidai ir dar galintys eiti :pardon: Žodžiu 6 stovės linijoje, o 2x2 į varymą. Pasivaikščioti ir "susipažinti" su plotais teks visiems :)
Medžioklei vadovavo buvęs caras.
Diena medžioklei buvo ne iš puikiųjų... Kaip sakė draugas Benderis - " Šumel kamyš, derevja gnulis" - miške dar puse velnio, tačiau laukuose vėjas košė kiaurai drabužius. O dar ant kelio važiuojant į medžioklės namelį vėjas užvertė 3 egles. Teko padirbėti pjūklais.
Kadangi paskutinė elninių medžioklės diena, tai tikrinom visus plotus kur jie dažniausiai būna.
1 varyme šūvių nebuvo, tačiau radome šernų gulyklų.
2 varyme vėl be šūvių, tik stirnos su baltais bilietais lakstė :pardon:
3 varymą teko pypinti ir man. Pasitaikė bjaurus kvartalas, vienos balos ir pelkynai, tačiau ten briedynas. Tik pradėjus varymą pakilo didelis briedys. Vėliau pasitiko ištisi briedžių apkakoti plotai. Didelės išknistos šernų laukymės. Iš dešinio flango pasigirdo vienišas šūvis. Vėliau sužinojome, kad kulka bandė jamti kišką :D Vėliau į pabaigą dar 1 šūvis, tačiau su kulka ne tep lengva į bėgančią laputaitę ir pataikyti... Visi laukė kanopinių užsitaisę šaunykus kulkomis :) :pardon:
Į 4 varymą paleidome tik 3 varinčius, nes tikėjomės operatyviai suorganizuoti dar ir penktą paguodos varymuką. Šiam varyme medžiotojai subalamutino atėjusius varovus ir pasiuntė juos atgal į varymą, ko pasekoje tie vėl grįžo iš ten iš kur parėjo, o mums teko gerokai pašalti pučiant žvarbiam vėjui :evil:
5 paguodos varymas. Į jį eina pats medžioklės vadovas. Varom paskutinį briedinį - elninį beržyną. Varymui įpusėjus, pasigirdo vienišas karabaso šūvis. Sėdžiu ir galvoju - yra ar ne :pardon: Jei yra tai prabūsime lupykloje iki išnaktų, jei ne, tai dar po šviesiai grįžinėsime namą :twisted:
Ryškios liemenės medžioklėje vis dėl to yra gėris !
Ryškios liemenės medžioklėje vis dėl to yra gėris !
Pasirodo kad buvo briedė su jaunikliu, bet pas striečių pasirodo kreivas vamzdis ir nestabili lazda :ROFL:
Kū gi - medžioklė baigta, rankos liko švarios ! :Yahoo!:
Pypinam į namelį, kur medžioklės vadovas griežtai pasakė susirinkti :evil: Matyt bus staigmenų :twisted:
Ir buvo ! Medžioklės vadovas prie simboliškos, tuščios pagerbimo aikštelės išrikiavus pasidžiaugė kad šį kartą visi žvėriukai išliko sveiki ir su jais jau pasimatysime rudeniop - tegu paauga :twisted:
IMG_6732.JPG
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by andrysa »

Praeita sestadieni teko garbe man vadovauti medzioklei. I medzkle susirinko 19 medziotoju, 8 varovai ir 2 suniukai. Pirma varyma varem per 2 kvartalus misko viduri, kadangi zinojau kad viename is ju tikrai yra elniai ir jai nepasitrauke sernai. Tik prasidejus varymui isgirstu dideli traskejima artejanty link manes. Pasiruosiu, bet traskejimas pasisuka eglynu link pagrindines linijos. Varovam praejus pro mane pagrindinej linijoj pasigirsta suviai. Viso tikrai virs 10. Praejus 5 min, matau uz nugaros tolstant juoda silueta. Suprantu kad sernas, matyt linijoj apsaudytas, bet isneses savo sveika kaili. Jam nubegos, gal uz minutes isgirstu toj pat pusej smarku traskesi. Atsisukes matau, kad parbega 3 elniai. Jiems priartejus pamatau kad tai 2 pateles ir jauniklis. =@ i patele ir ji leke per linija, =@ i jaunikli ir jis leke per linija. Save keikiu kad greiciausiai mazinu, tik nesuprantu kodel. Pasibaigus varymui, nuejus paziureti suviu vietas, kraujo nesimato, kas dar labiau nuliudino. Bet paejus giliau i eglyna uz linijos, prasideda kraujas ir uz 50 metru randu elnio patele, o dar uz 30 ir jaunikli. Laimes pilnos kelnes :D Saukiu varovus kad isvilktu i linija mano laimiki, o pats lekiu pas kolegas. Pasirodo varymo pradzioj man traskejo sernai, kurie buvo apsaudyti, bet deja netaikliai. Kitam sone buvo elniai bet ir jie apsaudomi bet netaikliai( bent taip manem, nors ant rytojaus radom selekcini ilaragi). Taigi laimikis tik pas mane. Destomes antram varymui. Man atbega didelis lapininas, kuris taip ir nenubega :D
20220108_113405.jpg
Nuaidi dar vienas kolegu suvis bet vel netaiklus i lapina. Po varymo skambina Varovas32 ir pranesa, kad stovedamas palaukeja ant "snaiperio" sumedziojo serniuka. Po to seke trumpi pietus ir paskutinis varymas. Jame nuaidi dar keliatas suviu, as prasaunu sernus :cry: tad rezume 2 elniai, sernas ir 2 lapes. Varovas32 tapo medziokles karaliumi. Medziokle manau tikrai vykus, nors laimikis galejo but ir geresnis
20220108_153045.jpg
Last edited by andrysa on 2022-Jan-17 08:44, edited 1 time in total.
I medziokle nebutinai su sautuvu...
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by andrysa »

Si sestadieni i medziokle susirinko virs 20 medziotoju, 6 varovai ir 2 suniukai. Padarem 5 varymus kuriu metu sumedziojom 3 elnius, 3 sernus ir lape. Si karta neteko paleisti nei suvio. Varovas32 mazino elnio patele ir lape :D
20220115_160308.jpg
I medziokle nebutinai su sautuvu...
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

Na ir turite gi žvėrių :shock:

Sveikinimai su solidžiu laimikiu :beer:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by andrysa »

Zveriu tikrai turim, tik sumedziot kazkaip sunkiai sekasi.
I medziokle nebutinai su sautuvu...
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

315037373_5181394125299487_4087343873804995928_n.jpg
Kai per anksti sugrįžti iš medžioklės ...
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės kasdienybė

Post by medziotojas »

Šiandien patapau ale medžioklės karaliumi :roll:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply