"Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

"Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

Ką gi, dėl kiaulių gripo tradicinė šiaurinių ančių ir kitų paukščių medžioklė, perkeliama - LAIKINAI - į Bebruliškių tvenkinius :pardon:

Spalio 25 d. Bebruliškių tvenkiniuose medžiosime :icc04: :icc04: :icc04: visus leidžiamus medžioti paukščius .
10518690_309504302552782_1383128169642595083_n.jpg
Medžiotojų kiekis max. 30 medžiotojų ( ??? ). Pirmenybė seniams :pardon: ir pirmiems užsiregistravusiems.

Renkamės - http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=464 ... tops,zebra
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

REGISTRACIJA MEDŽIOKLEI

Dalyvavo :friends:
IMG_3822.JPG
1. Edzzka + :c03:
2. Andrysa
3. Nasa + :c01:
4. Virginijus
5. Adminas
6. italjanec
7. Lakas
8. medziotojas
9. Lakas kolega
10. viktoras76 darius ang kolega
11. Donatas darius ang kolega
12. Arturas darius ang kolega
13. Laimosiux



:pardon:





..........
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

Medžiotojui su PAUKŠTINIU DIRBANČIU šunimi 50 lt, be šunukio 70 lt :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

Matyt visi kažko išsigado... ale šalčio... bet manau bus smagi medžioklė :wink:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

italjanec wrote:Kelinta valanda renkames? Butu malonu suzinot, nes reik 240 km minti man :oops:
Nuo 7 ryto laukiam prie tvenkinių :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by laimosiux »

Aš jau namie, kiti dar turėtų būt pakeliui (spėju, man šį kart medžioklės vieta buvo arčiausiai) :D
Smagi diena pasitaikė, rytą tas minusiukas biškį apkandžiojo nosį, bet niekis :oops:
Visa medžioklė smagi, susirinkus negausi kompanija linksma, ko daugiau norėti..? :D na nebent kad paukščiai žemiau skraidytų, o tai kažko niekaip šunio nepavyko damest iki tų skraiduolių :D :oops:
Didelis dėkui Ramūnui už suorganizuotą medžioklę :beer: , kažkuriam iš forumiečių (sorry, nežinau nei vardo nei niko :oops: ) už keletą molinių balandžių :beer: , visiems dalyviams už kompaniją :beer: , o vienam iš kompanijos, diiidelis ačiū už nudžiuginusią dovaną, nesitikėjau :Rose:
Tikiuosi, nepaskutinį kartą turėjau galimybę sudalyvauti forumo renginį, iki kitų kartų, kolegos :friends:
Last edited by laimosiux on 2014-Oct-26 22:44, edited 1 time in total.
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

Ačiū visiems atvykusiems į medžioklę :idd20: Kompanija nie velka, no bardzo pšijiemna :beer: Pasišaudėm sočiai, unčių buvo pulkai, žąsų irgi pasitaikė, kormoranams plunksnas pakedenom :twisted:
Medioklės karalium pripažintas Edzzzka. Gaila kai kurių untukių Nasa "berniukas" nerado, bet ten ką nors rasti ir tep būtų problema.
Žodžiu smagiai praleistas laikas smagioje kompanijoje :friends:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

Žąsys mūsų visai nebijojo :pardon:
IMG_3831.JPG
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by Gedasas »

medziotojas wrote:Žąsys mūsų visai nebijojo :pardon:
IMG_3831.JPG
tai sumedziojot ka?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

Sumedžiojom riebių antukių, nuleidom kormoranų, o tai pat vieną skraidantį karpį :twisted: Fotkę kai atsiūs inmesiu
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by italjanec »

Kažka ir aš turečiau pasakyt :( Esu žiauriai pasimetes iš po tos antines %) Ruosiausi vaziuot jau senai, pakekeiciau planus taip, kad niekas nesutrukdytu, prisipirkau soviniu paciu geriausiu, bent jau taip man sake pardavejai :cool:
Pkilau 2,20, nes man 198km vaziuot tiesiausiu keliu, o dar susimest viska i tase reikejo ryte. Atrodo ka cia det, viens du ir viskas... isijungiau kompa, reikejo nuvykimo taska aliofono navigacijoj pasidet, nes nezinia kur vaziuoju, o nakti nieko nepasiklausi. Atsidarau foruma ir matau chate parasyta kazkokio svecio: sekmes medzioklej :evil: netikiu as tais prietarais ir sekmadieniais i baznycia nevaikstau, nes mano giminej visos avys juodos buvo :evil: , bet sunervino :x Isvaziavau penkta, primeciau, laiko i valias, nereikes skubet. Kazka pamirsau ir gryzau is garazo pasiimt. Pastovejau garaze galvodamas, kad negerai tas gryzimas, reikejo iseinant i veidrodi zvilgtelt :shock: Numojau ranka ir isvaziavau kur navigacija kelia rode :pardon: Nuvaziavau lygiai 35km ir kelia pastojo lapinas, iskart mintis, kad gerai butu tau tu seskiu isudyt kur zasims pasiruosiau ir staiga pajutau negera jausma...puikiai pamenu, kad susidejau viska i tase, bet tik ne sovinius, anie liko ant palanges :shock: %) Atgal vaziavau patys suprantat kokiu greiciu :oops: Navigacija kaip isprotejus kartojo sukite i kaire, sukite i desine, sankryzoje apsisukite,,,,uzmust as norejau ta navigatoriu su Jono irsytu balsu, bet tam jau neturejau laiko :evil: Kai antra karta islekiau is namu , navigatorius apsiramino :D bet nubaude mane uz neklausyma ir nusiunte mane pasivazinet zvyrkeliu 15 km %)
Medziokle prasidejo instruktazu, viskas smulkmena, bet kai Ramas pradejo kalbet apie zasis ir pasake, kad reik jom taikyt i uzpakali... :shock: Jauciausi truputi isizeides. Toki kelia atsitrenkiau, kad paziuret zasinui i subine??? %) Bet vado zodis paskutinis, taikysim kur liepe :friends: Kai planavo kas su kuo grupem judesim pirmyn atgal kazkaip netycia atsiduriau uz Laimosiuko nugaros ir iskart gavau pastaba is jos: Ko slepies uz mano nugaros ??? :cool: Kazka islemenau ir dejau i sona :twisted:
Instruktazas baigesi ir jau sukaus i savo golfa sest... tada viskas ir prasidejo...isgirdau Laimos balsa vel:
-Susirenki manatkes ir sedi i mano visureigi. :cool:
Pasijutau kaip kareiviukas, nespejau vienos komandos ispildyt, o jau kita pareina. :twisted: Padariu kaip liepe...
Stojam i vietas palei uzsalusias balas, pasirode anciu debesis ir pasipyle suviai aplink, bet pas mane nieks neatskrido, tik kazkokia skredzde berze straksejo susitraukus nuo salcio. Maniau pareis vyrai apsikarse laimikiu po tokio saudymo... bet del man nesuprantamu priezasciu, jie visi gryzo tylus ir be laimikio... :shock:
Antras uzejimas, milijonas suviu aplink...pas mane vel susalus skregzde berze, visi gryzo tylus ir be laimikio... :twisted:
Vaziuojam trecia zaxoda daryt, veza mane velniai zino kur per miskus, Laima vis debcioja i mane... prasidejo duobes ant kelio, blyn tie suvalkieciai, net cia sugeba sutaupyt :D Duobetas kelias zemaitijoj tai reiskia kad abu priekiniai ratai kartu krenta i duobe, kartu ir islipa. Galva trenkias i masinos panele, o paskum i sedynes atlosa :oops: Normalu viskas. Suvalkieciai kazkur sutaupe viena duobe vienam ratui ir kai vaziuoji duoben krenta desinys ratas, kai tas islipa is duobes, krinta duoben kairys. Laima deda gazo per tas duobes, o as i sonus linguot pradejau, sugalva bumt i dureliu stikla, kitoj duobej bumt Laimai i peti. Girdziu pikta balsa:
-Švytuokle išjunk... :shock:
Tyliu. Isikibau kaip galejau. Galvoj sukosi mintis, kad geriau mane i bagazine butu uzdariusi o ne šuni :twisted:
Trecias uzejimas. Berze skregzde, anciu milijonas, suviu dar daugiau... pagaliau ir i mano padange uzklydo dvi krekses, bet aukstokai, geda buvo stoet ir nieko nedaryt, apsizvalgiau ar nieks nemato ir neziuredamas =@ i dangu, galvoju nors viena suvi busiu per diena paleides, nes pufaikes kisenes istyso nuo svorio kiek soviniu ten buvo :pardon:
Vel vaziuojam kazkur... galvoju reik kazka Laimai pasakyt :)
- Jau lyg ir vaziavom siuo keliu? :Rose:
Laima:
-Nevaziavom.
Ir vel toks noras uzpludo su jos sunim vietom susikeist. Velnias mane tempe uz liezuvio??? :o
Tyliai zvalgausi po masina, gal pamatysiu kur ji laiko papke su protokolais ir tusinuka. Blyn jauciau kad galiu gaut kokia gramata pasirasyt... :cool:
Vel stojam prie balos kazkokios, tiksliau tarp dvieju balu. Skraido skraiduoliai visokie, visi saudo... as irgi i kormorano atvaizda danguje =@ stoviu, akim klapsiu is nustebimo, nes nenutiko nieko, isskyrus tai kad kiseneje antras sovinys tuscias atsirado, o kormoranas ramiai nuplasnojo tolyn. Patikekit, aplinkui saudymas kaip kaip per Staliningrado muši :D Žiuriu nuo vandens atsiplese gal 7 dideli balti pauksciai, gal ne visai balti, bet beveik ir skrenda Laimai virs galvos :Search: Ta ziureja ziureja atsivertus ir kai tie praskrido atsisuko, ir kaip Ramas ryte sake =@ kazkuriam is ju i subine :shock: blemba galvoju, tam vaikui galva susisuko i gulbes saudyt pradejo :sorry: Saut tai sove, bet rezultatas tik toks kad vienai vidurius tuo momentu paleido ir viskas istisko ant vandens...daugiau nieko, nuskrido :o Apsuko rata ir tiesiai tie pauksciai pas mane. Blemba, bet kai diduma, kaip karves :shock: Istrypiau kelis kvadratus zolyno, nzn ka daryt, saut ar nesaut, nes Laima sove, bet gal ji i ka nors kitka sove ir nepastebejau O:-) Rekiu laimai:
-Ar cia zasys???
-Nu.- Pasigirdo trumpas atsakymas.
-Ar saut???
-Kad nori sauk...- pasigirdo is jos puses :D
Tai kas cia nenori saut??? Ar as??? iskart vamzdziuose atsirado seskes ir taikaus. Ka ten taikytis i tokias skraidacias karves, tik vazdi i ta puse atsukt tereikia :cool: ir =@ =@ Mintyse sukalbejau maldele: Viespatie, jei tai gulbes, neleisk jom nukrist is dangaus :twisted: Jauciu nepatikesit, bet nieks niekur nesiruose krist aplamai, kazkokia prakeikta vieta :evil:
Po kiekvieno tokio apsaudymo xebra rinkos tyli, rezultatai buvo stulbinantys NIEKO. Kazkas dziauges kad kormoranas krito i nendryna, anties zolyne nerado.... o siaip lyg ir kazkoks prakeiksmas butu visus lydejes :(
Gryzau prie Laimos XTRAILo atsidariau galines duris ir pradejau tustint is kiseniu sautas gilzes :D Pasigirdo laimos balsas is uz vairo:
-Ka darai? Vaziuojam.
-Kelnes tustinu...- bet nespejau pabaigt pasakyt ka ruosiaus.
-Ar vidurius paleido? :D
Kokia prasme buvo teisintis? Kritau ant sedynes ir iskart isjungiau svytuokle :cool:
Kaip ten sak: Visa medziokle po pietu... jei nesausi tai niekur ir nepataikysi :roll: Zodziu pavariu i kaire ir i desine :D Maniau kazka iveiksiu...deja deja, kuo arciau vakaras, tuo aiskiau daresi, kad cia kazkas neaisku %) Kada tiek anciu ir tiek suviu, ir tiek nieko nenukrito...
Isimintinas atvejis, nepasakysiu is kires kaimynas ar is desines, nes as kaip vilkiukas sukausi aplink savo asi ir saudziau, taikesi i dvi skrendacias antis ,sove ir nukrito viena kaip akmuo ant zemes Is jo puses pasigirdo dziaugsmingas YESSSSSS :Yahoo!: Bet as ta jo laime nepatikejau, nes jau aisku buvo, kad i tai ne antys ir ne zasys, o skraidancios smeklos ir demonai, kuriu neimanoma net suzeisti, nekalbant kad numusti is padanges :evil: Jam paprasciausiai pasiseke, nes ten matyt skrido vyras su zmona ir ta boba ta gaigala tiek dakniso, kad tas vargsas suglaude sparnus ir paige gyvenima savizudybe :evil: O kad kolega issove tuo metu tai tik sutapimas :D
Baiges ta medziokle, rezultatas ojojoi... :(
Ankstesnis mano siulymas i jas saudyt is magnetu ir kietmetalio grazteliu, kazkaip nublanko. Pradejau i tas antis ziuret su baime ir pagarba :)
Atsisveikinant su Ramunu jo akyse izvelgiau siauba, jis man tyliai pasake:
-As tau sakiau, kad jos gelazines :shock:
Ne gelazines jos, o prakeikti demonai :evil: Zinau tik tiek, kai visi tie apribojimai AKM pasibaigs, as ten grysiu. Krysiu su tuo paciu sautuvu, bet kisenese bus jau nebe tie vegetaru soviniai kur dabar turejau, bet antros kartos lygiavamzdziu greitaeigiai binar, o jei prireiks ir trinar tipo soviniai, bet as toj padangej vistiekt tvarka ivesiu, ir tiems maziems bei greitiems demoniukams irodysiu, kad mano stovejimo vieta reik aplenkt :evil: Jei ir tie nepades, lieka paskutinis variantas- sidabrines kulkos :evil:
O siaip malonu buvo pabendraut su kolegom :beer: Dekoju Ramunui ir visiem prisidejusiem prie suorganizuotos medziokles :beer: Iki sekancio malonaus, as dar sugrysiu :evil: :D
PS Jei bus baisiu klaidu tekste, paskum pataisysiu :friends:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by laimosiux »

Italjanec, jaučiu per anksti aš tamstą iš Suvalkijos lygumų paleidau, kad toks šustrų morkų apsivalgęs :P :D
Bet aprašymas ti... :good: skaičiau ir juokiausi iki ašarų :lol:
O aš ir galvojau visą dieną, ko tu toks tylus sėdi, pasirodo protokolo bijai :crazy: tai aš tau nepasisakiau, kad tie per skubėjimą namie palikę buvo? :oops: :cool:
p.s. aš sakiau ne švytuoklę išjunk, o kratymą :P "knopkė" pas tave pusėj buvo, jei pats neišjungei, vadinasi nieks kits čia nekalts, bernužėli tiktai pats... :crazy:
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by medziotojas »

:ROFL: Eima, aš pabandysiu tavo klaideles pataisyti :twisted:

Ko į kelnes neprisisiojau beskaitydamas :ROFL: :lol: :ROFL:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by italjanec »

Ramiai bukit, nes demonai tik ir laukia, kad mes is baimes i kelnes pridetume :evil: :D
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
Lakas
Varovas
Varovas
Posts: 13
Joined: 2012-Aug-17 20:13
Location: Vilnius - Šakiai

Re: "Gelažinės ancys 2014" 10.25 d. Bebruliškėse

Post by Lakas »

Jo, čia stipriai "Italjanec" nurašė...Įdomu buvo skaityti. O, bet, tačiau, tai buvo mano - pirma antis. Darysiu iškamšą prisiminimui O:-)
Ramūnui ir visam kolektyvui didelis dėkui už puikų laiką gamtoje :Bravo:
Post Reply