Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !

Kokia sausio diena būtų tinkamiausia kiškių medžioklei ?

You may select 1 option

 
 
View results

Hunter13
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 406
Joined: 2006-Nov-09 12:13

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by Hunter13 »

Fukai, kai yra svieziai pasnige ir pasale ir zverys yra visiskai neaktyvus (medziojo pazystamas savaitgali - kiskine buvo, ti sake kiskiai visai nekilo ir nelindo is krumu kad ir kaip varovai juos "jame"), ir tam kad juos pakelt turi uzlipt ant uodegos tiesiogine zodzio prasme - medzioti kiskius su varovais.....nu nu .......... nors as ir nesu senas medziotojas ir neturiu daug patirties.....bet tokioj medzioklej dalyvaut nenoreciau.......Kodel - todel kad rezultatas bus liudnas. Kita kalba jei butu medziota bent jau grandine.... nekalbu apie katila.
Medziokles rezultatas visada priklauso nuo to kaip tu sugebi suprast zveries elgsena, gamta, orus ir t.t.
Jei medzioji su galva - ti buna ir rezultatas (geresnis ar blogesnis priklauso nuo daugelio faktu, bet jis bus)
O jei medzioji be galvos - ti rezultatas bus atsitiktinis.
Man taip pat kiskiu medziokle viena graiziausiu, bet graziausia - medziokle katilu. Ir mano giliu isitikinimu kitokia kiskiu medziokle - yra maziau rezultatyvi nei katilas....
Dievas sukure zmones skirtingus. Koltas juos sulygino.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by Strelcius »

manau tureta omeny katilas vs varovai. katilas yra super, na o kiskine su varovais tai pritarciau, kad tas patiekalas is B.. :D
Lietuvis
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by marcco »

jei galėčiau rinktis tarp zuikių medžioklės varant krūmelius, ar katilo laukuose- rinkčiaus pirmą var. Tep, kad dėl skonio nesiginčyjama :roll:
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by fukas »

na kažkodėl aš tai nematau didelio skirtumo tarp medžioklės katilu ir medžioklės su varovais, bent jau taip kaip mes tuos kiškius medžiojam mano klube :twisted: Taip vadinamu katilu medžiojant juk vistiek varoma, mes paprastai dar jeigu turim (o kaip taisyklė visda turim gražaus jaunimėlio) tarpe medžiotojų įkišam po vieną varovą ir tada dvi grandinės su flangais aina viena prieš kitą ir eidamos pravaro ir krūmelius ir gojelius ir šabakštynus :Search: O kas dėl nekilimo tai atitinkamoms oro sąlygoms atitinkamas ir vietas reikia rinktis, savaitgalio oro sąlygomis kiškelį surasti ant plyno lauko nėra jokių šansų :wink:
User avatar
Plastic
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 233
Joined: 2008-Nov-17 13:35
Location: Vilnius

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by Plastic »

Kaip ir sakiau aprasysiu sestadieni vykusia kiskiu medziokle. Taigi - atsikeliu ziu- pasale, galvoju, jega - jau puse darbo padaryta. Atvykstam i susitarta vieta, ten pasnige ir oro temp. apie -4, galvoju, jega. Suzinau, kad medziokle vyks komerciniuose plotuose, galvoju, isvis jegele. Na, o poto ir prasidejo, pirmas varymas - apsoliutus 0, nebuvo nei vieno kiskucio, nei vienos laputes. Antras varymas- kazkas mate lape, kazkas mate kiski. Trecias varymas - vienam medziotojui pasiseka ir jis sumedzioja kiski. Po to lengvi pietus- cia viskas liuks, prie nieko neprikibsi, buvo karsto sultionio, arbatos, kavos, bandeliu, ir dar kalnas sumustiniu, vienu zodziu gaspadines pasistenge. Ketvirtas varymas - sumedziota lapute. Penktas varymas- 0. Sestas varymas- 0. Toliau zveriuku pagerbimas su puciamu ragu, karstas plovas, arbata, kava ir visa kita, gaspadines vel lakste buvo :good:
Kaip matot, laimikiai nekazkokie, kodel, kiskuciu nebuvo, niekas nesuprato, buvo sakoma, kad plotai geri, 7 metus nevaryti, buvo sakoma, kad kiskiu pas juos laaabai daug, bet rezultatai visiskai priesingi. Gal oras netas, gal tai, kad medziotojai buvo pasirinke nemedzioti katilu ar linija, nors ir tai nemanau, kad butu padeja, ilagaausiu tiesiog nebuvo, o ne tai, kad jie prabego pro varovus, ar pan. Siaip viskas labai gerai organizuota viskas paaiskinama, visu stovejimo numeriai pazymeti kuoliukais ir pan. tiesiog, paciu kisku, mes kaip ir nematem.
Na, bet medziokle toks dalykas, kartais sekasi, kartais ne, linkiu, kad jusu , mieli draugai, organizuojama medziokle pasisektu labiau, nei pasiseke mums. :friends:

Pora foto (nepykit uz kokybe, nieko geresnio kaip telefonas po ranka neturejau.
Image
Image
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by Strelcius »

Mariau as kalbu apie majamia laukus, ten zinioj krumeliai yra miskas :D
beje i katila pakliuna ir visokiu kaip sakai krumeliu-miskeliu.
a cia kalba ein butent apie lauku varyma su varovais :wink:
Lietuvis
varovas1

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by varovas1 »

aha ten buvo lauku varymas varovu pagalba.
User avatar
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 952
Joined: 2009-Mar-29 10:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by Tadzis »

medziotojas wrote:Je, aš irgi tą girdėjau, na bet kol kas neturime konkretaus pasiūlymo nei dėl vietos, nei dėl medžioklės salygų :pardon:
as cia dabar akzko nesupratau su tais organizaciniais ypatumais,
sakem galim imti bet kada, taip? organizavom balsavima? taip?
nubalsavom kad 8, jei gerai pamenu :sorry:
uzkurem registracija, o dabar vel sakom kad neaisku del datos ir viso kito, ti gal ta registracija, vertetu anuliuoti, kol nors koks nors tada aiskumas atsiras, pries tai tai rodesi, kad bent data aiski ir man tinkanti, o dabar tai kazkokia h.. muine paluciajetsa
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by italjanec »

Joooooooo... :roll:
Organizuoju medziokle, dienos kaina 30lt. Nusovusiam kiski pinigai uz medziokle grazinami, uz kiekviena nusauta lape grazinamas 1 litas :D Pietus isidedat savo, jei kam reikalinga gaspadyne buterbrodams is popieriaus isvyniot irgi atsivezat savo :crazy: Tarifai nebus keiciami nei pries nei po. :lol:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by Strelcius »

cirkas uz dyka. vaziuojat i komercinius plotus, skaiciuojat kiskiu ir netgi soviniu kainas :ROFL: nu ble uzsisake po visko mergu dar pradekit bedavot kad prezervatyvus reikes patiem pirkt :ROFL:
Lietuvis
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by fukas »

Hunter13 wrote: Man taip pat kiskiu medziokle viena graiziausiu, bet graziausia - medziokle katilu. Ir mano giliu isitikinimu kitokia kiskiu medziokle - yra maziau rezultatyvi nei katilas....
Pagal mano pastebėjimus pas mus sėkmingiau sekasi tiems kurie užėję iš kito lauko laukia ateinančios grandinės :good: o toji va kaip tik ir gaunasi paprasčių paprasčiausi varovai :)
d

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by d »

fukai, tavo teisybe, bet jei kiskis nusprendzia grizti per varovus, kuriu tarpe yra medziotoju, tada ir jis apsaudomas. O, kai eina vieni varovai gali tik gerkle laidyti arba koki grumsta susirades, bet tai kiskiui jokios itakos neturi.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by fukas »

d wrote:fukai, tavo teisybe, bet jei kiskis nusprendzia grizti per varovus, kuriu tarpe yra medziotoju, tada ir jis apsaudomas. O, kai eina vieni varovai gali tik gerkle laidyti arba koki grumsta susirades, bet tai kiskiui jokios itakos neturi.
manau kad kiškis varomas iš vienos pusės niekada negrįžta atgal, vėlgis iš mano asmeninių pastėbėjimų :wink: pakeltas skuodžia tolyn ir pabėgėjęs atsisuka pasižiūrėti nuo ko bėgo :D per tarpus bėgioja tada kada varomas iš visų pusių kaip taisyklė medžiojant katilu, užsidarius katilui medžiotojo laimės dalykas jeigu pro jo tarpą bando kiškelis išsiveržti :Yahoo!: ech ta užsisvajojau apie kiškių medžioklę, šiandn Majamyje balta, šalta ir gražu, pats tas kiškučiams pavaikyti :Yahoo!:
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by italjanec »

fukas wrote:
d wrote:manau kad kiškis varomas iš vienos pusės niekada negrįžta atgal, vėlgis iš mano asmeninių pastėbėjimų :wink: pakeltas skuodžia tolyn ir pabėgėjęs atsisuka pasižiūrėti nuo ko bėgo
Matau neteko selint prie kiskio guolyje laukuose. Mano megstamiausia kiskiu medziokle kai surandi vieta kur jis guli ir stengiesi priselinti kol jis kils. Kartais je kyla is toli kartais is arti. Ir jei jau taip atsitiko, kad jis nuskuode velniop nesautas, labai daznai jis gryzta i sena guoli arba netoli jo visai is priesingos puses. Tereikia palaukt keliolika minuciu ir kiskelis uz neapdairuma gali but nubaustas :crazy:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
toamis
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 100
Joined: 2006-Jul-10 09:22

Re: Kiškių medžioklė Marijampolės raj.

Post by toamis »

italjanec wrote:
fukas wrote:
d wrote:manau kad kiškis varomas iš vienos pusės niekada negrįžta atgal, vėlgis iš mano asmeninių pastėbėjimų :wink: pakeltas skuodžia tolyn ir pabėgėjęs atsisuka pasižiūrėti nuo ko bėgo
Matau neteko selint prie kiskio guolyje laukuose. Mano megstamiausia kiskiu medziokle kai surandi vieta kur jis guli ir stengiesi priselinti kol jis kils. Kartais je kyla is toli kartais is arti. Ir jei jau taip atsitiko, kad jis nuskuode velniop nesautas, labai daznai jis gryzta i sena guoli arba netoli jo visai is priesingos puses. Tereikia palaukt keliolika minuciu ir kiskelis uz neapdairuma gali but nubaustas :crazy:
Idomu ir kaip tu surandi ta kiski gulinti ?????????? O dar selini prie guoliu, aukstas pilotazas :crazy:
Post Reply