Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Ispanas wrote:................ bet pabrieziu - Saras nuejo ir ja surado!! dar ir ant kalno istempe!
Jo-jo, - ir sutarėm, kad būsiu kviečiamas į medžioklę vietoj šuns pabūti... :crazy: Nes visi draugiškai nusprendė, kad be tinkamo šuns (o tokių aplink nesimatė...) nieko nerasim, o Šaras paėmė, - nuėjo, ir parnešė... :P :P :P
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by sharakanas »

tai katras kuom sovet ?
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Taigi rašėm, - Ispanas - 6mm šratais, aš šešiolikto kal. kulka (atstumas apie 50m)... Jis pirmas , aš prieš pat jai neriant į tankmę (Todėl ir radau, nes nuo mano šūvio vietos tik keleta metrų nubėgus)...
Kaip ir kokiu kampu šovė kolega - nemačiau, nes į ją atkreipiau dėmesį tik po Jo šūvio, o pats šoviau, nes ji perbėgus pelkę pradėjo bėgti išilgai linijos tiesiai pro mane (aš nuo Ispano stovėjau per dar vieną medžioklį)... Galų gale, - koks skirtumas... :crazy: Gerai pasibuvom :good: , tikrai žinau, kad gerai pasireiškiau šuns vaidmenyje... :Bravo: Tad verdiktas vienas - mudu su Ispanu gera kompanija... Kas be šautų, - negyva žvėriena miško neteršiam... :wink: :cool: :ROFL:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by italjanec »

Dj Šarūnas wrote: Kas be šautų, - negyva žvėriena miško neteršiam... :wink: :cool: :ROFL:
Tai tu pataikei ar nepataikei su ta kulka???????????????????????????? :evil:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Šoviau, kad pataikyt, o kaip buvo iš tiesų ką aš žinau... :Search: Būčiau darinėjas ar bent jau čiupinėjas, gal ir pasakyčiau, o aš tik užsimečiau ant pečių ir per pelkę... Vėliau net priėjęs nebuvau... :oops: Mačiau, kad žvėrelis perskrostas per šoną stačiu kampu (kaip, kad jis bėgo mano atžvilgiu)... Bet kadangi nemačiau, kaip ir kokia kryptim jį siekei, tai ir neturiu tvirtos nuomonės... Be to iš kart po šūvio aš nusisukau į kitą pusę, vildamasis, kad dar kas atbėgs... :crazy:
P.S.: Kartoju, - koks skirtumas... Aš pasibuvau liuksiškai, o Tu???... :wink:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by italjanec »

Dj Šarūnas wrote:P.S.: Kartoju, - koks skirtumas... Aš pasibuvau liuksiškai, o Tu???... :wink:
Tu ka ? Girtas dar is po sestadienio??? :evil: Tai visdelto prisirijot tiek kad dar akim ir siandie nematot :evil: :shock:
1.Kaip gali nematyt 16mm skyles padarytos kulkos? :evil: Nuo seskiu tik kraujuoja tose vietose truputy ir skyluciu ieskot kailyje reikia! %) Jei kliuvo kulka tai laimikis tavo, jei nekliuvo tai ispano :evil:
Kas ja darinejo?
Ir galu gale atsigerk mineralino, prasikrapstyk akis ir suprask, kad as italjanec o ne ispanas :o %)
:beer: :beer: :beer:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

:ROFL: :ROFL: :ROFL: Sori... :oops: :oops: :oops: Kai tokie blatni nikai ir neatskyriau... :oops: :oops: :oops: :ROFL: :ROFL: :ROFL: O kuo skiriasi koks sužeidimas aš nežinau... Tai mano pirma varyminė ir pirmas šūvis į žvėrį... :oops: Iki šiol šaudžiau tik į taikinius... :oops:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by italjanec »

Dj Šarūnas wrote::ROFL: :ROFL: :ROFL:
Dj Šarūnas wrote::ROFL: :ROFL: :ROFL: Sori... Iki šiol šaudžiau tik į taikinius... :oops:
:beer: Aisku...diedovscinos jie ten pavare, maladoi tik nesimui tinkamas :ROFL: Pats kulka uzsitaisei? Kokia ji buvo? Koks panasiai atstumas ir kiek dar po tavo suvio stirna nubego?
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Kulka "valdiška" (ne samapalas) ZALA Arms Polevo... Atstumas apie 50 m... Po šūvio apie šešeta metriukų ir amin... Bet manau neverta dabar čia blevyzgoti... Jei kam įdomu (žinoma įdomu ir man) reikia surasti darinėjusius, - jie ir pasakys, kas partiesė gyvuliuką... :oops:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by italjanec »

Dj Šarūnas wrote:Kulka "valdiška" (ne samapalas) ZALA Arms Polevo... Atstumas apie 50 m... Po šūvio apie šešeta metriukų ir amin... :
Si kulka kalba pati uz save. Kolkas geresniu dar nezinau. Jei kada uzsitaisinesi pats sia kulka sovinius, tai uzsirasyk ant kaktos dabar. Svinas uzmautas ant centries asies ne bet kaip. Ten tokios dvi pakopos yra ir svinine dalis sustoja vienoj vietoj pries atsiremdama i dugna, ten turi toks ranciukas but, stipriau paspaudi uzsimauna iki galo. Taigi turi but ant tos pirmos pakopos apie 4mmnuo dugno. Tada sudedi ant svino dvi puslankias dalis ir pasiunti i gilze viska. Sitas paliktas laisvas tarpas suvio metu suveikia kaip amortizatorius. Gaves smugi obtiurbatorius pirma uzsimauna ant svino o tik tada viskas kruvoj pajuda i vamzdi. Tai del to kad kuo maziau deformuotu svinine dali. Jei kulka surinkta neteisingai, tada nieko gero. Kulka yra gerokai lengvesne uz vidutini uztaisa, tad nereik perdet parako :cool: :wink:
Greiciausiai stirna mire nuo tavo suvio, bet jei ji numire atbegus po ispano suviuo tai ce jau geras nuotykis :crazy: :good:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Briedis »

Dj Šarūnas wrote: tikrai žinau, kad gerai pasireiškiau šuns vaidmenyje... :Bravo:
forume konkurentas CHlorui atsirado :ROFL:
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
Admin
Administratorius
Administratorius
Posts: 80
Joined: 2006-Jul-04 21:02
Location: Vilnius
Contact:

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Admin »

Sveiki,
nuotraukos is medziokles galite pamatiti cia:
http://picasaweb.google.com/pavel.cesno ... OCUltrt-wE#

norintiems turieti jas pas save archyve cia:
http://www.mydream.lt/failai/20091128-m ... varena.zip
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by medziotojas »

Kiek bandžiau aiškintis - šūvis buvo šratais :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by medziotojas »

Mūsų medžioklę parodysime per INIT TV artimiausiose laidose.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Varėnos raj. 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

medziotojas wrote:Kiek bandžiau aiškintis - šūvis buvo šratais :pardon:
:Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: Vadnas aš dar turiu progą patiesti savo pirmajį keturkojį... :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
Post Reply