Gal kur nuomojamas radioantkaklis?

Viskas apie šunis.
Мой четвероногий "друг" - всё о собаках.
Vartotojo avataras
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Pranešimai: 955
Užsiregistravo: 2009-Kov-29 10:28
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Gal kur nuomojamas radioantkaklis?

Standartinė Tadzis »

O kad suzinoti kur vazineji i masinas ir taip sudejas, matau kur kada, kokia uzvedimo raktelio padetis, ir momentines kuro sanaudas :wink:
Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 18396
Užsiregistravo: 2006-Lie-07 00:32
Miestas: Vilnius

Re: Gal kur nuomojamas radioantkaklis?

Standartinė medziotojas »

Sukurtas GPS antkaklis šunims

DELFI.lt
2013 m. liepos 3 d.


GPS technologijas galima pritaikyti daug kam – nuotraukų geožymėms (angl. geotags), integruoti į pasivaikščiojimo lazdeles, kad senjorai nepasiklystų. Taip pat – kurti apyrankes padidintos rizikos profesijų atstovams: taikdariams, karo lauko medikams ir panašiai. O naujausias „Garmin“ gaminys skiriamas geriausiems žmonių draugams – šunims.

„Garmin DC 50“ – nebe pirmas toks gaminys, bet naujausia jo versija. Modernų antkaklį bus galima dėti ir niufaundlendams ar kitiems vandenyje linksmintis mėgstantiems šunims. Įrenginys ne tik atsparus vandeniui, bet su juo galima nerti ir iki 10 metrų gylio.

Šunys turi puikią uoslę, bet nepasižymi gera rega, o tamsiuoju paros metu ji dar labiau susilpnėja, tad antkaklyje įmontuotas nuotoliniu būdu valdomas žibintuvėlis.

„DC 50“ baterijos veikimo laikas – net 26 valandos. Bet nustačius, kad šunelio koordinatės būtų atnaujinamos kas dvi minutes, akumuliatoriaus užteks ir 54 valandoms. Gamintojai žada ir pagerintą pozicionavimo sistemą – į išorę iškelta antena (jei tik jūsų numylėtinis jos nenugrauš) leidžia orientuotis tiek pagal amerikietiškąją GPS, tiek pagal rusiškąją GLONASS sistemas.

Įrenginys turi ir lojimo atpažinimo sistemą. Šuns savininkas žinos, kad jo augintinis dėl ko nors susijaudino ar aptiko ką nors svarbaus net jei šuo bus už girdimumo zonos ribų. Ši funkcija turėtų būti patogi medžiotojams.

Antkaklis, kuriuo bus pradėta prekiauti jau šį mėnesį, kainuos 230 JAV dolerių (apie 600 litų). Už 600 JAV dol. (apie 1600 litų) „Garmin“ siūlo antkaklio ir GPS įrenginio „Astro 320“.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Skelbti atsakymą