Medžioklės vadovas.

Atsakymo rašymas


Šis klausimas skirtas apsisaugoti nuo automatizuotų formas užpildančių internetinių šiukšlių robotų.
Šypsenėlės
:) :( :D :lol: :ROFL: :cool: :Yahoo!: :x :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :o :shock: :crazy: %) :P :Rose: :Search: =@ :Bravo: :good: :bad: :sorry: :pardon: :beer: :no: :friends: O:-)
Rodyti daugiau šypsenėlių

BBKodas yra ĮJUNGTAS
[img] yra ĮJUNGTAS
[flash] yra IŠJUNGTAS
[url] yra ĮJUNGTAS
Šypsenėlės yra ĮJUNGTOS

Temos peržiūra
   

Išskleisti vaizdą Temos peržiūra: Medžioklės vadovas.

Re: Medžioklės vadovas.

Ronis » 2015-Bir-22 15:49

Tai ir pas mus visi uz viska atsakingi ir rimtais veidais sprendimus priima, per susirinkima maikes supleso. Durys uzsidaro ir vel iki kitu metu susirinkimo niekas nieko :) nu pas mus 62 nariai gal del to.

Re: Medžioklės vadovas.

fukas » 2015-Bir-22 10:34

pas mus 9 valdybos nariai įskaitant ir klubo vadovą ir jo pavaduotoją, klubo pirmininkas yra ir valdybos pirmininkas. Konkrečių pasiskirstymų nėra, tačiau valdyba yra vadovo pagalbinė komanda, kuri atlieka įvairias funkcijas ir darbus, kuriuos gauna iš vadovo.

Re: Medžioklės vadovas.

medziotojas » 2015-Bir-22 09:48

Pas mus 5 valdybos nariai, tame tarpe ir vadovas. Jis atsakingas už viską, iždininkas už tvarkingą dokumentaciją, dar vienas už žvėrių šėrimą, kitas atsakingas todėl kad valdybos narys, kitas revizijos komisijos narys ir pan. :pardon:

Re: Medžioklės vadovas.

Ronis » 2015-Bir-20 09:32

Sveiki,

Noriu paklausti kaip pas jus klubuose yra su valdybos nariais, jie uz kazka atsakingi ar tik ranka kelia per valdybos susirinkima?
Tos veiklos yra kaip ir nemazai o viskas sukrauta ant vadovo. Mintis butu tokia, kad iskart rinkti valdybos nari atsakinga uz kazkokia sriti. Pvz:
1. Pirmininkas - atsakingas uz visa veikla.
2. Pirmininko pavaduotojas - padeda ir pavaduoja pirmininka.
3. Izdininkas - atsakingas uz finansus.
4. Veterinorius - atsakingas uz veterinarinius reikalavimus, ju laikymasi, pakeitimus, atlieku duobes pridavima.
5. Nezinau kaip pavadint - atsakingas uz zveriu apskaita, licencijas, ju gavima dalinima ir t.t.
6. Baliauninkas - atsakingas uz svetes ir sventiiu medziokliu organizavima.
7. Ukininkas - atsakingas uz burelio kilnojama ir nekilnojama turta.

Kaip pas jus yra durelyje? Pas mus uzviska vadovas atsakingas, kiti tik prisokdami ir todel ka bedarytume gaunasi snipstas.

Re: Medžioklės vadovas.

fukas » 2014-Lap-14 10:54

gavome išaiškinimą :good:
8402.pdf
(29.06 KiB) Atsisiųsta 324 kartus(ų)

Re: Medžioklės vadovas.

medziotojas » 2014-Lap-13 11:02

Akcija „Medžiok saugiai“

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Pakruojo rajono agentūros pareigūnai vykdė akciją „Medžiok saugiai“. Akcijos metu patikrinti šeši Pakruojo rajono medžioklės plotų naudotojai: Klovainių, Preičiūnų, Šukionių, Pašvitinio, Glebavos ir Pakruojo medžiotojų būreliai. Patikrinta beveik šimtas aktyvaus poilsio mėgėjų.

Akcijos metu buvo tikrinama ar laikomasi Medžioklės Lietuvos Respublikoje taisyklių nuostatų: ar teisingai pildomi ir išduodami galiojantys naujos formos lapai; ar medžioklės vadovai užtikrina jiems pavestas pareigas. Ar turima licencijų medžiojamiesiems gyvūnams bei užtikrinamas tinkamas licencijų naudojimas. Taip pat tikrinti visų medžiotojų bilietai dėl duomenų medžiotojų sąvadui pateikimo, ar yra specialios žymos apie saugaus elgesio medžioklėje žinių ir praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimus, galiojantys leidimai ginklams ir kt.

Vykdyta ne tik dokumentų, sumedžiotų žvėrių patikra, bet prisilaikant saugaus elgesio reikalavimų sudalyvauta ir varymuose, kad būtų įvertinta ar laikomasi teisės aktų reikalavimų.

Nors atsakomybė už pažeidimus stipriai sugriežtėjo ir medžiotojai tampa vis atidesni, tačiau akcijos metu nustatyti trys pažeidimai, kurie galimai įvyko dėl nepakankamo teisės aktų reikalavimų žinojimo. Plačiai kovojama su Afrikiniu kiaulių maru (AKM), tačiau medžioklės vadovai neturėjo naujausių žinių apie 2014 m. spalio 24 d. D1-857 Aplinkos ministro įsakymo 21 p. nuostatų pakeitimą, kuriame numatyta, kad medžioklės vadovas jei buvo medžiojama varant, pasibaigus medžioklei kitoje lapo pusėje turi nurodyti detalią informaciją apie tai, kurioje medžioklės plotų vieneto dalyje buvo medžiojama. Trys medžioklės vadovai iškviesti į Pakruojo rajono agentūrą ATPP surašymui dėl vadovo pareigų nevykdymo.

Re: Medžioklės vadovas.

senelis » 2012-Sau-15 14:03

už 15lt. šernienos nenupirksi :(

Re: Medžioklės vadovas.

EIWIS » 2012-Sau-15 12:15

O blin gerai mokat blin, aš pamenu 6 metus varovaudamas daugiause esu gave 15 lt :D O šeip pas mus yra vietiniai seni vilkai varovai, kur miškus geriau žino nei dauguma medžiotojų jie sakė mes pinigų nejamsim, tai mėsa jiems atsiskaitom. :)

Re: Medžioklės vadovas.

senelis » 2012-Sau-15 08:00

taip ir pas mus plius gamtoj pabuna :D

Re: Medžioklės vadovas.

GRIZLEY » 2012-Sau-14 23:54

Taip uz dyka,bet jai sumedziojamzveri dalynam ir ant ju

Re: Medžioklės vadovas.

Parker » 2012-Sau-14 22:50

senelis rašė:nemokam ir mes
GRIZLEY rašė:mes isvis nemokam
Kaip nemokate, už dyką varo? :shock:

Re: Medžioklės vadovas.

senelis » 2012-Sau-14 21:21

nemokam ir mes

Re: Medžioklės vadovas.

GRIZLEY » 2012-Sau-14 21:11

mes isvis nemokam

Re: Medžioklės vadovas.

Parker » 2012-Sau-14 21:00

Mes mokame po 30lt. ir daugiau nemokėsime, kol nesibaigs krizė :lol:

Į viršų