ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by fukas »

Tadzi tu Tadzi :lol: Gerai Laima sako norėsi ūkininkauti ir nedirbti teks žemelės dasipirkti :D beje ūkininkų ir stambių ūkininkų kurie dirba laukuose kaip lygus su lygiu su savo darbininkais aš tau galėsiu kada parodyti :) Už jaunojo ūkininko kompensaciją labai rimto ir komfortiško traktoriaus taip pat nenupirksi, geriausiu atveju naują Belearusą (visai neblogas traktoras). Na o jeigu jau reiks kokios konsukltacijos sakyk, pagelbėsiu gal prie progos už atitinkamą mokestį, anksčiau ne vienam jaunuoliui tokius traktorius padėjau įsigyt :beer:
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by hunter330 »

Nu MTZ'okas tai labai nedideliam ūkiui, ba jei žemės biškutuką daugiau, tai kad spėt, ir kuo greičiau, nesamdant papildomų darbinykų, tai reikia našios technikos, kaip minimum kad būtų 150AG, žinau, nes pats tuom biškį užsiimu.
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by laimosiux »

Tadzi ir Sharakanai pasiskaitinėkit čia: http://www.paramakaimui.lt/component/co ... isikurimas
Ir kai iškils KONKREČIŲ klausimų ar neaiškumų (jei visdar norėsit kišt nosis į šitą peklą) rašykit, mėginsiu pagelbėt (toj sritį pati nedirbu, bet namiškių yra dirbančių, kurių tereikia paklaust, ir visą vakarą klausysies apie visas programas, problemas ir projektus %) ) :)
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 952
Joined: 2009-Mar-29 10:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by Tadzis »

fukas wrote:Tadzi tu Tadzi :lol: Gerai Laima sako norėsi ūkininkauti ir nedirbti teks žemelės dasipirkti :D beje ūkininkų ir stambių ūkininkų kurie dirba laukuose kaip lygus su lygiu su savo darbininkais aš tau galėsiu kada parodyti :) Už jaunojo ūkininko kompensaciją labai rimto ir komfortiško traktoriaus taip pat nenupirksi, geriausiu atveju naują Belearusą (visai neblogas traktoras). Na o jeigu jau reiks kokios konsukltacijos sakyk, pagelbėsiu gal prie progos už atitinkamą mokestį, anksčiau ne vienam jaunuoliui tokius traktorius padėjau įsigyt :beer:
Aha tas pats kuris parodys, treti metai bijei manes kaip velnias kryziaus, i svecius matai nelygis atvaziuoti, o dar siulosi kazka parodyti :evil: , o tas pagelbesiu cia apie belarusus kalbam ?
man va toks visai nieko, su tokiu ukininkauciau :D PATS
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by fukas »

nei aš tavęs bijau nei ką :D ne pagelbėti galiu ne su Bielarusais o su projekto rašymu tam Belarusui gauti :) anksčiau tuo laisvalaikiu užsiiminėjau, esu rašęs tokiems kaip tu ūkininkams projektus bitėms, stručiams, karvėms ir grūdinėms kultūroms
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by sharakanas »

vo vo mariau sutarsim kazka del to tavo laisvalaikio. tik da ciut biski veleliau :roll: :pardon:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
GieA
Varovas
Varovas
Posts: 16
Joined: 2009-Jan-23 17:59

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by GieA »

Ar galima ka ispesti tais projektais ?
Siai dienai auginame danielius ir elnius.
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by jura »

gal kas draugaujat Vilniuje su BALTICARMS :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
Furiukas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 246
Joined: 2009-May-07 16:50

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by Furiukas »

Sveiki, gal kas prieina ar zino kur pigiau gauti vakcinas nuo erkinio encefalito reiktu trim zmonem 2 saugusiems ir 1 vaikui buciau dekingas :beer: :)
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by medziotojas »

Nuo gegužės mėn. pradžios turėsiu pirtelę, baseiną su ofisais kuriuose galėsite pravesti dalykinius (ir ...) susitikimus :twisted:
Norintys toli niekur nevažiuot nuo Vilniaus - kreipkitės :pardon:
baseiniukas
baseiniukas
pirtelė - sauna
pirtelė - sauna
IMG_8284.JPG
IMG_8285.JPG
IMG_8286.JPG
IMG_8287.JPG
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
donatas2007
Varovas
Varovas
Posts: 16
Joined: 2008-Jan-14 15:57

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by donatas2007 »

Kas norės vasarą paplaukioti Šventosios ar Siesarties upe, - kreipkitės. Tel. 867719357, Donatas, www.ukmergesbaidares.lt
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by fukas »

nuolaidos tik Snukiaknygės draugams, o kokia nuolaida Medziotojas.eu draugams, aš kaip tik renkuosi maršrutą darbovietės žygiui :oops:
donatas2007
Varovas
Varovas
Posts: 16
Joined: 2008-Jan-14 15:57

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by donatas2007 »

fukas wrote:nuolaidos tik Snukiaknygės draugams, o kokia nuolaida Medziotojas.eu draugams, aš kaip tik renkuosi maršrutą darbovietės žygiui :oops:
Taigi paskambink, pašnekėsim. Pažiūrėsim kada nori plaukti, kiek žmonių, keliom dienom (gal iš vis bus užimtos visos baidarės pas mane). Jei nebus užimta, kalbėsimės. Šiokiadieniais galiu labiau nuleisti, išeiginėm mažiau - nes ir taip yra klientūros. Jei savaitgaliui grupė bus normali, padarysim tave grupės vadovu ir praplauksi nemokamai :). Daug informacijos internetiniame puslapyje arba skambinkite - nebeterškim temos :) .
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by svetimas »

Siulau plaukima mano plotuos :) 3 upes marsrutas keliom dienom ir dykai tik atsivezkit savo gumeskas ir mane i kaompanija prikabinkit :) :Yahoo!:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: ROTARY (medžiotojas medžiotojui)

Post by Strelcius »

o graztelis i ekipuote imamas ar nea? :roll: :D
Lietuvis
Post Reply