Prožektorių tvirtinimas ant optikų

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
darsakas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 72
Joined: 2007-Nov-09 04:21
Location: Panevėžys

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by darsakas »

Pas mane padaryta tokia konstrukcija, sakyčiau gan patugu, jokių laidų.
Attachments
Ant koordinatinų staklių padarytas sujungimas 2 žiedų
Ant koordinatinų staklių padarytas sujungimas 2 žiedų
Sukonstruotas jungikliukas
Sukonstruotas jungikliukas
Bendras vaizdelis
Bendras vaizdelis
Last edited by darsakas on 2008-Jul-16 07:05, edited 6 times in total.
Virvės nepastumsi, ją galimą tik patraukti, tačiau reikia neužmiršti, kad ji geba ir nutrūkti
velycia
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 404
Joined: 2007-Aug-07 21:35

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by velycia »

Kompaktiskai :) :good: Vienas klausimas - ar "ant serno" jau isbandyta? Kazkada panasiai buvau pasidares bet man iskilo problema su, kaip cia pasakius :roll: sinchroniskumu gal. Mat ta pacia ranka reikia ijunkt prozika ir uz sekundes dalies jau spaust gaiduka %) . Karta man gavos atvirksciai :idd11: , ir dar, nuo atatrankos proziko jungiklis kaip taisykle pabega :x ir sviesos neber ko pasekoje sautas micas dingsta nezinoma kryptim :Search: todel as perejau prie iprasto varianto :) Parasiau is savo praktikos, niekam nesiulau, jei Jums tinka, saunu! :idd20:
User avatar
darsakas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 72
Joined: 2007-Nov-09 04:21
Location: Panevėžys

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by darsakas »

velycia wrote:Kompaktiskai :) :good: Vienas klausimas - ar "ant serno" jau isbandyta?
Nors prožiką atsisiunčiau pavasari, bet dėja dar ant šerno neišbandytas, nes prožiko dar nenaudoju dar šviesos pakanka. Panašią konstrukciją buvau pasidaręs ir ant seno prožiko , man patiko :good: , todėl susikonstravau ir ant šito prožiko. Jei nepasiteisins, v krainem slučyj, užsidėsiu galinę dalį su laidu (po staromu metodu). Laikas parodys ir ištaisys klaidas :)
Virvės nepastumsi, ją galimą tik patraukti, tačiau reikia neužmiršti, kad ji geba ir nutrūkti
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by 30-06 »

Man kazkaip nepatinka tvirtinimas ant optikos :no: .Kazkoks gremezdas gaunasi.Po vamzdziu prikabintas geriau atrodo.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
darsakas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 72
Joined: 2007-Nov-09 04:21
Location: Panevėžys

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by darsakas »

Buvau aš užsikabinęs ir po vamzdžiu, estetiškai atrodo gražiau, bet grožis reikalauja aukų, nes kai pašaudžiau dienos metu į taikinį su užkabintu prožiku, tai rezultatas labai nepatiko :x . Išmėtimas buvo labai didelis 100m - apie 10-12 cm :idd07: . Teko imtis priemonių ... :pardon: Ir gavosi kaip yra....

Geriau šauti su gremėzdišku garantuotai, nei "dievui į langus" su vizualiai gražiai atrodančiu . :)

Yra būdas pasidaryti kronšteinuką ir jį pritvirtinti kartu su diržo kilpa ant lovelio. Ir vizualiai gražiai atrodo ir labai patogioj vietoj gaunasi. Gaila kad manajam šaunykėliui netinka toks metodas . Pas manąjį diržo kilpos kitaip tvirtinasi ir užsideda , o specialno gręžti skylutes tvirtinimui, kažkaip tai rankos nekilo :(
Virvės nepastumsi, ją galimą tik patraukti, tačiau reikia neužmiršti, kad ji geba ir nutrūkti
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by 30-06 »

darsakas wrote: Išmėtimas buvo labai didelis 100m - apie 10-12 cm :idd07: . :(
:shock: Na nieko sau :shock: .Keista.Pas mane kabo po vamzdziu.Nera absoliuciai jokio skirtumo,kabo tas prozikas ar ne.Kur taikai ten ir kliuna :) .Cia mano konstrukcija.
atostogos 2007 070.JPG
atostogos 2007 071.JPG
Laidelis,kad nesimaskatuotu,prie vamzdzio prisegtas siauromis "lipuckinemis" juostelemis.Jungiklis pritvirtintas tuo paciu budu.
Darsakai,koks svoris tavo prozektoriaus??
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
darsakas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 72
Joined: 2007-Nov-09 04:21
Location: Panevėžys

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by darsakas »

30-06 wrote:
darsakas wrote: Išmėtimas buvo labai didelis 100m - apie 10-12 cm :idd07: . :(

Darsakai,koks svoris tavo prozektoriaus??

Kažkur tai apie 300gr (su laikikliu) , +/- , tikslaus svorio nežinau.
Last edited by darsakas on 2008-Jul-16 00:47, edited 1 time in total.
Virvės nepastumsi, ją galimą tik patraukti, tačiau reikia neužmiršti, kad ji geba ir nutrūkti
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by 30-06 »

darsakas wrote:

Kažkur tai apie 300gr (su laikikliu) , +/- tikslaus svorio nežinau.
:( Eeee...tai cia gali buti suva pakastas :no: .Maniskis 100 g. tesveria.Esu ne viena zveri su juo prikabintu sumedziojes.Tikrai nepajutau jokio skirtumo.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
darsakas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 72
Joined: 2007-Nov-09 04:21
Location: Panevėžys

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by darsakas »

30-06 wrote:
darsakas wrote:

Kažkur tai apie 300gr (su laikikliu) , +/- tikslaus svorio nežinau.
:( Eeee...tai cia gali buti suva pakastas :no:
Visko gali būti, labai smarkiai nesigilinau, nes anas rezultatas netenkino. Dabar liko išbandyti "v dielie" naują konstrukciją, jei ne , tai būrsim naują . :)
Virvės nepastumsi, ją galimą tik patraukti, tačiau reikia neužmiršti, kad ji geba ir nutrūkti
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by Strelcius »

ne proziko svoris, o vamzdzio suspaudimas daro itaka suvio kokybei. pakinta vibracijos ir t.t. ne veltui mazdis daromas kabantis, laisvas nuo lovelio.
taciau kad tokia didele gali buti ta itaka nesitikejau :pardon:
lietuviska liustra pas mane irgi ant optikos buvo, dabar maziuka uzmeciau taip pat ant jos, svoris per centra ir pan.
Lietuvis
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by dratas »

paprasciausiai montuojant ant vamzdzio,reikia det gumos ar kazko panasaus,kad but metalo pletimosi laisva eiga.Nors man uzsidejus,suvis nepakito ir pritvirtinus ant pliko vamzdzio.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by 30-06 »

dratas wrote:reikia det gumos ar kazko panasaus,kad but metalo pletimosi laisva
Nu joo,as irgi ikises tokia tarpinele :) .Bet dejau ja visai kitais sumetimais.Dejau,kad vamzdis nesibraizytu nuo to metalinio kronsteino :roll: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
Giedryss
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2008-Sep-18 14:49
Location: Kaunas

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by Giedryss »

Na pasidairiau po foruma ir nusprendziau savo ismisla parodyt.Aisku,susilauksiu kritikos ,bet gal kam bus naudinga.Kai kisenese mazumele vejai svilpauja,o medziot visvien norisi tenka pasukt galva. Sito irenginio,tiksliau patobulinimo, savikaina ~4lt. Na kas turi senamadiska prozektoriu,gali nesunkiai prisukt prie optikos. Nusiperki vamzdzio laikikli,biski padildziuoji,surukai cigarete ant pamastymo....ir veikia :D
IMG_107.jpg
IMG_106.jpg
IMG_105.jpg
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by Žemaitis »

A tai norint nuimt prozika reikia tuos du varztus atsukt? Ir atitinkamai uzdedant vel prisukinet? I futliara su proziku irgi nelenda?
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Prozektoriu tvirtinimas ant optiku

Post by svetimas »

čia jau buvau rašęs apie laikikli toki sumasčiau tik isigijas prožika , labai paprasta ir pigu padaryti toki kronšteina. reikia dvieju vamzdžio laikikliu ir metalo gabaliuko ,šiandien dariau du laikiklius užtrukau 15min ir sumokejau 4lt
toki kronsteina naudoju karabinui ir lygiam ir kombinuotam, nekarto dar nenusivyliau :wink:
1.JPG
2.JPG
3.JPG
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
Post Reply