Žiūronai.

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
nerijus
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 164
Joined: 2006-Sep-14 21:39
Location: anyksciai

Žiūronai.

Post by nerijus »

Sveiki, pamaciau skelbima, kad Kaune parduoda bushnel, bresser ziuronus, nuo 170 iki 250lt. as jau skaiciau, kad ziuronai turetu but nuo 500lt. na bet siuo metu negaleciau sau leist tiek, reikia graiztvui ir normaliai optikai taupyt, taigi ar galima pirkt tuos ziuronus ir ar as matysiu per juos normaliai.
svarbiausia nesinervuot ir gerai maitintis
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: žiūronai

Post by hunter330 »

jau kaip esu rases, turiu bushenell ziuronus 10*50 uz 260 lt, man ju uztenka.
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Re: žiūronai

Post by dratas »

Tas pats buschnelis ir brezeris,kar tais gerokai lenkia brangesnius ir sakykim kokybiskesnius,lygiai tas pats kaip ir su optikomis,akivaizdziai matosi ju skaidrumas palyginus viena su kita,jei uz tokia suma,patarciau pirkt brezerius,nors tie ir tie stampuoti pas kiniecius,nors jau dabar didzioji pramone perkelta i treciasias salis :)
nerijus
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 164
Joined: 2006-Sep-14 21:39
Location: anyksciai

Re: žiūronai

Post by nerijus »

Ai nupirkau siandien bresser 10x50 uz 200lt kaip ir neblogi :) nauji
svarbiausia nesinervuot ir gerai maitintis
djxz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 305
Joined: 2007-May-09 16:14
Location: Vilnius

Re: žiūronai

Post by djxz »

Šiandien buvau arsenale ir sakau pažėsiu žiūronų, žiūriu už 35 Lt 10x25, pajamiau, pažėjau kas per vaizdas, kaip trauka, aij sakau pasiimsiu, kaip tik kapeikų turėjau :oops: Kaip vaikščiojimui gamtoje ar dar kur, bus gerai, jai nesubirės :ROFL:
SH_028.jpg
Noriu būti medžiokliu !!!
Nešaudai, o medžioji!
Žilvinas.
User avatar
Ramas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 647
Joined: 2006-Jul-06 02:45
Location: Vilnius - Kaunas

Re: žiūronai

Post by Ramas »

Medziokle - gyvenimo budas.
Vegetaras - isvertus is lotynu kalbos, blogas medziotojas.....
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: žiūronai

Post by petiune »

djxz as ir tokiu atsiveziau is vokeciu,ten30e kainavo paziurejau mazi patogus 12kartu pritrauke,galvoju za... :good: nu ir viena grazia diena paemiau i medziokle paziuret ka rodo. :shock: nu kol svesu ir saule aukstai viskas ore. bet saule nusileido pradejo tik tik temt ziuriu plika akim uz200metru 2stirnos isejo pasiganit,nu ka galvoju artina 12x paganisiu akis su ziuronais vokiskais,zvilkt :shock: o man tamsu ir nieka nematau :D b... ziuriu be jo, nu ganosi stirneles. as vel i ziuronus o jie man tamsa kazkoke rodo... nezinau kaip rodis tavo vakare bet savo daugiau neimu i medziokle.jau geriau man beju ziuret :shock: :D

Truputis cenzūros :evil: (medziotojas)
velycia
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 404
Joined: 2007-Aug-07 21:35

Re: Žiūronai.

Post by velycia »

Va va taip ir gaunas su tais pigiais ziuronais. Pas mani Nikon Monach 8,5x56. Prieblandoj uz 200m paprasta akim nieko nematau, prisidedu ziuronus, o ten lauko agronomas sedi. Matomumas - pasaka, o va kaina tai biski :no: kai pagalvojivisgi tukstantis lietuvisku
User avatar
Ramas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 647
Joined: 2006-Jul-06 02:45
Location: Vilnius - Kaunas

Re: Žiūronai.

Post by Ramas »

Velycia, kur pirkai savo monarchus? as ziurejau 10 priartinimo, bet ju kaina apie 1150 lietuvisku.
Medziokle - gyvenimo budas.
Vegetaras - isvertus is lotynu kalbos, blogas medziotojas.....
velycia
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 404
Joined: 2007-Aug-07 21:35

Re: Žiūronai.

Post by velycia »

Man manuosius biciulis is uz balos atsiunte. Su 10x aisku pritraukia geriau bet prieblandoje sviesos pralaidumas pas juos mazesnis. Geriausias santykis yra butent pas 8,5x56
djxz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 305
Joined: 2007-May-09 16:14
Location: Vilnius

Re: Žiūronai.

Post by djxz »

petiune

Pas mane irgi, nelabai gerai rodo tamsoje, diena viskas gerai, bet jau kaip aptemti nori tai lievai.

Vakar irgi stirnas ganiau už kokių 200-300m biržėje, tai per žiūronus sugebėjau įžiūrėti ragų dydį, o jie buvo nemažoki sakyčiau. :roll: veiksmas 18,20h.Bandžiau vėliau ir prisėlinti, bet traškantis pašąlęs sniegas padarė savo :roll: nors iki kokių 120m~ priėjau..o vėliau pasibaidė ir į tankmę pasitraukė. :)
Noriu būti medžiokliu !!!
Nešaudai, o medžioji!
Žilvinas.
User avatar
Indream
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 181
Joined: 2008-Feb-19 19:52
Location: Kaunas

Re: Žiūronai.

Post by Indream »

labas, kazi imanoma kur nors rast va tokius clasic II zoom 7-15x35 5x5 at7 long eie reljef multi coated (minolta)
Attachments
Konica_Minolta_Classic_II_Zoom_7-15x35.jpg
Konica_Minolta_Classic_II_Zoom_7-15x35.jpg (14.12 KiB) Viewed 10618 times
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Žiūronai.

Post by Strelcius »

:Yahoo!: siandej parejo Meoptos ziuroncikai 8*30, zesim ka vakarop rodys
Lietuvis
mazyla

Re: Žiūronai.

Post by mazyla »

Strelcius wrote::Yahoo!: siandej parejo Meoptos ziuroncikai 8*30, zesim ka vakarop rodys
eee.. Strelciau, slapukas tu. Staigiai :D : fotke, kaina pilnas aprašymas :Rose:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Žiūronai.

Post by Strelcius »

eee, kantrybes, kantrybes gerbiamas Mazyla :) dar tik vaziuoju i laukus sabaka pavedzioti, o tadu isbandysiu patemus ir ta reikala. sviesoj labai zjbs, nenudrozti, lesiai nesubraizyti, reguliavimai veikia kaip nauju, vokietys priziurejes :good:
Lietuvis
Post Reply