Žiūronai.

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Žiūronai.

Post by Marius1971 »

pas mane irgi sssr gamybos 7x50 ir esu labai patenkintas, dar mano ata tevuko dovana :good:
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Žiūronai.

Post by svetimas »

Marius1971 wrote:pas mane irgi sssr gamybos 7x50 ir esu labai patenkintas, dar mano ata tevuko dovana :good:
as ir turiu toki suda sssr gamybos jai kas duotu 100 lt dar ir alaus pastatyciau uz ta super sedevra :)
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Žiūronai.

Post by Marius1971 »

a as patenkintas kaip viedras su tais savo zuronais :good: ciupinejau VG visokius dabartinius plastmasekus iki 1000 Lt. tai patikek mano tarybiniai tikrai gereni, net pardavetojai nesugebejo papriestaraut.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Žiūronai.

Post by 30-06 »

Turiu is londono sendaikciu turgaus,uz penkis svarus pirktus,karo laiku, japoniskus ziuronus.8 x 30 ir tokie tip top rusisku kariniu dizaino.Kazkaip pilnai man ju uztenka.Nakti ir su Monarchais chren ka matysi.A vakarejant apziuret ozioko ragus-per akis man ir situ.Gal ir geriau tie modernus, bet pasiziurejus i ju kainas geri pasidaro ir prieskariniai :oops: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Žiūronai.

Post by fukas »

svetimas wrote:
Marius1971 wrote:pas mane irgi sssr gamybos 7x50 ir esu labai patenkintas, dar mano ata tevuko dovana :good:
as ir turiu toki suda sssr gamybos jai kas duotu 100 lt dar ir alaus pastatyciau uz ta super sedevra :)

Minde duodu 90 lt ir alaus gali nestatyt :wink:
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Žiūronai.

Post by svetimas »

fukas wrote:
svetimas wrote:
Marius1971 wrote:pas mane irgi sssr gamybos 7x50 ir esu labai patenkintas, dar mano ata tevuko dovana :good:
as ir turiu toki suda sssr gamybos jai kas duotu 100 lt dar ir alaus pastatyciau uz ta super sedevra :)

Minde duodu 90 lt ir alaus gali nestatyt :wink:
sutarta 99 :D lr ir tavo tas sudas su visu deklu
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Žiūronai.

Post by fukas »

Minde :friends: :beer:
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Žiūronai.

Post by uazikas »

Marius1971 wrote:pas mane irgi sssr gamybos 7x50 ir esu labai patenkintas, dar mano ata tevuko dovana :good:
pas mane tokie pat,liuks daiktas :good:
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Žiūronai.

Post by Marius1971 »

fukai, jei bus patrankyti, tai zinok zvairai rodyt gali, uzvezk i sidabrine kulka pas Aruna sutvarkys kol nueisi kavos isgerti per 15 minuciu, svarbu kad stiklu nebutu vale su grindu skuduru, a toliau tai pac suoprasi ar tau tinka ar ne.
Last edited by Marius1971 on 2011-Jan-16 14:07, edited 1 time in total.
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Žiūronai.

Post by andrysa »

As turiu tai pat SSSR gamybos MP2 7x50 monokli, tai tikrai nesiskundziu. Draugas buvo atsivezes kazkokius kitokius, tipo gerus, bet kad nakti su jais visiskai nieko nematyt o su savo bent silueta iziuriu, o jai dar sviesi naktis tai viskas kuo puikiausiai matos per juos.
I medziokle nebutinai su sautuvu...
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Žiūronai.

Post by marcco »

dėl monoklio netikiu :pardon: kaip ir dėl daugelio kitų "testų" :oops: kad kokybės skirtumas dažnai nevertas kainų skirtumo - tai faktas, o visa kita nu nzn stebuklu nebūn :cool: nu gal išskyrus tuos atvejus, kai meoptos lygio optika gali paimt už 300 lietuviškų :lol:
grįžtant pri žiūronų. pas man jau kokie keturi metai bušnelis 10x50. lievas. apie 300lt. ir vistik su ruskais 7x50 kuriuos prasitampiau gal dešimt metų nėr ką lygint. vaizdo kokybe/kontrastas, šviesumas, svoris vienareikšmiškai bušnelio pusėj. rusku metalinis korpusas man irgi buvo didelis minusas. kiek mates rusku modelių kitų parametrų apskritai nėr ką kalbėt. pravda legendu apie "desantinius" "karinius" nu i kitokius "inius" esu girdėjas, bet gyvai tokių nemačiau. :pardon: ale jei 99lt ti ką aš žinau :) geriau negu nieka :)
User avatar
laukinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 746
Joined: 2006-Jul-07 18:30
Location: Kelme

Re: Žiūronai.

Post by laukinis »

Mariau, tai kad tavo "nenaturaliai sviesin", kazi a tas gerai? :ROFL:
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Žiūronai.

Post by Marius1971 »

mano zuronai pagaminti dar prie breznevo kainavo rodosi apie 200 rubliu (siais laikais matyt butu 2000Lt ekvivalentas :))ir gyvi, nors jiems jau greit 30 metu ir rodo ir viskas ok, zinoma jie nebuvo metomi ar su grindu skuduro valomi stiklai, buvo man uzejusi zaraza pirkti naujus zuronus, nuejau i VG paziurejau ir atsiprasiau savo senuku.
Be 1000 Lt nebuvo nieko gero tuomet, o dabar net neruoi man nes senukai ziuronai dar tarnauja
:good:
daivarinis
Naujokas
Posts: 3
Joined: 2011-Feb-17 15:02

Re: Žiūronai.

Post by daivarinis »

Gal kas naudojate Carl zeiss 8-30 tokius žiūronus, kaip žiūrisi per juos prietemoj?
!CFbZuiQ!mk~$(KGrHqZ,!iYE1MnwnjQbBNVDUrqef!~~_12.jpg
Hunter13
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 406
Joined: 2006-Nov-09 12:13

Re: Žiūronai.

Post by Hunter13 »

As turiu tokius Zeiss, tik pas mane 10*50
Rodo vienu zodziu ACHUJENAI. Bandem lygint su Steiner ivairiais - prieblandoj, nakti, sitie rodo geriau, nors steiner nauji, a mano seni......
Dievas sukure zmones skirtingus. Koltas juos sulygino.
Post Reply