Lygiavamzdžiai šautuvai

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by svetimas »

galiu pasakyti viena dalyka kokius tozus ir izus gamino pries 90 metus jie nei is tolo neprilygsta dabartiniams ,metalas pragertas kokybes nieks nekontruolioja vien zodziu as naujo nei izo nei tozo neimciau :o
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by petiune »

tiesa minde sakai as su tavim sutinku. :good: bet as linkes naujo daikta pirkt
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by fukas »

nežinau ko čia visi užsiciklinę ant tų 90 metų, aš pradėjau medžiot pirkau naują Tozą nors pirkdamas irgi abejojau prisiklausęs visokių tokių istorijų, ir štai trečias sezonas jam duodu pitkų ir kažkokių problemų neatsirado. Jeigu šaunu tai arba pataikau arba ne :D , dar nei karto nebuvo nuojautos, kad šoviau pavedė šautuvėlis. Aišku po Utenos pasišaudymo biškį buvo pakaitęs, bet manau, kad bet kuris vakarietiškas ne sportingo šaunykas būtų padaręs lygiai tą patį.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by Strelcius »

ei Fukai tai gal tu ir zazo nuo moskviciaus neskiri :D cia nereik didelio mokslo, paimi tuos ginklus i rankas ir iskart aisku. nepamenu kieno, bet buvau paemes i rankas kelis tozus apie 1.5 metu naudotus medziokleje, pirktas naujas. atleiskit, TRAGEDIJA kazkokia, vamzdzius ciut atlenkt gali, plunksna vos pastumi, kai reik uzdaryt, vel viskas per jega, nuleistukai kaip malka. klausiu kas cia per reikalai, nu sako tai cia naujas, dar neprasivaiksciojo... :D :ROFL: :ROFL:
kas neprasivaiksciojo?!! kai "prasivaikscios" tai prades klibet viskas :lol:
na nezinau, gal kam nors toks ginklas ir tinka, bet man tikrai ne. neisizeiskit, nesisaipau, pats turiu 84m iza, bet jis dirba be tokiu šustru "navarotu" . ir nesuprantu kam reikia pirkti nauja trandala, jei seni deveti yra geresni? :pardon:
jus man paaiskinkit.
Lietuvis
User avatar
EIWIS
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 731
Joined: 2007-Dec-06 16:43
Location: Varena

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by EIWIS »

Na as zadu rudeniop ant variminiu imti sautuva, bet pirksiu nauja del to kad as nuo jo pradesiu ir zinosiu kas is jo saude kiek nusove ir visa kita.. :wink:
djxz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 305
Joined: 2007-May-09 16:14
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by djxz »

O kokios kainos yra naudotų iž vienvamzdžių 16 cal. ?
Noriu būti medžiokliu !!!
Nešaudai, o medžioji!
Žilvinas.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by svetimas »

djxz wrote:O kokios kainos yra naudotų iž vienvamzdžių 16 cal. ?

kaip cia tau pasakius gali rast ir uz 100 lt bet jai jieskosi tvarkingo ir gerai islaikyto sautuvo tai gali kainuoti kazkiek daugiau manau uz 3-4 simtus rastum tikrai gera saunykeli :wink:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by jura »

nu ir kodėl būtent vienvamzdis :no:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
djxz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 305
Joined: 2007-May-09 16:14
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by djxz »

jura wrote:nu ir kodėl būtent vienvamzdis :no:

Esu laikęs rankose ir man labai patiko, beje kiek girdėjąs iš jūsų nuomonių, tai jie ir ant palaukimo yra geri, taiklūs, bet kol dar ateis laikas kai galėsiu įsigyti ...
Noriu būti medžiokliu !!!
Nešaudai, o medžioji!
Žilvinas.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by svetimas »

djxz gali pirkt ir vienvamzdi bet jis nelabai praktiskas,sugalvosi varymineje medzioti pajusi kad dvivamzdis praktiskesnis.o kas liecia palaukimus nejusi kai prabeks tie trys metai,tada nusipirksi graiztva :wink:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by petiune »

izvinite. :evil: dabar gera sena nusipirkt sunku,edma sutik su manim.ansciau dauguma saude su horizontaleis,ju yra pilna.bet vertikalu sautuva surast tikrai problema.tozu nereik labai keikt nusipirke yra zmones saudo saudiklose ir medzioja,vienu zodziu sautuvas dauk mato,ir jokiu problemu.o apie iza dabartini kitoke atsilepimai,.as turejau iza 89m 16kalibras stucnas, po 4metu jis man pradejo klibet, gal ir ant kokio papoliau levo.priziurek ta toza ar iza ir viskas bus gerai.svarbu kad taiklei sauditu. :D
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by petiune »

djxz pirk 20 kalibra jis tipo karabino,isideda3ar4sovinei greiciau pertaisisi ir jie yra labai taiklus.100m galesi saut drasei.maciau kaina850naujas.as toki pirkciau palaukimuj.jai graiztvo dar negalima butu.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by fukas »

Strelcius wrote:ei Fukai tai gal tu ir zazo nuo moskviciaus neskiri :D cia nereik didelio mokslo, paimi tuos ginklus i rankas ir iskart aisku. nepamenu kieno, bet buvau paemes i rankas kelis tozus apie 1.5 metu naudotus medziokleje, pirktas naujas. atleiskit, TRAGEDIJA kazkokia, vamzdzius ciut atlenkt gali, plunksna vos pastumi, kai reik uzdaryt, vel viskas per jega, nuleistukai kaip malka. klausiu kas cia per reikalai, nu sako tai cia naujas, dar neprasivaiksciojo... :D :ROFL: :ROFL:
kas neprasivaiksciojo?!! kai "prasivaikscios" tai prades klibet viskas :lol:
na nezinau, gal kam nors toks ginklas ir tinka, bet man tikrai ne. neisizeiskit, nesisaipau, pats turiu 84m iza, bet jis dirba be tokiu šustru "navarotu" . ir nesuprantu kam reikia pirkti nauja trandala, jei seni deveti yra geresni? :pardon:
jus man paaiskinkit.
aha esu laikęs rankose tokių senų gerų ginklų, tipo iki 90- TRAGEDIJA kažkokia :cry: kliba viskas net ir tas kas niekad nekliba :D , vamzdžiai surūdiję na ir t.t. reziume nesvarbu kuriais metais š... (ar zazas ar moskvičius) padarytas, bet visais metais jis bus tik š... :D , bet kita vertus ir su š... galima gerai sušaut (su zazu ir moskvičium aš su tėvais puse TSRS išvažinėjau :) ) Mano giliu įsitikinimu tos pasakos apie ruskų ginklų kokybę iki kažkokio laikotarpio yra gerokai perdėtos =@
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by fukas »

svetimas wrote:djxz gali pirkt ir vienvamzdi bet jis nelabai praktiskas,sugalvosi varymineje medzioti pajusi kad dvivamzdis praktiskesnis.o kas liecia palaukimus nejusi kai prabeks tie trys metai,tada nusipirksi graiztva :wink:
jo vienmamzdis yra vienvamzdis, ypač tai pasijaučia smulkiosios faunos medžioklėse- savo pirmais metais aš visada pirmą šūvį į kiškius arba antis perskubėdavau :oops: gerai, kad antrą galimybę turėdavau :twisted:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by Strelcius »

ei, as nesakau kad rusiskas ginklas yra superinis ir pats geriausias. ir saudo jie, jei saudo :) ir nauji ir seni. atvaziuosi ant bebro, as tau irodysiu :)
o iki 90 metu kaip sakai as tau galiu bet koki ginkla a la mauzer smauzer zauer ir dar bet ka surast kuris bus uzvarytas. nelyskim i krastutinumus. as sakau : jei NAUJA ginkla reik atidaryt per jega (!) ir ne tik ir pan, nu ocen kstate :o
taip jis saudo, pataiko, bet ...
kur dingo nors ir minimalios "baziniu" ne stucnu ginklu graviuros, ir aplamai man, na tik man asmeniskai, seno geram stovyje ginklo verte yra zymiai didesne ir su tokiu medzioti, galiausiai tik laikyti rankose man yra maloniau.
nera lengva gera paimti deveta ginkla, no staratsa nada :D
ir nereik sitos rasliavos priimti kaip " pirkite visi tik devetus saunykus" ;)
Lietuvis
Post Reply