Lygiavamzdžiai šautuvai

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by italjanec »

Alguzas wrote: Jūsų žiniai,žilas compackt sporting'e jau keli metai praktiškai neišlipa iš pirmų vietų Lietuvoje,Europoi reitingai taip pat ne patys žemiausi..Jei gerai prisimenu,šaudyt lekštes pradėjo Merkel'iu.paskui buvo Blaser F3,dabar šaudo Kemen'u, darytas pagal užsakymą,ir kainavo ne viena desėtką 1000..Tai gal nereikia tokiu tonu žmogui aiškinti,kas yra magnumas,ir kokia jo atatranka..
Šeip sportinias (ar šeip rimtesnių gamintojų)šautuvų vamzdžiai grežemi šiektiek kitaip,kas irgi gerokai mažina atatranką.
Nori gero tono? Gerai...
Prasau reitingu lentele. Europos irgi :cool:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by italjanec »

Strelcius wrote:neliudna, kaip visad savam stiliui :ROFL:
Nekikenk, lupa sprogs :D As jau radau sautuvus su konusiniais vamzdziais kurie neturi lizdavietes :roll: Linksma ce, tipo *pagauk kampa* :Yahoo!:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by petiune »

во деревня :ROFL:
žilas
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2009-Mar-11 21:08

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by žilas »

Nu del Europos reitingu reik sudalyvaut keliose rimtuose varzybose.O del 100-110m pats saudziau ir pataikiau! Tai mate apie 25zm.Saudymas vyko kaune zuikynei.Italjanec gincytis su tamsta nematau reikalo.Pats esat teoretikas ir atsiprasau tikriausiai maisto gaminimo technologas,nes pastoviai rasot apie makaronu gamyba! O as esu praktikas.
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by uazikas »

italjanec wrote:
Alguzas wrote: Jūsų žiniai,žilas compackt sporting'e jau keli metai praktiškai neišlipa iš pirmų vietų Lietuvoje,Europoi reitingai taip pat ne patys žemiausi..Jei gerai prisimenu,šaudyt lekštes pradėjo Merkel'iu.paskui buvo Blaser F3,dabar šaudo Kemen'u, darytas pagal užsakymą,ir kainavo ne viena desėtką 1000..Tai gal nereikia tokiu tonu žmogui aiškinti,kas yra magnumas,ir kokia jo atatranka..
Šeip sportinias (ar šeip rimtesnių gamintojų)šautuvų vamzdžiai grežemi šiektiek kitaip,kas irgi gerokai mažina atatranką.
Nori gero tono? Gerai...
Prasau reitingu lentele. Europos irgi :cool:
buk zmogelis,nepjauk grybo,tau iki zilo ir kai kuriu kitu labai dar toli toli...skaityk knygas,bet pasilik ta medziaga sau,nes jau nusibodo skaityt tas tavo ismintis,stengiesi buti labai protingas,bet sunkiai sekasi kaip matau :wink:
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by Strelcius »

a tu kazkur reitinguotis bandai?
Lietuvis
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by italjanec »

žilas wrote:Nu del Europos reitingu reik sudalyvaut keliose rimtuose varzybose.O del 100-110m pats saudziau ir pataikiau! Tai mate apie 25zm.Saudymas vyko kaune zuikynei.Italjanec gincytis su tamsta nematau reikalo.Pats esat teoretikas ir atsiprasau tikriausiai maisto gaminimo technologas,nes pastoviai rasot apie makaronu gamyba! O as esu praktikas.
Na makaronai mano nemegstamiausias maistas :bad: Uztai ir siulau visiems :D
Kiekvienas jumora suprantam savaip, todel del ENERGY DRINK atsiprasau. Kas liecia Jusu pasiekimus, man jie siek tiek zinomi :D Jusu pasakymas del vamzdzio be gilzes lizdo tikrai nustebino :shock: nebuvau girdejes :no:
Kazkodel Tamstos klapciukai ar adjutantai, nezinau kuo juos ten laikai, liepe pries Tamsta vos ne kryzium krist ir pasake, kad as ne tokiu tonu tamstai sakau kazka. Zinai, kai Siauliuos buvo Jonas Paulius II , teko but jo apsaugoj. Visi buciavo ranka jam o tas palaimino. As jam paspaudziau tik desine. Mergai galiu kojas pabuciuot, popieziui rankos ne.As toks. Matyt del to kad nepalaimino, man ce taip ir kliuna dabar. Gal per 100 zmogeliuku gyvybiu esu isgelbejes, bet lygtais ne vieno neprasiau fjorijona pastatyt man, ar kelt i padanges. Jei nori galim kada susitikt ir persimest tavo megstamam sporte, zinoma as pralaimesiu ir gan neblogu skirtumu. As moku pralaimet su sypsena.
Beje rugpjuti buvau Strazduose, kur vyko saudymo varzybos. Buvau pasiruoses pakeist musiski sauli kuris abejojo iki paskutines minutes atvyks ar ne. Taigi atvyko ir paeme antra vieta asmeninej is graiztvo, as likau nesoves. Gaila lygio nesiveziau, nenorejau juokint liaudies su 20k, bet po to gailejaus. Adeikis susoves 98 taskus is graiztvo su lygiu apsaude juoda aplinkui. Dar vienas tituluojamas lietuvos stendininkas lygiai taip pat puse sugebejo pataikyt i balta. Tai va, siandien cempionas- rytoj tik Jonas.
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by medziotojas »

Tai kada Zuikynėje varžybas organizuot :D ??? Dar nešalta, galėtume pasišaudyti :wink:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by arz »

Tik ne 25-26 d. :(
Alguzas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 178
Joined: 2008-Dec-07 19:38

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by Alguzas »

italjanec
Kazkodel Tamstos klapciukai ar adjutantai, nezinau kuo juos ten laikai, liepe pries Tamsta vos ne kryzium krist ir pasake, kad as ne tokiu tonu tamstai sakau kazka..

Susireikšminęs tu kažkoks..Kas tau ką liepė?Norėtūsi nors kiek pagarbos bendraujant..Su žilasteko gyvenime kelis kartus pakalbėti,pora kartų mačiau kaip šaudo,paliko įspūdį.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by medziotojas »

Gaila kad "tie" kadrai iš šių varžybų nepateks į "eterį" http://www.medziotojas.eu/lt/medziotojo ... v-laida-12 :pardon: Paskutinis užbaigiamasis akordas buvo tolimas "žvakės" šaudymas :good:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by italjanec »

svetimas wrote:mano komentaras butu toks jai sau galeciau leitsi nusipirkt F3 tai net neziureciau i kitas kaciargas . as abiem rankom uz F3 super ginklas balansas dizainas kokybe ir dar tukstantis privalumu pries kitus saunykus, jai sumastysi pirkt F3 tai pirk su 76 cm vamzdziais turesi daikta viskam ir miskui ir saudyklai :wink:
:D Pagaliau nusipirkau saunyka. Deja vertikalu P.BBERETA 686 SILVER PIGEON S 12/76 12/76 , vamzdzizi 76cm + 5 originalus cokai, galima saudyt metaliniais sratais, ezektoriai yra, liniuote reto siaurumo, nebuvau tokios mates dar %) . 4200LTL, naujas ne karto nesautas, dar ir pats trecia diena nesoviau, laiko nera %) . Jei nebuciau pavelaves i '' vakareli'' buciau paemes F3 uz 6000LTL :( nauja.
Buvau rades Verney Carron deveta, nepatiko jis man bet geram stovi, paskutiniu momentu baxuras eme mykt kad nori parduot su optika ir laikikliais kartu uz 4900, susinervinau. Zmona sako nesinervink, ne tau jis skirtas buvo, rasi geriau ...ir radau.:crazy:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by Marius1971 »

Italjanec, dabar butinai turesi atvaryti i Zuikine treniruoten...
Aplaistysim :beer: =@ :beer: =@ :beer: =@
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by italjanec »

Marius1971 wrote:Italjanec, dabar butinai turesi atvaryti i Zuikine treniruoten...
Aplaistysim :beer: =@ :beer: =@ :beer: =@
Mielu noru :) deja gyvenimas diktuoja ka kita, 22 spalio isskrendu i Osla ir begrysiu ko gero gruodzio pradzioj :o Duok Die kad uztektu aplaistymo, kad tik nereiktu gyvates per vamzdi varyt :oops:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Lygiavamzdžiai šautuvai

Post by Marius1971 »

tai tu vokeli su piginais ir sautuva palik, mes- APLAISTYSIM :friends: :beer: =@
Post Reply