"Ginklų priežiūra" skyrelį kuruoja spec. Arūnas

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
Arunas
Varovas
Varovas
Posts: 43
Joined: 2007-Oct-09 13:23
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Sveiki,
geras klausimas. Galima tik spelioti kodėl prekiautojai į ginklus žiuri tik kaip į darbinius arklius. Mano asmenine nuomuone: didžioji dalis geriausių priežiuros priemonių ira iš JAV. Aš pats jas importuoju į Lietuvą ir galiu pasakyti kad jas ivežti ira labai sunku. Del ju sudeties daugumos priemonių negalima siusti oro pastu, lieka tik vienintelis kelias, juru transportas. Siunčiant siunta juo, pasto išlaidos prasideda nuo 1000 USD. O kur dar muitas ir PVM. Kaina labai išauga. Europietiškos prekės kainuoja pigiau. Daugelis medžiotojų jau iprate prie jų ir juos sunku itikinti kad egzistuoja ir geresnės priemonės. Parduotuvės nenori rizikuoti investuodamos į nežinoma prekę
User avatar
audrys
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 157
Joined: 2006-Oct-17 16:06
Location: Vilnius

Post by audrys »

Sveikas Arunai, kokios tos priemones kur pats importuoji, ir kur jas galima isigyti?
User avatar
Arunas
Varovas
Varovas
Posts: 43
Joined: 2007-Oct-09 13:23
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Pasiziurėkit mano tinklapyje http://guncare.apie.lt/ , Zalaarms bei Devanos parduotuvėse.
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Post by Žemaitis »

Apie graižvinių ginklų valymą lietuvių karboj mažai rašoma, rusų puslapiuose dar galima rasti. Vieni rašo kad metaliniais šepečiais negalima valyti, kiti kad tik tapalu suvilgytu šetačiu, kiti kad gink dieve tik sausu. Vieni siūlo valyti tik chemijos pagalba kiti tik mechaniškai. Kiti aplamai iš vis nevalo ir kitiems siūlo nevalyti. Turėdamas laiko, p. Arūnai, galėtum išsamiau pagvildent šią temą
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: "Ginklų priežiūra" skyrelį kuruoja spec. Arūna

Post by Briedis »

Arunas wrote:
Briedis wrote:
Gedasas wrote:ar imanoma restauruot lygiavamzdio sautuvo vidu , nechromuotas, labai senas, saudo liuks, bet vamzdziu vidus parudijes, gal yra kokios kulkos, su kuriomis pasaudzius uzsivalcuoja nelygumai ? nes sautuvas gerame stovyje apart nedideliu rudziu zidiniu... is isores viskas ok..., norisi sautuviuka islaikyt savo vaikams :oops: :)
mano IZ12 vamzdzio vidus irgi krateriais nusetas, bet saudo jis taikliai ir jokios problemos as del to nedarau. manau, kad sia problema reik pradet sprest tada, jei tai kenkia suvio kokybei. cia tik mano nuomone.

Sveiki, teoriškai jus teisus. Bet pradedantis rudyti Mersedeso sparnas irgi nekenkia važiavimo kokybei, bet jei rudijimo nesustabdisim vėliau teks keisti visa sparną.
krateriu augima sustabdziau paprastai - neleidziu rudims isiveist i vamzdzio vidu, vat ir visa problema.
bet turiu kita problema - reiktu arba pakeist arba atrestauruot loveli su buoze, o Anyksciuose kaina labai kandziojasi :(
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
Arunas
Varovas
Varovas
Posts: 43
Joined: 2007-Oct-09 13:23
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Sveiki,
paskambinkit tel 852397781

Arunas
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Post by DJ »

vat Briedis uzkabino tikrai opia tema, man irgi reiktu buozes ir lovelio, kokios butu kainos ir kokie terminai? :)
User avatar
Arunas
Varovas
Varovas
Posts: 43
Joined: 2007-Oct-09 13:23
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Sveiki ,
visos kainos nurodytos mano tinklapyje. Kaino nurodytos su PVM. Į restauracijos kaina savaime aisku ieina ir lovelio kaina, nes sunkiai isivaizduoju kaip gali buti atrestauruota tik viena dalis. Kaina priklauso nuo to kokios buožės žmogus nori ir kiek darbo į ją reikia idėti. Kainos svyruoja nuo 40 iki 250 litų. Atlikimo terminas iki savaitės (ginklininko styliaus buožei)
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Post by Briedis »

Arunas wrote:Sveiki ,
visos kainos nurodytos mano tinklapyje. Kaino nurodytos su PVM. Į restauracijos kaina savaime aisku ieina ir lovelio kaina, nes sunkiai isivaizduoju kaip gali buti atrestauruota tik viena dalis. Kaina priklauso nuo to kokios buožės žmogus nori ir kiek darbo į ją reikia idėti. Kainos svyruoja nuo 40 iki 250 litų. Atlikimo terminas iki savaitės (ginklininko styliaus buožei)
o nuo nulio padaryt yra galimybe?
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
Arunas
Varovas
Varovas
Posts: 43
Joined: 2007-Oct-09 13:23
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Priklausomai nuo to koki šautuvą jus turite. Iprastai aš užsakau pusgaminius, nes pagaminti buožę galima, bet per daug užima laiko, dėl ko gaunasi didelė kaina. Geriausiai buožes nuo nulio gamina ZalaArms meistrai.
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Post by Briedis »

Arunas wrote:Priklausomai nuo to koki šautuvą jus turite. Iprastai aš užsakau pusgaminius, nes pagaminti buožę galima, bet per daug užima laiko, dėl ko gaunasi didelė kaina. Geriausiai buožes nuo nulio gamina ZalaArms meistrai.
kad jie gamina gerai, tai zinau, bet mano 1962 metu IZ12 man kainavo 100 Lt., o Anyksciu buozes nuo 800 Lt. prasideda :o
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Post by Gedasas »

Briedis wrote:
kad jie gamina gerai, tai zinau, bet mano 1962 metu IZ12 man kainavo 100 Lt., o Anyksciu buozes nuo 800 Lt. prasideda :o
nusipirk dar kelis uz panasia kaina, is triju susirinksi viena idealu :D
User avatar
kabeza
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 87
Joined: 2006-Oct-05 15:19
Location: Sniečkus

Post by kabeza »

norejau paklausti ar reikia klijoti optika , jei taip tai kokiais klijais?
User avatar
Arunas
Varovas
Varovas
Posts: 43
Joined: 2007-Oct-09 13:23
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Sveiki,
kaip jau minėjau ATLIKTAS REMONTAS NETURĮ SUMAŽINTI LIEKAMOSIOS GINKLO KAINOS!.
Rementis JAV Nacionalinės šaulių asociacijos ginklų ivertinimo kriterijais 4 procentai nesančios ginklo oksidacijos neleidžia ginklo laikyti nauju. Jis jau vadinamas Excellent. Skyriasi ir kaina.O klijuojant optikos bazes, reikia nušlifuoti oksidacija bazių ir ginklo salyčio vietoje.
Statant optika varžtai priveržiami tinkama jėga pvž Warne savo laikikliams rekomenduoja 25 lbs jėgą, (aliuminio varžtai tokios jėgos jau neatlaikytu). Varžtai sutepami tinkamu Loctite, neleidžiančių varžtams rudyti ir savaime atsisukti.
Geri žiedų gamintojai į komplektą ideda lipnius specialius popierėlius kurias apklijuojamas optikos kaklas lietimosi su žiedais vietoje. Jie neleidžia subraižyti optikos kaklo veržiant žiedus ir apsaugo nuo optikos judėjimo atatrankos metu. Jei ginklas ira magnuminių kalibrų rekomenduojama naudoti Loctite 620.
User avatar
kabeza
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 87
Joined: 2006-Oct-05 15:19
Location: Sniečkus

Post by kabeza »

gal galit pasakyti kur Loctite (klijus) galima nupirkti? Ar dar kokie klijai tinka?
Post Reply