Medžiokliniai reikmenys

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 952
Joined: 2009-Mar-29 10:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by Tadzis »

Norėčiau kokio tai patarimo apie dėkla karabinui :oops: kadangi visai tame žalias, o už lango krizė, nesinori nusipirkus iškarto pulti pirkti kitą. Tai ir sakau mažu kas ku galit pasiūlyt :pardon: karabino ilgis 113cm va tik aukščio su optika kaip tai negaliu prisimeruoti (kolkas) :sorry:
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by fukas »

manau, kad viskas priklauso nuo tavo paties skonio ir piniginės storio:roll: esminis pasirinkimas ar imsi plastikinį/metalinį tipo kietą dėklą ar minkštą brezentinį/odinį. Pats turiu Jagteko gamybos minkštą dėklą(beje Jagtekas pradėjo stipriai chaltūrint ir man savo dėklą reikėjo grąžinti kaip brokuotą, ba belipant iš bokšto nutrūko per susiuvimą diržas, gerai kad spėjau laiku pagaut ba būtų nuskambėjęs kartu su šautuvu :evil: dabar persiuvau visas siūles ir viskas kaip ir tvarkoj). Minkštą dėklą pasirinkau nes naudoju jį ir kaip kilimėlį medžioklės metu.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by svetimas »

Jai domina mano nuomone tai siulyciau pirtk kieta plastikini dekla, sautuvas bus saugesnis,as kazkada turejau jagtekini minksta su paralonu dekla nepatiko jis man, na nebent kokia melkaske nesiotis su minkstu o kainos kiek maciau deklu pigiausios explore baltija sanciuose, kituose parduotuvese biski kosmonautai kainas uzsiraitoja.
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 952
Joined: 2009-Mar-29 10:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by Tadzis »

fukas wrote: Minkštą dėklą pasirinkau nes naudoju jį ir kaip kilimėlį medžioklės metu.
Čia mintis tame , kad po užupakaliu pasikiši žiemos metu, prostatą saugodamas :twisted:
Ir manau logiškiau būtų imti kieta dėkla, nepasižymiu aš dideliu atsargumu dedant daiktus :sorry: , o dar ir šunį vežantis kuris trypia viską kas yra gale :evil: tai manau teks apsiriboti kietu, kitas klausimas tie kieti dėklai turi kažkokių pliusų/minusų?
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by svetimas »

nepirk metalinio tipo aliuminio, susideves susibraizys susilamdys per laika ir atrodys nekaip,kitas dalykas ten pas juos vyriai ir uzraktai luzta. plastikinis mano manymu geriau ir maziau vietos uzima
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by fukas »

Tadzi taip dėklą naudoju kaip minkštą sėdynę bokšte, kartais naudoju kaip kilimėlį jeigu nakvoju miške, vienu žodžiu asmeniškai man liuks daiktas :good: Manau kad mano šautuvas saugiau jaučiasi tiek vežiojant tiek nešiojant jį minkštam dėkle, nei tik vežiojant kietam. Kaip taisyklė dažniausiai šautuvėlis išmetamas einant, lipant/išlipant ir pan., bet niekada nieko jam neatsitinka vežiojantis mašinoje. Tad labai didelio skirtumo ar vežiosiesi kietam ar minkštam manau nėra. Kietas dėklas manau turi vieną minusą dėl užimamos vietos, mašinoj ir namie jam reikės daugiau vietos, o va minkštą perlenkei pusiau ir sukišai kur nors. Turiu ir kietą dėklą plastikinį ale niekad nenaudoju :oops:
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by svetimas »

fukas wrote: Turiu ir kietą dėklą plastikinį ale niekad nenaudoju :oops:
na jai nereikalingas tau jis as dovanas megstu gali man padovanot :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by daktaras »

Turiu kieta plastikini ir kokius tris minkstus skirtingu dydziu deklus.
Jeigu vienas vaziuoju su savo masina, tai visada imu minksta dekla.
Jei su kompanija- plastikini ( del saugumo :) :beer: ).
Tas plastikinis deklas uzknisa, kai reikia patemus ji uzdaryti ( uzdarymas, tai idiotiskas). Su dirzu sautuvas telpa, bet tamsoj, ypac ziema , kai rankos sala :x
Pastebiu, kad vis dazniau naudoju minksta dekla
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by Marius1971 »

:)
papasokosiu apie gera pigu kieta dekla- atvaziuoja i medziokle vienas pazystamas ir issitraukia bosch didziojo perforatoriaus deze, o joje ramai "ilsisi" sautuvas :good:
User avatar
atomas12
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2008-Jun-30 12:08
Location: Vilnius

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by atomas12 »

Turiu ir minkštą ir plastikinį - kietą, vis dėl to plastikinis saugiau, o po šikine dedu bundesvero sulankstomo kilimėlio dalį, kadangi jie pigūs nematau prasmės ekonomyt :wink:.
Kas tarnavo kariuomenėje - cirke nesijuokia.
Image
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by 30-06 »

daktaras wrote: Tas plastikinis deklas uzknisa, kai reikia patemus ji uzdaryti ( uzdarymas, tai idiotiskas).
:D Ir mane kartais nervina tas uzdarymas :twisted: .Per tris vietas uzsegi,tai ziurek ketvirtoj uzsiskersavo :evil: .Ale kai ipranti tai ir puse velnio.Siaip tai cia ko gero vienintelis minusas.Maciau pora sulankstytu optiku minkstam dekle.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by Strelcius »

masinoje su kompanija kietas deklas nepamainomas. 2 kart esu pats mates kaip atidarius dzipo bagaznika 2 deklai izvaziuoja zemen blia. kalnas smutkiu o ant ju sautuvai. pasikrate per duobes pasislinko ir atidarius isleke. jagtekinio man irgi nutruko sleika tik jam jau kokie 3 metai. ir plojos ant asfalto. plastikiniui niekas nenutruks, nes nera kam :). pats turiu 2 minksta ir kieta. dazniau kietas naudojamas ;)
aaa, dar vienas bajeriukas. ginkla i kieta dekla desi tik atidares iki galo, ta prasme atidarei - padejei. o i minksta daznai per skubejima ar tingejima ginkla ne idedam o ikisam jo iki galo neatsege. o cia slypi toks reikalas: dekle daznai prisilaupo mazu porolono gabaliuku ir kisant sautuva jie patenka i vamzdi. jie patenka ten ne tik kisant sautuva o ir nesiojant-deliojant-vartant dekla. kazkada pas save karabo vamzdzio gale radau 2 kart porolono gabaliuka bliaaaa :evil: manau visiem aisku kas galejo buti
kietam dekle ginklas nesismauko pirmyn atgal ji vartaliojant.
Lietuvis
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by daktaras »

dabar nauji minksti deklai be to susikto parolono, o su medziaga ( man ir teko is vamzdzio istraukt parolonciko :D )
User avatar
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 952
Joined: 2009-Mar-29 10:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by Tadzis »

Reziume susidarė toks, atvažiuojam iki bokšto su kietu dėklu, persidedam į minkšta ir einam i bokštą :good: jeigu finansai leidžia ir vietos auto užtenka :pardon:
User avatar
Deluxe
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 93
Joined: 2008-Jun-28 19:53
Location: anyksc-vln

Re: Medžiokliniai reikmenys

Post by Deluxe »

Tadzi, pirk kieta plasmatsini dekla kaip ir dauguma pasisake.Standartiniams palaukimams ir nusigavimui iki boksto labai puikus daigtas. Su juo tikrai saugiau ginklui ypac masinoj ir kai vaziuoji ne vienas. Jo pilnai uzteks, na bet jei akys mato daugiau tai gali dar isigyti ir kaip daktaras minejio siuolaikiska plona medziagini dekliuka, jis kaip koine uzsimauna, padeda aspaugoti ginkla nuo bereiklaingu saku uzkliuvimu ar siaip vasara selinant ryte nuo zoliu, dregmes ir pan. Bet transportavimui jis nera tinkamas. :)
Post Reply