Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by marcco »

italjanec wrote:Ar taip ir nereik to popieriaus? :) A jus jei manim netikit su tuo sernu prie keliu transporto inspektoriu sustokit pavaidint, labai greit suzinosit ystatymus :D
jei žinai, kad yra toks reikalavimas pateik nuorodą- žinosim ir mes. o jei nežinai, tai kam čia maivytis? :no:
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by fukas »

italjanec wrote:Ar taip ir nereik to popieriaus? :) A jus jei manim netikit su tuo sernu prie keliu transporto inspektoriu sustokit pavaidint, labai greit suzinosit ystatymus :D
a tai tu ponuli kaip suprantu visiems savo kroviniams turi krovinio važtaraštį :D
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by italjanec »

fukas wrote:
italjanec wrote:Ar taip ir nereik to popieriaus? :) A jus jei manim netikit su tuo sernu prie keliu transporto inspektoriu sustokit pavaidint, labai greit suzinosit ystatymus :D
a tai tu ponuli kaip suprantu visiems savo kroviniams turi krovinio važtaraštį :D
1. Agliarugsties balionas 2. Plastikinis langas 3. Didesnis kiekis alaus pirktas prekybos centre. ....Prasom ponuli pasakyt kurioms prekems reik ir kurioms nereik keliones lapo vezant namo , isigijus asmeniniui naudojimui ir pervezant asmeniniu lengvuoju automobiliu :wink:
Ar bent isivaizduojat kiek zmoniu pradeda dirbt gavus pranesima kad ir apie ta paty serna kuris guli bagazinej , o vairuotojas sako kad tai dovana ir vaziuoja pas dede i plotus nusilupt? Manot idomu pareigunui si istorija??? :crazy: Gerai jei supratingi pareigunai, eis i kompromisa ir leis skambinet visiem kol rasi kazkokius yrodymus. Buvau pats pareigunas ir zinau kaip tokie klausimai sprendziami. Patikekit, kuo daugiau tarnybu iskvieciama i ivykio vieta , tuo blogiau itariamam pazeidejui.
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by marcco »

nu nesuprantu.. kam ta beletristika? ar ja remiantis nori išrašyti baudą? sakyk, pareigūne, ką pažeidžiau ir pagal kokį straipsnį bausi, tada ir padiskutuosim..
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by Strelcius »

italjanec wrote:Tada gamtininkai israse 200lt bauda mano kolegai. Sako uz ka? Uz tai, kad vaziavom i iskvietima %)
tavo kolega idiotas
pralinksminai visa kontora :D :D
Lietuvis
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by italjanec »

marcco wrote:nu nesuprantu.. kam ta beletristika? ar ja remiantis nori išrašyti baudą? sakyk, pareigūne, ką pažeidžiau ir pagal kokį straipsnį bausi, tada ir padiskutuosim..
Prasau: Tamsta ytariamas brakonieriavimu. Iki busi apklaustas ir viskas issiaiskinta, masina statoma i aikstele, ginklas jei turi paimamas, o pats iki dvieju paru i arestine :)
Vienas pazystamas , netgi ne medziotojas pavezino du medziotojus su ford siera. Isiritino elnia, karabaju ant virsaus ir i Mazeikius. Keliukai pastabde, o dokumentai pas vyrus netvarkoj :crazy: Vairuotoja para uzdare islaike. Sako pasijutau kaip koks baisiausias nusikaltelis %)
Sakau, nejuokaukit su tokiais dalykais, reik turet bent kazka kad tavo veiksmai teiseti :twisted:

Strelcius, pasakei lyg mano kolega pazinotum :ROFL: tiesiai i desimtuka :D Bet faktas kad gavo bauda :twisted:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
forester99
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 197
Joined: 2008-Nov-05 15:15
Location: Elektrėnai

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by forester99 »

italjanec
Prasau: Tamsta ytariamas brakonieriavimu. Iki busi apklaustas ir viskas issiaiskinta, masina statoma i aikstele, ginklas jei turi paimamas, o pats iki dvieju paru i arestine :)
Remiantis išdėstyta filosofija bei anksčiau minėta istorija galima daryti prielaidą,jog tamstos draugelis nubaustas teisingai,nes pareigūnai rėmėsi tokia pačia filosofija. %) Taip ir toliau broliai lietuviai... :shock: :beer: :evil:
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by italjanec »

forester99 wrote:italjanec
Prasau: Tamsta ytariamas brakonieriavimu. Iki busi apklaustas ir viskas issiaiskinta, masina statoma i aikstele, ginklas jei turi paimamas, o pats iki dvieju paru i arestine :)
Remiantis išdėstyta filosofija bei anksčiau minėta istorija galima daryti prielaidą,jog tamstos draugelis nubaustas teisingai,nes pareigūnai rėmėsi tokia pačia filosofija. %) Taip ir toliau broliai lietuviai... :shock: :beer: :evil:
Zinoma kad teisingai. Paskaityk geriau brakušu filosofija, kaip jie pagauti issisukineja, jei patiket ju pasakelm ir paleist nepatikrinus nuodugniai tai ce jovalas isvis gautusi :)
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by marcco »

italjanec wrote:
marcco wrote:nu nesuprantu.. kam ta beletristika? ar ja remiantis nori išrašyti baudą? sakyk, pareigūne, ką pažeidžiau ir pagal kokį straipsnį bausi, tada ir padiskutuosim..
Prasau: Tamsta ytariamas brakonieriavimu. Iki busi apklaustas ir viskas issiaiskinta, masina statoma i aikstele, ginklas jei turi paimamas, o pats iki dvieju paru i arestine :)
ne nu beviltiška :lol: sakyk pareigūne, ar tau per antra galą neišlįs tas mano sulaikymas be jokio pagrindo dviem parom? Būtum puikus nuošalaus Kolorado valstijos kaimelio (degalinė prie greitkelio + du fermeriai) šerifas :D bet čia gi viskas kiek kitaip.. :D Pas mus gi yra ne tik institucijos, bet ir institucijas tikrinančios institucijos, ir institucijas tikrinančias institucijas kontroliuojančios institucijos :ROFL: ir visi jie netveria savam kaily kaip trokšta darbo :D
grįžtam nuo to nuo ko pradėjom, nes matau, kad arba man nepavyksta suformuluoti klausimo, arba tamstai nepavyksta sugalvoti atsakymo.. ką aš, būdamas medžiotoju, turėdamas galiojantį bilietą ir veždamas automobilyje laimikį pažeidžiau ir pagal kokį straipsnį nori mane nubausti ir skirti 200lt? paprastas klausimas, laukiu paprasto atsakymo.. :)
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by fukas »

kuo toliau į mišką tuo daugiau medžių :lol: Italijanec nejaugi tu kaip eks pareigūnas taip ir uždarinėdavai visus kurie vežasi plastikinį langą, alaus dėžę, ar angliarūgštės balioną į areštinę...

P.S. esu 100 proc. įsitikinęs kad paskaičius atpk protokolą su tuo 200 lt. viskas ten būtų aišku ir paprasta ir pažeidimas būtų aiškiai apibrėžtas...
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by italjanec »

Baikit man ce ausis talzyt :D Paskambinau nukentejusiam, zad pasiskambint gamtininkam nubaudusiem ir patyliais paklaust uz ka gavo bauda. Zodziu kai viska suformine paleido liepe po savaites ateit. Kai atejo po savaites jam paaiskino kad reiks susimoket bauda. I klausima uz ka atsake kad buvo uzvesta policijoj byla, vyko tyrimas, privalo nubaust. Sulaikytas buvo uz tai, kad neturejo jokio dokumento irodancio is kur gavo sernus. Tiesa dar sake ir i laikrasty ji buvo ideje kriminalinej kronikoj, sito tai nezinojau :twisted:
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by 30-06 »

marcco wrote: ar tau per antra galą neišlįs tas mano sulaikymas be jokio pagrindo dviem parom?
:D Matosi,kad zmogus niekad nebuvo arestinej,sunkiai isivaizduoja kaip lengvai ten patenkama,bei naiviai tiki,kad Lietuvoj yr paisoma pilieciu teisiu :lol: .Nepyk Mariau,bet toks ispudis susidare :wink: .
Du atvejai is mano "praktikos".Ziema.Saltis arti 30. Kadangi bijau,kad is ryto neuzkursiu masinos ,nusprendziu namo partyst akumuliatoriu pakrovimui.Iseinu kieman ,issiimu ji ir nesuos namo.Priesais du pesti tvarkos ssugotojai :twisted: .Kur eini???Namo.Kieno akumas???Mano.Is kokios masinos???Is anos.Dokumentus turi???Turiu.Rodyk.Rodau tech pasa.Paziuri.Duok dokumenta su nuotrauka,kad zinotume,kad cia tikrai tu.Su savim neturiu.Sakau uzlipsiu namo ir atnesiu.Neee.....vaziuosim i komisariata ir ten aiskinsimes.Tampomes vos ne iki mustyniu :evil: .Iskvieciamas ekipazas,as kraunamas kartu su akumu i masina ir nakvoju arestinej.A pagavusiems "nusikalteli" "pareigunams" ,kokias tris valandas nereikejo salt gatvej patruliuojant.Jie vazinejosi su manim i komisariata,pilde kruvas popieriu,skalde bajerius su kolegom ir siltai bei sekmingai sulauke darbo pabaigos.Ryte be jokiu atsiprasymu ir paaiskinimu,su akumu po pazastim,lyg niekur nieko as isleidziamas.Nori tikek nori ne :twisted: .
Antras atvejis.Pasu poskyryje keiciuosi pasa i nauja.Ateinu pasiimt naujo o darbuotoja sako,kad dar ten truksta kazkokio paraso ir liepia truputi palaukt.Laukiu.Matau ieina du policininkai ir pasikalba su ta darbuotoja.Po minutes esu kvieciamas pasirasyt ant naujo savo paso.Vos tik pasirasau,esu suimamamas uz parankiu ir vedamas i policijos auto. :shock: Klausiu kas nutiko??? :shock: Aiii sako,mes nezinom.Yra paskelbta tavo paieska tai ta merga is pasu poskyrio pranese,kad tave aptiko ir mes vezam i poskyri.Atvaziuojam.Aiskinames.PAIESKA :shock: paskelbta del neva nesumoketos 100 litu baudos keliu policijai.Bauda sumoketa pries dvejus metus,ir net pamenu,kad kazkur turi voliotis mokejimo kvitas.Niekur nesislapsciau,jokiu raginimu pastu susimoketi bauda negavau.Tiesiog tapau paieskomu asmeniu ir visiems poch....i :evil: .Veiksmas apie 1996 metus.
Vel sedziu kameroj.Issikaulinu viena skambuti.Paskambinu draugeliui.Tas atlekia.Paduodu buto raktus ir pasakau kur ieskot to kvito.Aciu dievui neismestas ir jis ji randa.Po puses dienos tampymosi,be jokiu "atsiprasome" :twisted: esu isleidziamas i laisve :Bravo: .Su dziugesiu man pranesama,kad PAIESKA nuimta :twisted: .
Taip,kad brangieji,musu mylimoj salelej pries PAREIGUNA,akis i aki kelyje ar miske, esate absoliutus,beteisis nulis.Tik post faktum galit ieskot teisybes per teismus.Ir tai jie atknis penkiolika savo "liudininku" pries jus viena.
Taip,kad pilnai tikiu,jog du sernai bagazineje yra kur kas daugiau negu pretekstas panakvot uz grotu :x .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by fukas »

italjanec wrote:Baikit man ce ausis talzyt :D Paskambinau nukentejusiam, zad pasiskambint gamtininkam nubaudusiem ir patyliais paklaust uz ka gavo bauda. Zodziu kai viska suformine paleido liepe po savaites ateit. Kai atejo po savaites jam paaiskino kad reiks susimoket bauda. I klausima uz ka atsake kad buvo uzvesta policijoj byla, vyko tyrimas, privalo nubaust. Sulaikytas buvo uz tai, kad neturejo jokio dokumento irodancio is kur gavo sernus. Tiesa dar sake ir i laikrasty ji buvo ideje kriminalinej kronikoj, sito tai nezinojau :twisted:
o va kaip paaiškės galutinai nubaustas buvo visai ne už šerną, policija dėl šerno bagažinėje net teisės neturi užvedinėti jokių bylą, tai yra ne policijos kompetencija, o policininkas tikrai "nesuks kiaušų" kas jam nepriklauso :D čia va viena istorija iš tų "viena boba sakė..." :ROFL:
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by fukas »

Artūrai dabar tokių bajerių kaip buvo 1996 m. pasitaiko labai retai, aišku kad pasitaiko, tačiau tai jau retenybė, net ir baudos apmokėjimo kvitukų jau nebereikia niekur pristatinėti ir tuo labiau kad niekas nedraudžia paprašyti pareigūnų veiksmais padarytos žalos atlyginimo :D
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Įvairūs teisiniai klausimai ir atsakymai

Post by marcco »

30-06 wrote:
marcco wrote: ar tau per antra galą neišlįs tas mano sulaikymas be jokio pagrindo dviem parom?

Taip,kad pilnai tikiu,jog du sernai bagazineje yra kur kas daugiau negu pretekstas panakvot uz grotu :x .
taip ir žinojau, kad prie šito sakinio kas nors prisikabins :D tikrai areštinėj nesu pabuvojęs ir artimiausiu metu nesiruošiu :D niekur nesakiau, kad papuolęs ant blogos nuotaikos šerifo tų dviejų parų nepatupėtum. sakau, kad po viso to tam šerifui patubdžiusiam dviem parom asmenį įtariamą administraciniu teisės pažeidimu stipriai suklibėtų kojos per sanarius. nemaišykit su baudžiamuoju- ne ta sritis ne tos sankcijos. gerai fukas parašė nu nebe '96 -ieji jau. tikrai yra kam parašyt- n institucijų. tik fantazijos turėk. paskutiniu atveju visas tas institucijas puikiai prakalbina žiniasklaida- žinosi kaip pateikt ir kam pasiųlyt "šokiruojančią" istoriją, rezultato ilgai laukt nereiks.
šiaip čia mano nuostata tokia, nu tikiu, kad dažnu atveju, kai tikrai esi visiškai teisus, iki teisybės gali dasimušt, reikia tik noro ir nenuleist rankų :) matyt vėl visiems naivuoliu atrodau :)
Post Reply