Optikos

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: Optikos

Post by hunter330 »

Pas mane Meopta 2100, 7*50, be pasvietimo, kaklas 25. Tikrai kol neturiu didelio biudzeto, pilnai uztenka, tik kaip ir mineta - nakti minusas kad nedega taskelis Siaip optika skaidri. Ir beje ne viena bebra sumedžiojau ir is 5 metru.
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
Almas81
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 112
Joined: 2011-Mar-31 10:33

Re: Optikos

Post by Almas81 »

Svetimas, taip negaliu gincintis, bet vistik si karta pasiimsiu kazka ekonomiskesnio (manau meopta 2100 7x50) kad pajausciau skirtuma. Juolab, kad ir graiztvas su ta pacia ideja ne uz 10.000 Lt :) Pirma galima ir su pigesniais gaiktais pamedziot, kad suprastum ko truksta
Hunter 330, smagu kad kazkas turi ir gali realiai pasakyti. Tik paaiskinkit man - 2100 taskas nesviecia? tai nafik is vis ten jo reik ir kuo ji skiriasi nuo 2000 tuomet? :oops:
forester99
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 197
Joined: 2008-Nov-05 15:15
Location: Elektrėnai

Re: Optikos

Post by forester99 »

Gal kas tokią naudoja Bushnell Trophy XLT 1.5-6x42 Matte Illuminated 4A 30mm Riflescope?Domina skaidrumas bei rodymas prietemoje ir nakčiu(apie negru naktis nešneku).Ačiū. :)
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Optikos

Post by Strelcius »

jau berods rasiau su 7*50 Meopta atmedziojau 4 metus. buvo su pasvietimu, taciau ne visada ji jungdavau. nematau tragedijos ir be to tasko svieciancio.ir dabar turiu keleta optiku be pasvietimo, medzioju, pataikau. zinoma taskas yra didelis pliusas bet tikrai nesureiksminu as jo kanopiniu medziokleje ir dabar nevisad jungiu. kaip uzplaukia.
kai 1.5m atmedziojau su x8-32 optika, pasidare kazkokia mistika kaip galima medziot su x6 :D
tiesiog pripranti ir medzioji
tik paklausyk Svetimo, nepirk sudo, zemiau Meoptos lygio nenusileisk
Lietuvis
senelis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 523
Joined: 2006-Nov-23 13:21
Location: SIAULIAI

Re: Optikos

Post by senelis »

Pritariu kad žemiau meoptos tikrai neverta nes man tai atsėjo dvigubai dabar turiu Meopta Artemis 2100 7X50 su šviečiančiu tašku ir labai patenkintas :good:
User avatar
Varovas32
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 320
Joined: 2010-Nov-29 12:05
Location: Kaunas

Re: Optikos

Post by Varovas32 »

Pastebejau kad dauk snekama apie Meopta Artemis 2100 7X50 kokia kaina sios optikos?
senelis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 523
Joined: 2006-Nov-23 13:21
Location: SIAULIAI

Re: Optikos

Post by senelis »

Mano optikos kaina 1550lt kaklas 25
Almas81
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 112
Joined: 2011-Mar-31 10:33

Re: Optikos

Post by Almas81 »

Meopta Artemis 2100 7X50
apsisprendziau, toks ir bus mano pasirinkimas - pirmoji optika :good: o kai/jei nebetenkins, tai kazka keisim
Aciu uz skirta laika :beer:
User avatar
Varovas32
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 320
Joined: 2010-Nov-29 12:05
Location: Kaunas

Re: Optikos

Post by Varovas32 »

Cia va tokia optika radau Burris® Eliminator™ LaserScope .kaip suprantu pati nurodo kiek uzkelti saunant is skirtingu atstumu.
Ka manot apie ja? gal kas naudojat tokia?

http://www.youtube.com/watch?v=Iaku5CNd ... re=related

http://www.burrisoptics.com/deutschland/eliminator.html
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Optikos

Post by medziotojas »

Gal kas turėjote šitokią optiką ? - http://www.ginklas.lt/Optiniai-taikikli ... etimu.html Kokie atsiliepimai ?
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Optikos

Post by 30-06 »

medziotojas wrote:Gal kas turėjote šitokią optiką ? - http://www.ginklas.lt/Optiniai-taikikli ... etimu.html Kokie atsiliepimai ?
:) Jau kokie septyni metai turiu sita http://www.ginklas.lt/Optiniai-taikikli ... etimu.html .Nesiskundziu.Gal ir tavo parodyta butu visai nieko.Zinomas gamintojas,tai gal nelabai rizikuos kisdamas bet koki mesla.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
alg

Re: Optikos

Post by alg »

Naudojuosi bushnell trophy ant 3006 kalibro šautuvo tris metus. Kol kas jokių nusiskundimų, tik ant didžiausio 12 kartų artinimo kraštuose vaizdas nelabai ryškus. Esu padaręs apie 200 šūvių. Jo kryžius ir šviečiantis taškas labai man geri. Šiaip juo patenkintas, už tokius pinigus. pas mane made in china, būna made in korea. Manau dėl gamintojo tai nėra skirtumo.
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Optikos

Post by sharakanas »

ei byzdielnikai, gal kas kurit pabirusia optika ? ieskodams paskutinio kiaulino pameciau padsvietkes batareikos dangteli... :oops: priglausciau jei kas turetumet nereikalinga....
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
Saulenas87
Naujokas
Posts: 2
Joined: 2012-Dec-31 12:33

Re: Optikos

Post by Saulenas87 »

Na optikos pasvetimu dankteliai tai tikrai nevenuodi,kokia pas tau optika?
Post Reply