KONSULTACIJA

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Post by Gedasas »

Strelcius wrote:
jura wrote:mestelkit nuomonių dėlšautuvo ir optikos, paskirtis palaukimui .ką imanoma sukomplektuot iki 3štuku.Nauja :)
na tai mano patarimas CZ 550 ir Meopta. gal biskeli virsysi 3 stukas bet bus komplektas. sakykim taupant babkes imi Meopta be tasko svieciancio.
CZ 550 grubiai kainuoja 2400 lt, tai negi meopta tokia pigi..., tik 600 lt :roll: , gal 1600 ,tada panašu. Karabui su optika ir dėklu minimum 4000 lt reikia
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

CZ 550 kainuoja 2000 lituku kai graziai paprasai pas dedes pardavejus :)
o Meopta nereguliuojama 7*50 su tasku 1800, irgi graziai paprasius. be tasko kainuoja apie 1200. nu dar laikikliai..
nezianu, kazkaip liezuvis nesivercia rusiska karaba siulyt :D :D
nu kazkaip kitaip niekas nesigauna juk.
ir isvis, perkant karabaju mano kuklia nuomone, optika daugiau reiskia nei karabinas...
Lietuvis
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Post by Gedasas »

Strelcius wrote:CZ 550 kainuoja 2000 lituku kai graziai paprasai pas dedes pardavejus :)
o Meopta nereguliuojama 7*50 su tasku 1800, irgi graziai paprasius. be tasko kainuoja apie 1200. nu dar laikikliai..
nezianu, kazkaip liezuvis nesivercia rusiska karaba siulyt :D :D
nu kazkaip kitaip niekas nesigauna juk.
ir isvis, perkant karabaju mano kuklia nuomone, optika daugiau reiskia nei karabinas...
dar vienas variantas pirkt naudotą, bet čia irgi loterija
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

nu kodel loterija. nemazai geru daiktu atveza. nekalbu apie VG ar kitus kur kai ateina vagonas lovos koju, o tarp ju keli geri, kuriu jau puse buna uzsakyta dar pries atvezant. nors is ten paemiau visus ginklus kuriuos dabar turiu, tarp ju deveti lygus ir pusautomate mielka. jokiu priekaistu niekam. nuvarai i saudykla, pasiimi keleta rusiu soviniu ir duodi per popieriu. vasara bandysiu paieskot panesioto 223
kaune Petelis daznai turiu tokiu tvarkingesniu daiktu.
o karabinui naujam tai tikrai minimum 4000 reiktu....
Lietuvis
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

ko jau ko tik ne pas peteli tas lodorius man toki suda ikiso ir akis dar draske kai pasakiau kad jo daiktas neatitinka tos kokybes ka parduodamas pasakojo visa laime atsikraciau dabar nupirkau vilniaus ginkluose deveta voere su optika beck kassel (ji tikro vokecio gamibos) sumokejau beveik keturias stukas nu bet daiktas nors prie dusios dek ,o kas liecia cizika nu man kasko jis nemano sautuvas nezinau cia mano tokia nuomone,nors dauguma mano pazystamu medzioja ir nesiskundzia
tai ka as cia norejau pasakyt nevisi slamstas deveti tik reik pajieskot ir tikrai gali rast rimta daikta uz gera kaina
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

svetimas wrote:ko jau ko tik ne pas peteli tas lodorius man toki suda ikiso ir akis dar draske kai pasakiau kad jo daiktas neatitinka tos kokybes ka parduodamas pasakojo visa laime atsikraciau dabar nupirkau vilniaus ginkluose deveta voere su optika beck kassel (ji tikro vokecio gamibos) sumokejau beveik keturias stukas nu bet daiktas nors prie dusios dek ,o kas liecia cizika nu man kasko jis nemano sautuvas nezinau cia mano tokia nuomone,nors dauguma mano pazystamu medzioja ir nesiskundzia
tai ka as cia norejau pasakyt nevisi slamstas deveti tik reik pajieskot ir tikrai gali rast rimta daikta uz gera kaina
nu visur ziuret reikia. doveriaj, no proveriaj! :x
Lietuvis
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Post by dratas »

Reiktu informacijos kaip atnaujint medines sautuvo dalis,kuo padengt ir t.t.
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

dar būtu įdomu išgirsti nuomonių apie kalibrą,ką patartumėt,iš anksto dėkingas
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Post by dratas »

Jei dabar imciau tai 6.5x55,visi zverys kris,gan tieis trajaktorija,lapiaujant nepakeiciamas is dideliu atstumu,jei neklystu prisaudymo taskas pagal charekteristika 288m
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

jura man asmeniskai mano labai patinka 7x64 del suvio ir galios santykio bet kas liecia sovinius tai 308 tukstanti kart didesnis pasirinkimas kulku tipu ir gamintoju
beje neaisku ka medziot ruosies kokio dydzio zveris 308 arba kaskas is 7x vers belenkoki lietuvoi gyvenanti padara
seip jai as dabar pirkciau 3karabina :D imciau 308
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Post by dratas »

Kas liecia 308,tas teisybe,pats turiu,kaip minejo svetimas,kulku pasirinkymas didelis,dziauliu irgi pakankamai is narmalaus atstumo
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

turejau 30.06 man per ziaurus buvo pardaviau, masciau apie 6,5x55se bet sovinio pasirinkimas neuhti tai taip lauziaus kol galu gale neaptikau to kur dabar turiu tas kaskaip prilipo is pirmo paciupinejimo tai nupirkau :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

man irgi 308 win labai prie dusios limpa :D
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

turiu 7*64, antra dabar paimciau kombinuota 9.3*62 arba 74.
ir aisku 223 rem dar prie progos. ko gero vasara darysiu paieskas 223
Lietuvis
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

taip strielcau 223 labai geras daiktas as ir dakaliau savo mielka su tuo tikslu kad pirksiu 223 bet tas kalibras reikalingas kaip antras saunikas jai turint viena karabina manau 308 arba 7x yra pats uneversaliausias lietuviskom medzioklem o kas liecia 9mm tai nezinau ar reikia tokio lietuvoi buivolu nelabai yra o jai turesi viena toki tai lapiu nepamedziosi
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
Post Reply