KONSULTACIJA

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

tai va as ir noriu parduot todel kad ji tinka daugiau pramogai pasaudyt i skarbonkes jai jau saut i zveri turi taip tocnai pataikyt kad ojoj
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Jura, ka tik pusvalandi tel. prasnekejau su specu. Jei tas sautuvas bus tik bebram ir smulkmei, kaina kaip kombinuoto ir su optika labai gera. Jei noresi ko daugiau medz. ieskok 222 - 3 ir kito kal. , kad ir 20 kal. Jei nuspresi imti ta, nepagailek pinigeliu 22 LR soviniu prisaudymui.Nusipirk kokias 5 puskes soviniu, panasaus svorio, ir tada pabandyk prisaudyti. (man irgi taip buvo su toz, dabar zinau, kad maniskiui tinka Remington VIPER 22, gula 5 suviai i viena skyle, uztenka lipduko, kur kainas parduotuvei raso, uzklijuoti) Dar patare, sompalu kulka prastumti link smaigalio, jei nesijaus pravalu stumiant, gali jamti. Kol kas tiek ziniu.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

vyrai ka manot apie ruska saiga pusiau automata 223 kal? ar verta demesio ar :idd32:
tas sautuvas?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

svetimas wrote:vyrai ka manot apie ruska saiga pusiau automata 223 kal? ar verta demesio ar :idd32:
tas sautuvas?


Sveikas ! Ka tik su zmogum persnekejau del tavo pirkinio, patare pirkti orginalu remingtona, rusiskas jei intensyviai dirbsi, nelaikys vamzdis, tas pats sake rusiskas kalasnikovas tik su pakeistu vamzdziu. Dabar kalbu su klubo caru, kad apsidrausti ir tau zalos jei nenupirksi, nepadaryt. Abieju medziokliu nuomone vienoda ! Nusipirksi, viena ranka, asara :cry: brauksi, kita pardavejui grumosi :x . Isvada : nepataria pirkti.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
andrius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 165
Joined: 2006-Oct-04 15:05
Location: kaunas-zemaitija

Post by andrius »

gerai kad yra zmoniu kurie pataria. o atai pardavejas ikisa ir turi beda :(
daktaras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 289
Joined: 2006-Nov-01 13:23
Location: Kaunas

Post by daktaras »

jura wrote:turiu nužiurėjas IŽ-SEVER naujas faktiškai šautuvas 22LR+20k,sako net nebuves medžioklėj,tik šaudykloi iš mielkos pašaudęs,tipo turi daug šautuvų tai guli nenaudojamas,su optika/šviečiantis taikiklis/ 1200lt ,lyg ir gundytu ir kaina nesikandžioja,aš fantastikos iš jo nesitikiu,bet gal tai visai :idd32: apie ginklus aš visai žalias.ar užtenka bebrui to 22LR,20k teko medžioti-daiktas.gal būna iš vakarietiškų panašių kombinuotų,aišku padėvėtu,naujo neipirksiu.laukiu patarimų,nuomonių :roll:

Pernai ir as ziurejau panasu varianta, tik ten buvo magnumine melkaske su 20kal....Gali buti sautuvelis ir naujas, bet chrienovas..Del labai paprastos priezasties...Vamzdziai blogai sulituoti,o tuo labiau, kad cia rusas...As jau laimingas ciupinejau praktiskai nauja su Kahles optika..Bet kai nuvaziavau i saudykla, tai pirmiausia nepavyko prisaudyti normaliai mielaskes..Gal but si problema issisprestu parenkant soviniu, bet ant 50m. Mielkaske ir 20kal. Saunant iskulkos skyresi 25 cm.
taip kad jei pirksi vaziuok ir saudyk, o paskui matysi. Uz tokius pinigus, jei normaliai sauna, tai tikrai apsimoka
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

gal kas turit netycia yvairiu kalibru soviniu balistine lentele? jai nesunku ikelkit dekui
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Post by hunter330 »

nueik i vollit.lt , ten yra pora lenteliu, spausk saudmenys ir ten bus.
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Post by Audrius »

Ka ponai manot apie TIKA firmos graištvinius šautuvus ir ka iš jų patartumėt rinktis :shock:
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Post by hunter330 »

aš asmeniškai esu už rusiškus...ypač už mosiną, kas tokius turi, negirdėjau, kad būtų skundęsi...
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
Kęstutis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 606
Joined: 2006-Nov-24 13:25
Location: Kaunas

Post by Kęstutis »

Apie TIKKA nieko gero nemanau. Rudenį su kolega apvažiavome visas ginklų parduotuves, pasišnekėjome ne tik su pardavėjais, bet ir su ginklus išmanančiais specais, rankose palaikėme nuo CZ iki....Sauerių. Jei rimtai galvoji apie Tikka - palaikyk jį rankose, prisidėk prie peties ir ....paimk CZ555 :) Jei finansinės galimybės leidžia - rinkis SAKO, tai jau aukštesnės klasės šautuvai :)
Jonkis
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2006-Jul-24 12:37

Post by Jonkis »

Audrius wrote:Ka ponai manot apie TIKA firmos graištvinius šautuvus ir ka iš jų patartumėt rinktis :shock:
turiu Tika litle man tai is isvaizdos labai dailus sautuvas,gerai padarytas
na kitiems nepatinka plastikine buoze, man ji patinka netaip gaila ( darbinis sautuvelis), mano pasirinktas modelis lengvas, man tai taip pat privalumas, sklaida manau visu tiku gera, dabar jei rinkciausi imciau tika varmitine su plastikine buoze.
Jonkis
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2006-Jul-24 12:37

Post by Jonkis »

Kęstutis wrote:Apie TIKKA nieko gero nemanau. Rudenį su kolega apvažiavome visas ginklų parduotuves, pasišnekėjome ne tik su pardavėjais, bet ir su ginklus išmanančiais specais, rankose palaikėme nuo CZ iki....Sauerių. Jei rimtai galvoji apie Tikka - palaikyk jį rankose, prisidėk prie peties ir ....paimk CZ555 :) Jei finansinės galimybės leidžia - rinkis SAKO, tai jau aukštesnės klasės šautuvai :)
as rinkausi tarp CZ ir tikos tika labaiu patiko, o SAKO tikrai apsimoka imti
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

man apie TIKKA daug teigemų atsiliepimų teko girdėti :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
Kęstutis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 606
Joined: 2006-Nov-24 13:25
Location: Kaunas

Post by Kęstutis »

Na va, prieisim prie bendros nuomonės apie SAKO :)
Aišku, kei kalbame apie pirmą graižtvą, paprastai finansai yra pagrindinis veiksnys, nulemiantis pasirinkimą :D
Post Reply