Fototechnika

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
darencas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 343
Joined: 2007-Jul-19 22:05
Location: Trakų raj.

Re: foto

Post by darencas »

seip mane irgi domina fotoparatas foto medzioklei nes uzstaliai jau turiu o zvereliams per silpnas dydis nesvarbu tai ka galima butu paimti jusu nuomuone :oops:
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: foto

Post by GRIZLEY »

pas mane tai praktika emiau uz 500lt,pries metus,5.0megu tai nuotraukas neblogai iseina
Kas globoja, tas ir medžioja
darencas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 343
Joined: 2007-Jul-19 22:05
Location: Trakų raj.

Re: foto

Post by darencas »

kad nuotraukos iseina puikiai tai as tikiu bet is didesnio atstumo tai nekas nes turiu olipus 7mgp ir is kokiu 50 metru nufotkintas ozys tai foto reikia su lupa jieskot ozio :evil:
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: foto

Post by marcco »

darencas wrote:seip mane irgi domina fotoparatas foto medzioklei nes uzstaliai jau turiu o zvereliams per silpnas dydis nesvarbu tai ka galima butu paimti jusu nuomuone :oops:
kaina pamirsai nurodyt :wink: siaip fotomedzioklej veidrodinis yr nepamainomas, bet te jau kaina didesne - naujas su paciu paprasciausiu tele objektyvu prasideda nuo 3000lt. (be to veidrodis neturi filmavimo galimybes) jei muiline, tai labiausiai vertinamos fuji, o dabar ir modeliukas toks visai pusetinas yra pasirodes:
FujiFilm FinePix S8000 fd
8 mln. vaizdo elementų
27-486 mm objektyvas
18x optinis priartinimas
~1300lt
nors as pries metus naudojau Panasonic DMC-FZ50 (kaina apie 1500lt) Panasonic'ai kartais peikiami del vaizdo kokybes/triuksmingumo trukstant apsvietimui, bet as buvau juo LABAI patenkintas ir jau siek tiek gailiuosi pardaves..
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Re: foto

Post by Audrius »

marcco wrote:Audriau, kad butu imanoma kazka pasiulyt atsakyk i tokius klausimu: ar svarbu fotiko dydis, t.i. ar butina, kad tilptu i kisene? ar nori rimciau gilintis i fotografavima ir ateity dar tam skirdamas lesu? ar fotografuosi tik medziokle, zmones, balius, gamtovaizdzius ir etc., ar bandysi uzsiimt fotomedziokle, t.i. gyvosios gamtos fotografavimu?
Dėl dydžio man rodos medžioklei tinkamiauses būtų mažesnio dydžio (nors apie dydį net nepagalvojau :icc07: )nors gali būti ir didesnis. Kaškaip mano mintys sukosi apie galimybes, tai geras priartinimas, stabilizavimo sistema, prietmoje fotografavimo galimybės, tylus fotiko darbas ir nuotraukų kokybė. Matai marcco viskas remesi į piniginės tūrį, o jis šei denai yra ribotas neturiu nei patirties šeme reikale ir neesu tos srities fanatas. Is būtų skirtas kaip tu sakai daugiau gyvosios gamtos fotografavimui o toks turėtų tikti ir balems ir žmonėms ir t.t.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: foto

Post by medziotojas »

Pas mane :( (AA) buvo Samsung 7,1 limono su filmavimo galimybe, kol kortoje yra vietos ir kol batarkė laikys :good: , visos mano dėtos fotkės forume (ankstesnės) darytos su juo. Patogus dėl to, kad galėdavau bet kada tuėti jį ant diržo pasikabinęs, ar kišeniuje įsimętes ir bet kada galėdavau juo pasinaudoti. Dabar yra Samsung Digimax 8,1 mil. taškų , tai mastau apie tokį :oops: Na o kažkam kitam dabar kaip ir minėjau turiu Canon, pliusas: daug daugiau galimybių :Yahoo!: , minusas - varyminėj ar sėlinime baisiai nepatogus, nes didelis ir pastoviai už ko nors užkliūva :x .
Tai trumpai tiek.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Dainius1
Naujokas
Posts: 8
Joined: 2008-Aug-05 15:00

Re: foto

Post by Dainius1 »

Pirkciau fotoaparata Panasonic DMCFZ28 arba Canon SX110IS, arba sony DSC H50, arba Canon SX1.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Fototechnika

Post by medziotojas »

Kaip jums kainelė - CANON EOS 1200D+18-55mm III DC :twisted: https://www.mediamarkt.de/mcs/product/C ... uympq=vpqr tik 249 eur :shock:
O čia pas mus :twisted: http://www.1a.lt/foto_video_tehnika/vei ... dc_iii_kit - EUR 366.66 ale akcija :evil:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Fototechnika

Post by medziotojas »

Pridaviau savo Canon ir objektyvą taisyklon, teks savaitėlę pabūti be fotiko :(
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Fototechnika

Post by medziotojas »

Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply