Tikka T3 šautuvai

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
DariusV

Tikka T3 šautuvai

Post by DariusV »

Sveiki,
Mane domina šis šautuvas. Turiu kelis tikrai gerus atsiliepimus apie juos, tačiau norėčiau išgirsti ir Jūsų nuomonę. Kaina tikrai viliojanti, tačiau ar jie patvarūs? Kokybiški? Koks kalibras būtų optimaliausias? Ir ar geriau su medine ar plastmasinę buože?
Ačiū už pagalbą.
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by Gedasas »

DariusV wrote:Sveiki,
Mane domina šis šautuvas. Turiu kelis tikrai gerus atsiliepimus apie juos, tačiau norėčiau išgirsti ir Jūsų nuomonę. Kaina tikrai viliojanti, tačiau ar jie patvarūs? Kokybiški? Koks kalibras būtų optimaliausias? Ir ar geriau su medine ar plastmasinę buože?
Ačiū už pagalbą.
girdejau, kad megsta vamzdziu isore rudys, gal cia atsitiktinumas, bet keli pazystami tikos savininkai sako nespeja valyt.. plastikas ar medis siais naujoviu laikais jau nera skirtumo, plastikas lengvesnis ir pigesnis, medis grazus ir megsta apsibraizyti... o pats karabas jei lipmpa pire rankos tai jamk... kalibras ziurnt ka ir kaip medziosi :roll: populiariausias 308 win :D
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by svetimas »

vienas mano pazystamas saulys saudo su tika tolimus suvius sklaida super, gal cia jam pakliuvo toks nezinau bet seip vamzdziai tiku neblogi visa kita jau kaip cia pasakius sakykim skonio reikalas :)
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by Marius1971 »

Tika ir Sako yra brolis ir sesuo. Abu sautuvai yra puikiai vertinami ir Tika T3 varmint yra naudojami kai kurių ES valstybių spec. daliniuose kaip sneiperiniai šautuvai.
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by Marius1971 »

Dėl rūdyjimo galite padėkoti mūsų prekybininkams, kurie užsakinėje pigesnus padengimo variantus, skirtus pietinėms valstybėms.
Teko čiupinėti Sako pirkta Vokietijoje ir Lietuvoje- aiškiai skiriasi net juodinimo spalva.
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by italjanec »

svetimas wrote:vienas mano pazystamas saulys saudo su tika tolimus suvius sklaida super, gal cia jam pakliuvo toks nezinau bet seip vamzdziai tiku neblogi visa kita jau kaip cia pasakius sakykim skonio reikalas :)
Gal tam tavo pazystamam reiktu optika pasiskolint ir uzsidet kita. Gali but, kad optikos paralaksas didelis ir saunykas niekuo detas.
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by svetimas »

italjanec wrote:
svetimas wrote:vienas mano pazystamas saulys saudo su tika tolimus suvius sklaida super, gal cia jam pakliuvo toks nezinau bet seip vamzdziai tiku neblogi visa kita jau kaip cia pasakius sakykim skonio reikalas :)
Gal tam tavo pazystamam reiktu optika pasiskolint ir uzsidet kita. Gali but, kad optikos paralaksas didelis ir saunykas niekuo detas.
nelabai supratau ka tu nori pakomentuot mano zinuteje, paskaityk dar syki ka parasiau ir pakomentuok is naujo
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by arz »

svetimas wrote:vienas mano pazystamas saulys saudo su tika tolimus suvius sklaida super, gal cia jam pakliuvo toks nezinau bet seip vamzdziai tiku neblogi visa kita jau kaip cia pasakius sakykim skonio reikalas :)
O pažystamas toliems šūviams kokį modelį pasirinkęs?
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by 30-06 »

svetimas wrote: nelabai supratau ka tu nori pakomentuot mano zinuteje
:) Manau,kad fraze "sklaida super",jis suprato kaip,kad sklaida super didele.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
romka
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 64
Joined: 2008-Jun-23 16:16
Location: Kaunas

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by romka »

Paprastas darbinis arkliukas. Būt lišnų kapeikų gal ir dairyčiaus mandresnio , bet dabar belieka būti patenkintu T3 naudotoju. O kas liečia rūdis, reik nepatingėt po medžioklės perbraukt su tepaluotu skuduriuku ir viskas bus gerai.
Sklaida pakankama medžioklei, net neabejoju kad yra žmonių kurie daug geriau sušauna. Taigi išvada, kaip mežioklės įrankis Tikka T3 tikrai verta sumokėtų pinigų.
Naudoju T3 varmint 308 win
Copy of 20110904.JPG
Tg1tGfx.jpg
SnIt
Varovas
Varovas
Posts: 48
Joined: 2010-Feb-18 22:20
Location: Vilnius

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by SnIt »

Turiu tika T3 s super varmint.
Ginklai labai geri ir jie yra SAko broliai :) firma yra dukterine sako firma. Todel visi vamzdziai ir kitos detales yra gaminamos kaip ir sako... kokybe ju gera, plastikas patvarus. DAbar kai moka gaminti stipru plastika tai jis net ir turi pranasumu pries medi... Vamzdziai geri. teko matyti sautuva kuris 3-4 metus nebuvo valytas tai jau spejo aprudyti. taciau normaliai valant tikrai enrudija (bent jau maniskis). Plasmasine detuve ir spynos galas gali kelti abejoniu taciau namatau kas ten gali luzti, o jeigu ir suluztu juos kaleisti yra tikrai pigu.

kalibras priklauso ka medziosi
geriausiai 308 ir 30-06. as siulau 30-06 nes jis geresnis didesniam atstumui. t.y. kulka maziau krenta i apacia...
Kadangi maniskis yra supper varmint tai jo vamzdis yra labai sunkus :) bet nesiotis ir saudyti glaima. aisku pakelus ginkla ilgai palaikyti yra sudetinga taciau atlikti gera suvi tikrai galima...

Labai geri atsiliepimai apie ginkla ir man jis patinka...
reiketu tik labiau apsispresti kokio modelio nori. jeigu turi maziau jegos ir zadi ji dazniau tampytis selinant ir t.t neiimk su varminto vamdziu. tas vamzdis skirtas yra tik saudant i taikinius ir kai atlieki daug suviu iskarto...
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by Marius1971 »

Konkrečiau apie Tika- http://www.chuckhawks.com/critical_look_T3.htm

the Tikka T3 is a cheap rifle to produce, but not an inexpensive one to purchase...

Čia ir yra atsakymas kodėl rūdyja :pardon:
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by jura »

SnIt wrote: geriausiai 308 ir 30-06. as siulau 30-06 nes jis geresnis didesniam atstumui. t.y. kulka maziau krenta i apacia...
:)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by wingas777 »

Pas mane Tikka T3 Supervarmint 308-patenkintas tikrai :D :Yahoo!:
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
Sephas
Naujokas
Posts: 1
Joined: 2013-Jul-07 15:26

Re: Tikka T3 šautuvai

Post by Sephas »

Sveiki,

Galvoju įsigyti Tikka . Gal kas naudojate Stainless ? Gal tada paprastesnė šautuvo priežiūra ? Taip pat įdomu būtų sužinoti ar praktikoje duoda kokių pliusų Fluted vamzdis.
Post Reply