Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Viskas apie ginklus ir šovinius...
Консультация специалистов. Всё про охотничие снорежение и т.д.
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Medeinis »

Taigi, svetimas gyrė savo "drambliamušį" :D Susidomėjau ir aš tokiu, tai gal ką plačiau apie šį kalibrą, svetimas :wink: =@
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
laukinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 746
Joined: 2006-Jul-07 18:30
Location: Kelme

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by laukinis »

Medeini drambliamusio neverta imt, nebet didziasias kiaules zadi verst :D isgasdinsi kolegas soviny parodes :ROFL:
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by svetimas »

net nezinau kodel bijot tokio kalibro kuris turi tiek galios kad gana viskam kas medziojama, aisku kaskada sekmingai esu pamedziojas sernu ir su 223 bet cia ne apie tai..
visu pirma 9,3 pirkau su mintim medziot varyminese , du sezonus su juo medziojau jokiu nusiskundimu neturiu. greitis nedidelis kulka nelabai bijo kliuviniu mesa drasko minimaliai, kaip minejau galios daug tai nekelia jokio dvejojimo saunant tik i dideli gyvi tiek i mazesni. na cia pasakot galima tris paras bet paturejas esu pakankamai kalibru tad nuomone jau turiu siokia tokia kas kaip ir ka daro.
ka patarciau zmogui perkanciam vieninteli karabina su tokiu kal ? isigyti butinai smulku kalibra jai megstate medziot lapes ir ttt. 9,3 yra viskam pradedant nuo stirnos ir aukstyn smulkiai faunai manau jis nelabai tinkamas nors pasakot apie tai labai uztikrintai negaliu nes maziausia gyvi su sio kal sumedziojas esu tai stirna. na pradziai tiek
manau kiti zmones naudojantys si kalibra papasakos daugiau :wink:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Strelcius »

but idomu surast tavo Minde pasisakymus pries kokius 3-4 metus apie 9.3 :ROFL: :ROFL:
Lietuvis
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Marius1971 »

Strelciau, tai kad ir mana pazystamas iki dabar masto ar lygus 20 kal magnume ar 9,3 graiztvas jam pasiteisina ant 100m. :wink:

Gyvename ir mokomes, vat as paskutiniu metu labai zaviuosi 6,5x55 se kalibru :good:
User avatar
laukinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 746
Joined: 2006-Jul-07 18:30
Location: Kelme

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by laukinis »

turiu ir 6.5 ir 308, stambei kiaulei mieliau leidziu 308win, atatranka ta pati.....
User avatar
Marius1971
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1252
Joined: 2009-Jul-27 10:26

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Marius1971 »

ale man su 6,5 geriau popierius susibada nei su 308, nors teisingai pastebejai- atatranka panasi, taciau 6,5 trumpesne.
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Medeinis »

Aš noriu kažko tokio, kad nereiktų sakyt "nuėjo su krauju ir neradau"... panašią giesmę per šio sezono pirmą mėn iš kolegų girdėjau tris kartus.. nors kolegos, manau, tikrai ne į uodegas taikos... garantuoju, kad dar keletas tokių įvykių neatėjo iki mano ausies.. Nežinau kodėl, bet 30-06 ir 308 manęs nedomina visai :no: Kaip ten bebūtų, bet šernas pagrindinis objektas, kam reikalingas patikimas kalibras man. Smulkmę teks dar su lygiu pamedžiot kurį laiką - taip da įdomiau :) Apie 9,3 jau nuomonę turiu. Gal kam su 7x64 yra tekę draugaut?
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by fukas »

Medeinis wrote:Aš noriu kažko tokio, kad nereiktų sakyt "nuėjo su krauju ir neradau"... panašią giesmę per šio sezono pirmą mėn iš kolegų girdėjau tris kartus.. nors kolegos, manau, tikrai ne į uodegas taikos... garantuoju, kad dar keletas tokių įvykių neatėjo iki mano ausies.. Nežinau kodėl, bet 30-06 ir 308 manęs nedomina visai :no: Kaip ten bebūtų, bet šernas pagrindinis objektas, kam reikalingas patikimas kalibras man. Smulkmę teks dar su lygiu pamedžiot kurį laiką - taip da įdomiau :) Apie 9,3 jau nuomonę turiu. Gal kam su 7x64 yra tekę draugaut?
paklausk to paties Mindės kiek jam kruvinų kiaulų nuėjo su "drambliamušiu" :wink:
User avatar
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 952
Joined: 2009-Mar-29 10:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Tadzis »

Toks labai durnas klausiams A kuom tau 7x64 labai jau skiriasi nuo 30-06 ir 308 ?
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Medeinis »

Tadzis wrote:Toks labai durnas klausiams A kuom tau 7x64 labai jau skiriasi nuo 30-06 ir 308 ?
Na, aš kolkas galiu lygint tik skaičius balistikos lentelėse. Mane patį domina skirtumai tarp šių kalibrų: atatranka, galimybė medžiot ir smulkenę fauną ir kiti dalykai :)
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Strelcius »

nuo 3006 skiriasi silpnesne atatranka ir garsu. o galia turi ta pacia ar bent labai panasia. uz 308 trenkia kiek stipriau, bet ir macnesnis visgi. atmedziojau tokiu kaliberiu 4 metus. jei reiktu rinktis vel tik viena karabaju, manau imciau 7*64.
9.3*62 taipogi turiu tik dar miske nepanaudotas, guli seife pusantru metu :pardon:
tam kad susidaryt kazkokia, nors kazkokia ir panasu nelabai dar ko verta nuomone, reiktu su konkreciu kalibru sumedzioti laaabai daug skirtingu zveriu, skirtingom salygom ir pan. tam tikrai neuzteks sezono ar keliu. labai naiviai atrodo pasisakymai "turiu toki ir toki medzioju metus, man jis geriausias" :D
ir nemanyk kad turint 9.3 nebus kruvinu.
Lietuvis
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by marcco »

[quote="Strelcius"][/quote]
:good: :beer:
User avatar
Tadzis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 952
Joined: 2009-Mar-29 10:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Tadzis »

As tik ka norejau pasakyti , kad tas macnumas, 100-300J tarp visu situ triju kalibru, kaip issireiske kad nori kalibro kad nebutu sukruvintu, jokio esminio skirtumo nesudaro, balistines ju lenteles taip pat zinau, ir daug maz skirtumus, bet va nesuprantu, tokios mastysenos , kad stabdo J o ne pataikymo vieta ir pataikymo kokybe :pardon:
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Faktai ir nuomonės apie įvairius graižtvinius kalibrus

Post by Medeinis »

Tadzis wrote:bet va nesuprantu, tokios mastysenos , kad stabdo J o ne pataikymo vieta ir pataikymo kokybe :pardon:
Žinoma, yra tokių, kurie su LR22 ir jo turimais J nuvers kuilį.. stabdo, juk pataikymo vieta ir kokybė.. taip kad, viskas turi derėt. Be džiaulių taip pat nieko nebus, pats juk supranti :) Suprantu ir aš, niekur juk neteigiau, kad pataikius belekur su 9,3 kris visa, kas gyva.
Strelcius wrote:jei reiktu rinktis vel tik viena karabaju, manau imciau 7*64.
Išvardinęs tokio pasirinkimo priežastis ir po to man įsigijus būtent šio kalibro šautuvą, statau tamstai alaus :beer:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
Post Reply