Medžioklė, kurios nepamiršiu...

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
tomass
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 336
Joined: 2007-Jun-22 16:43
Location: marijampole

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by tomass »

sveikinu su laimikiu, puikus aprasymas :good: :beer:
velycia
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 404
Joined: 2007-Aug-07 21:35

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by velycia »

Fotke paziurejau bl... alaus uzsimaniau :Bravo: bet va hier kur jo sende gausi :o debilizmas kazkoks :icc07:
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Gedasas »

Arturai, fainiai viska aprasei :good: , ech... noliu i miska
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Strelcius »

nugi SUPER! spaudziu desne! aprasymas kaip ir pati medziokle :good: :good:
Lietuvis
mazyla

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by mazyla »

be komentarų :good:
"Atsarginę" profesiją turi, - gali rašyt knygas. Medžioklės nuotykių tema tikrai :)
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by 30-06 »

Dekingas uz sveikinimus.Keliu pries jumis skrybliu :idd20: :) .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
laukinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 746
Joined: 2006-Jul-07 18:30
Location: Kelme

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by laukinis »

Va tokiu straipsniuku ir truksta emigrantam iki pilnos laimes :good: , kagi kita savaite ir pats pradesiu burt :twisted: :D
User avatar
Ramas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 647
Joined: 2006-Jul-06 02:45
Location: Vilnius - Kaunas

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Ramas »

Laukini, prisikalbejai... As lauksiu is taves asmeniskai kazko panasaus i Arturo pasakojima. :Search:
Medziokle - gyvenimo budas.
Vegetaras - isvertus is lotynu kalbos, blogas medziotojas.....
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by 30-06 »

:) Na kaaa,vyruciai???Palandziojau cia po foruma,ogi ziuriu,kad sita tema lygiai metai nejudinta stovi :shock:.Nors ir pritingiu :oops: ,ale gal reik prisiverst ka nors pakeverzot.
Taigis......pamokysiu jumis :cool: kaip reik vos ne iki smerties prigasdint serna, kad anas visu gyvenimu is miegu sokinetu susapnaves ana vakara :twisted: .
Vidury savaites istaikau nuo darbu laisvesne diena,ir prikises i dzipa visokiu,medzioklei reikalingu rakandu,atbirbiu i plotus.Stumiu laika letai vazinedamasis ir vis nufotkindamas koki idomesniu pasirodziusi vaizdeli.Jokios rimtesnes zvalgybos nevykdau,nes pries pora dienu apziurejau toki nedicka,tarpumiskyje esanti,avizu laukeli.Laukas mazdaug dubens formos.Apacioj,kaip visad avizos tankios ir aukstos,kylant i kalniuka skystesnes.Maciau,kad ne itin stipriai,bet sernai bando ji judint :good: .Nu sakau,pasistatysiu nesiojama boksta ir luktelsiu as ju :wink: .
Atvarau :cool: .Lyja :twisted: .Nu tuuu k... :evil: .Kazkur labai girdetas scenarijus :twisted: .Na jau neeee......sikart busiu zymiai gudresnis :idd29: Tegul durniai slampa.Boksto nestatau.Uzvarau dzipa ant kalnioko,atsidarau langa ir sedziu.Pofig mant tas lietus :P .Avizeles,kad ir tolokai,bet kaip ant delno.Vienas blogumas vistik yra.Tenka pasikliaut vien tik regejimu.Lietui besibaladojant i stoga ,nieko negirdet kas vyksta miske.
Laukiu.Kazkodel ziauriai nuobodu :( .Gal cia oras tokia melancholija varo?Po drabuziais ima smelktis kazkokia zvarba su dregme kartu :sorry: .Galvoje smeksteli,ir neprasmunka neuzkibusi :twisted: mintis,apie palaimingai susildanti bei liudesi issklaidanti,ugnini vandeni :oops: .Turiu kuprineje.Betgi reikia lipt is masinos,knistis bagazineje ir t.t.Tingiu :cool: .Cia kaip tam,kuris atsisedo ant savu kiausiu.Skauda,pasikelt reiketu,bet ziauriai tingisi :D .Taip ir kiurksau susirietes.
Po truputi temsta.Apniukes oras dar pagreitina sita procesa.Kaip visad temstant, aplinkui atsiranda visokiu itartinu tamsiu demiu ir seseliu.Nezinau kodel,bet visos tos demes man buna panasios i sernus :oops: .Pora minuciu spoksau i netoliese esanti pelkyna.Sakau ,mazu koks briedys te slampineja.Tuscia.Pakeliu akis i avizas.Ten vel pilna visokio dydzio tamsesniu ir sviesesniu demiu.Viena ant kalnioko ypac didele ir tamsi.Nenorom pasiimu ziuronus.Apziuresiu ,ir isidemesiu,visus tuos ryskesnius plemus,kad koznu rozu nesitampyt :twisted: juos pamacius.Leeetaiii zlibineju po ta lauka.Vedu ziuronus link to didziausio plemo ir........ooooo :shock: ,kad tavi kur perkunelis :evil:....matau,jog maniskis plemas turi du stooorus kumpius tarp kuriu energingai suka uodega.Neuzilgo is avizu i virsu pakyla galva.Vajeeeezau....snipas nemazesnis uz noraga :shock: .Nu cia iskart prasidejo visokiu pasvarstymu maratonas :no: .A gal cia kiaula???....a aa maz cia tas sernas ne vienas tik as ju nematau???.....eee...gal dar ten pilnos avizos ir parsioku???....ir t.t ir t.t Na, visu situ svarstymu metu sernas aisku vietoj nestovi.Kol as issifruoju,kad cia minimum keturmetis kuilys,kol susgraibau strielba,anas letai nusileidzia lomon,ir dingsta aukstose avizose. :evil: :evil: .....dzibyylas....greiciau reikejo suktis,pamaloninu save situo ,ir dar sultingesniais epitetais.Saukstai po piet.Reikia laukt kol islys i atviresne vieta.Pralaukiu apie desimt minuciu,bet kuilys nesirodo.Primetu,kad tuoj tuoj visai sutems ir kadangi atstumas nemazas,matysiu as ji tik sapnuose.Nusprendziu priselint.Nubaidysiu tai bus nubaidyta.Kitos iseities nelabai ir yra.Tyliai islipu ir slenku.Zingsnis po zingsnio priarteju mazdaug iki keturiasdesimt metru.Zinau,kad sernas vis dar dauboj.Toliau zengt negaliu nei zingsnio nes stoviu ties zoliu siena ,kurios man siekia vos ne smakra.Laukiu.Neuzilgo pamatau juoda kupra.Sernas neskubiu zingsneliu,uzpakaliu i mane, kopia i kalniuka kur avizos retesnes :Yahoo!: Na va,kits raikals pamanau :cool: .Tuoj mes cia su tavim pasiaiskinsim katras kietesnis.Uzzibines taskeli "veduosi" ji.Kyla lyg povandeninis laivas is gelmiu.Vis daugiau ir daugiau matyt jo masyvaus kunelio. Laukiu kol pasisuks patogesniu kampu.Ilgai laukt nereikejo.Matau serna, staigiai per peti pasukanti galva atgal. Sustoja.Tuoj pat pasisuka sonu ir atkises savo "pluga"i mano puse ,snioksteli.Akimirksniu suprantu-zaidimai baigti.Pajuto.Dar sekunde kita ir dings kaip vejas.Optikos taskelis ant kupros.Sernas iki puses avizose.Pavedu taskeli per mente zemyn iki pat avizeliu.Terkst =@ .Nematau,bet girdziu kaip kuilas lekia per avizas tokiu greiciu,kad traukini tikrai aplenktu.
:evil: :evil: :evil: .....kuuuuurke...kiek gi man tie sernai gali lakstyt :evil: ??? Ne,kad atgultu sau graziai ant vietos.Butinai su visokiais issidirbinejimais :Search: .Girdziu,staiga pasikeite garsas.Is avizu isleke i pieva.Dar kiek pasiureno per smilgas ir viskas staigiai nutilo.Nu va mislyju,atgule ant pieveles.Neaisku tik katroj vietoj.Ai, rasiu be vargo pagal kruvina sliuze.Tik,kad tas sumautas lietus visa kaifa gadina.Masinoj sedejau be striukes.Toks ir pasileidau selint.Tai dabar is virsaus jau visas slapias.Reiks landziot po avizas ,tai greit busiu ne ka sausesnis ir is apacios.Ale, ka gi reiskia tas suslapimas,palyginus su tokia sekminga medziokle :twisted: .Kad sernas guli ant pieveles net naabejoju :good: .Griztu i masina,uzsimetu striuke,pasiimu prozektoriu ir pirmyn.
Penkiasdesimties minuciu paieskos nepadovanojo ne menkiausio kraujo laselio :oops:.Batuose net kliuksi.Kelnes primirke tiek,kad jei ne dirzas tai nusimautu.Nejuokais susnervijau.Negaliu patiket,kad mazyjau.Paskutinis bandymas.Eisiu avizu ir pievos riba.Gal aptiksiu islekimo is avizu vieta.Akurat.Neuzilgo,ant pat ribos, randu du nedidelius kruvinus "snarglius" prikibusius prie stiebu.Suzimba viltis :Yahoo!: .Duoduos po pieva,bet tie du "snargliai" visas mano laimikis :sorry: .Kuilio ne kvapo.
Toliau visai neidomus dalykai.Skambiju borkai,kad atlektu su sunim.Tas neatsiliepia.Skambinu Ramunui.Tas isgaudo borka.Borka nevaziuoja nes ne vairavimo kondicijoj.Sutariam rytui.Atvarau medziokles naman.Noredamas nusluostyt sautuva,kazkaip netycia trinkteliu ji i stala spynos rankenele.Skyla buozes kaklelis :evil: .Bl.....nu kur tu zmogau nesikeiksi :oops: .
Ryte atvaro borka.Lyja.Stipriai lyja :ROFL: Dabar jau dviese maudomes avizose.Kaifas :good: .Romantika.Kai jau sita romantika prisisotinam iki kaklo,nusprendziam,kad gal kuilys gyvens :oops: .Suo atveda iki pelkes ir toliau neina.Vaziuojam trobon.Sunaikinam mano turima ugnini vandeni ir medziokle baigiam.Manau,tiek as tiek sernas dar ilgai prisiminsim ana vakara.

Post scriptum

Tolimesniu ivykiu seka mazdaug tokia.Negaledamas susitaikyt su tokiu gedingu pramazijimu,dar pora kartu vaziuoju i ta vieta ir stebiu kranklius.Gal tie kur aptiko maitele.Issilupsiu nors iltis.Kranklius matau,bet tik siaip skraidancius.Toliau mastau,kad gal per daug pazeminau ir kulka kliudziusi avizas uztvojo kuiliui skeveldromis?Nezinau.
Vezu sautuva tvarkyt ginklininkui Arunui.Tam paciam kuris konsultuoja musu forume.Atvaziuoju atsiimt suklijuoto sautuvo,o jis man sako,kad dar lovelis liecia vamzdi.Atseit,per kelis metus, padziuvus buozei kartais taip atsitinka.Reiktu padaryt bedinga.Sutariam tai daryt veliau.Veliau tai veliau,bet jau kazkoks kirminas eme grauzt.Lekiu daryt bandomuju suviu.
Padarau.
DSCN0539.JPG
:shock: Joomajooo....a kas gi cia dabar.Vos i dvidesimt cm skersmens backela pataikau.Ir meto juodai.Vienas suvis isvis vos vos kabino krasteli.
Kokie dar ten veliau.Lekiu atgalios pas Aruna.Kol baliavojom pas Petra,Arunas padare bedinga.Susaunu du suvius.Abudu vos ne vienon skylen :good: .Didziulis dekui Arunui uz suteikta greitaja pagalba :beer: .
Bet vistik taip ir likau nesuprates tikrosios mazyjimo priezasties.Muset taip ir liksiu :no: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by medziotojas »

Gržiai parašei :good: tegu jaunimas mokosi iš senelių kaip reik bendraut :twisted: forume. Man Arūnas irgi pusiau bedingą padarė, reiks gal prieš medžioklę pora šūvių padaryt.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Darius74
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 328
Joined: 2009-May-20 21:36
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Darius74 »

Man tai nutiko pirma karta... :)
Baigiantis rugsėjui, kol dar naktys nešaltos, su kolegom nusprendėm pasitikti aušrą gamtoje. Sutarėm pernakvoti čia pat pamiškėje, palapinėse. Susirinkom vakare, pasistatėm tris palatkes. Palatkes statėm šalia bokštelių, kad ryte nebūtų bereikalingo šurmulio. Planavom atsikelti ir iškart aukštyn i bokštus. Uzpildėm lapą ir miegot....
Kaip užsnūdom nepamenu.
Mane pažadino šurmulys salia palapinių. Garsas praėjo berods visiškai šalia, kiek nutolo, tačiau nenurimo.
Iškišau galvą iš palapinės, lauke tamsu ir dar aiškiau išgirdau šlamėjimą. Sprendžiant pagal triukšmą, žvėrelis buvo ne vienas ir tikrai ne smulkus. Išlindau ir klupau, atsistoti pabijojau, kad neišgąsdinčiau.
Tuo metu, kokiu 10-15 metrų pro mano palapinę prabėgo du tamsuliai. Iš kvyksėjimo garso supratau, kad tai šerniokai.
Ištiesiau sprandą ir matau, kad tarp mano ir kolegų palatkių, laukymėje, 6-8 šernų banda šmirinėja. Nežinau, ką jie ten buvo radę (gal mūsų vakarienę :bad: ), tačiau visiškai nesibaidė ir niekur neskubėjo.
Aš atsargiai įlindau i palatkę, susiradau savo šautuvėli. Šautuvas dėkle, teko tyliai išsitraukti ir susirinkti. Visa ta įprasta rinkimo procedūra tuo metu buvo tragedija- šiurpukai visame kūne, rankos pinasi, pagal nupasakojimus,tamsu kaip šik....noj.
Išlindau atsargiai iš palatkės su šautuvėliu, prisispaudžiau prie žemės, atsistot bijau ir savo akytėmis bei ausytėmis ieškau, kur mano išsvajoti knysliukai, a da yr.
A anie kuisiąsi ten kur buvę :Yahoo!: , metinukų ir antramečių kupros vos įžiūrimos per smilgas, o keli didesni juoduliai stovi atokiau ir dairosi.
Kadangi palatkės statėm šalia bokštų, vienoje linijoje, tai galvoju, jei šaučiau atitinkamu kampu nuo linijos, mano šūvis bus saugus. O kadangi šernai ramus, tai joks kolega nebus šalia išėjas pamyžiot :bad: .
Pradeda aušti ir visa šaika knyslių įžiūrima vis aiškiau. Tačiau atsirinkinėt, žiūrint prisispaudus pagal žemę, kur koks, patikėkit, sudėtinga.
Pirmas mano šūvis į, tarkim, antrameti!!! =@ =@ =@ Garsas duslus- tikrai pataikiau, aiškiai girdėjau garsą. Tačiau nei žviegimo, nei jokios sumaišties bandoje.... :pardon: Pertaisau vamzdžius, dabar į abu po kulką.... Žolėse matyti mažesnių kupros, aš išsirenku kiek didesni. Į patį didžiausi šauti nedrįsau....
ŠUVIS VIENAS =@ , IŠ KART Į TĄ PATĮ ANTRAS =@ ....GARSAS TIKRAI BUVO DUSLUS IR TIKRAI NEMAZINAU....
Pabudau...laikrodis rodė 3.20 val....Ta nakti pas mane šernai išėjo 3.10 val. Po visa to as nebeužmigau...
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by medziotojas »

:ROFL: a hebra į kelnes palatkėse nepadarė :D kai bubinai ? Smagu jiems turėjo būti :ROFL:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
velycia
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 404
Joined: 2007-Aug-07 21:35

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by velycia »

:lol: :ROFL: :good: :beer:
User avatar
Viktoras
Varovas
Varovas
Posts: 46
Joined: 2008-Mar-16 09:57
Location: utena

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by Viktoras »

Pabudau...laikrodis rodė 3.20 val....Ta nakti pas mane šernai išėjo 3.10 val. Po visa to as nebeužmigau... ar as gerai supratau??? :c08: jai taip tai :lol: :lol: liuks aprasymas :good: :beer:
Vyras atrado šautuvą ir sugalvojo medžioklę; moteris atrado medžioklę ir sugalvojo kailinius
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by jura »

aš ir sapnuose kartais pamedžioju :D :wink:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
Post Reply