Medžioklė, kurios nepamiršiu...

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
Jonkis
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2006-Jul-24 12:37

Medžioklė, kurios nepamiršiu...

Post by Jonkis »

Neabejojiu kad visi mes turim papasakoti apie medziokle kurios nepamirsim :D . Tai gal pasidalinkime ispudziais?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

LINKSMI IR LIŪDNI NUTIKIMAI MEDŽIOKLĖJE

Post by medziotojas »

Na šeštadienį buvo tokie linksmi nutikimai vienam varyme.Stoviu laukiu kol priartės varymas ir staiga šuniukas suloja ir varo link medžiotojų.Ką varo nesuprantu,nes žolė didžiulė, bet jaučiu kad lapę ir akurat išbėga didelė rudoji, bet šauti negaliu, nes kampas :icc08: šūvio nesaugus.Rudoji šmurštelėjo į griovį ir atia. Na laukiu toliau, žiūriu tolumoj per kalnelį kita rudė skuodžia ir tiesiai į mano senelį. Žiūriu ,prisideda šautuvą prie peties ir veda .Laukiu šūvio ,o jo nėra? Nieko :shock: nesuprantu moju :Bravo: jam ,o jis į mane net nežiūri .Vedė ,vedė žiūriu rudė į viena pusę nubėga ,o senelis šautuvą į kitą pusę šautuvą nusuka. %) nieko nesupratau ??? Žiūriu rudė per kokius 10 metrų nuo jo prabėga ir neria link griovio.Teko paleisti į rudę pora šūvių pavijimui ir išnešė sveiką kailį.
Čia nuotraukytė kur rudė prabėgo ,liniją nupiešiau
Image
Po varymo klausiu draugelio ko i pirmą lapę nešovei,sako nemačiau.Sakau kaip galėjai nematyti jei šuo iš paskos bėgo .Na klausiu senelio, ko nešovei, klausia į ką turėjau šauti ? sakau, tai kai lapė per koki desėtką metrų varė ,ir vedei šautuvą. Sako aš kalimatorių tikrinau ir jokios lapęs nemačiau :shock: . Nu sakau jus chebra ir kadrai ,lapės po kojom atbėga, o jus nematot :P
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

1990m.Vyksta varymas miške,kažkur nupušenau į šoną ir beeidamas pakėliau bandą šernų.Buvo tolokai,tad tik primečiau šautuvą,bet nešoviau.Paėjus dar kokį 15m. iš to pačio migio pašoko dar vienas užsimiegojęs šerniokas.Prisimečiau šūvis,šerniokas ėmė trypynėti vietoje,pribėgu prie jo,nedidukas koks 50kg. nebesinori antrą kartą šaut,galvoju tuoj nusibaigs,o jis pasvirduliavo ir pradėjo eiti.Nu aš automatiškai ji "capt" už užpakalinės kojos.Kad rankos būtų laisvos,šautuvą atremiu į medį,o jis kad pradėjo varyt į priekį,vos išlaikau.Šautuvas aišku liko už nugaros,taip ir einu aš su juo laikydamas už užpakalinės kojos kokį 30m. Apsičiupinėju-peilio nėra.Kas lieka daryti?Laisva ranka bandau pagriebti pagalį,sugraibęs su tuo pagaliu "bumt" į kuprą,pagalys aišku supuvęs ir taip kokie trys pagaliai "pūzrai" pakliūva,kol pagaliau normalų pagaunu.Tai po viskam,atsisėdau ant kelmo ir žvengiau :D .O reikėjo,ten slaptos kameros.Filmas būtų neužmušamas.O kol šautuvą suradau!!! :idd07: o šerniukas buvo gavęs per apatinį žandikaulį,todėl iš pradžių apspango,o paskui atsikvošėjo. :idd26:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

man buvo toks nuotykis, buvau dar varovas, eidamas misku varyme uzklupau zuiki mieganti, prie medzio prisispaudes vargsas, uasys uzverstos atgal, priejau prie jo ir nezinau kas daryt, su pagaliu pajudinau as ji,kaip pasoko, tai ciut is strioko neprivariau i kelnes :D
aisku skamba nerealei bet patikekit taip buvo istikro
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Nu Jura , jauciu vaizdelis nemirtingas buvo :D :D :D
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

tikim tikim, ko tik nebuna :)
kelis kart varyme irgi teko pakelt per 1-2 metrus zuiki, miske darbuojantis irgi karteli uzklupau, tik va butent miegancio nei kart neaptikau, na taip kad pamatyti dar mieganti
Lietuvis
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

Medžioklė kuorios nepamiršiu Nr.2
Išėjom medžioti žąsų,keturiese.Man buvo koks šešioliką metų,buvau dar be "strelbos".Tik atėję stovim krūvoj vidury durpyno.Tevukas man davė šautuvą palaikyt,o pats su žiuronais dairosi.Tik išgirdau ūžiant,atsisuku būrys žąsų mum virš galvų leidžias į pelkę.Nu aš aišku šautuvo nebeatiduodu,dupletas ir dvi žąsys sminga žemyn.Kiti diedai susigraibo dar keturi šūviai ir dar keturios žąsys krenta žemyn.Dvi prie pat kojų,o dvi nuplaniruoja.Tai tas diedas nusimtė kuprinę,surinko žąsis už kaklų ir pametė prie kuprinės.Ir visi nuvarėm tų sužeistų ieškot,nuėjus kokį 30m. už nugarų išgirdom "ga-ga-ga-ga-ga" atsisukam žąsis pažeme lekia paleidom 6 šūvius.Bet ji pakilo gražiai virš miškelio ir nuvarė.Kai parėjom suradę sužeistas,prie kuprinės radom tik vieną žasį.Nu tai irgi žvengimo nerealaus buvo :D ,o tą skraiduolę jau buvom pačiupinęję :idd01: !!!!!!!!!!
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

mum buvo toks atvejis medziojom ir nukalem stinike primetem kad toli temt iki masinos galvojam paliksim iki galo medziokles paskui gryzdami paimsim nai ir ka jus grystam po medziokles o is ozkos tik skutai belike :) krankliai tiek sudrapalijo kad ragas ,tai nuo siol jai jau nukoviau kaska tai tvarkau reikala iki galo niekad nepalieku ant veliau :)
User avatar
dratas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 247
Joined: 2006-Sep-05 14:22
Location: Rokiskis

Post by dratas »

Buvo toks atvejis per varimines.Po varymo krenta stambus kuilys,dziaugsmo visi pilni,sakom eisim iki masinos,oji per puse kvartalo.Palikom sautuvus masinoje,ji zinoma nuvaziavo dar kitu paimti,o mes doroti serneko.Ogi bebaie prieite ziurim,kad kuilys stovi ir kalena dantimis i mus atsisukes :D ,sautuvu nera,o tas svirduliuodas i krumus ir tiek ji tematem,kol susikrapstem,spejo pereiti per valstybine siena su Latvija.Bjiauriausia buvo sauliui,nes iltys gan neblogas turejo :D
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Vakar išvažiavau patikrinti spastų pastatytų pirmadienį. Patikrinom vienus, tuščia, gyvatės pradėjo urvus rausti toliau nuo buvusiu, spastai tušti :( Tada nulėkėm žiūrėti antrų. Atėjus į vietą iškarto pamačiau, kad pagaliai išvartyti - vadinasi kažkas yra :D Pradėjau grabalioti grandinę, niekur nerandu, pasiutimas :shock: , maišau vandeni, spastų irgi neužčiuopiu. Nesamonė kažkokia, draugelis sako, kiba pavogė. Pagaliau užčiuopiau grandinę, truktelėjau ir iškilo kenkėjas :D Aha, pakliuvai. Ištempėm į krantą išėmėm iš spastų ,užvedžiau iš naujo ir davai statyti atgal. Kadangi buvom prie griovio pralaidos, tai ten betonas, atsiklaupiau ir davai makaluoti, kad surasti kur įsmeigti. Aplinkui matyt apačia išbetonuota, tad persisvėriau ir stumiu pagalį toliau nuo pralaidos, ieškodamas dugno kur minkštas. Radau ! Na kažko nenori giliai lysti. dar labiau persisveriu ir iš visų jiegų pasukinėdamas kišu gilyn. Staiga papuvęs pagalys lūžta ir aš lieku sekundei kyboti virš vandens ir jau nuleistų spastų. Sumataruoju ore rankomis bandydamas užsikabinti už oro ir nerades atramos stačia galva linkstu link vandens. Draugelis bando mane pagriebti už rankovės, tačiau išsprūstu ir stačia galva neriu ten, iš kur ką tik neseniai ištarukiau bebrą. :( Žodžių, tiesiu taikymu į griovį darau niurką. Su visais 3 mobiliakais, fotiku, dokumentais ir pinigine. Vazdelis iš šono turėjo būti maždaug toks - kaip iš "rembo" filmo, aš išledu iš vandens ir bandau išsiropšti į krantą, tačiau iš rozo nesigauna ir metęs viską pirmiausia griebiu už kišenių kuriuose mano turtas. Stvėdamas iki pusės vandenį metu į sniegą mobiliakus krantan, paskui graibau fotiką, piniginę :shock: , o tarp kojų jaučių, kad traukiasi šaldamas mano vyriškumas :crazy: :shock: Pagaliau išsitraukiau iš kišenių viską ir bandau išlipti pats, iš rozo vel nesigauna, nes krantas status snieguotas ir slidus. Šiaip ne taip išlipau. Gerai, :D kad lauke ne minus 20 ir turėjau drabužius persirengti. :D
Tai va toks nutikimas vakar, sakau po visko, kad matyt bebrų kerštas suveikė :D Gerai kad neikišau rankos ar kojos :shock: , į užvestus spastus, bučiau gavęs paragauti koks jausmas bebrui pakluivus.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
andrius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 165
Joined: 2006-Oct-04 15:05
Location: kaunas-zemaitija

Post by andrius »

nu tu pavarai :lol: tai kaip telefai, fotikas, negavo dregmes?
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Post by Audrius »

Man turbūt ši medžioklė niekada neušsimirš :ROFL: O buvo taip. Per variminia medžiokle man teko stovėti ant atgalinės linijos pradėjus varyti varovams uš kokį desėtkos minučių varuvai pradėjo staukti :Bravo: šernai neužilgo truškesįs pradėjo artėti link manes aš prisimetu savo šautuvėlį :icc04: išlenda gražuolis aš jam kaukšt jis keberiokšt guli. Girdžiu dar vienas atbraškena aš vėl prisimetu ir pokšt dar vienas virsta. Varymui besibaigent dar viena žiopliukas pasirodo, o aš ir jam švino krenta kaip lapas :ROFL: rezultate per vieną varymą 3 šerniukai :Yahoo!:
Jonkis
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2006-Jul-24 12:37

Post by Jonkis »

Ir man panasiai buvo :D
Sezono atidarymas: paskutinis varimas, atsistojom su tevu salia vienas kito, kai varovai ipusejo varyma ziuriu :shock: kiaule su sesiais parsiukais eina tarp manes ir tevo, prasileidziu kiaule, mano suvis pirmas :icc04: paskui tevas ir taip paeiliui po du suvius, po varimo ziurim du krito vietoje, buvau isitikines kad dar vienas turi buti toliau paejas, einam ieskoti o ten dar du. Pagal suvius matom du mano du tevo. Va tai buvo sezono atidarymas. :idd37: :idd28: :icc06:
Audrius
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2007-Jan-19 09:32
Location: Varėnos raj.

Post by Audrius »

Nu aš savo tėvo rekordo turbūt niekada nepamušiu :cry: jam prieš kokius 14 metų pavyko 5 nukalt per viena varymą jis tuo metu stovėjo prie platoko griovio. Ir kai pradėjo eiti per griovį tai anas vos šautuva spėjo taisyt. :idd22:
User avatar
Darius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 82
Joined: 2006-Jul-25 16:56
Location: Vilnius

Post by Darius »

Mano tevas pries eile metu per viena medziokle nusove du elnius (patele ir selekcini) ir lapina.
Post Reply