Darbas medžioklės plotuose.

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by jura »

dangtį skaptavau,kad būtų lengvesnis,nes vos pakelt galėjau,o ir grūdų su kaupu galės įpilt :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by GRIZLEY »

jura wrote:dangtį skaptavau,kad būtų lengvesnis,nes vos pakelt galėjau,o ir grūdų su kaupu galės įpilt :)
o negalima buvo paprasta lentute padet,
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by jura »

taigi atrodytu nenatūraliai :no: reik gamtos harmoniją išsaugot :lol: o iš tikro lentelę gervės,usūriniai ir kt. nukrapštytų,o tą dangtį jau reik sveikatos pakelt :wink:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
sonyx
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 509
Joined: 2006-Oct-15 21:27
Location: Utena

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by sonyx »

gan nebloga ideja :good: reiks ir man darytis greiciausiai. as dazniausiai barstau po pieva, kad neuzaugtu labai. cia neseniai buvau kukuruzu papiles tarp akmenu kruvos, tai siandien nulekias graziai isvartyti buvo akmenis :)
Gamtos viespats ne tas, kuris naikina, bet tas, kuris kuria. Tik giliai moksliskai, o ne ukiskai savanaudiskas gamtos pertvarkymas duos naudos zmonijai.
Tadas Ivanauskas
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by GRIZLEY »

as ir gi jau seniai ruosiuos padaryt pora tokiu dalykeliu
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
padsakas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 106
Joined: 2007-Oct-29 12:55
Location: Vilnius

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by padsakas »

As visgi pasidariau is plastikiniu kanalizacijos vamzdziu. Gal ir ne taip harmonuoja su aplinka, bet padarius atitinkamo skersmens skyles uztenka keliems "uzejimams". O lovi kai atidaro tai viska ir isrenka. Ar as klystu?
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by medziotojas »

Pabandysiu savo kaminuką šiandien nufotkinti ir ryt įdėsiu foto.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
mazyla

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by mazyla »

padsakas wrote:As visgi pasidariau is plastikiniu kanalizacijos vamzdziu. Gal ir ne taip harmonuoja su aplinka, bet padarius atitinkamo skersmens skyles uztenka keliems "uzejimams". O lovi kai atidaro tai viska ir isrenka. Ar as klystu?
neklysti, bet kazkur tai reikia ir grudo įpilt, negi į "triūbą"? Ten tik kukurūzui....
velycia
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 404
Joined: 2007-Aug-07 21:35

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by velycia »

As i triuba :D pilu misini: kukuruzai, kvieciai, zirniai, Sitokiam loviui kaip Juros yr vienas privalumas (apart to minuso kad iskart viska sueda). Virsutiniame dangtyje, o jis gaunas gan storokas, galima isskaptuot ertme kurioje pilnai telpa laikrodis, nu tas kitaiskas, uz 3lt. ir pasukus smegenine kaip padaryt suzadinima, bei jo uzdengima gautusi patikima sakyciau sistema :crazy: jei tai galima but pavadinti. Dangtis numetamas - laikrodis sustoja. Manau prie to rasto gabalo snipiai labai nesiknistu. As pora kartu idejau i plastikini kibireli, tai sucefanijo na drebezgi ir viedra ir laikrodi, o elementu isvis niekur neberadau.Sakysit gal manojezu kvepejo :) , bet kad anas buvo nuo dazu :pardon:
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by jura »

aš pildavau į 5l bambalius,tai radau tik rudenį,kai žolė sukrito, miške už 20m tik kamštukus su plastiko garmoške aplink,visiškai sugraužė :D
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
padsakas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 106
Joined: 2007-Oct-29 12:55
Location: Vilnius

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by padsakas »

mazyla wrote:neklysti, bet kazkur tai reikia ir grudo įpilt, negi į "triūbą"? Ten tik kukurūzui....
Siaip jo, i vamzdi tik kukuruzai. Bet man to kaip ir gana (nezinau kaip sernam :D ) Aisku retkarciais salia papilu puskibiri grudu, bet cia tam atvejui jei ilgiau planuoju nebut, avizas pas mus eda tik krastutiniu atveju, kai kukuruzu aplink nera. Ispindeje ... :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by fukas »

o kodėl į vamzdį tik kukurūzai? aš į savuosius pilu kukurūzus ir kviečius :good:
mazyla

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by mazyla »

fukas wrote:o kodėl į vamzdį tik kukurūzai? aš į savuosius pilu kukurūzus ir kviečius :good:
taip, tik tiek kad pas mus tos "triūbos" yra kokių 3 - 5 ltr. talpumo, tai ne kaži ką ten pripilsi. Jos skirtos tik kukurūzui. Na, jei padaryt kokių 10 ar daugiau ltr. ridenamą bačkutę tada gal ir gerai. Bet minusas bus tas, kad šernai bus susispietę vienam taške, visad geriau apžiūrinėt svečius, kai pasiskirstę ant lauko.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by fukas »

na nežinau kiek ten pas mane telpa, bet dariau iš lauko kanalizacijos vamzdžio: skersmuo 10 cm. ilgis 1 m.
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Darbas medžioklės plotuose.

Post by GRIZLEY »

fukas wrote:na nežinau kiek ten pas mane telpa, bet dariau iš lauko kanalizacijos vamzdžio: skersmuo 10 cm. ilgis 1 m.
fukai o detaliau geli kaip ka kokios skyles ar dar kazkas
Kas globoja, tas ir medžioja
Post Reply