Medžioklė sėlinant.

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
aleksas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 50
Joined: 2006-Sep-26 20:07

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by aleksas »

Medžioju 10 metų .tuose plotuose kur mano būrelis yra tik 3 bokšteliaikurius pastačiau aš prieš metus .
Pas mus 90 procentu sumedžiojama sėlinant.(neturime savo gyvunijos).
Pirmas mano nušautas šernas(prieš 9 metus) buvo virš 350 kg.(rimtai), šoviau iš 8 metrų,iki artimiausio medelio buvo apie 150 metrų ,drebėjau vos ne dvi dienas. %)
Kita kartą sėlinau prie šerno naktį . Mačiau jį iš 200 metrų ,griaužė žirnius,jis krumšt -aš pakeliu koja ,jis vėl krumšt -nuleidžiu,ir taip 15 metrų. Nepavyko,paspruko :cry: .Reziumė-15 metrų- 43 minutės. :evil:
Bus įdomu parašysiu vėliau.
andrius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 165
Joined: 2006-Oct-04 15:05
Location: kaunas-zemaitija

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by andrius »

aleksas wrote:Medžioju 10 metų .tuose plotuose kur mano būrelis yra tik 3 bokšteliaikurius pastačiau aš prieš metus .
Pas mus 90 procentu sumedžiojama sėlinant.(neturime savo gyvunijos).
Pirmas mano nušautas šernas(prieš 9 metus) buvo virš 350 kg.(rimtai), šoviau iš 8 metrų,iki artimiausio medelio buvo apie 150 metrų ,drebėjau vos ne dvi dienas. %)
K.
Siaip Lietuvoje didziausias berods 320 kg buvo. tai nezinau, tikriaus savojo ant svarstykliu nekeliai? o kaip iltys?
aleksas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 50
Joined: 2006-Sep-26 20:07

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by aleksas »

Medžioju Baltarusijoje.iltys 22cm.
Nežonau kodėl ,bet tokie svoriai pas mus ne vienetiniai.Mažiausias man žinomas kurį paėmėm sėlinant buvo 150kg.
Mauzazzz
Varovas
Varovas
Posts: 31
Joined: 2008-Feb-16 01:20

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Mauzazzz »

aisku kad ydomu :crazy:
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Briedis »

aleksas wrote:Medžioju Baltarusijoje.iltys 22cm.
Nežonau kodėl ,bet tokie svoriai pas mus ne vienetiniai.Mažiausias man žinomas kurį paėmėm sėlinant buvo 150kg.
pirmas mano sernas i kuri soviau (beje, selinant ir dar sviesiai. mazinau), atejunas is Baltarusijos. kiek tas begemotas svere nezinau, bet tikrai apie 300 kg. dydis jo buvo ispudingas. kvieciai man buvo iki keliu, o kuilys ejo per kvieciu lauka ir kvieciuose buvo tik jo kojos, visas kunas buvo virs kvieciu. kupra kaip kupranugario, kai ji pastebejau pro ziuronus, tai i ziuronus vos "tilpo". kai kartu medziojusiems kolegoms paskambinau ir pasakiau, kad soviau toki kalna, pradzioj lazdavojosi ir saipesi, bet kai atvaziavo i suvio vieta ir pamate to begemoto pedas, vienas net skrybele nusieme :) ir pasake - gerai, kad tu nepataikei, nes kol mes ji butumem isvilke trise, tai uodai mus butu gyvus suede :shock:
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
aleksas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 50
Joined: 2006-Sep-26 20:07

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by aleksas »

Šaip Lietuvoje didziausias berods 320 kg buvo. tai nezinau, tikriaus savojo ant svarstykliu nekeliai?

Beje ...1987-88 metu sezone Vilniaus karininkų medžioklės klube vieno pažystamo kapitono tarnavusio dabartinėje karo akademijoje buvo nušautas šernas svėres 400 kg .Šernas bubo priduotas į Vilniaus mėsinę ,tik be galvos.Galvą po svarstykliu nupjovė ir pasiėmė autorius.Šauta buvo iš 10 metrų į tarpuakį .Majerio kulka iki smegenų nedaėjo ,įstrigo ties 6cm.dar 6cm liko.
Žemaitis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 582
Joined: 2007-Jan-19 10:34
Location: Žemaitija

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Žemaitis »

Na jūs čia greitai iki 500 kg daeisit :lol: Jei šernai sveria po 400 kg, tai briedžiai mažiausiai toną turi traukt :D
aleksas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 50
Joined: 2006-Sep-26 20:07

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by aleksas »

Nutylėjau kad tą šerna supūdžiau (pakvipo po 2 savaičiu).Kai kažkas pranešė apie tai valdžiai buvo tiriamas briedžio sumedžiojimo incidentas :evil: .Tik vėliau buvo išsiaiškinta kad tai mano šernas. :oops:
djxz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 305
Joined: 2007-May-09 16:14
Location: Vilnius

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by djxz »

Žemaitis wrote:Na jūs čia greitai iki 500 kg daeisit :lol: Jei šernai sveria po 400 kg, tai briedžiai mažiausiai toną turi traukt :D

http://www.mooseheaven.com/world-record ... -moose.htm

nu blyn :D
Noriu būti medžiokliu !!!
Nešaudai, o medžioji!
Žilvinas.
aleksas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 50
Joined: 2006-Sep-26 20:07

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by aleksas »

Geeeeeeras :shock:
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by svetimas »

kazkaip kol as napamatysiu savom akim tokio serno tarkim 350kg nepatikesiu gyvenime kad naturalioi gamtoi toks ar dar didesnis uzaugti gali.jai atvirai manau kad pasakos 400 kg sernas :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
EIWIS
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 731
Joined: 2007-Dec-06 16:43
Location: Varena

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by EIWIS »

as ir taip manau kad pasakos :D na bet gal koks cernobilinis mutaves yra? :twisted: :ROFL:
User avatar
Zaibas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 879
Joined: 2007-May-18 22:32
Location: Vilnius-kaunas

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Zaibas »

na cia musu klube pries pusantru metu kolega sumedziojo tikrai nemaza kuilioka, bet nesvere tai nzn kiek jis
Attachments
kuilyna.JPG
visada prisiekes medziotojas
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by GRIZLEY »

nu manau gal kokiu 180-200 swers
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
Zaibas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 879
Joined: 2007-May-18 22:32
Location: Vilnius-kaunas

Re: Medžioklė sėlinant.

Post by Zaibas »

nonoriu gincytis, nes pats toj medzioklej nebuvau, o pagal pasakojima tai kazkaip prie didesnio skaiciaus buciau linkes :pardon:
visada prisiekes medziotojas
Post Reply