Mangutas - miško smirdalius !

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by GRIZLEY »

ko jus blet tylit kai per varymus pavaro 10,20 stirnu,elniu,sernu ir ne tik is varymu ir panasiai,su kuo ju vaikai lieka,dar karta sakau baikit vaidint gamtos myletojus,nes visiems viskas aisku kas yra kas,ir apsispreskit kas is jusu medzioja del mesos,o kas reguliuoja populiacija.Kur sakiau kad medzioju viska ka pamatau,pasakiau kad mano manymu yra normalu sumedziot janota jai ju yra daug.O jau medziokles taisykles ne as kuriu.
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by marcco »

grizli, nepastebėjai, kad pats su savim diskutuoji? gi rašiau anksčiau, jei nesupranti - tiek to, nebesigilink. siųlymas likusį gyvą mangutuką tempt namo ir "perduot atitinkamom institucijom" parodė, kad iki supratimo kaip iki mėnulio. tiek to, gal kada nors gyvenime..
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by GRIZLEY »

:D :good: Visi protingi ,ka jus cia veikiat eikit i Seima,i medziokles zinovus visur jusu reikia.
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
Kęstutis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 606
Joined: 2006-Nov-24 13:25
Location: Kaunas

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by Kęstutis »

Na įdomi čia diskusija, kurioje kažkaip ir man norisi įsikišti :-) Pirmiausia matau kai kurių kolegų ribotą supratimą apie gyvenimą, matyt savo laiku nestudijavo ar neskaitė filosofinių knygų :-) Žmogus, kaip ir visi gyviai, yra ta pati gamtos dalis, ir jei gamtai kenksi, greitu laiku viskas atsisuks prieš tave patį. Ką medžioklės taisyklės leidžia tai visiems suprantama, bet žmogus gi ant pečių dar ir galvą turi :-)
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by Strelcius »

pries atsidarydamas tokia diskusija, uzsidengiu veida ranka, pre pirstu plysiuka atsargiai pasiziuriu.... nu tu bl... :bad:
Medeini atsargiai vaiksciok po girias anam kraste, grizliai gali pult :)
Grizli, rasyk nerases, vistiek jau metu minties apie udra neperspjausi :D
Lietuvis
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by GRIZLEY »

strelcius apie tave irgi jau kai kurie turi ne kokiu minciu pagalvok kartais
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by Strelcius »

beda beda, bendradarbi siust reiks i Salcinyku puse :D
Lietuvis
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by fukas »

medziotojas wrote:Noriu pasakyti, kad ne tik gamta žiauri ir negailestinga...
Mes, žmogai, irgi...
Ir kol dvikojai valdo, tol bus tam tikri sprendimai kitų individų atžvilgiu - mangutų, vilkų, avelių, vištų ir pan.
Ne visi valgomi, bet kai kurie valgo "mūsų" maistą...
Ir jie yra pasmerkti...
Pasidalinti su MUMIS...
Jei ne...
Jų likimas aiškus...
kai kas matau toliau nuo to civilizacijos raidos medžio niekur taip ir nenuėjo... vienok liūdna :Search:
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by fukas »

GRIZLEY wrote:ko jus blet tylit kai per varymus pavaro 10,20 stirnu,elniu,sernu ir ne tik is varymu ir panasiai,su kuo ju vaikai lieka,dar karta sakau baikit vaidint gamtos myletojus,nes visiems viskas aisku kas yra kas,ir apsispreskit kas is jusu medzioja del mesos,o kas reguliuoja populiacija.Kur sakiau kad medzioju viska ka pamatau,pasakiau kad mano manymu yra normalu sumedziot janota jai ju yra daug.O jau medziokles taisykles ne as kuriu.
Grizli o tu žinai kada stirnų ir elnių vaikai sugeba savarankiškai gyventi :lol:
beje šiandien beveik 80 proc. mano laimikių yra skirti būtent MĖSAI, ir būtent 80 proc. mano medžioklių yra MĖSINĖS :pardon:
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by GRIZLEY »

pas mane serykloi panasus vaizdelis buvo ziema dabar ant 1 daugiau,tai gal protingi pasiulykit kaip jiems uzdaryt vartus
Еноты-001.jpg
Last edited by GRIZLEY on 2013-May-19 22:24, edited 2 times in total.
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by GRIZLEY »

fukas wrote:
GRIZLEY wrote:ko jus blet tylit kai per varymus pavaro 10,20 stirnu,elniu,sernu ir ne tik is varymu ir panasiai,su kuo ju vaikai lieka,dar karta sakau baikit vaidint gamtos myletojus,nes visiems viskas aisku kas yra kas,ir apsispreskit kas is jusu medzioja del mesos,o kas reguliuoja populiacija.Kur sakiau kad medzioju viska ka pamatau,pasakiau kad mano manymu yra normalu sumedziot janota jai ju yra daug.O jau medziokles taisykles ne as kuriu.
Grizli o tu žinai kada stirnų ir elnių vaikai sugeba savarankiškai gyventi :lol:
beje šiandien beveik 80 proc. mano laimikių yra skirti būtent MĖSAI, ir būtent 80 proc. mano medžioklių yra MĖSINĖS :pardon:

Mariau tu cia pats sugalvojai,daugybe maciau jaunikliu kurie be vyresniu ziema susala,matyt mazai mokslu gavo :D
Kas globoja, tas ir medžioja
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by fukas »

Tai medžiok tu juos nuo liepos mėnesio iki pat kovo mėnesio, kiekvieną dieną, naktį, rytą, vakarą, sėlindamas, tykodamas, kasdamas urvus, ieškodamas su šunimis, statydamas spąstus na ir dar kaip tik nori ir leidžia įstatymai, bet nafik juos šaudyti tuo metu kai jie tos tavo taip saugomos GAMTOS pašaukti atsiliepia į neatšaukiamą instinktą daugintis ir užauginti palikuonis :(
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by marcco »

GRIZLEY wrote:pasiulykit kaip jiems uzdaryt vartus
nebevežk kukurūzų. gi pats sakei tu ne mėsininks, o populiacijų reguliuotojas. Kaip manai, kaip tavo kukurūzai reguliuoja populiacijas?
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by fukas »

o jeigu nesumedžioji elnės arba stirnos tai jų beveik metų sulaukę ir išprincipo savarankiškai gyvenantys vaikai jau nebesušala :D
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Mangutas - miško smirdalius !

Post by GRIZLEY »

:D
Last edited by GRIZLEY on 2013-May-19 22:33, edited 2 times in total.
Kas globoja, tas ir medžioja
Post Reply