Pagalvok prieš ką nors darydamas

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

fukas wrote:klausimas visiems, kurie yra kažkada kažką sumindę- KURIŲ VELNIŲ JŪS TAI DAROTE :cry:

na viskas tvarkoj jeigu naikini namuose visiems pažįstamus graužikus, kurie daro realia žalą, bet kai atsiranda pasakymas, kad nugalabijau KAŽKOKĮ padarą, arba SUMINDŽIAU kažkokį kumščio dydžio PACUKĄ, mano nervai nebelaiko.

Gal aš ir pasirodysiu kaip diletantas ieškantis kažkokios menamos teisybės, bet sutikit sveiku protu nesuvokiama kaip be jokios priežasties galima lengva ranka atimti kitam gyvam padarui gyvastį einant pieva ir vien tik tam, kad tu didesnis :( , juk galbūt tas tavo sumintas padaras pasirodo yra ypač reta ir į Lietuvos raudonąją knygą įrašyta ažuolinė miegapelė, dažnesnė, bet taip par labai retai sutinkama didžioji miegapelė ar kitas retas graužikas, kuris minta laukuose surastais grūdais, vabzdžiais ir visiškai nekenkia mūsų taip išaukštintai civilizacijai, o atskirais atvejais nedgi ir naudingas :x Tad siūlau mums medžiotojams, taip mėgstantiems pasakoti pasakas apie etiškas medžiokles ir meilę gyvūnams, tikrai imtis visų nuo mūsų priklausančių, priemonių, kad ta MEILĖ gyvūnams būtų REALIZUOTA.
uazikas wrote:fukai,visu prima isigilinko,o ne pamokslus dalink...kalbi kaip koks zaliasis...tai as siandien ejau savo miske malku pjauti ir maciau buvo tu peliu is po saku,tai jei netycia po tom sakom sumindziosiu,tai ka man daryt...eit ir ziuret kur dedu koja miske ties kiekviena saka ar kaip cia gaunasi...sumindziojo tai sumindziojo...gi neparasyta,kad specialiai ja sutrype ar ka padare...o tu cia iskart apie raudonojoje knygoje yrasytas peles kalbi kazkokias...pats nusaudamas zveri kokia tu jam meile parodai???nepamirsk,kad ir tu jam lengva ranka gyvybe atimi...as tau kaip agronomas galiu papasakot,apie bioivairove kuria tu pievoj trypi,ti taip naudinga...su dzipais griovius isvazinejat,ar zinai kam grioviai reikalingi laukuose apart melioracijos?
marcco wrote:nuuu.. nesikabinesiu prie uaziko :D bet fuka pagirt tai noriu :good: :good: zaliasis, ne zaliasis, bet kad kol kas deja medziotoju kultura visiskai merdi viena linkme- pagarba nemedziojamam gyvunui :x bet koks suvis, bet koks gyvybes atemimas turetu but su priezastim ir medziotajai turetu tai suprast aiskiau, negu visi kiti.. :wink: krastutinumu nereikia, bet atimt gyvybe peleiuz tai, kad minta ukininko grudais, varlei- kad ji varle, ar gyvatei- vien todel, kad ji nuodinga- zema..
fukas wrote:Uazik, jokių čia pamokslų niekas nedalina, aš tik išsakiau savo poziciją, kurią išsakyti jau brendo laikas keletą mėnesių :x O kilo šita mintis per kelis mėnesius susikaupus tam tikroms mintims, dėl iš piktumo nušauto šikšnosparnio, dėl iš bajerio nušauto garnio, o dabar ir dėl "tyčia/netyčia" suminto kirstuko. Nemanau ir, kad man reikėjo kažkur į kažką gilintis, nes niekam mano pasisakymas nebuvo skirtas, o buvo aiškiai išdėstyta "pagavau, sumindžiau". Su tavim mes galėsim pasikalbėti artimiausio susitikimo metu ir apie biologinę įvairovę, ir apie griovų tikrąją paskirtį, ir visais kitais su gyvosios gamtos saugojimu susijusiais klausimais, be to nebūtinai susijusiais su agronomija, galėčiau tau taip pat nemažai papasakoti, kas dedasi toje pievoje, po kurią mes vaikščiojam, taip pat kaip ir tu man. Be to taip aš esužaliasis ir nematau nieko tame blogo, nes mano supratimu visur turi būti protingos kraštutinės ribos, todėl aš nelakstau plikas po gatves saugodamas kailinius žvėrelius, negulu po ratais iš skerdyklos išvažiuojančiam automobiliui ir nedarau kitų kraštutiniams žaliesiems įprastų reklaminių akcijų. Taip aš medžioju ir atimu savo sumedžiotam gyvūnui gyvastį, bet tai nėra visiškai betikslis žudymas, vien tik tam, kad kažką nužudyti: sumedžiotas gyvūnas maitina mane ir mano šeimą, kailis taip pat sunaudojamas. Tačiau aš niekada nieko nešaudau (taip pat elgiuosi ir žvejyboj) daugiau nei man reikia arba vien tik tam, kad aš labai taiklus ir galiu bet kokį žemės padarą taikliu šūviu sustabdyti :( Tad dar kartą pasikartosiu mano postas nebuvo niekam skirtas asmeniškai, tuo labiau tau Uazik, bet tik prašymas prieš darant kažkokį žingsnį apie jo pasekmes PAGALVOTI

p.s. Marcco dėkui už palaikymą :)
p.s. kadangi šita tema apie bebrų medžiokle, o mūsų postai su tuo visiškai nesusiję, daugiau apie tai nekalbame, bent jau čia.
tomasss wrote:va jopt...mat kad isisiautėjo chėbra :D :friends:
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

tomasss wrote:
fukas wrote:prieš darant kažkokį žingsnį apie jo pasekmes PAGALVOTI
aukso žodžiai :good: jau vien dėl to kad mes medžiotojai jau ir taip gal per daug gyvybių atimam :oops: tai bent jau ten kur neturim azarto reikia ksakant pasaugot gyvunėlius :wink:
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by uazikas »

kad pas medziotojus nebera etikos,tai cia jau senai aisku...paprasciausias pavyzdys,kai kurie medziotojai su kokias ginklais eina medzioti tai baisu :cry: konkreciu atveju nevardinsiu,bet yra tokiu aparatu,kad jau greit nesistebesiu jei eis medzioti su kalasnikovais...dabar yra dvi medziotuju etikos grupes...tai mesininkai ir smagaus laiko praleidejai...fukui pritariu,kad jau kai kurie veiksmai yra daromi is durnumo net ar pasikelimo...norejau tik pirmais pabrezti,kad nereikia pulti ant vieno zmogaus kuris kazka padare...per daug galiu igauna zmones...
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

uazikas wrote:...norejau tik pirmais pabrezti,kad nereikia pulti ant vieno zmogaus kuris kazka padare......
kaip ir minėjau, mano postas nebuvo taikomas niekam asmeniškai, todėl nei viena žinutė nebuvo cituojama ar vartojamas konkretus nikas, be to noras pasisakyti kilo susikaupus tam tikroms mintims ne per vieną dieną
uazikas wrote:...per daug galiu igauna zmones...
kurioje plotmėje tu tas galias matai, t.y. ar tu manai, kad išsakydamas savo poziciją naudojuosi moderatoriaus teisėmis, ar tavo mintis buvo apie žmogiškąsias galias gamtos atžvilgiu?
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by uazikas »

fukas wrote:
kurioje plotmėje tu tas galias matai, t.y. ar tu manai, kad išsakydamas savo poziciją naudojuosi moderatoriaus teisėmis, ar tavo mintis buvo apie žmogiškąsias galias gamtos atžvilgiu?
cia su tavim fukai visiskai tai nesusije...cia turejau omeny apie zmogiskasias galias gamtos atzvilgiu,nes zmones jau per daug sau leidzia...apskritai,jei pasiziuresim kas dabar dedasi,tai baisu...zverys saudomi is eiles,nebeziurima niekas...svarbu mesos gauna ir varo laimingi namo...absurdas :(
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by jura »

nu pavarėt čia jūs :x tokią diskusiją malonu stebėti,be nereikalingo karštakošiškumo,su savo nuomonėm/kurios neabejoju kalbant dviems protingiems žmonėm,galų gale sueis į vieną tašką/ :good:o iš tų bereikalingų pašaudymų,pamindžiojimų matyt yra išaugama,prisimenu save prieš n metų,tai labai smagu kokią varną ar kirą nupleškinti buvo,šiaip sau.dabar tokios mintys lyg ir nebekamuoja :)
Last edited by jura on 2007-Nov-30 16:36, edited 1 time in total.
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by marcco »

uazikas wrote:
fukas wrote:
kurioje plotmėje tu tas galias matai, t.y. ar tu manai, kad išsakydamas savo poziciją naudojuosi moderatoriaus teisėmis, ar tavo mintis buvo apie žmogiškąsias galias gamtos atžvilgiu?
cia su tavim fukai visiskai tai nesusije...cia turejau omeny apie zmogiskasias galias gamtos atzvilgiu,nes zmones jau per daug sau leidzia...apskritai,jei pasiziuresim kas dabar dedasi,tai baisu...zverys saudomi is eiles,nebeziurima niekas...svarbu mesos gauna ir varo laimingi namo...absurdas :(
keistai kalbi, uazik ;) taip, kaip tu rasai tikrai buvo. tik jau senokai- pries 10-15m, o dabar mano galva viskas krypsta teisinga linkme, gal net per greitai :pardon: krastutinumu nereikia niekur ;)
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

Uazik, pats mėsos gavimas ir nešimas namo matyt nėra labai jau toks ir blogas dalykas, čia jau matyt kiekvieno klubo ir medžiotojo reikalas, kiek jis tos mėsos suvalgo. Mano užvesta tema juk ir buvo apie tai, kad prieš atimant gyvastį reikia pagalvoti ar toks veiksmas turi bent jau kokį nors naudingą tikslą, o ne tik šiaip sau lengvabūdiškas poelgis.
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by tomasss »

žiūriu senstat chėbra jau :cry: :D
Image
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by medziotojas »

Tuo labiau kai kažką rašote ir norite išsiūsti, pagalvokite :twisted: ar nepadarėte "gramatinių" klaidų :D
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by uazikas »

fukas wrote:Uazik, pats mėsos gavimas ir nešimas namo matyt nėra labai jau toks ir blogas dalykas, čia jau matyt kiekvieno klubo ir medžiotojo reikalas, kiek jis tos mėsos suvalgo. Mano užvesta tema juk ir buvo apie tai, kad prieš atimant gyvastį reikia pagalvoti ar toks veiksmas turi bent jau kokį nors naudingą tikslą, o ne tik šiaip sau lengvabūdiškas poelgis.
tai nieko neslepiant as ir pats gaunu tos mesos,bet tik,noriu pasakyt,kad yra tokiu,kurie eina tik del to ir paskui reiskia nepasitenkinimu,kad va siandien nieko nenusovem,ner zveriu ir t.t.koks skirtumas ar nusovem ar ne,svarbu laika smagiai praleidom,kita kart nusausim...o tema suprantu,kad buvo apie pagalvojima atimant gyvasti gyvunui...pagyvene ir siaip jau rimti zmones,padoriai kaip sakant ir elgiasi,bet va mano amziaus tai visai kitaip...panasiai kaip ir karas keliuose su jaunimu...nezinau,mano manymu seniau,kad ir brakonieriaudavo ar zudydavo tuos zveris,bet ne taip kaip dabar,visai kitas mastymas dabar ir zymiai ziauresnis...dabar kaip sakant kazka uzmuses bicelis yra "krutas"...
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by uazikas »

marcco wrote: keistai kalbi, uazik ;) taip, kaip tu rasai tikrai buvo. tik jau senokai- pries 10-15m, o dabar mano galva viskas krypsta teisinga linkme, gal net per greitai :pardon: krastutinumu nereikia niekur ;)
nu matai,as nelabai ir zinau,kaip seniau buvo...bet,kad dar yra tokiu dalyku tai faktas...cia ypac is didziuju miestu medziotojai,niekam ameniskai nereiskiu,bet kai kuriem biski proto truksta sioje srityje...taciau,sutinku su marcco,kad einama teisinga linkme jau...taciau,visada bus tokiu,kurie ta linkme neis...
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by fukas »

medziotojas wrote:Tuo labiau kai kažką rašote ir norite išsiūsti, pagalvokite :twisted: ar nepadarėte "gramatinių" klaidų :D
žodį "išsiūsti", reikėjo rašyti "išsiųsti" :oops: :D
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by medziotojas »

Gryzley: joparasate :x pažsivartyk žemiau "Medžioklės " skyrelį ir čia nuorodų apie straipsnius :evil: gyvas velnias :shock: viena iš jų " Naudinga informacija ,medžioklės klausimais " ir t.t. Tu broli tik skaityk ir dėk viską galvon per 1,5 metų čia tiek informacijos sudėta, kad gali mokslinį straipsnį medžioklės tema parašyt. NEPATINGĖK PO TEMAS PAVAIŠČIOT, ČIA DARBAS NESUNKUS TIK PELE ČIOLKINTI :D
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Pagalvok prieš ką nors darydamas

Post by GRIZLEY »

gerai jum sakyt kai jus cia jau pusantru metu zinot kas kur padeta
Kas globoja, tas ir medžioja
Post Reply