Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
pyfpafz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 204
Joined: 2009-Jul-21 20:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by pyfpafz »

Na jei dėl kontrolės tai sutinku, bet kaip sakiau fukui, tai mano galva tai sovietinė tradicija, na gal dar nebent iš skūpumo medžiotojai varo patys :)
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by hunter330 »

Kaip nevarydamas gerai pazinsi plotus, zinosi kur kas vaiksto,? Cia retorinis klausimas.
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by marcco »

pyfpafz wrote: na gal dar nebent iš skūpumo medžiotojai varo patys
čia reik suprast, kad medžiotojui į varymą eit jau nelygis? batus gali išsipurvint? :D
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by GRIZLEY »

ateis saltukas paziuresiu kai medziotojai prasisis i varymus :D
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
pyfpafz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 204
Joined: 2009-Jul-21 20:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by pyfpafz »

hunter330 wrote:Kaip nevarydamas gerai pazinsi plotus, zinosi kur kas vaiksto,? Cia retorinis klausimas.
Taip čia geras klausimas, bet darykim prielaidą, kad plotai jau pažįstami.


marcco wrote:
pyfpafz wrote: na gal dar nebent iš skūpumo medžiotojai varo patys
čia reik suprast, kad medžiotojui į varymą eit jau nelygis? batus gali išsipurvint? :D
Na tai paskaičiuojam: varyminė sykį į savaitę, važiuoti reikia 100 km, varymų kokie 5 iš kurių kokius 2 tenka varyti pačiam.
Tokiu atveju aš mieliau ant numerio pastovėsiu :)
User avatar
uazikas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 751
Joined: 2006-Nov-10 01:40
Location: kelme-kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by uazikas »

itariu,kad tau reikia susirast kita hobi
kas baisiausias misko zveris?- agronomas nedageres :D
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by marcco »

mat kaip :) o aš ir varydamas jaučiuosi medžioklėje :) netgi daugiau- jei po normalios dienos medžioklės "stovint linijoje" vakare atrodo, kad medžioklė buvo per trumpa, tai po dienos varant dažniausiai taip neatrodo :D pradėjau varinėt kiekvieną savaitgalį (tais laikais dažnai būdavo medžiojama abi dienas) kai sniego pusnys kitiems siekiančios iki kelių man būdavo iki juosmens. tikrai jausdavausi pilnaverčiu ir pilnateisiu "medžiotoju" ir visad sakydavau ne "vyrai sumedžiojo", o "sumedžiojom" :D medžioklė prasidėdavo, kai anksti ryte Tėvas įeidavo į mano kambarį ir paklausdavo visada to paties klausimo "Nu, ar važiuoji su manim?" :D dar klausimui nepasibaigus jau stovėdavau su kelnėm (kad dabar man tokį operatyvumą :D ) o baigdavosi tik vėlai vakare lupykloje dorojant laimikį ir n-tąjį kartą klausantis tų pačių senų ir nelabai medžioklės istorijų :roll: žodžiu išsiplėčiau :oops: bet norėjau tik pastebėti, kad medžioklė ne tik šūvis, o kolektyvinėje medžioklėje kolegos laimikis irgi yra laimikis ir gali atnešti puikių emocijų vien išklausius "šviežų" laimingo šaulio pasakojimą :) ypač kai nuoširdžiai džiaugiesi už draugą ir jautiesi pats bent kiek prie tos sėkmės prisidėjęs.. :)
ir vėl gavosi moralas :lol:
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by Strelcius »

po miska pasivaikstau nemedziodamas medziokles ir/ar nemedziokles tikslais iki soties. rekaut irgi niekas nedraudzia :D
plotu pazinimui yra ir kitu budu. kur man idomu - medzius, krumus ir kurmiarausius pazistu :wink:
kiekviena diena miske prisivaikstau gerokai daugiau nei per bet kuria varymine.... :)
del varovu kontroles - kita kalba
dar kita kalba - tylus varymas
aisku kojos nenukris ir pavarius...
Lietuvis
User avatar
pyfpafz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 204
Joined: 2009-Jul-21 20:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by pyfpafz »

uazikas wrote:itariu,kad tau reikia susirast kita hobi
Tai, kad varovaut niekada nebuvo mano hobis :lol:


Aš nesakau, kad ten nuo pavarymo kojos nukris ar ten batai susiteps, tiesiog dabar varydamas šauti negali, vadinasi pramauni dar vieną šansą.
Prasidėjus ožiams manęs į bokštą visai nepasodinsi, man žiauriai patinka sėlinti.
Pasižiūrėjus į šalis kuriose nebuvo tokios tokios sovietinės įtakos kaip pas mus ir pati medžioklės tradicija visai kitokia. Aišku su visokiom pompastikom, bet tai gi medžioklė...
Aš nemanau, kad sovietinis laikotarpis kažką atnešė, manau, kad atėmė. Nergi dabar laikysim norma ir tradicija kareivišką kamufliažą?
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by 30-06 »

pyfpafz wrote: tiesiog dabar varydamas šauti negali, vadinasi pramauni dar vieną šansą.
:) Na jei i varymine vaziuoji tik del to sanso :shock: , tada taip-ablomas :D .A jei vaziuotum tiesiog, pasibut miske su chebra, tai tau ir tas klausimas niekad neiskiltu :wink: .Nieks nesigincija,smagu pykstelt stovint linijoje :good: ,bet asmeniskai man tai tik ziupsnis prieskoniu ant ir taip beprotiskai skanaus kepsnio :roll: .
P.S Is kur siulai imti tuos gerus varovus?Atsivezti vietiniai 90% sackavoja.Bijo paklyst ir vaiksto vienas paskui kita.Ar visad noriai moki uz blogai atlikta darba???
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
laukinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 746
Joined: 2006-Jul-07 18:30
Location: Kelme

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by laukinis »

Priprate mes prie kamufliazo, kaip prie lasiniu- visa gyvenima valges imsi ir nevalgysi, nes Europoj nemadinga...? :D
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by Strelcius »

negaleciau nesutikt. ir su Marcco negaleciau nesutikt, bet man medziokle labiau medziokliskesne NE varant, o stovint linijoj :)
as vaziuoju medziot.lygiuojames i vakarus, kamufliazus po truputi paliekam sodo sandeliuke, medziokles ragus velgi atrandam ir apsisuke.... " o tau ka nelyyyygis". lygis lygis. pompastikos po medziokles reikia, o varovu nereikia. kazkoks nesuderinamumas.
priminei ozius. daug prelegentu yra lekianciu strimgalviais i varymus, o prasidejus oziam sedi laktoj. pasiulai paieskoti ozio. atsakymas aiskus :D paradoksalu vienok.
gal jam patinka, o man gal ne. tai nesipurvinam batu :beer:
varymine as suprantu kaip normalia rimta medziokle, kruva varovu, geri sunys, retas(sezono begyje) bet geras misko pakratymas uz ausu. po to suprantama geras aptarimas prie lauzo, katilo sriubos, kepeneliu, gero gerimo ar dar ko, kaip kam geriau.
kiekvienasavaitgalini pasirekavima retai pavadinsi medziokle.
Lietuvis
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by Strelcius »

laukinis wrote:Priprate mes prie kamufliazo, kaip prie lasiniu- visa gyvenima valges imsi ir nevalgysi, nes Europoj nemadinga...? :D
lasiaka fokieciai kerta net ausys linksta :wink:
Lietuvis
User avatar
pyfpafz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 204
Joined: 2009-Jul-21 20:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by pyfpafz »

Nu va, bent vienas bendramintis :)
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by svetimas »

ner ko slept as ir mieliau kaimieciui sumoku 20 lt nei pats kojas musu, aisku reikalui esant pavarau bet noru nedegu. suprantu ir emigrantus kai medziokle buna viena syk sezone tai ir pasivaiksciot neprosali :D
Arturai cia i tavo emigranto darza pusplyte imeciau :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
Post Reply