Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
iz27e
Varovas
Varovas
Posts: 27
Joined: 2007-Oct-09 09:32

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by iz27e »

na kas pasakys ka anksciau vadino Uodeginiu ?
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by Strelcius »

pan Marius nu irgi zagnul nafik. cituoju: "nu tu matai pasirodo jeigu medžiotojas pavaro kokį varymuką tai jis iškart netenka pusės savo kultūringumo, o jeigu neduok Dieve dar ir kitą kartą pavarys, pyzdiec geriau tegul kabina strielbą ant vagio nes jis nekultūringas ir rimtų bei kultūringų medžioklių kompanijoje jam nėra ką veikti... " :D
jeigu kazkas kazkur samdo cituoju "apsimyzusius" varovus, tai ju beda. nereiskia kad visu klubu varovai apsimyze ir miske nesupranta kur esa. praeita savaitgali buvau sveciuose: etatinis varovu vadas, N metu nepraleidzia medziokles, miska zino kaip 5 pirstus, jaunima pakontroliuoja, super.o ir atlygis nieko toks, kaip uz normalia nekvalifikuota darbo diena. nu nebuvo apsimyzeliu. 10lt jei mokat tai suprantu kad joks sveiko proto zmogas neis :D ir isvis senai jau kur bemaciau bomzelius varymuos. cia gal Wilnio aktualesnis klausimas...? :D
as irgi nieko pries pasivaiksciot ir parekaut po ta giria, bet jei yra pasirinkimas, stoviu linijoi. nei tingiu nei ka, nu man tai nesukelia erekcijos. gal kazkam irgi nesukelia selinimas, tykojimas ar pan. tai del to jis nei lochas nei ponas.
man is principo kaip rasiau jokio zavesio neturi saujele medziotoju keli varovai nuparkus laika ir kozna savaitgali sukuojam ten-sen. del to as retas svecias varyminej, renkuosi selinima tykojima zabangus ar dar kokia veikla. ot butu kokios 3-4 medziokles kada pakaitom giria pakratoma kaip reikiant uz visu skvernu paeiliui, kita kalba. ar tylus varymas. cia isvis pasaka.
kaip DJ sako pas mus "truputuka" kitom vezem viskas juda nei vakaruose, bet panasu gerai, kad taip juda.
nuvaziuoju ir i paminetus komercinius ir ten ir sen, asmeniskai nieko as keist ir nenoreciau, na nebent varymines klube "sustambint".
Lietuvis
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by DJ »

Strelcius wrote:kaip DJ sako pas mus "truputuka" kitom vezem viskas juda nei vakaruose, bet panasu gerai, kad taip juda.
nuvaziuoju ir i paminetus komercinius ir ten ir sen, asmeniskai nieko as keist ir nenoreciau, na nebent varymines klube "sustambint".
gerb. kolega Strelcius, nu neuzraukite savo kalbos idomiausioje vietoje, gal galima placiau? kodel manote kad gerai "kaip juda"? ir ka reiskia "sustambint"? :friends:
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
iz27e
Varovas
Varovas
Posts: 27
Joined: 2007-Oct-09 09:32

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by iz27e »

sustambinti vadinasi ne po 0,5 o po litra :D
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by DJ »

iz27e wrote:sustambinti vadinasi ne po 0,5 o po litra :D
ale tai kokio gerimo? :twisted: jei dzukijoj tai zinai gali but ir "abonentas nepasiekiamas" o jei kur su kitokiais tai tik kablys :D
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by svetimas »

as ir stielciui pritarciau geriau per sezona 4 varymines bet rimtos nei kozna savaitgali sudeliaut ir betolko vaikyt zveris
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by DJ »

svetimas wrote:as ir stielciui pritarciau geriau per sezona 4 varymines bet rimtos nei kozna savaitgali sudeliaut ir betolko vaikyt zveris
nu ple, nepykit kolegos, nu bet negi padla parasyt kaip tos afigienos varomines turi atrodyt???? as pvz noriu semtis nauju ideju vadovaujant medzioklese :friends:
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by svetimas »

Mano nuomone pats geriausias varijantas toks, pjauni plotus i 4 gabalus ir koznam gabale irengi zveriu serimo vietu, ateina vadinamu planiniu metas tai va ima saika ta viena is keturiu gabalu ir gerai pakrato, jai butu tik 4 medziokles tai susirinktu pakankamai medziotoju i medziokle pasikviestu varovu ir pasidarytu rimta medziokle, o dabar kozna sestadieni susirenka 10-15 zmoniu is ju bent pas mane didesne dalis nevaro nes validoliai arba invalidai o tie kas gali varyt eina praktiskai kas antra trecia varyma varyt. tai as ka noriu pasakyt geriau maziau varyminiu tas butu zymiai geriau misko gyviantojams ir patiem medziotojams butu zymiai maloniau medziot kai zinai kad varymine kaip svente
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by DJ »

svetimas wrote:Mano nuomone pats geriausias varijantas toks, pjauni plotus i 4 gabalus ir koznam gabale irengi zveriu serimo vietu, ateina vadinamu planiniu metas tai va ima saika ta viena is keturiu gabalu ir gerai pakrato, jai butu tik 4 medziokles tai susirinktu pakankamai medziotoju i medziokle pasikviestu varovu ir pasidarytu rimta medziokle, o dabar kozna sestadieni susirenka 10-15 zmoniu is ju bent pas mane didesne dalis nevaro nes validoliai arba invalidai o tie kas gali varyt eina praktiskai kas antra trecia varyma varyt. tai as ka noriu pasakyt geriau maziau varyminiu tas butu zymiai geriau misko gyviantojams ir patiem medziotojams butu zymiai maloniau medziot kai zinai kad varymine kaip svente

va rimtas pasiulymo varijantas :good: o ka daryt jei turi daugiau rimto ploto ir pvz sernai laikosi placiau? nedaryt tu paciu varymu per sezona?
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by svetimas »

tai ir sakau daryt maksimum 4 varymines nafig ta zveri vaikyt, as aplamai uz palaukimine ar selinima, aisku kartais ir varymu pasiilgstu,
cia aisku tik mano nuomone kitam kam nepatinka palaukimas ar selinimas mintis destys kitaip cia naturalus dalykas jug negali visiems patikt vienas ir taspats :wink:
va kad ir marco jau sautuva padziove ant cveko :D nes foto kamera jam daugiau sukelia jaudulio :) koznam savo
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by DJ »

svetimas wrote:tai ir sakau daryt maksimum 4 varymines nafig ta zveri vaikyt, as aplamai uz palaukimine ar selinima, aisku kartais ir varymu pasiilgstu,
cia aisku tik mano nuomone kitam kam nepatinka palaukimas ar selinimas mintis destys kitaip cia naturalus dalykas jug negali visiems patikt vienas ir taspats :wink:
va kad ir marco jau sautuva padziove ant cveko :D nes foto kamera jam daugiau sukelia jaudulio :) koznam savo
ai ne , varymine megstam :) reikia jos :) o su palaukimu tai man per daug prosta gaunasi... stirnu seima po sodybos langais gyvena :( va gi buvai pas mane ir matei, tai stirnos kitoj kelio pusej po pievele be nervu ganosi rytais ir vakarais :D
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by Strelcius »

gerai kaip juda dabar reiskia kad kol kas gerai gyvenam, uz plotus mokam kaip saka Marius 1979 "nebrangiai", medziojam kur norim (turiu omeny privacias valdas plotu ribose)
tiesiog pati klubu sistema yra paranki placiajai liaudziai o ne dedem su dideliais dzipais ;)
su ta salyga as ir pavaryt galiu. kartais, bet nereikia piktnaudziaut :D :D
sustambint: Svetimas aplenke :)
aisku yra klubu kur kozna savaitgali sumedzioja nemazus kiekius vargsu gyvuneliu, bet tai nera daznas reiskinys.
na tarkim:30-35 medziotojai, sunu pagal isgalias, varovu 12-15... uzstot gerai flangus, medziotojai ne viena linija o dvi ir visi kiti navarotai ir t.t. balius festivalis surpa kose kopustiene jegermaister smaiser
Lietuvis
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by DJ »

Strelcius wrote:gerai kaip juda dabar reiskia kad kol kas gerai gyvenam, uz plotus mokam kaip saka Marius 1979 "nebrangiai", medziojam kur norim (turiu omeny privacias valdas plotu ribose)
tiesiog pati klubu sistema yra paranki placiajai liaudziai o ne dedem su dideliais dzipais ;)
su ta salyga as ir pavaryt galiu. kartais, bet nereikia piktnaudziaut :D :D
sustambint: Svetimas aplenke :)
aisku yra klubu kur kozna savaitgali sumedzioja nemazus kiekius vargsu gyvuneliu, bet tai nera daznas reiskinys.
na tarkim:30-35 medziotojai, sunu pagal isgalias, varovu 12-15... uzstot gerai flangus, medziotojai ne viena linija o dvi ir visi kiti navarotai ir t.t. balius festivalis surpa kose kopustiene jegermaister smaiser

va tai gal ir viskas gerai su musu medziokles sistema? :)
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by 30-06 »

Strelcius wrote: na tarkim:30-35 medziotojai, sunu pagal isgalias, varovu 12-15... uzstot gerai flangus, medziotojai ne viena linija o dvi ir visi kiti navarotai ir t.t. balius festivalis surpa kose kopustiene jegermaister smaiser
:shock: Pasenau muset :cry: .Nu niekaip man nedasunta kam to reik :oops: .Norom nenorom persasi isvada,kad jums varyminiu tikslas kuo daugiau priverst zveries.Nekalbesiu uz kitus bet,mano, asmeniniai tikslai visai kiti.
Aptverus ketvirtadali plotu tinklu rezultatai dar geresni butu :pardon: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by Strelcius »

Arturai Arturai... miske as praleidziu 6 dienas per savaite kartais ir visas 7. as gyvenu medziokle, misku ir gamta.labai daznai miske atsiduriu neseniai pasvitus ir bunu iki tamsos. bet as esu medziotojas. jei einu medziot tai einu medziot, jei einu su ziuronais, einu be sautuvo. jei einu medziot, mano tikslas laimikis, o ne "kaip gerai praleidau laika miske, kaip graziai paukstelę ciulb, koki grazu ozi per optika apziurejau bet ai nesoviau siandien" as visa tai patiriu ir be ginklo ir ne medziokleje. faktiskai gyvenu miske, naturalu mano poziuris kitoks. jei ir cia butu tik fazanai ir triusiai, gal ir poziuris butu kitoks.
nu as tiesiog nematau prasmes 10 zmoniu laidyt po miska gerkles. galima ir palaukima pasidaryt, selinima. o gal tada geriau tylus varymas? ten daugiau smegenu reikia gerokai nei siaip oleoleole skersai isilgai misko. ir daznai rezultatai geresni ir potyriai ;)
is visko galim muilo burbula ispust dyyydeli dyydeli. tvora aptvert. laki vaizduote :)
galim ir zooparke pamedziot, tik brangus bilietai i VIP lozes :D
Lietuvis
Post Reply