Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
borka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 208
Joined: 2006-Sep-25 17:52

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by borka »

30-06 wrote:
Strelcius wrote: na tarkim:30-35 medziotojai, sunu pagal isgalias, varovu 12-15... uzstot gerai flangus, medziotojai ne viena linija o dvi ir visi kiti navarotai ir t.t. balius festivalis surpa kose kopustiene jegermaister smaiser
:shock: Pasenau muset :cry: .Nu niekaip man nedasunta kam to reik :oops: .Norom nenorom persasi isvada,kad jums varyminiu tikslas kuo daugiau priverst zveries.Nekalbesiu uz kitus bet,mano, asmeniniai tikslai visai kiti.
Aptverus ketvirtadali plotu tinklu rezultatai dar geresni butu :pardon: .
O kokie gi tikslai 30-06??? :oops:
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by 30-06 »

Strelcius wrote: jei einu medziot, mano tikslas laimikis, o ne "kaip gerai praleidau laika miske, kaip graziai paukstelę ciulb
:) Edma,Edma.....kai mano tikslas laimikis as einu selint ar tykot.Tai individuali medziokle ir man kolektyvo joje nereikia.Varymine medziokle yra kolektyvine medziokle ir jai keliami visiskai kiti reikalavimai :pardon: .
Kai nori prisigert-pasistatai namie buteli ir prisiliuobi %) .Kai nori pasedet su chebra-eini i alubari.Ar ten nuejes keli sau reikalavima prisigert???Nemanau.
Gal mano poziuriai jau ir pasene bet,........kokie jau yra ,tokie matyt ir paliks :o
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by 30-06 »

borka wrote: O kokie gi tikslai 30-06??? :oops:
:pardon: Procesas man patinka,procesas :cool: Nu i daaarr......pauksciuku smagu pasiklausyt :wink:
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by GRIZLEY »

30-06 wrote:
borka wrote: O kokie gi tikslai 30-06??? :oops:
:pardon: Procesas man patinka,procesas :cool: Nu i daaarr......pauksciuku smagu pasiklausyt :wink:

:friends: :beer: :Bravo: :good:
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by GRIZLEY »

As paskutiniu metu sawanoriskai tik i varymus ir einu,yra galimybe ir suniuku pamokyt,bet ir zvereliu ne maziau uz medziotojus ant numeriu daugiau pamatyt
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by svetimas »

Grizli kaip suprantu palikes sautuva turbut i varymus eini :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by fukas »

pyfpafz wrote:.
Aš gi pasilieku prie to, kad jei galiu rinktis tarp varymo ir stovėjimo ant numerio tai geriau rinksiuosi numerį.
o kas dėl to ginčijasi? faktas jeigu yra kam pavaryti labai smagu pastovėti linijoje ir apie tai niekam klausimų nekyla :beer: . Tačiau pats iškėlei ne tokia diskusiją, o dar kartą pakartosiu "Ar medžiotojų dalyvavimas varyme yra kultūringas?"
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by fukas »

Edma nieko aš nesagnul, bet tingiu aiškintis, atvarysi į pirtį gyvai padiskutuosim :beer:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by medziotojas »

iz27e wrote:na kas pasakys ka anksciau vadino Uodeginiu ?
Čia medžioklėje ?
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by jura »

labai maloniai pasiskaičiau temukę :good: eilinį kart pasidžiaugiau šio forumo dalyvių tolerancija labai,,karštai'' diskutuojant :idd20: toks nepiktybinis klausimėlis iškilo ,adresuočiau paskutinės diskusijos autoriui :) koks būtų požiūris į sumedžiotų žvėrių ištempimą,lupimą,skerdienos apdorojimą :pardon: trys variantai atsakymų :cool: tai neatsiejama medžioklės dalis,darom jei labai reikia,sumokam babkes ir mužikai tegu knisas :cool:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
pyfpafz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 204
Joined: 2009-Jul-21 20:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by pyfpafz »

jura wrote:labai maloniai pasiskaičiau temukę :good: eilinį kart pasidžiaugiau šio forumo dalyvių tolerancija labai,,karštai'' diskutuojant :idd20: toks nepiktybinis klausimėlis iškilo ,adresuočiau paskutinės diskusijos autoriui :) koks būtų požiūris į sumedžiotų žvėrių ištempimą,lupimą,skerdienos apdorojimą :pardon: trys variantai atsakymų :cool: tai neatsiejama medžioklės dalis,darom jei labai reikia,sumokam babkes ir mužikai tegu knisas :cool:
Jei klausi manęs tai variantas Nr 1.
P.S. Jei varovai samdyti ištempimą dažniausiai jie ir daro didesnio žvėries, čia iš praktikos.
Last edited by pyfpafz on 2012-Jan-13 11:00, edited 1 time in total.
User avatar
Maras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 223
Joined: 2007-Aug-01 14:14
Location: Kaunas-Vilnius-Kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by Maras »

Jura, labai aktualią temą pajudinai :)
Pas mus taip: paleidai taiklų šūvį, tai ir tavo problema išvilkti, įsidėti į savo auto ir nuvežti iki lupyklos. Po medžioklės vyksta "mėsos" dalybos, tik ta "mėsa" dar su kailiuku. Tik paaiškėjus su kuo teks broliškai žvėriuką dalytis, prasideda stumdymaisi: tu jaunesnis, tu peilį turi, tu mokinkis ir t.t. ir t.t. Mužikas gerai, ne tik kailį nudyrė, bet ir į tarą sudėjo, į mašiną nunešė, tik nėra tų mužikų... :cry:
Nesenai buvau svečiuose, plotai labai geri, daug vandens, keliai nepravažiuojami, tai kolega ir sako, jeigu būsi paskutinis, tai prieš šaudamas pagalvok ar verta, nes toli reikės iki auto nešti... Tai ir nešoviau... Nes nieko nemačiau :)
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by svetimas »

Del lupimo ir zveries dalybu, pas mane abiejuos klubuose labai sakyciau gera tvarka, medziokles vadovas padalina i 3 grupes visus medzioklius vieni lupa kiti kapoja dalina treti tvarko lupykla ne vienas nestovi ranku sukises i kisenias :wink:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by fukas »

o tai jau čia gaunasi, kad vilkti, lupti ir doroti kultūringa ? Pyfpaf tavo taip aukštinamose vakarietiškose kultūringose medžioklėse, tuo užsiima samdyti žmonės, veža spec transportu, veža tiesiai į sertifikuotą lupyklą... :no:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžioklės tradicijos. Naujos ir senos.

Post by medziotojas »

Kiek pamenu save nuo tų laikų kai pradėjau po miškus varinėti, o tai buvo jei neklystu labai labai seniai, pagarbos žvėriui buvo daug daugiau - tada medžiotojai pjaudavo kartis ir ant jų pakabinę sumedžiotą žvėrį, ( neskaitant briedžių, elnių ir stambių šernų) nuo sumedžiojimo vietos atnešdavo ant pečių iki auto. Nešdavo visi paeiliui.
Teikdavo ir taikliam šauliui šakeles. Po medžioklės žvėrių pagerbimo gal ir nebūdavo, tačiau jei norėdavo foto pasidaryti, tai žvėrys budavo suguldyti kultūringai.
Lupimas irgi būdavo draugiškas - visi arba tie kas dalijasi laimikį.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply