Mano 4 x 4

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

pabandysiu pakalbet gal turi ko tau reik kai suzinosiu parasysiu
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

svetimas wrote:pabandysiu pakalbet gal turi ko tau reik kai suzinosiu parasysiu

Dėkui , iš manęs priklausys ir daug :D
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

jura wrote:pradėjau dairytis auto medžioklei,gal ką ptarsit,ne daugiau 4 eurų ir norisi, kad visai seniena nebūtu,o kadangi ne vien miške gyvenu reikia kad plente normaliai stovėtų,žodžiu nenusprendžiu ko noriu :)
na jei reik auto ir medzioklei ir siaip vazineti tai siulau tik Subaru. 4 metelius atidroziau, dabar vel isigijau kita. :)
vaziuoja puikiai, vaziuokle laiko fantastiskai, keletas znakomu vazineja, dirba miske tai nuomones tokios pat kaip ir as. vienas jau trecia drozia miskais, tik nesiseka jam, vis sudauzo jam kas nors subariuka, ar kokia medveze uzvaziuoja.....
beje tarp pazistamu buvau pirmasis isigijes bara, dar tada vos ne egzotika buvo, visi atkalbinejo, bet po metu patys pradejo pirkt ir dabar nepazystu nei vieno kuris sakytu "kita masina bus NE Subaru" :)
o ant plento kaip sakai kad gerai stovetu tai cia ner nei ka diskutuot. 4WD yra 4WD.
kaip sakant "oro pagalvės saugo gyvybe, AWD saugo oro pagalves" :D
uz 4 euro galima paimti labai gera bara iki '99 metu. bus pilna elektra, dazniausiai kodicionierius, ir t.t.
Lietuvis
andrius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 165
Joined: 2006-Oct-04 15:05
Location: kaunas-zemaitija

Post by andrius »

subaru tai kontrabandininku masina :lol: teko girdeti jog jomis puikiai 200 km/h zvirkeliais nesasi, o pasienieciai tik per ziuronus i toki tegali paziureti...
kazi o kaip audi kvatrines?
to svetimas:o koki modeli turi?
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

andrius wrote:subaru tai kontrabandininku masina :lol: teko girdeti jog jomis puikiai 200 km/h zvirkeliais nesasi, o pasienieciai tik per ziuronus i toki tegali paziureti...
kazi o kaip audi kvatrines?
to svetimas:o koki modeli turi?
audi kvatrines nelaiko vaziuokles. jau patikrinta miske. net labai nelaiko :)
kitas dalykas kaina, o ir vaziavimo kokybe.
Lietuvis
andrius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 165
Joined: 2006-Oct-04 15:05
Location: kaunas-zemaitija

Post by andrius »

oj ne to svetimas , o to: Strelcius :oops: sorry. tai kaip del modelio subaru?
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

as praeitais metais opel frontera isigyjau aisku ne subaru bet vaziuot galima :D
beja as ir ziurinejau kaska panasaus
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Post by hunter330 »

o fronteroj blokuotė yra?
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

subaru forester turėjai omeny,tai žinok aš jas žiūrinėju,vienas automobilistas labai rekomendavo,bet man ji lyg ir egzotika,bijau aplūžus su dalim problemos,jų daug iš štatu parvaro,man tas 2.0 motoras kotai graudžiai atrodo
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Post by jura »

pasitikslinau-jų motoras 2.5,nu tada gal ir pakaktu :)
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
andrius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 165
Joined: 2006-Oct-04 15:05
Location: kaunas-zemaitija

Post by andrius »

ziuriu kaip tik pazystamas Subaru pardavineja... sakau parasyk visus duomenis ir kaina... tai parase, is duomenu nieko ipatingo tik kaina 150000 litu. sakau gal nuliu suklydai. sako ne. tai kaip 98 metu ir tokia kaina... tai pasirodo ta masina sportinis bolidas:) kazkoks sportininkas su ja vazineja.. sakau ne, man reikia i medziokle... tai sako bus kaip tik- galesi medzioti be sautuvo su tokiu :lol:
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Post by svetimas »

ramai pasiunciau tau samenini pranesima del pravodkes jai negavai parasyk tada susiskambinsim papasakosiu ka suzinojau
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Strelcius »

jura wrote:subaru forester turėjai omeny,tai žinok aš jas žiūrinėju,vienas automobilistas labai rekomendavo,bet man ji lyg ir egzotika,bijau aplūžus su dalim problemos,jų daug iš štatu parvaro,man tas 2.0 motoras kotai graudžiai atrodo
ne Jura as ne Forika turejau omeny, aplamai Subaru. medzioklei siulyciau kaip tik universala, daugiau vietos jame zymiai. jokia jie ne egzotika jau (Vilniui isvis kaip pris... ju), vaziuokles daliu pilna, su kebulo dalim sunkiau, po avarijos taisyt. 2.0 litro motoras visai negraudus, pats dabar dar exloatuoju 2.0 '93 metu Legacy sedana. uztenka. megstu ir iki raudono motora uzsukt, zvyru pralekt su vejeliu, vasara po manes zvyru tik po pusvalandzio vaziuot gali kai dulkes nuseda :D
o jei dar 2.0 turbas tai jau isvis fantastika. jei kuro sanaudos truputi didesnes negasdina tai primygtinai patariu turba, jei sakai kad 2.0 graudu :) turbas valgys kaip 2.5l motoras, nu panasiai.

del 2.5 motoro as tau jo nepatariu, nebent nuo 99 meteliu, ta naujesni. nes 97-99 metu (99 jau jie keitesi tai yra ir tokiu ir tokiu) DOHC varikliai turi beda del pramusamos tarpines, tada pradeda varyt ismetimo dujas i ausinimo skysti ir perkaista motoras. arba kita liga - stumokliu barskejimas. na kiti nuvaziuoja ir po 350 000 km ir niekas nieko, nu cia jau turi tokia tendencija sitie motorai. nors va as pats nusipirkau dabar Legacy Outback su 2.5 motoru :), matysim kas gausis, bet laaaaabai norejau Outback'o... viskas remontuojama !!! :)
daugiau jokiu bedu nera pas sitas masinikes, visi kiti motorai laiko normaliai, bedu nera.

o del Foresterio tai as labai abejoju ar uz 4 euro ipirksi normalu Forika..... dauzta taip. o tokio nerekomenduoju, pats dabar atkalineju Outbacka. gal dar gala dauzta imciau arba labai nestipriai barkstelta. jau patirties igavau sociai, is nuotraukos jau matau kas ir kaip :)
Lietuvis
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Post by medziotojas »

Ir vakar ir siandien , t.y. 01.06 - 07 po visus laukus ir miskus atsidraskem su "Subaru Legasi" , ten kur mano vargsas UAZas, butu vaziaves kaip per rutu darzeli, subarikas iveike ! Savo tevukui irgi, dar tais laikais, insudziau "Subaru Leone ", senukas patenkintas po siai dienai :D , visus su ...neminesim...... stato i vieta :D ir kitokios nenori, duok naujesne! :Yahoo!:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
andrius
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 165
Joined: 2006-Oct-04 15:05
Location: kaunas-zemaitija

Post by andrius »

rimtai sudominot su Subaru... Siaip buvau legendu girdejes apie Golf country, ten ir 4x4, bet ju pardavinejamu labai mazai...
Post Reply