Mano 4 x 4

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by 30-06 »

medziotojas wrote:Būtų 4WD, miške būtų nepamainomas :D

Kelintų gimimo ?
Dvidesimt astuoni metukai jam jau sukakojo :D
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: Mano 4 x 4

Post by hunter330 »

UAZ'an tokį motoriuką indėjus - gerai ripkos suktųs.... :D
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by medziotojas »

Pagaliau gal baigsis ta nesamonė :twisted:


Vyriausybė atsisuko į vairuotojus: braukia didžiąją „Regitros“ registro pertvarką


Ilona Steponėnėnews
lrytas.lt
2017-05-24

Vyriausybė pritarė siūlymui sušvelninti trejus metus galiojusią tvarką.

Trečiadienį Vyriausybės posėdyje pritarta Vidaus reikalų ministerijos parengtoms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms, siūlančioms palengvinti transporto priemonių leidimo dalyvauti viešajame eisme grąžinimą, kai toks leidimas buvo laikinai sustabdytas.
„Pagal siūlomas pataisas, pašalinus priežastis, dėl kurių transporto priemonėms buvo laikinai neleidžiama dalyvauti viešajame eisme, joms tokia teisė būtų nedelsiant sugrąžinta. Registracijos procedūrų kartoti nereikėtų net ir tais atvejais, kai priežasčių šalinimas užtruktų ilgesnį laiką“, – sako vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas. Taip pat atsirastų galimybė transporto priemonės valdytojui sustabdyti leidimą transporto priemonei dalyvauti viešajame eisme neribotam laikotarpiui tiesiog nutraukus civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą ar neatlikus techninės apžiūros.

Nubraukia trejus metus galiojusią tvarką

Šis pakeitimas iš esmės užbaigtų trejus metus galiojusią automatinio transporto priemonių išregistravimo tvarką. Nuo 2014-ųjų liepos galiojančiose Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisose numatyta, jog pasibaigus techninės apžiūros arba privalomojo draudimo galiojimui transporto priemonės registracija yra stabdoma, o praėjus 180 dienų (pradžioje buvo nustatytas 90 dienų limitas) ji išregistruojama. Norint grįžti į eismą vairuotojams tenka vykti į „Regitrą“ ir iš naujo pereiti automobilio patikrą. Tai laiko ir pinigų išleidimas sezoninių transporto priemonių vairuotojams, bet kartu toks reikalavimas paragindavo vairuotojus susiimti ir atsakingiau rūpintis automobilio draudimu bei technine apžiūra. Rečiau naudojamų transporto priemonių registraciją vairuotojai gali savarankiškai sustabdyti iki trejų metų. Prieš trejus metus pritaikius automatinį išregistravimą paaiškėjo, kad Lietuvos keliuose nebėra apie 800 tūkst. anksčiau registruotų transporto priemonių. Tačiau jei Vyriausybės siūlomai tvarkai pritars Seimas, automatinio automobilių išregistravimo nebeliks.
„Tai aktualu tiems asmenims, kurie dėl tam tikrų priežasčių ilgesnį laiką nesinaudoja automobiliu ar juo naudojasi sezoniškai. Tokį automobilį grąžinti į viešąjį eismą taptų paprasčiau – reikėtų atlikti privalomąją techninę apžiūrą (jei ji pasibaigusi) ar apdrausti privalomuoju draudimu, ir automobiliui vėl būtų suteikta teisė dalyvauti eisme. Automobilio iš naujo registruoti nereikėtų“, – pažymėjo vidaus reikalų ministras.

Iš naujo registruoti nebereikėtų

Pagal šiuo metu galiojantį Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą, leidimas transporto priemonei dalyvauti eisme gali būti sustabdytas trimis atvejais: kai neatlikta motorinės transporto priemonės ar priekabos privalomoji techninė apžiūra, kai ji neapdrausta civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu arba kai nesumokėti valstybės nustatyti mokesčiai. Per 180 dienų nepašalinus priežasčių, dėl kurių buvo sustabdytas leidimas dalyvauti eisme, transporto priemonės išregistruojamos ir vėl gali dalyvauti viešajame eisme tik iš naujo registruotos. Parengtame projekte šio maksimalaus 180 dienų termino siūloma atsisakyti. „Siūlomais pakeitimais siekiame mažinti administracinę ir finansinę naštą transporto priemonių valdytojams ir sudaryti jiems daugiau patogumų – supaprastinti registracijos tvarką ir atsisakyti perteklinių procedūrų“, – sako E. Misiūnas.

Neįsileis „frankenšteinų“

Įstatymo projekte taip pat siūloma nustatyti, kad motorinės transporto priemonės arba priekabos leidimas dalyvauti viešajame eisme būtų panaikinamas visam laikui ir ji išregistruojama, kai ji pripažįstama netinkama eksploatuoti pagal Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymo bei jį įgyvendinančių teisės aktų nuostatas. Ši nuostata būtų taikoma ir gavus informaciją iš užsienio šalių transporto priemonių registrų tvarkytojų, kad transporto priemonė pripažinta netinkama eksploatuoti. Tokios transporto priemonės Lietuvoje negalėtų būti registruojamos. Šioms įstatymo pataisoms dar turės pritarti Seimas.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by medziotojas »

Sūnus sako, užknisai tėvai medžioklėse laužyt savo Volvo, pasijamsiu geriau didesnio pravažumo :twisted:
volvo.jpg
Na kū darysi, laužysim miškuose šitą :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 958
Joined: 2008-May-12 18:26

Re: Mano 4 x 4

Post by šatas »

nepyk, bet tada mano frontera prieš ta, tikrai džipas
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Mano 4 x 4

Post by svetimas »

Šatai bet tavo tas drundulietas tai OPELIS, o kaip žinai pas opelį yra tik du pliusai ,vienas ant akumo kitas ant vaistinėlės :lol:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 958
Joined: 2008-May-12 18:26

Re: Mano 4 x 4

Post by šatas »

nepizdavok, lipa per purvus kaip tikras dzipas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Mano 4 x 4

Post by fukas »

Ramai tai, kad šitas volvas šlapioje pievoje sustos ir reikės ieškoti kuo jį iš ten ištraukti, tinka jis tik plentu na ir dar žvyrkeliu važinėti, turėjau keturis metus per tą laiką medžioklėje buvau gal du kartus :D
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by medziotojas »

Na va, varyminių pradžiai jau nereiks savo l/a laužyti ir po purvus stumdyti :twisted: Dar keli smulkūs remontukai su važiuokle ir ... :idd26:
IMG_5665.JPG
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by medziotojas »

Policija primena vairuotojams: nuo liepos – nauja tvarka

https://www.delfi.lt/auto/baudos-kvitas ... d=78292869
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by medziotojas »

Kas čiado rusiški čiūdai :shock: http://www.specauto-vn.ru/en/
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
valerijus30
Varovas
Varovas
Posts: 40
Joined: 2016-Aug-23 18:54

Re: Mano 4 x 4

Post by valerijus30 »

Reikia pagalbos kas per daiktas Nissan x-trail 2005 metu 2.2 dizelis šitas daiktas pritvirtintas po kuro bako ir būna lašą dizelis
IMG_20181019_130143.jpg
IMG_20181019_130136.jpg
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by medziotojas »

Čia kaip filtras kažkoks
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
valerijus30
Varovas
Varovas
Posts: 40
Joined: 2016-Aug-23 18:54

Re: Mano 4 x 4

Post by valerijus30 »

Man irgi taip atrodo bet kaip tikslei suzinot
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Mano 4 x 4

Post by medziotojas »

Šeštadienį pas Seriogą ar Borisovą pasiklausi :pardon:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply