Medžiojame bebrą

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: Medžiojame bebrą

Post by laimosiux »

Škes, su sąlyga, kad paskutinį kartą medžioklėj buvau tik sausio pabaigoj :cry: vakar darbo dienos gale nutariau, kad neturiu jokio noro vakarą leisti tarp keturių sienų :cool: tad susiskambinu su klubo vadu ir sutariam kur ir kada susitinkam, kad pakutentume bebrams kailinius :)
Šiaip ne taip pabaigus dienos darbus, lekiu namo, vieną formą keičiu kita, šautuvą ant peties, šunį į mašiną ir minu gelažėlę į plotus... o širdis jau džiaugiasi ištrūkus iš keturių sienų apsupties, galva atsipalaidavusi laukia gryno oro dozės... žodžiu, dar važiuojant jau lafąąąąą :D
Atavažiavus į susitikimo vietą, rašomės lapan, derinam strategiją "kas kur, kodėl ir kaip" :D po trumpo pasitarimo skirstomės visi kaip sutarę, kas kur :) Su Lika persėdam į vado auto, šis mus pavėžėja iki pelkės vidury miško, visai šalia "Laimos bokštelio" (tuoj ir pelkę mano nuosavybėn paskirs, ne tik bokštelį) :D rudenį toj pelkėj buvo išmedžioti bebrai, ekskavatoriumi išvalyta užtvanka ir tokiu būdu atsikratyta miškininkų priekaištų, o išlipus iš auto pasitiko va tokis vaizdelis:
atsikraustė nauji ir iškart ėmėsi darbo :D
atsikraustė nauji ir iškart ėmėsi darbo :D
Su sąlyga, kad visdar ankstokoka, sumaniau pabraidyt pakrantėm, paleidau šunį nuo pavadėlio ir tepu tepu pakrante :) Lika pažiūrėjusi į kurią pusę einu aš, nukūrė ta pačia kryptimi į priekį. Po kiek laiko girdžiu lojant... :shock: nutipenu pas ją, o toji susiradus "kompanjoną", duoda ratais aplink usurkį ir be perstojo loja (nu čia dabar, kaip čia taip, aš gi su ja į medžioklę retai, o ir mokyt nekažką mokiau :oops: ) :shock: pasišaukiu šunį, pagiriu :idd10: ir paliekam usurkį ramybėj (gražus toks, ne nenuplikęs, nusprendžiau nešaut (vis tik pavasaris, vaikų vedimo metas)) :oops: ir keliaujam toliau pelkės pakrantėm :)
Tep bebraidant, mano Lika išmaišė :c03: :c03: pusė miško ir tiek pat pelkės :c05: (ir iš kur pas ją tiek energijos..? :crazy: )
Laukti įsitaisiau netoli užtvankos, dabar nežinau kodėl taip nusprendžiau, bet vakar toks sprendimas atrodė teisingas :oops: O mano atamanė toliau duoda ratais :D susirado kelmą šalia užtvankos, angas po šaknimis uostė, kapstė ir visaip kitaip tikrino tol kol neapsikentęs iš po to kelmo pabėgo pacukas (vienas iš pelinių graužikų, koks nežinau, nesuspėjau įžiūrėti) :lol: Tada jau nuo kelmo atamanė persimetė į užtvankos patikrą :D
Nu ir kaip gi jiems pavyko ją suręsti..?
Nu ir kaip gi jiems pavyko ją suręsti..?
"Šeimininke, manau čia bus statinio silpniausia vieta" :D
"Šeimininke, manau čia bus statinio silpniausia vieta" :D

Likai toliau šmirinėjant ratais aplink užtvanką, aš tep sakant toliau leidžiu laiką savo išsirinktoj pozicijoj :) sižų :idd002: , kūrių :idd08: , a žizni dūmajų ( :D ) ir tik fyst, vidury pelkės matau kaip tais lėtai plaukiančią galvą :shock: iš kur ta atsirado, pamisliau, ka gal vaidenas :crazy: , ale dar tiek negeriu, gaivinančių sulčių, kad vaidentis pradėtų :cool: Pasižiūrėjau, pamisliau... nu su savo mažiuku Iž'iuku kaip ir pasiekčiau aš tą galvucę... :icc04: ale mintis apie ankstyvas maudynes, kažko ti nevilioja :pardon: tad šautuvas nekyla :) tep sedžiu toliau visą likusį vakarą viena akį užmetus į pelkę, kitą į šunį (tep sakant ir grybauju ir riešutauju vienu metu :D )
Pabaigėm medžioklę pakankamai anksti, 21.30, tamsu miške kaip š.... :lol:
Grįžus namo spėjau Liką pasigaut tarpdurį į miegamąjį ir grūdau į dušą (nelabai jai ši procedūra patiko, bet žino, kad su manim nepakovosi) :lol:
Tik vat nesupratau ar miško oras ir pelkės vanduo, ar dušas, mano Liką veikia kaip energetinis gėrimas + degtinė mane :ROFL: davė ratais po namus visą likusį vakarą :c03: (džiaugiausi, kad po mano butu - laiptinė, o tai kaimynai būtų nesupratę kas ten pas mane vyksta :D )
Tai vat tokį, visai smagų, vakarą vakar turėjau :D
Last edited by laimosiux on 2015-Apr-15 11:59, edited 1 time in total.
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: Medžiojame bebrą

Post by DJ »

laimosiux wrote:
Tik vat nesupratau ar miško oras ir pelkės vanduo, ar dušas, mano Liką veikia kaip energetinis gėrimas + degtinė mane :ROFL: davė ratais po namus visą likusį vakarą :c03: (džiaugiausi, kad po mano butu - laiptinė, o tai kaimynai būtų nesupratę kas ten pas mane vyksta :D )
taigi spanielka dziovinasi taip, grudasi po namus ir visur trinasi, mano irgi lygiai taip pat, dar koki kilimeli surausiair neduok dieve uzskris ant lovos ir ten kokia koldra bus :P :D
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: Medžiojame bebrą

Post by Junka »

Ale smagu paskaityt kolegų įspūdžius :good: Su sąlyga, kad vakar su tom užtvankom bekovodamas nusodinau savo batareiką, tai vakarą praleidau ant pakrovėjo pasijungęs :beer: Šiandien nulekiu pažiūrėt, ką per naktį graužikai nuveikė - ogi nieko. Užtvanką didžiąją kaip palikau praraktą, taip ir stovi (kitos irgi neliestos). Na, tai kas beliko... Prarakiau dar labiau, pakeliui link auto prakrapščiau da vieną iš didesnių ir aidy namo ruoštis vakarui. Tik va keista, kas ty bebrams per tinginys įsimetė, kad dirbt visai neturėjo ūpo..?
mode
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 65
Joined: 2014-Apr-09 14:57

Re: Medžiojame bebrą

Post by mode »

Tai kad toli gražu ne visada jie taip jau ir puola jas tvarkyti, gali būti kad turi dar kur pasislėpti, o gali ir patepti slides ir grįžti vėliau... Neaišku kada
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by medziotojas »

Laimut smagus pasakojimas :Rose: ale dėl ūsuriako tai padarei klaidą :( aš jam būčia kailinius pakases, nes kai pagalvoji kiek tas parazitas NORMALIŲ MŪSŲ faunos vaikų suės norėdamas savo invaziukus išmaitinti :(
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: Medžiojame bebrą

Post by laimosiux »

medziotojas wrote: ale dėl ūsuriako tai padarei klaidą :( aš jam būčia kailinius pakases, nes kai pagalvoji kiek tas parazitas NORMALIŲ MŪSŲ faunos vaikų suės norėdamas savo invaziukus išmaitinti :(
Ramūnai, o aš tokios nuomonės, kad jei neturiu noro tai ir nešaunu :oops: :pardon: p.s. o sitie usuriakai geriečiai jau kokį trys metai iš eilės per šernų sezono atidarymą (pas mane klube tas būna tradiciškai gegužės vidury) ateina pasisveikint į jaukyklą, tuo pačiu ir pažadina mane iš miegų :D
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by medziotojas »

Aaaaaa... tai vadinasi juos specialiai veisi :shock:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: Medžiojame bebrą

Post by laimosiux »

medziotojas wrote:Aaaaaa... tai vadinasi juos specialiai veisi :shock:
Ne specialiai, bet čia mano chebrytė :D Taigi sakau, kai noro šaut neturiu, tai ir nešaunu (tokia jau esu, ir niekas manęs nebe pakeis) :pardon:
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Medžiojame bebrą

Post by jura »

laimosiux wrote: Ramūnai, o aš tokios nuomonės, kad jei neturiu noro tai ir nešaunu :oops: :pardon:
:good: aš irgi dažnai taip sumislinu :wink:
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: Medžiojame bebrą

Post by Junka »

Žodžiu uždarymas pavyko. Prisivaikščiojau, sulijau, prasivėdinau, lupt nereikia - viskas kaip ir puiku :) Prisibebrinėjau iki rugpjūčio :)
edzzzka
Varovas
Varovas
Posts: 47
Joined: 2013-Oct-18 15:19

Re: Medžiojame bebrą

Post by edzzzka »

Laima, janota reikejo jamt vien del to kad suniukas ji surado ir butu apturejes rezultata.
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: Medžiojame bebrą

Post by hunter330 »

Dar tokio bebrų medžioklės sezono neturėjau, mėnesis medžioklės - 0 sumedžiotų... :evil:
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by medziotojas »

hunter330 wrote:Dar tokio bebrų medžioklės sezono neturėjau, mėnesis medžioklės - 0 sumedžiotų... :evil:
Kaip čia taip Rička :shock:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: Medžiojame bebrą

Post by hunter330 »

Beveik nejudėjo bebrai, mačiau gal kokius 3-4, šoviau 2, bet labai jau nepatogiom sąlygom, tai nepataikyta. Sėdėjau ir vakarais, teko ir nuo ankstyvo ryto, bet.... Aplankiau ne vieną bebryną, atvažiuoji, matai šviežiai graužta, bet nesulauki, arba matai kad nardo ir urvo į urvą ir tiek... Šiemet aplamai kažkaip nedaug laimikių abiejuose būreliuose Pasvaly ir Anykščiuos kur medžioju.
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by medziotojas »

Na kū, dagyvenom :beer:

15.2.10. bebrus – nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 15 d.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply