Medžiojame bebrą

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by medziotojas »

30-06 wrote:
medziotojas wrote: Jei 8x30, tai už :wink: simbolinius :beer: pasimainysim :D
Nu ja .....8x30 :pardon: .Taigi matei ne karta tuos mano ziuronus :wink: .
REZERVUOTA
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Medžiojame bebrą

Post by fukas »

Ramai užskaitau ir medžioklę ir aprašymą :beer: :good:
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Medžiojame bebrą

Post by jura »

aprašymas ir fotoreportažas tikrai išsamus ir smagiai skaitėsi :good: a pati medžiokle ,tai ka aš žinau,6 šūviai -2 laimikiai :pardon: bet kuriuo atveju sveikinu :beer: šaunuolis ka pagaliau išsikrapštei į axota :D
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by medziotojas »

Nieko nepadarysi, karabajus nepasiteisino :pardon: jamsim vėl kauptuką, bus patikimiau :wink:

P.s. Dėl aprašymo :idd20: seniai nebuvęs medžioklėse, tai įspūdžių ir erkių pilnos kelnės :D

P.s.s. - o kas jums kolegos neleidžia smulkiau savo medžiokles aprašyti ??? Visi tik nori skaityti, o spaudyti klavišus yra per sunku :sorry:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: Medžiojame bebrą

Post by Junka »

Na, tęsiant geras tradicijas, šiandien padariau neblogą įžangą. Žodžiu sugalvoju pravalyt dar vieną kanalą. Kadangi taktika tokia, kai praardai užtvanką ir lauki bebro, pasiteisino - nusprendžiau daryti taip pat. O ir kas čia yra 5 užtvankas praardyt? Tai kaip nutariau, taip ir padariau. Čia užtvankų foto dar iki ardymo, o praardęs kažkaip nesugalvojau nutraukt į telefoną...
Pirma užtvanka
Pirma užtvanka
Antra užtvanka
Antra užtvanka
Trečia užtvanka
Trečia užtvanka
Ketvirta ir penkta užtvankos
Ketvirta ir penkta užtvankos
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: Medžiojame bebrą

Post by Junka »

Na, tęsiam... Tai nusiplūkiau, kol prarakiau tas užtvankas, kol vandenėlis kiek nubėgo, o tada sumečiau, kad namo jokio nėra - keli urvai ir tiek... Einu už posūkio ir {#%^*+++^%#}{ nesikeikiant - dar 14 užtvankų blin... Na, pusė jų plaukiojimo (mažiukės, tik h2o lygiui palaikyt), o pusė nuo metro iki kokių 2. Einu toliau ir žiū - damba trimetrinė aukščio, kokių 25 m pločio ir namas kaip priklauso. Na, tai aš kauptuką (nusipirkau tokį keistą su trim dantim) į rankas ir į kovą su damba... Kas gavosi matyt žemiau (vos nenuplovė srovė manęs po velnių nuo jos), o kas gausis po susitikimo su remontininkais - jau kitą pasaką teks skaityt :)
Didžioji Kinijos siena
Didžioji Kinijos siena
Vaizdas iš aukščiau
Vaizdas iš aukščiau
Čia raksim skylę
Čia raksim skylę
Jau laukiam remontinės brigados
Jau laukiam remontinės brigados
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Medžiojame bebrą

Post by Medeinis »

Biški nesuprantu, kam kanaluose laikyt tuos bebrus ir žaist ten su jais..? Kanalai turi drėkinti laukus, o ne tyvuliuoti nuo vandens :pardon:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by 30-06 »

Medeinis wrote: Kanalai turi drėkinti laukus:pardon:
:D Kanalai turi sausinti laukus :wink:
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: Medžiojame bebrą

Post by Junka »

Medeinis wrote:Biški nesuprantu, kam kanaluose laikyt tuos bebrus ir žaist ten su jais..? Kanalai turi drėkinti laukus, o ne tyvuliuoti nuo vandens :pardon:
Drįstu pataisyti kolegą: melioracijos grioviai yra skirti ne laukų drėkinimui (kaip pvz.: Costa Rica palmių plantacijos yra iriguojamos irigaciniais kanalais, į kuriuos specialiai paduodamas vanduo palmių drėkinimui), o laukų perteklinės drėgmės nuvedimui, kuo puikiai naudojasi mūsų draugai, puikūs hidro-inžinieriai bebrai :) O atsakant į klausimą... Na, nėr labai daug bebrų medžioklės aktyvistų. Čia turi būt lengvai nupušęs ant to kanto :D
Almas81
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 112
Joined: 2011-Mar-31 10:33

Re: Medžiojame bebrą

Post by Almas81 »

As kai patsai bebrus medzioju, tai man atrodo, kad tokiu aistruoliu nemazai :) Kas del Ramo paraginimo daugiau rasyti, tai as asmeniskai fotiko nesinesioju, nes man tai blogas zenklas :D Antra, ne visi isvaziuoja medzioti 3 dienom ir prikaupia ispudziu. Pas mane plotai panosej, tai ir tos medziokles atrodo kasdieniskesnes. pvz siandien stebejau bebra per optika per kokia 80 metru su viltim, kad link manes pasiduos, kai staiga is kazkur atsiradus stirna butent toj vietoj per kanala turejo sokti :D Sypsena ir man sukele, bet kazkaip negi kurpsi baisia istorija is to :)
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: Medžiojame bebrą

Post by Junka »

Na, man tai labai į naudą išeina kartkartėm perverst temą, paskaityt, kas ką ir kada sumedžiojo. Galų gale, kokiu būdu, kokiomis sąlygomis. Tada atsiranda šioks toks dėsningumas. Dargi dar daugiau: kartais net datos kasmet supuola panašiai, kai bebrai (ar kiti gyvūnai) juda labiau ar mažiau. Plius jauniems, tik pradedantiems medžiotojams info duodam, o galų gale - patiems mums prisiminimai rašytine forma išlieka. Na, nebent Tata pasišiks metų gale...
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by GRIZLEY »

Junka wrote:
Medeinis wrote:Biški nesuprantu, kam kanaluose laikyt tuos bebrus ir žaist ten su jais..? Kanalai turi drėkinti laukus, o ne tyvuliuoti nuo vandens :pardon:
Drįstu pataisyti kolegą: melioracijos grioviai yra skirti ne laukų drėkinimui (kaip pvz.: Costa Rica palmių plantacijos yra iriguojamos irigaciniais kanalais, į kuriuos specialiai paduodamas vanduo palmių drėkinimui), o laukų perteklinės drėgmės nuvedimui, kuo puikiai naudojasi mūsų draugai, puikūs hidro-inžinieriai bebrai :) O atsakant į klausimą... Na, nėr labai daug bebrų medžioklės aktyvistų. Čia turi būt lengvai nupušęs ant to kanto :D

Junka kur pas mus palmes matei :D
Kas globoja, tas ir medžioja
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: Medžiojame bebrą

Post by Junka »

GRIZLEY

Dar desietkas metų ir bus :) O šiaip tai humoras suprastas, bet suprask ir mane - nu ėmiausi darbo :) Kas gausis - bus matyt :)
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Medžiojame bebrą

Post by Medeinis »

30-06 wrote:
Medeinis wrote: Kanalai turi drėkinti laukus:pardon:
:D Kanalai turi sausinti laukus :wink:
Nu jo, būtent :D Pardon, susivėliau. Aš iš kaimo, puikiai žinau, kam reikalingi kanalai :)
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Medžiojame bebrą

Post by medziotojas »

Šiandien išlėkm 3 - aš , sūnus ir Šatas. Per tą skubėjimą lengvai apsirengiau - tipo ai, gal nesušalsiu :pardon: Prieš 22 val. jau gailėjausi, nes visas purčiausi kaip krečiama grūšia :icc09: :icc09: :icc09:
Žodžiu važiuojam, šnekamės, o Šatas bėdavoja - kiek važiuoju, tiek nei karto net gyvo Castor fiber nemačiau :cry: Sakau šiandien matysi :twisted:
Atlekiam į savaitgalio medžioklės vietą ir ... :shock: Užtvanka išardyta pusiau kapitališkai - matyt kaimiečiai atkeršyjo, kad miegot ramiai neduodam - vakare - ryte šūviai aidi :pardon: Jau važiuojant nuo kelio kažkaip atkreipiau dėmesį, kad kanalo pradžia kažkaip tuštoka, sakau matyt kada praardėm, tai ir nutekėjo iš viršaus. O pasirodo kad nutekėjo dėl per daug nuardytos užtvankos.
Na kū, nieko kito jau :Search: nesugalvosi :sorry: Siunčiu sūnų į jo "vietą", o mes su Šatu užimam pozicijas kitam kanalo krante. jau po 18 val. sutupiam. Pasėdėjus kokias 7 min. matau kaip burbulų šniūras sulenda į ūrvo vietą - kanalas gerai pasėdęs, atsivėrė krantuose įdubimai ir matyt ten randasi urvai. Zvaniju Šatui, sakau bebriai jau juda. Ok. 18.32 =@ ... =@ ... užtvirtinimo šūviai Šato pusėje :shock: Atsisukęs moju rodydamas - ar turi, tas moja kad lyg ir turi. Zvanijamės, sako byveris išplaukė iš švendrių ir tiesiai į kanalą, na o tas jam kupron...Sako taškėsi, taškėsi ir nurimo, o kur dingo tep ir nesuprato :pardon:
Na sakau - sėdim. Po kiek laiko vėl vibratorius įsijungia - sūnus zvanija, sako ko man čia sėdėti - ten kur buvo dar sekmadienį vanduo, šiandien "dykuma" - vandens 0 ... Sakau dar pasėdėk, mažu kas jiems stuktels į makaulę ir atvarys statybinių medžiagų "pirkti".
Sėdim, vėjas košia juodai, kuo toliau, tuo stipriau :evil: Jau kanalo pradžia visa bangose - kaip jūroje, na o į vidurį nestipriai banguoja, nes matyt krūmai ir didesni medžiai slopina vėją. Tačiau man tai visai nekaso, mane kartais vėjo šuorai vos nuo trikojo nenuvertė :icc09: Laikas bėga, o judėjimo jokio :( :idd08: bandau šildytis plėšdamas cigariuką, ale mažai padeda... Prieš puse dešimtos zvaniju Šatui, sakau sustipau kaip sabaką kurią pririšo prie lenciūgo ir būdą atėmė. Dafai pasėdim dar 15 - 20 min. Na sakau sėdim, sutemo konkrečiai, kanalas dar labiau nuseko per tas valandas ir jau iš savo senos pozicijos jo vandens juostos nematau. Persibazuoju per 1,5 metro link kanalo, vaizdelis geresnis, bet sutemę kapitališkai, sunkiai matosi. praeina dar kokios 10 min. ir nusprendžiu dar per metrą pasislinkti link kanalo. Vandens juosta matosi, bet ką nors įžiūrėti jau labai sunku. Dairausi net per "naujus" žiūronus, tačiau rezultatas švakas :( Sustirau tep, kad net normaliai žiūronų nulaikyt prie akių nesugebu - purtausi kai epušės lapas %) Nac..., nacum... nacum... Keliuosi nuo kėdės ir ... dadach bebrys netoliese... Na tu kurke kurke, ko jis arčiau nebuvo priplaukęs, mažu bučiau pastebėjęs kaip nors...
Gerai, kad Šatas gerbatos karštos terosą turėjo, tai biski atlėgo ir viduriai apšilo, o tai būtų chana ...
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply