Vartotojo avataras
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas

Re: Medžiojame bebrą

2017-Bal-13 08:22

Mn šiais metais irgi liudna,kad pas tata plotose nesumedziot :no: ,mistika

Vartotojo avataras
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas

2017-Bal-15 06:31

nu kų,pasliedni dien nirejem

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

2017-Bal-15 10:10

Šatai sėsk ant "mano" griovio - 20,30 tikrai bus :twisted: vietą matai fotkėje. tik kai pamatysi banguojant, griūk ant žemės ir lauk atplaukiančio :pardon: Tik šovinių senų nedėk :evil:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

2017-Spa-17 12:45

Sekmadienį "įvyko" medžioklės atidarymas ...

Kadangi iki briedinės - elninės vietos davažiuoti šansų nebuvo, nutariau padaboti bebrų. Sakau vyriokams - aš lekiu iki griovių ir jums nemaišysiu - jūs medžiokite, o aš patupėsiu laukuose :c28:
18 val. =@ pas kaimynus, po 10 min. =@ antras... Na sakau jama bičai ...

18.30 val. matau suraibuliuoja vandenukas... Oplia ... Bičuks :icc12: atplaukia :twisted: =@ Bičiuks į vieną pusę griovio, paskum į kitą kraštą - aš jam dar =@ ... Matau švendrai pajudėjo ir nustojo linguoti ... Matyt turiu žvalgą :pardon:

Na, bent kitiems apie pavojų nepraneš :twisted:

Praeina dar 8 min. - žūrau kitas kolega :icc12: atplaukia,,, =@ Suraibuliuoja vandenukas ir po kelių min. išgirstu kaip toli griovį pliaukšteli uodega ... Na matyt bus viskas :pardon:

Nu bliacha, baigėsi šoviniai ... "Bėgu" link mašinkos ir dar 3 štukas pasijamu ....

Chren :crazy: s nim ... Da pasėdėsiu ...

Praeina dar 20 min. ir ... Akurat - kitas "bičas" pareina :pardon: =@ ... Pasivarto ir kitam krante nurimsta ... matyt turū ir antrą ... :pardon:

Jau kaip ir temsta ... Žūru vėl vandenukas raibuliuoja :twisted: primetu karamultuką ... =@ Pliaukšteli uodegyte ir atia ... Matyt per aukštai pajamiau :pardon:

Ryte koležanui sakau - turi būti 2 ! Bet vandens iki kaklo, laukai visi apsemti ten kur su džipu buvo galima pravažiuoti, daba %) bandom leisti, mažu nors pirmą rasim ... Akurat :pardon: Pirmas jamtas nendrėse ir guli, ale daeiti šansų jokių %) gerai kad ilgą kablį pasijamiau, tai šiaip ne taip prisitempiu iki krašto...

Na kū - rankytes aukštyn :twisted:

Nuotrauka0175.jpg
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių