Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by 30-06 »

miskinuke wrote: noreciau pasiteirauti Jusu nuomones apie mot.lyties atstoves medziokleje. Bet ne apie varoves ar maisto ruosejas:) Apie lygiateises, pilnavertes medziotojas su sautuvu ir medziotojo bilietu. Ka Jus apie tai manote?:)
Nezinau kodel bet,paskutiniu metu pradejo erzinti sita tema.Gal del to,kad vien jos pavadinime is anksto uzprogramuotos rietenos :pardon: ir,kad pasisakanciuju argumentai bus labai jau nuspejami ???Greiciausiai ne :no: .Pats negaliu suprast,KODEL.Galvoje veliasi labai jau priestaringos mintys, kuriose sunkokai gaudaus :oops: .Gal berasant issirutulios mano nuomone siuo klausimu :crazy: .
Jei neklystu,iki vakar dienos nesu parases nei vieno pranesimo sioj temoj.Kazkaip viskas savaime suprantama cia atrode.Temai greit treji meteliai sukakoja.Poziuriai keiciasi.Pribrendau pablevyzgot ir as :roll: .
Iki siol galvojau,kad kaip ir daugumai pasisakiusiuju,man butu visiskai tas pats,medzioja te kokia moterele ar ne.Pasiknaisiojau savyje,ir netiketai paciam sau,pasidariau staigmena :shock: .Pasirodo.... nevisiskai tas pat.Paprasciausiai uzteko pasiziuret i visa sita reikala is kito,toli nutolusio, kampo.Tikrai,pradesiu is toliau.
Kaip,kad pasisake viena is sio forumo moteru,siandien gyvenam XXI amziuje.To nenuneigsi.Dabar pasiziurekim i moteru "modernejima" per paskutinius tris-keturis desimtmecius.Asmeniskai as matau agresyvu verzimasi i visas imanomas sferas.Ir netgi zodis tam reiskiniui yra sugalvotas :twisted: .FEMINIZMAS :bad: .Noreciau pavadint tai lietuviskai(labai tikiuosi nieks neisizeis)-VISTGAIDIZMAS :oops: .Progresas labai spartus.Pries kelis desimtmecius,moteris su kelnem buvo neisivaizduojamas dalykas.Su cigarete dantyse tuo labiau.Vyriskumo ir moteriskumo apibrezimai buvo griezti ir visiems suprantami.Kas derejo vyrui,nederejo moteriai.Ginkdie neagituoju grizt i viduramzius bet,pasiziurekit kas vyksta.Diedai furas vairuoja ir boboms ten zutbut reikia,diedas mentas su pistoletu paskui zulikus laksto,ir jai ten pat,alaus inkalt-zaprosto,i kariuomene eit-ner problemu,sernui tarpuakin kulka insegt-laisvai,pasturgali ar pakirksni issitatuiruot.....nu taigi kaip du pirstus apsisiot :bad: ir t.t ir t.t.Idomu butu isgirst,kaip tos moterys pacios isivaizduoja moteriskuma??Ar budama viena, tarp trisdesimties diedu, ji gerai jauciasi??Ar mano,kad vyrai su kuriais ji medzioja,tikrai ja laiko moteriska??Pabandysiu paklaust dar ir is kitos puses.Ar kokia vyriskos gimines asaba, isisukusi i trisdesimties moteru,meninio mezgimo ar siuvinejimo kryzeliu kluba,butu tu paciu moteru laikoma tikru vyru???Pydaru ir gaidvisciu( :shock: o blyn,naujadaras uzgime) jis butu laikomas.Bent jau liezuviais apiplaktas butu is visu pusiu.
Susimasciau,ar noreciau,kad kartu su manimi medziotu ir mano zmona??
Gerbiu jos begaline tolerancija manajam pomegiui.Progai pasitaikius pakvieciu (o ji retai kada atsisako :twisted: ) i kokia antine medziokle ar medziotoju sueiga.Reikalui esant ir dzipa parvairuoja :oops: ,ir uz sautuvo pasilaiko.Priimtinas jai toks laisvalaikio praleidimo budas.Tik dabar,berasydamas,suvokiau,kad per keliolika bendro gyvenimo metu,ji niekada nera pareiskusi noro issaut i ka nors gyva.I taikinius taip,i gyvasti ne.Ir aciu dievui.Tikrai nenoreciau,kad maniske, kartu su manimi knistusi po serno vidurius :bad: .Tikrai tikrai nenoreciau :evil: ,kad su klubo diedais varytu naktimis laukt zveries :twisted: .Kazkaip sunkiai isivaizduoju save,siltai mieganti lovyteje,ir vidurnakciu sulaukianti issikruvinusios zmoneles su sautuvu ir mesos guzu pazastyje :bad: .Aplamai nesuvokiu,kaip turetu jaustis tokios zmonos nemedziojantis vyras :shock: ??Turbut taip pat kaip ir zmona,kurios vyras trecia nakties,prisikvepines ir blizgantis nuo lupdaziu, grizta is siuvinejimo kursu :no: .
Kaip ten bebutu,medziokle nuo senu senoves yra vyru amatas.Nebutina ten verztis.Vyrai medziokleje realizuoja savo prigimtini poreiki parodyti savo pranasuma pries kitus vyrus.Tai yra viena is daugelio saviraiskos formu.Krutesnis sautuvas,geresnis trofejus,didesnis dzipas ir t.t Cia vyrisku zaidimu smelio deze :beer: .Ko siekia moterys???Ka, ir pries ka joms reikia irodyt :twisted: ??Siekia tikrai ne to,kad vyrai medziokleje nesikeiktu :D .Tos visos, iki apsivemimo :bad: nuvalkiotos frazes kaip,kad:"moteris medziotoja papuosia medziokle","vyrai tampa pasitempe","vyrai tampa dzentelmenais" ir t.t ,sukelia tik alergija.
Reziume:nenoreciau,kad mano moteris medziotu.Vooo :shock: ,pagaliau supratau ka galvoju apie visa sita reikala :good: .Manau,kad moteris kuri neabejinga gamtai,turi begale galimybiu, sioje nisoje realizuot save kitais budais.Pavyzdziui, puikiausias pavyzdys butu,kad ir forumiecio Ramo zmona Inga.Tokiu "trofeju" ,sumedziotu laikant fotoaparata rankoje,galetu pavydet ne tik sio forumo medziotojos,bet ir daug medziotoju vyru.Tik fantazijos tereikia :Rose: .
Pabaigai pasakyciau kad,ko gero teisingiausia butu,jei berniukai :icc03: ir mergaites O:-) turetu savo,atskiras,smelio dezes.
P.S Mano nuomone i absoliuciai teisingas nepretenduoja :beer:
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 958
Joined: 2008-May-12 18:26

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by šatas »

šiaip gražiai,ir mandagiai aprašiai,kad neižeist damu palaikau tave,bet kurios nori,vėliava joms i ranka
wingas777
Administratorius
Administratorius
Posts: 396
Joined: 2009-Jul-31 11:03
Location: Panevezys(Chicago)-Birzai-Zarasai

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by wingas777 »

Visiskai sutinku su admino isreiksta nuomone 100% :cool:
laikas praleistas medžioklėje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by medziotojas »

Nu Arturka čia ir suskėlei :shock: Moteriškes visai užgniuždyt nori :twisted: Man rodos geriau tegu mūsų tarpe jų būna daugiau, nes jei būsim tik mes - vyrai, tai paskui labai piktinsimės, kad komentarai internete iš moterų pusės labai nemalonūs, o kai kažką padarys ne taip, va tada biski mažiau, gal, apie mus neigiamai rašys :twisted:
Aš nieko :no: prieš, kad moteriškės būtų kolektyve :good:
Berašant iškilo klausimas, o kodėl buvo nukryžiuotas vyras, o ne moteriškė ???
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by fukas »

Artūrka iš manęs tau :beer:
User avatar
hunter330
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1265
Joined: 2006-Sep-27 10:26
Location: Anykščiai - Pasvalys

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by hunter330 »

Iš manęs ir :beer:
Снаипер бъёт из далека, но всегда наверняка!
Optimistas studijuoja anglų kalbą, pesimistas-kiniečių, o realistas studijuoja kalašnikovo automatą
MIEGAS YRA TIEMS, KURIE NEŽINO KAS YRA MEDŽIOKLĖ.
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by sharakanas »

liuks Arturai :good: gal tokiu graziu ir teisingu pasisakymu ir uzbaigsim sita durna tema :bad:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by sharakanas »

a gal tikrai va sitaip turi atrodyti rimtas ir normalus vyras ??? O:-) :ROFL: :D :lol: :ROFL: :ROFL:
Attachments
1254339883irma0954.jpg
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
italjanec
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 850
Joined: 2006-Aug-20 15:42

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by italjanec »

30-06 wrote:
miskinuke wrote: noreciau pasiteirauti Jusu nuomones apie mot.lyties atstoves medziokleje. Bet ne apie varoves ar maisto ruosejas:) Apie lygiateises, pilnavertes medziotojas su sautuvu ir medziotojo bilietu. Ka Jus apie tai manote?:)
Susimasciau,ar noreciau,kad kartu su manimi medziotu ir mano zmona??
Gerbiu jos begaline tolerancija manajam pomegiui.Progai pasitaikius pakvieciu (o ji retai kada atsisako :twisted: ) i kokia antine medziokle ar medziotoju sueiga.Reikalui esant ir dzipa parvairuoja :oops: ,ir uz sautuvo pasilaiko
054.JPG
.Priimtinas jai toks laisvalaikio praleidimo budas.Tik dabar,berasydamas,suvokiau,kad per keliolika bendro gyvenimo metu,ji niekada nera pareiskusi noro issaut i ka nors gyva.
:( Tu ce taip uzgaidinai visus ir visas, kad net nebudamas moterim pasijutau nejaukiai :shock: matai as moku daugiau darbu nei medziot, tad nelab supratau kuri cia pavadinima man pasirinkt :bad:
Taip su trenksmais ce viska isliejai...nuotrauka liuks :good: Nublizgintas dzipas, sautuvas ir gamta. Va tik nesuprantu kam ta moteri ten pastatei, juk saunyka galejai i dzipo ragus atremt :Search:
Sakai neparode ji noro i ka gyva susaut? Paprasyk kad ji i tavo dzipa susautu, pamatysi i ka ji pavers jį...atrodys kaip bulviu tarka , o tai tau bus baisiau nei ji sautu i tavo sirdi:crazy:
Jei tu toks nusistates pries moteris, tai kam tu ja istempi is jos smelio dezes i savaja? Kad parodyt kaip tau ce gera ir smagu? :pardon: Tai gal tada turetum nueit i jos smelio deze ir pasiuvinet kryzeliu? Nors is mandagumo :wink:
Mano nuomone butu tokia, man nusispjaut kas medzioja, vyras ar moteris, bet tegu nemaiso man to daryt krenkstimu, perdimu ar ranku gestais parodydamas kad arteja zveris. Aplamai, megstu medziot vienas :good:
Nesupyk 30-06 uz kritika :friends: Gerai tavo zmona atrodo nuotraukoj, bet ji ne ten ta diena norejo buti :)
Jei nezinai ka daryti- nedaryk nieko.
darencas
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 343
Joined: 2007-Jul-19 22:05
Location: Trakų raj.

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by darencas »

italjanec is kur tu zinai kur ji norejo buti ta diena ir tuo momentu man atrodo nieks nezino vien tik paziurejus y ta shema :good: http://i.am.human.lv/rus/women_rus.htm
seip yra moteru kurios noriai vaziuoja y palaukimus su vyrais musu klube yra net kelios kurios sedi kaip priklauso ir kiek priklauso taigi cia kiekvieno asmeninis reikalas su kuo but ir kur but :pardon:
User avatar
Maras
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 223
Joined: 2007-Aug-01 14:14
Location: Kaunas-Vilnius-Kaunas

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by Maras »

Neesu ir aš nusistatęs prieš moteris, kurios medžioja, bet... Jau nuo senovės vyrai mamutus akmenimis medžiojo, o moterys nedalyvaudavo. Pamenat laidą "Ragai" su A. Ramanausku? Sienos iškabinėtos "Pirrelli" kalendoriais (na gražiomis moterimis, kurioms karšta, mažai drabužių apsirengusios, ar be jų... :) ). Įsivaizduojate vyro garažą, kuriame ir moteris kartu su juo būna, sienos tipo h.boss vyriškų trusikų reklamomis su diedais... Įdomu kiek tada kam užtektų tolerancijos kasdien į tokius plakatus žiūrėti. Na, bet nukrypau nuo temos.
Sutinku su 30-60, kad kiekvienam savo smėlio dėžė, o moteris su šautuvu, tik to šautuvo reklaminiame plakate super atrodo..
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by 30-06 »

italjanec wrote: Va tik nesuprantu kam ta moteri ten pastatei, juk saunyka galejai i dzipo ragus atremt :Search:
Sakai neparode ji noro i ka gyva susaut? Paprasyk kad ji i tavo dzipa susautu, pamatysi i ka ji pavers jį...atrodys kaip bulviu tarka , o tai tau bus baisiau nei ji sautu i tavo sirdi:crazy:
:D Echhh Italjancai.....ir vel i pievas :( .Kaip visad, prisikabini prie neesminiu dalyku neisikirsdamas apie ka aplamai snekama.Pvz. kad suprast, ka tu sita,mano pacituota fraze,norejai pasakyt,turejau ja bent sesis kartus perskaityt :crazy: .Manau,kad siaip ne taip supratau :wink: .Klysti tu :) .Buk geras,perskaityk dar karta ir mano parasyta teksta :wink: .O,kad minciu neblaskytu visiskai neesmines detales kaip,kad nuotrauka,kuri buvo ideta tik kaip atitinkanti tema,tai as ja pasalinu.Pasiskaityk atidziau ir gal suprasi kur,ka,kodel ir kokiais metodais, as "issitempiu".
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by 30-06 »

medziotojas wrote:30-06 požiūris :twisted: į medžiojančias moteriškes :ROFL:

:shock: Nu gal tu cia perlenkei lazda :twisted: .Nesu as jau toks moteru priesas :D .O kad moteriskems neateitu i galva mintis tapatintis :shock: su rankoje laikomu gyviu,ta pranesima nutrinu :wink: .
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by medziotojas »

:roll: :D :oops: vis tiek manau, kad medžiojanti moteris nėra blogai :twisted:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Zaibas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 879
Joined: 2007-May-18 22:32
Location: Vilnius-kaunas

Re: Moterys medžiotojos. Už ir prieš :)

Post by Zaibas »

30-06 blemba tokia meniska ir grazi foto, nu palik :) shiaip as tau pritariu del tavo issakytu minciu, ir esu tos nuomones kad nenoreciau kad maniske medzioto, nebent su fotiku, o i medziokle pavyzdziui i palaukimines tai esu uz tai kad retkarciais musu antros puses vyktu kartu, gal net i metus bent karta vyktu ir i varymines :)
P.S. tikejausi po tavo zinutes kad kaip ir aprims mano poziuriu nerimta tema, bet vel kazkas ipyle zibalo ir vel taspats, noreciau moderatoriu paprasyt shia tema isimt is MEDZIOKLE temos ir patalpint kazkur kitur, nes cia... man nera ydomu, o kai pamatau kad yra nauju pranesimu tikiuos rasti kazka konkretaus susijusio su medziokle o ne shiaip pasvaisciojimu kaip kam kas atrodo.
visada prisiekes medziotojas
Locked