Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.

Ar reikalingi naktiniai taikikliai medžioklėje ?

You may select 1 option

 
 
View results

User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by sharakanas »

aš ti skaitau, kad reiktu kiaulas sprogdint... gi mara nešiotojos anos... atvara pavyzdžiui batalions kareivukų, užminuoj palauki kokių ar altorėlį ir BABACH :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: Tigi graičiau galmėtų tas kiaulas-ligones išnaikint. sakysit daug sprogmenai kainuoj ? tigi galmėtumėm panaudot tas kur po kara pas mum dar vis atrand... :D
baikai baikais bet šėp ti liūdna kai bronius ir broniaus pakalikai šitep elgias... vakar par tevelizarių rode koki tai didį MŽD medžioklį pasipuošusį... ir tas sake, kad bronius visiškai teisus...ai da manau, ka bronius nenusiramins po šitų načnykų.. gi jau daba sake reik lūšis jamt, ba stirns anos visas prarija... ir da ble mūsų (Biržų skyriaus) MŽD atstova komentars, jo blia reik jamt ba lūšių žinoket jau daugiau nei kitų žvėrų :evil: nu pyzdiec nesikeikiant. Asilų asilai. net neger klausyts. aš abejoj ka jie ble lūšį gyvų ar yr maty... nu nebent zalogijos sadan... kažkep šita visa MŽD šaika man primen tas mergiots, kur fajebukan potkinas savy lūps sustaty :D :D :D nu cirkų cirkai ... gerai ka laiku tepiau slides iš tų cirkininkų įstaigos :o užtai žinoket jie man ir mana brungiajai nebelaidž dalyvaut tos įstaigos organizuojamuos medžiotajų renginiuos :D nu man baisė daba aišk liūdn :D :D :D
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by 30-06 »

sharakanas wrote: užtai žinoket jie man ir mana brungiajai nebelaidž dalyvaut tos įstaigos organizuojamuos medžiotajų renginiuos :D nu man baisė daba aišk liūdn :D :D :D
:D A kaa tu sau galvoji :wink: .Tu pasiplovei,zmonela taip pat,da vienas kitas nes mieles ir ziurek- ponai jau be algu liko :twisted: .A tos visokios Suduvos tai jiem kai rakstis subinej,nes daug ka darmai padaro :roll:
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by fukas »

Nifigą Sūduva nebedaro visko dykai %) , po LMŽD skundo Sūduva sąvadą tvarko už 6 Eur., o mokestis imamas todėl, kad sąvado tvarkymui privalėjom pagal darbo sutartį įdarbinti moterikę ir jai mokėti ne mažiau kaip minimalų darbo užmokestį, ta pati moterytė anksčiau sąvadą tvarkydavo nemokamai tiesiog iš solidarumo su medžiotojais.
Fanas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 93
Joined: 2007-May-28 22:21

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by Fanas »

Siūlyčiau Sūduvos medžiotojų sąjungai labai pagalvoti apie savo plėtimasį į kitus regionus. Po šitokių bradauskų briedų aš, buvęs ištikimas LMD narys, su mielu noru pasitraukčiau iš jos gretų. Manau, kad ne aš vienas taip galvoju. Taip, kad pirmyn į platesnius vandenis.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by fukas »

tai, kad mes neturime jokio tikslo plėstis į kitus regionus, jau pats sąjungos pavadinimas suponuoja, kad jungiame konkretaus regiono medžiotojus, neturime didelio tikslo ir būti rakštis kažkam subinėje, tiesiog yra noras vadovautis kitokiais standartais, rengti bendrus renginius, atstovauti vietos bendruomenę valdžios institucijose :friends:
Fanas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 93
Joined: 2007-May-28 22:21

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by Fanas »

Taigi reikia tik vieną žodį pakeisti ir butų Lietuvos medžiotojų sąjunga. Čia tik šiaip, pamąstymams :friends: . Tiesiog baisei nemėgstu bradauskų.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by marcco »

Fanas wrote:Taigi reikia tik vieną žodį pakeisti ir butų Lietuvos medžiotojų sąjunga. Čia tik šiaip, pamąstymams :friends: . Tiesiog baisei nemėgstu bradauskų.
Tai yra gi dar "Gamta". Ir lyg nemažai skyrių turi.. :)
Fanas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 93
Joined: 2007-May-28 22:21

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by Fanas »

Iki mūsų dar nedakeliavo :)
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by sharakanas »

Dakeliavo dakeliavo gi asen ir mante "gamtos" nariai. As jau seniai isstojes is LMZD, mante net nebuva ti istojus, bilietus "pratesdava" AA agentura, a pries 2 metus ta teise buva panaikinta, todel nuejom i LMZD. Tinai cirkininkai pasake kad jums bus stojamasis mokestis :-D nu sakau aciu ne, jum ir tep moka visi uz ora. Taip atsiradau MS "Gamta". :-)
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by marcco »

sharakanas wrote:nu sakau aciu ne, jum ir tep moka visi uz ora. Taip atsiradau MS "Gamta". :-)
patinka :D
VaidasBV
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 50
Joined: 2015-Jun-08 21:46

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by VaidasBV »

Perfrazuojant M. Tveną, gandai apie naktinių taikiklių galutinį įteisinimą kol kas dar perdėti :) Visų pirma, laukia dar vienas balsavimas. Aišku, Broniaus armija gerai išmuštruota ir apginkluota, bet visko gali būti. Pirmame balsavime ištempė tik 2 balsų persvara. Kitas dalykas - dar yra Prezidentė, kuri turi padėti parašą. Suprantu, kad graibstausi už šiaudų, bet kol mūšis nebaigtas, tol dar galima mojuoti kumščiais :x

Projektas siūlo įgyvendinimą ir kontrolę pavesti Aplinkos ministerijai - ir tai yra natūralu. Tačiau Salamakino komiteto posėdyje Bronius siūlė (man atrodo, kad ir Palionio projekte apie tai yra) neleisti aplinkos ministrui kišti čia rankų, nes jis ims ir neįgyvendins įstatymo :-) Taigi, kuo daugiau reglamentavimo siekiama atiduoti Seimui, kas reikštų Salamakino komitetą, o kitaip tariant - patį Bronių :crazy:

Įdomus šalutinis efektas - Broniaus įvaizdžio smukimas. Kas galėjo pagalvoti, kad jam dar yra kur smukti :crazy:. Žinau, kad medžiotojai pyksta, kai jie tapatinami su AMB ir kitais tikraisiais medžiotojais. Tačiau tai jau nebėra tiesa. Dabar jūs tapatinami su Broniumi. Ir tai, mano akyse, yra daug blogiau.
GAA "Baltijos vilkas"
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by medziotojas »

Nesakykit... Jei ne Bronius ir Eugenijus daug ko nebūtų, daug kas būtų užraukta, todėl nereikia labai važiuoti ant jų, nes medžioklės būtų suspenduotos apie 150 % :twisted:
Ta pati "Gamta", " Sūduva" neturi tokio svaraus žodžio, todėl dėl daugelio priimtų sprendimų reiktų dėkoti jiems :idd20:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by fukas »

medziotojas wrote:Nesakykit... Jei ne Bronius ir Eugenijus daug ko nebūtų, daug kas būtų užraukta, todėl nereikia labai važiuoti ant jų, nes medžioklės būtų suspenduotos apie 150 % :twisted:
Ta pati "Gamta", " Sūduva" neturi tokio svaraus žodžio, todėl dėl daugelio priimtų sprendimų reiktų dėkoti jiems :idd20:
na tai jau dabar pasakok ką tokio nuveikė Bronius medžiotojų labui :evil: pyzdiec kokia naujiena jeigu ne Bronius tai kažko nebūtų, aš turbūt kokia pora šviesmečių būsiu atsilikęs nuo medžiolinės įstatymleidystės :evil:
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by marcco »

medziotojas wrote: Jei ne Bronius ir Eugenijus daug ko nebūtų, daug kas būtų užraukta
Va ir man bais įdomu pasidarė.. Tai, Ramai, ko gi nebūtų, jei ne bronius? :)
VaidasBV
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 50
Joined: 2015-Jun-08 21:46

Re: Diskusijos apie automatinius, naktinius ir šovinių ribojimą.

Post by VaidasBV »

Net neabejoju, kad šitie žmonės kažką padarė naudingo medžiotojų bendruomenei. Ir tik jums patiems spręsti, ar jie turi jums atstovauti, ar ne. Bet visuomenės - tų, kurie, kaip jūs vis sakote, nieko nesupranta apie medžioklę - požiūriu Bronius yra arogantiškas-neišauklėtas-milijonierius-komunistas-girtuoklis-demagogas-Lietuvos-dergėjas. Ir jis šneka visų jūsų vardu, todėl tai reiškia, kad ir jūs tokie :D

Pavyzdžiui, buvau praėjusią savaitę Vokietijoje konferencijoje apie vilkus. Ir joje pranešimą skaitė Vokietijos medžiotojų asociacijos CEO A. Leppmann. Jam teko atsakyti ir į krūvą klausimų - ir toli gražu ne tik lengvų. Galiu pasakyti tik apie išorinį įspūdį, kuris nebūtinai teisingas, bet kuris labai svarbus tokiems kaip aš, t.y. ne medžiotojams. Tai buvo jaunas, mandagus, kultūringas, išsilavinęs ir santūrus žmogus, kuris vienu metu buvo ir už vilkus Vokietijoje, ir atstovavo medžiotojų poziciją. Kitaip tariant, absoliuti priešingybė chamams nuolat brendžiu atsiduodantiems ir oponentus įžeidinėjantiems Broniui ar Tijušui. Galbūt tas vokietis miške yra baisus skerdikas ir koks nors iškrypėlis, bet jo klausydamas aš mačiau tokį medžiotojų veidą, kokio Tijušas vis verkia spaudoje. Kaip jis sako, kad medžiotojus gerbtų ir su jais skaitytųsi, kaip ir Vokietijoje :crazy:

Mes, lietuviai, esame pirma ar antra karto nuo žagrės, todėl vis dar vertiname kaimiečius-mužikus (ne užsiėmimu ar gyvenama vieta, bet savo mentalitetu ir veiksmais). Bet pas mus, kaip ir kitos šalyse, visuomenė keičiasi. Žmonės juda iš kaimų į miestus, įgyja kitokį išsilavinimą, važiuoja į užsienius (ne visi tik braškių skinti), parsiveža naujus požiūrius ir kitokią bendravimo kultūrą. Ir visuomenės institutai taip pat keičiasi, nes kitaip yra pasmerkti anksčiau ar vėliau likti už borto. O štai medžiotojų pirmieji veidai vis tie patys "gamtos sandėlio vedėjai", kurių biologinės žinios baigėsi su Ivanausko raštais, o bendravimo kultūra susiformavo kolūkių išgertuvėse. Ar jie patys nuo to nukenčia? Žinoma, kad ne. Bet nuo to nukenčiate jūs, kaip visuomenės grupė.
GAA "Baltijos vilkas"
Post Reply