VIP medžioklė

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: VIP medžioklė

Post by fukas »

pyfpafz wrote:Kuo jis neteisingas? Gal mes trumpinį kitaip šifruojam!?
VIP = vyrai išėjo pamedžiot
http://zodynai.igloro.info/z/vip/
User avatar
pyfpafz
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 204
Joined: 2009-Jul-21 20:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: VIP medžioklė

Post by pyfpafz »

fukas wrote:
pyfpafz wrote:Kuo jis neteisingas? Gal mes trumpinį kitaip šifruojam!?
VIP = vyrai išėjo pamedžiot
http://zodynai.igloro.info/z/vip/
Pypiec... Sakyčiau labai "rimtas" šaltinis...
Parodei, kad moki googlint :good:
egoas
Varovas
Varovas
Posts: 41
Joined: 2013-Dec-27 20:19
Location: Utena
Contact:

Re: VIP medžioklė

Post by egoas »

na galvojau, kad tik kitame ananasu puslapyje yra vistos vyru ir visokiu kitokiu pavyduoliu, kurie nori, gali, bet neturi is ko. o ir pikta darosi :x , kad kiti tai daro.
Sekmes organizacijoje, ir porganizaciniuose reikaluose. :)
P.S. Suo loja o karavanas eina :)
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: VIP medžioklė

Post by arz »

Kai sumedžioji šerną, tai ir rašai kad "sumedžiojau šerną", o ne briedį. Jei organizuojama VIP medžioklė, tai žmogai supranta pažodžiui, kad bus išskirtinė medžioklė, VIP medžioklė ir t.t. Dabar gavosi kaip ir savotiška apgaulė. Ir niekas čia nepavydi, gal greičiau džiaugiasi kad organizuoja. Tiesiog reikia būti tiksliam terminuose, nes bus kaip toje pasakoje kur Jonukas šaukė, kad vilkas ateina, o pasirodo kad kiškių medžioklė. :D
Apie karavaną ir šunis teisingai pasakyta.

P.S. Ir nereikia ieškoti tarp eilučių kas ką galimai norėjo galbūt pasakyti.
Hunter13
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 406
Joined: 2006-Nov-09 12:13

Re: VIP medžioklė

Post by Hunter13 »

Aciu visiems uz gerus ir negerus komentarus :)
Su kai kuo sutinku, su kitais nelabai. Bajeris tame kad per siandien diena nora dalyvauti medziokleje pareiske dalyvauti 35 zmones. Maxmumas - 40
Ryt turbut teks stabdyt registracija i kiskine ir daryt rezervini sarasa.
Dievas sukure zmones skirtingus. Koltas juos sulygino.
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: VIP medžioklė

Post by Strelcius »

is viso sito kas cia prirasyta man tik viena isvada persasi: nuvaziavo baisiai baisiai kieti bicai i KOMERCINIUS pamedziot, sumedziojo keturis sernus ir dabar sunkiai nuryja lengva pasaipele. nei cia kas jus nx siuntineja, nei b.. seria, patys putojates iki apsisikimo ir darot is saves pajuokos objekta. tiesiog šaika realiai nuzvelge situacija, kad tai buvo tiesiog eiline medziokle uz pinigus ir dar su kvailais apribojimais (mano galva).
gal as kur praziopsojau ar nebuvo pasakyta kodel tik su karabinais ir kodel tik siumetukai? manro del to, kad tik pigiau prasisukus :)
Lietuvis
Gedasas
Super Men
Super Men
Posts: 1592
Joined: 2006-Aug-10 15:25
Location: Pirčiupiai

Re: VIP medžioklė

Post by Gedasas »

rebiatos, a ne geriau sukurt tema ir ten tegul pastoviai registruojasi liaudis, kurie turi finigu, o neturi kur medziot? jei jau pribrendo reikalas, tada kas turi galimybe organizuot mokama medziokle, tas skelbia apie tai... vip cia buvo per ziauriai ant 4 kucuku :D pas mane su per pus mazesnem kainom panaisai galima pamedziot ir ne 4 varymus o normaliai kiek leidzia sviesa... zmones gi atvaziuoja pamedziot o ne trintis pries stalo
p.s. pernai ant gelaziniu anciu irgi vipa reikejo uzdet .. vipine medziokle uz 30 lt :D
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: VIP medžioklė

Post by arz »

:good:
User avatar
DJ
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 955
Joined: 2006-Aug-08 09:23
Location: Vilnius - Varėna

Re: VIP medžioklė

Post by DJ »

o vyrai gal viskas paprasciau? gal mes ta "VIP" termina suprantam skirtingai ir tiek ;) va pvz pas mane kaime si savaitgali nusimato musu burelio VIP medziokle kur neprijamam jokiu sveciu :D medziosim mano tvarte :D vot tau ir VIP :beer:
Tik medžiotoju tapes žmogus išsiskyrė iš kitų gyvūnų (G.Klark)
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: VIP medžioklė

Post by Briedis »

egoas wrote:na galvojau, kad tik kitame ananasu puslapyje yra vistos vyru ir visokiu kitokiu pavyduoliu, kurie nori, gali, bet neturi is ko. o ir pikta darosi :x , kad kiti tai daro.
Sekmes organizacijoje, ir porganizaciniuose reikaluose. :)
P.S. Suo loja o karavanas eina :)
Nu tu cia ir uzvartei. Apsikai visus, su hunter.lt anonistais sulyginai, ubagais isvadinai. O matai pagarbos sau nori. Sitam forume linksma, jumoro jausma turinti ir draugiska chebra. O tu cia del neaiskiu priezasciu kazkodel priesu ieskai. Draugu ieskot reikia, o ne priesu. Jei netoleroji kartais per dantį būt patrauktas, tai tau reik apie save pagalvot, o ne kitus auklet. Jei medžiokleje nieks nieko per danti nepatrauke, nieks nieko nejuokavo, nieks nieko nakum (draugiskai) nepasiunte, tai sudas, o ne medziokle - jokio malonumo.
Tai gi, dabar greitai visu atsiprasyk, susitaikyk ir gyvenam toliau draugiskai :beer:
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: VIP medžioklė

Post by 30-06 »

Strelcius wrote: tiesiog šaika realiai nuzvelge situacija
:D :wink: :roll: :good: .........indurei cia tuom pirstu ruron :shock:
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: VIP medžioklė

Post by Strelcius »

nu bet taciau per 2 dienas 5 lapai prirasyti. ot tema pakure bicai! :good:
Lietuvis
User avatar
Zaibas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 879
Joined: 2007-May-18 22:32
Location: Vilnius-kaunas

Re: VIP medžioklė

Post by Zaibas »

Strelcius wrote:nu bet taciau per 2 dienas 5 lapai prirasyti. ot tema pakure bicai! :good:
čia viskas dėl to kad ateina MARAS ir ne žmonių o ŠERNŲ MARAS tai dabar visi labai jautrūs ir į viską reaguoja jautriai. Manau ateitų žmonių maras tai mažesnė panika kiltų :)
visada prisiekes medziotojas
Junka
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 369
Joined: 2009-Apr-20 23:01

Re: VIP medžioklė

Post by Junka »

Aš vietoje organizatorių, na zlo vragam, sekančią medžioklę pavadinčiau "Super VIP", dar sekančią "Grand VIP", dar sekančią "Galaxy VIP"... O tiems, kam nepatinka - padarykit geriau užuot prie žodžių prisi3.14sinėję. Ar kažkas pasijuto bais nuskriaustais? Jei jau labai negerai jaučiatės tai ir dėstykit savo problemas (pvz.: turiu mažą, dėl to esu bais piktc ir kabinėjuosi prie žodžių, neturiu draugų, moterys nemyli..) - pamėginsim pagelbėt patarimais... gal... :)

O dėl medžioklės Skiemonių apylinkėse, tai teko dalyvaut du kartus. Vieną kartą sumedžiojom 1 šerną (iš viso) ir šūvių buvo vos keli, o kitą kartą man regis 13 ir dar bele kiek myma. Abi medžioklės buvo metų bėgyje. Vat taip gali skirtis fortūnos pasisukimo kampas :) Tiesiog nepavyko užtaikyt ir tiek.
Briedis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 877
Joined: 2006-Aug-02 11:58
Location: Vilnius

Re: VIP medžioklė

Post by Briedis »

Vo bl... dar vienas. Ko jūs komersantai (medžiojantys komercinėse medžioklėse) čia nepatenkinti? Niekaip nesuprantu. Kas čia jus skriaudžia? Patys šioj temoj šaršalą keliat dėl nežinomų priežasčių. Ar mes jum medžiot trukdom? Medžiokit kur norit, mokėkit už medžioklę kiek norit. Man asmeniškai dėl to nei šilta, nei šalta, nei aš kažkokio pavydo dėl to jaučiu, nei man gaila, kad jūs komerciniuose plotuose medžiojat (manau, kad ir kitų forumiečių nuomonė tokia pati).
Retorinis klausimas - kodėl mes, lietuviai (ir ne tik), visada mėgstam verkšlent ir įsižeidinėt dėl NIEKO?!
Tiesa, kaip moteris: nuoga gražiausia
Post Reply