MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

IMG_4460.JPG
IMG_4462.JPG
IMG_4463.JPG
IMG_4465.JPG
IMG_4473.JPG
IMG_4478.JPG
IMG_4498.JPG
IMG_4516.JPG
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
neriakas

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by neriakas »

Ohoho kiek matytu veidu :Yahoo!:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Darbo ar medžioklės reikalais :twisted:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
neriakas

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by neriakas »

Gerb. Ramunai, su kai kuo esu gaudes brakusas :x , o su kai kuo ir :beer: dares.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Deja :pardon: aš irgi :roll:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Šiandien antrą kartą teko sudalyvauti ir pafilmuoti Utenos medžiotojų klubų (būrelių) vadovų ir atstovų tradicinėje medžioklėje :Yahoo!:

Pypec, vyriukai :o va čia tai buvo medžioklė ir organizacija :good: :good: :good:

P.s. - bet apie viską smulkiau ryt, ba nusikales kap ciucikas :o
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Medžiojau šeštadienį Utenos raj., vėl buvau pakviestas su laida, kad parodytume kaip medžioja Utenos raj. klubų ir būrelių vadovai. Medžioklė vyko 2 klubuose - "Ažugiris" ir "Aisetas".
Jau atvykus ryte, šalia pavėsinės radome garuojantį katiliuką,
IMG_7676.JPG
tačiau nežinojome jo turinio, o ten pasirodo virė sultinys. O vėliau pasirodė ir "Aiseto" klubo vadovas su pintinę pilna sultingų, iškeptų su šerniena kibinų.
IMG_7659.JPG
Ai, ai kokie kibinai skanūs buvo :good: Atskira padėka šeimininkei :idd20:
O tuo tarpu nesnaudė muzikontai - derino savo ragų tembrus ir netolimas miškas skendo ragų melodijos garsuose
IMG_7653.JPG
Pirmame klube vyko 2 llllllllllaaaaaaaaaabai :twisted: ilgi varymai ir "Aiseto" klube 1, nes po pietų pritemo ir gana sparčiai pradėjo temti. Žvėrių matė visi, kai kurie net ir nešovė, nes matyt nenorėjo per šventinę medžioklę rankų krauju teptis, todėl žvėriukai liko sveiki, išskyrus 1 rudają sumedžiotą paskutiniam varyme. Nors atrodytų medžioklė nebuvo sėkminga, tačiau visą medžioklę lydėjo puiki nuotaika :good: ir laidomas medžiotojiškas samojis ir juokai.
Didelis dėkui abiejų klubų medžiotojams, kurie tą dieną virto varovais ir mums varė žvėris :idd20:
Na, o po medžioklės buvo pagerbti tos dienos medžioklės svečiai - tai LMŽD pirmininko pavaduotojai p. Egidijus Bukelskis ir p. Eugenijus Tijušas. Kaip nekeista atminimo medalį ir kalendorių gavo ir mūsų laidos kūrybinė grupė :oops:
Buvo pagerbti medžiotojai, laimikis ir visi pakviesti į šiltą trobą, kur mus vaišino karštu plovu su elniena.
Dar kartą dėkui :idd20: abiejų klubų vadovams už šiltą priėmimą ir aukštaitišką vaišingumą :beer:
Na, o čia, visi šios medžioklės dalyviai
IMG_7685.JPG
Žodžiu daug gražių kadrų pamatysite laidoje "Medžiotojo dienoraštis" :wink:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Sakalelis
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 179
Joined: 2009-Jun-18 14:45
Location: Utena

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by Sakalelis »

O ir musu vadas nuotraukose matosi :) Dabar jau aisku is kur tu tuos muzikontus pasiskolinai.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Kai kurie pas mus bus ir sekmadienį :twisted:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Po gražios medžiotojų šventės, suorganizuotos Pasvalio medžiotojų, gavau pakvietimą iš forumiečių Fano ir Ddikio atvykti pas juos į svečius pamedžioti, o kadangi dar neesu tuose kraštuose medžiojęs, tai pasidarė smalsu, kaip ten vyrai medžioja ir kokių žvėriukų jie turi.
Taigi šeštadienio ankstyvas rytas - 4.15 žadintuvas verčia iš lovos. Daug kas iš vakaro jau susiruošta, belieka pasidaryti skanios arbatukės ir kilti į kelią. Išeinu į lauką, o ant mašinos ... :shock: nemažesnis kaip 10 cm. sniego sluoksnis. Ieškau atsidares mašinką kokio nors stambaus įrankio, kad apvalyti bent dalinai a/m. Nieko :pardon: po ranka tinkamo nėra, tik ledo gremžiklis. Na ir valau aš juo :( kol bent dalinai apvaliau, žiūriu kad jau laikas būtų būti kelyje, o aš dar apie mašiną tūpčioju. Įnirtingai apsivalau, šoku į mašiną ir gazas dugnas. Aha... pavažiuosi tu čia kai keliai nevalyti :twisted: Pasiekiu miesto ribą ir jau lengviau, kelias prastumdytas. Na galvoju, matyt ir magistralė bus apvalyta. Na jau išvažiavus iš sostinės, bandau didinti greitį, kad nesusivėlinti. Kelias kaip ir pravalytas. Minu, matau priekį geltonos migalkės, aha... valo :twisted: Aplenkiu tris sniego valytuvus ir ... pasirodo tik pirma juosta praminta, o antra net nereik bandyt važiuot, nes migom griovį ar kitoj kelio pusėj atsidursi. Mašinkų kaip ir nesimato, didinu po biskį greitį pirma eile ir pirmyn. Pasiveju koloną ir norėčiau aplenkti, tačiau kur tau... :evil: pirma juosta vėžės padarytos ir kolona juda, kaip man atrodo vėžlio greičiu :evil: Na galvoju, jei toks važiavimas iki Pasvalio, tai kokią 10 ryto būsiu :evil: Tačiau mus pasiveja matyt kelių erelis ir nieko nepaisydamas dideliu greičiu lenkia visą koloną :shock: Matau įsidrasina keli iš kolonos ir bando praminta vėže lenkti tuos vėžlio greičiu važiuojančius sunkvežimius. Na rizikuoju ir aš :twisted: Mašiną keletą kartų sumėto, bet laimingai aplenkiu ir pypinu tolyn. Na galvoju, va dabar tai bus - kreiserinis greitis 70-90 km/h ir garantija kad pavėluosiu :twisted: Na galvoju, jei čia tiek sniego, tai šiaurėje bus šakės :evil: .
Tačiau man atsiranda viltis - palei Širvintas pasiekiu nuvalytą kelią ir spaudžiu gazą. Ukmergė lieka šone ir artėju link Panevėžio raj. Kelias vis juodėja, juodėja ... na galvoju, užvarė druskos :twisted: Bet kuo toliau tuo mažiau šviesos ir baltumo. Vo bliamba, keletas dešimčių km. o kaip skiriasi :shock: Paskui atsimenu forumiečio Darius74 žodžius parašytus kelios dienos prieš - Panevėžio raj. kaip tvirtino jis, sniego padrėbta mizeris ir jo žodžiai pasitvirtina. Na, o toje atkarpoje, jau atsigriebiau :twisted: už sugaištą laiką: gazas - dugnas :idd26:
Pasvalį ir sutartą vietą pasiekiu be kelių min. 8 ryto. Nepavėlavau, nes kaip sakė Fanas, traukinys šik... nelaukia :Bravo:
Prašvinta ir matau kad Pasvalio raj. sniegelio vos vos, ne tep kaip Vilnijos krašte. Vyrai susirenka sutartoje vietoje ir pasilabinę sėda į mašinas ir traukia link medžioklės vietos. Pas mane mašinoje, šturmano vietoje sėdi Fanas ir pasakoja apie medžioklės subtilybes pas juos būrelyje - sako medžiosime palei pat sieną su Latvija, jamsime nedicką mišką ir pamatysi kaip pas mus medžiojama.
Iki sienos lieka pora kilometrų ir sukame į automobilių poilsio aikštelę, čia susirinkimo vieta. Susirenka nemažas būrys medžiotojų ir varovų.
IMG_7773.JPG
IMG_7774.JPG
IMG_7776.JPG
IMG_7775.JPG
Instruktažas, jubilijato pasveikinimas ir šokame į a/m. Pervažiuojame į kitą kelio pusę ir pradedame varymą nuo miško galima sakyti vidurio - nieko :Search: nesuprantu :no: :pardon: Bestovint miške girdisi garsus mašinų užimas nuo plento pusės, matyt ten žvėrių nėra ir jie daugiau bus vidurį miške. Pirmas varymas krenta berods 1 kiškelis. Fano šūvis buvo taiklus
IMG_7781.JPG
Susirenkame po varymo ir einam į miško pakraštį kuo toliau nuo plento. Išsitraukiam numerius ir išeinam į palaukę. Man tenka 1 nr. ir aš kaip ir flanguojantis. Beeinant vyrai sako, va matai tą sodybą - ten jau Latvija, o va tas baltas stulpas sienos riboženklis. Na iki sodybos koks 1 km. :shock: Vo bliamba, dar neteko tep arti sienos medžioti :shock:
Antram varyme sumedžiojamos 2 stirnaitės. Na galvoju matyt čia medžioklė ir baigsis, nes kiti varymai visai šalia automagistralės. Bet pasirodo klydau :crazy: Vėl gryžtam į pirmo varymo vietą ir nr. išsitraukiau netoli tos vietos kur per 1 varymą stovėjau. Na galvoju, kas čia dabar bus ??? juk dalį kvartalo jau pravarė ?! Pasirodo varymas vyks nuo plento pusės į miško vidurį. Na galvoju ir ką čia bus galima :crazy: pamatyt, kada jau beveik kvartalas varytas. Pasirodo klydau :roll: Tam varyme buvo raguotas elnias ir sumedžiojama rudoji. Vo bliamba :shock: Na o forumietis Fanas man nesusipratėliui bando paaiškinti tokių varymų subtilybes. Pasirodo pas juos tokia varymų taktika - pirma pravaro vidurį ir jei būna žvėrių, jie pasitraukia į miškelio pakraščius ir niekur iš jo nebėga, nes aplinkui didžiuliai laukai. Na o po visko "šukuojami" pakraščiai ir taip sumedžiojami žvėrys... :twisted: Po šito varymo vėl gryžtame į 2 varymo medžiotojų liniją, o varovai jau varo kitą miškelio pakraštį. Per varymą sumedžiojama stirnelė, šernų neaptinkame.
Pravaryti 4 varymai ir nutarta - medžioklė ne alkanų darbas :twisted: - PIETŪS :Yahoo!: ( o kam ir pirmi pusryčiai :twisted: ) Vyrai klega, po mišką medkirčiai su traktoriais zuja, na manau čia matyt viskas. Ir vėl pasirodo klydau :oops: Varovai užvežami ir varymą pradeda nuo pat automagistralės asfalto. Na galvoju čia tai tikrai nieko nebus. Nr. tenka man :good: stoviu šalia mašinų. Na kas čia tau eis :P gal kokia rudoji gali pasitaikyti. Varymas jau įpusėjo ir pasigirsta =@ =@ , suklūstu, ir staiga matau siluetą besisukiojantį miške - vo bliamba - matau elnio siluetą. Bet kokios lyties nesimato, daug storų eglių, užstoja vaizdelį. Skubiai susimetu kitus šovinius - patelka arba jauniklis medžiojami. Bet "velnias" matau pasisuko link kelio ir daro šuolį į viršų ir matau kaip PERSKRENDA gana nesiaurą keliuką :shock: Vo bliamba "liotčikas" :twisted: Vyrai pasakojo kad šuolis buvo neįtikėtinas - elnias pakilo į orą ir vienu liuoktelėjimu peršoko kokia 1,5 m. aukštyje kelią. Vaizdelis buvo įspūdingas :good:
Štai šitą keliuką peršoko elnias
Štai šitą keliuką peršoko elnias
Šiame varyme kailinius padžiauna rudosios
IMG_7780.JPG
IMG_7782.JPG
Kagi lieka šalia siauras varymukas, kuris vėl bus varomas nuo plento pusės į miško vidurį.
man vėl tenka flanginis nr. stoviu lauko pakraštį, o vėjas košia nejuokingai :( bbbbbbbbbrrrrrrrr... šalta, bet kū padarysi reik atkentėt :pardon: Varymas įpusėja ir pasigirsta pirmi šūviai =@ =@ =@ =@ =@ kitam flange, matyt kažką jama. Staiga matau kaimynas, kuris stovi atsisukes į varymo pusę man moja, tipo pažiūrėk :Bravo: Atsisuku - nieko nematau :pardon: nes stoviu už nedickos potankios pušelės. Aš vėl atsisuku į jį ir rodau - nieko :pardon: nėr. Bet matau jis man moja - žiūrėk ... Atsisuku vėl ir įdėmiai dairausi... Ir staiga pamatau tarp šakų, kaip laukų neskubėdamas, išdidžiai pakėles galvą lengvu žingsniu risnoja elnias. Vaizdelis pasaka :good: Bet deja trunka neilgai, elnias įrisnoja į miškelį ir aš vėl atsisuku į varymo pusę. Varovai jau nepertoliausiai ir staiga pamatau, kaip link kolegos, kuris man mojo kad pažiūrėčiau elnio atskuodžia stirnų duetas. Staigiai persimetu lapinius į kitus šovinius vamzdyje ir bandau jam ranka parodyti kas ir kaip, tačiau jis į mano pusę nežiūri :( Jos pribėga jam gal kokia 10-15 m. ir tada tik jas pastebi. =@ ir matau, kad abi perlekia per kelią :pardon: Po visko žiūriu stirnom išpaskos atrusena rudoji - prisimetu šaunyką ir vedu taikiklyje. Viliuosi kad kaimynas atssuks ir suspės sušaut. Tačiau ne, jis nemato :no: =@ matau rudoji stabteli po mano šuvio, bet nestoja... =@ matau persiverčia ir lieka gulėt ant kelio. Yra :twisted:
IMG_7784.JPG
Varymas baigtas. Pakuojamės ir važiuojam link plento. Ten pasistatome a/m ir darom dar vieną varymą. Varovai sako kad jame buvo ir elnias ir stirnos, bet visi gryžo atgal, todėl jame šūvių nebuvo. Suplanuoti dar 2 varymai, bet matome kad nespėsim ir darom paskutinį paguodos varymą.
Vėl tenka pabūt tolimu flanginiu. Varovams dar bebūnat toli, kaimynas iš kairės paleidžia 2 =@ =@ Matyt bus "lapas". Varymui įpusėjus matau atlekia strininės giminės gyvūnas, tačiau nespėju pamatyt "kas čia", todėl paleidžiu be šūvio, tegu, kitą kartą su juo išsiaiškins vyrai be manes :twisted: Po kiek laiko matau atlekia miškeliu dar viena stirninių giminės ir matau, kad tiesiai į paskutinį flanguojanti... =@ =@ sumedžiotas jauniklis, o matyt pro mane prabėgo "mama".
Gryžtam ir vyrai dalijasi įspūdžiais - pasirodo ir čia buvo elnio patelka, bet vienam per arti - kokia 20 m. bet negalėjo paleisti šūvio, o kitam vėliau per toli. Viskas, medžioklė baigta. Laimikis išguldomas lauko pakraštėlį ir darom bendra foto atminčiai ...
Fotografas iš manes prastas
Fotografas iš manes prastas
Na, o po medžioklės manes laukė linksmiausia dalis - 2 bačkutės TIKRO pasvalietiško, naminio alaus :beer:

Didelis :idd20: dėkui forumiečiams Fanui - Rolandui ir ddikis - Jonui už pakvietimą pamedžioti jų kraštuose ir už nepakartojamo skonio :beer: alų :good:
Didelis dėkui :idd20: "Saločių" MB už šiltą priėmimą ir puikią medžioklę.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by sharakanas »

aga, ir man tie varymai ant via baltikos istrigo ilgam :D bet kas keiciausia, as da ir sernieca esu pahuldes salia lekiancios furos :D
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
Fanas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 93
Joined: 2007-May-28 22:21

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by Fanas »

Nu jo, ir as ten buvau. Tikra teisybe parasyta, a nei kruopelytes nepagrazinta :). Sugeba gi zmones vaizdziai rasyti :good: .
User avatar
ddikis
Varovas
Varovas
Posts: 29
Joined: 2008-Nov-11 17:40

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by ddikis »

Labai ačiū už gražu aprašyma apie medžiokle mūsų kraštuose ;] :good: :beer: Ir laukiame dar ir kitais metais atvikstančio ;]]] Pamedžioti pas mus ;] į kitus plotus ;] :) :friends: :beer:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Artėjant savaitgaliui sulaukiau pusbrolioko kvietimo pamedžioti Suvalkijoje, MK "Medžioklis" klube. Sūnus iš vakaro dar muistėsi, bet paskui sutiko važiuoti. Rytinis ankstyvas kėlimasis, pusryčiai ir ilga kelionė link Marijampolės. Orelis tai eina nastia - pusto, sninga, kelias slidus ir mano Golpuko kreiserinis greitis tarp 60 ir 80 km. po biski birbiam link Suvalkijos ir apie 7,30 pradeda švisti. Kuo arčiau Suvalkijos, tuo juodesni laukai - galvoju, kaip čia yra ? Pas mus sniego jau per gerą sprindį, o čia :pardon: laukai juoduoja. Pagaliau privažiavus ženklą "Marijampolės raj." kelio vaizdas kardinaliai pasikeičia - užpustytao asfalto vaizdą pakeičia visiškai šlapia danga - suvalkiečiai matyt druskos pas save ant kelių negaili, tai ir važiavimas pagreitėjo.
8,30 aš jau kieme pas pusbrolį, rengiamės, kraunamės daiktus ir pypinam į Buktos plotus. Atvažiuojame į "karališkus" kažkada buvusius plotus - pasirodo iš jų klubo atimti geriausi varymų plotai ir palikti tik Palių pakraščiai - likę tik 3 varymų kvartalai.
Nuotrauka0026.jpg
Susirnko 18 medžioklių, 6 varinčiai ir vienas Dratas.
Pirmas varymas. Stoviu flange 1 nr. Varinčiai pradeda varymą ir sabakinas iškarto duoda balsą. Kadangi stoviu ant kelio, tai ir žiūriu į jį iš kur pareina varinčiai. Staiga ant kelio pamatau stovintį siluetą - pirma mintis elnio patelka, bet tolokai, sunkiai įžiūriu. Matau ant kelio jau 2 pozuoja. Galvas sukinėja, laukia kad kas pafotkintų. Tačiau :pardon: fotikas likęs namie, o tel. nepritrauktų. Pagaliau šoka į kitą kvartalą ir vėl viskas ramu. Varinčiai artėja ir matau kaip per kelią dar kažkas šmėstelį, tačiau kas nesuprantu. Varymas baigiasi be šūvių, tačiau "nuostolių" apturėjo varinčiai - pusę prisėmę :twisted:
Antras varymas, vėl toli neinu, nes skauda kojas. Stoviu vėl 1 nr. Senbūviai rodo - matai viskas šernų suknista - žiūrėk :twisted:
Nuotrauka0022.jpg
Žiūrėk, tai žiūrėk :pardon: susidedu lapinius - vis tiek pirmos rudosios arba kiškas išbėgs, o jau paskum stambesni. Nusivalau sniegą nuo nugriuvusio medžio, pasidedu po rūra kepurę, kad "aparatūros" nenušalt ir pasidėjęs ant kelių šaunyką laukiu. Varymas gal ir nėra ilgas, tačiau irgi šlapias. Varovai jau beveik į pabaigą ir staiga išgirstu lūžtančias šakas - šernai parvaro :shock: Sekndės dalys ir pas mane vamzdžiuose grankulkės su kulka sudėta. Laukiu ausis ištempęs - traška į mano pusę. Staiga matau šmėžuojant kažką didelio :shock: Ne čia matyt ne šernas. Kažkas didesnio - matyt briedis. Praeina kelios sekundės ir matau link manes atliuoksi elnias. Vo jau ir ragus matau. Nejudu - ranka pamažu slysta į kišenę su tel. Sugrubusiom rankom bandau atrakinti - viena :crazy: akis žiūri žemyn į tel. , kita į elnią. Elnias pribėga kokia 12 metrų ir sustojęs klausosi varovų. =@ Pimas "šūvis" taiklus.
Nuotrauka0023.jpg
Kurke, ko tas tel. nepersijungia į kito kadro fotkinimą :evil: šiaip ne taip pajungiu =@ antras "šūvis" irgi kliuvo, tačiau kai foto darytos tel. tai "šūvių" kokybė prasta :pardon:
Nuotrauka0024.jpg
Tuo pat metu pro mane kaip kulipka pralekia didelė stirna. iš pradžių net suabejojau ar nebus elnio patelka :roll:
Varymas baigėsi irgi be šūvių, tačiau buvo daug amačiusių žvėris - 2 briedžiai, elnias, stirnos. Vadinasi gyvasties Buktos miške dar yra :good:
Trečias varymas. Vėl stoviu flange. Varovai vėl varo Palių pusėn, nes kitur žvėrys nebėga. Varyme vėl nei vieno šūvio.
Susirenka medžiotojai ir ... pasirodo pilnai neužstojo - visas karavanas šernų išvarė į kaimyninius plotus, paskutiniam buvo per toli ir nepatogu paleisti šūvius :pardon:
Kagi, medžioklė apie pietus baigta, vyrai nusprendžia čia pat ir papietaut, kad nereiktų "sunkių" krepšių namo temptis.
žodžiu visuose varymuose buvo žvėrių, bet nebuvo progos. Senimas kurie mažiau medžioja džiaugėsi kaip maži vaikai - visuose varymuose matėm žvėrių :Yahoo!: to ir mums pakanka, o kad šūvių nebuvo, ne bėda :pardon: gal Medeinė bus gailestingesnė kitą savaitgalį.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: MEDŽIOKLĖS SVEČIUOSE

Post by medziotojas »

Šeštadienį buvo surengtos 2 klubų medžioklė. Kaimynam davėm foro - 8-0 mūsų klubo medžiotojų naudai :P daugiau parašysiu vėliau, kai pabandysiu iš fotiko fotkes iškrauti.
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply