Barsukas

Все темы об охоте и т.д.
Субфорум - охотничий словарь и ссылки на прогноз погоды.
User avatar
Medeinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1004
Joined: 2007-Nov-27 09:40
Location: Kaunas. Tverai.

Re: Barsukas

Post by Medeinis »

Sveikinu, Getas su laimikiu :beer: Man sumedzioti barsuka - didele garbe, o suniui - didele rizika. Isskirtines pagarbos vertas zverelis :roll:
50km - ne vingis...
medžioklė be šuns - ne medžioklė.
Guest

Re: Barsukas

Post by Guest »

sweikinu su barsuku man ji paprastai nusaut nera taip malonu kaip istraukt is urvo su suniu ,kaip sakoma kiekviena medziokle turi savo skoni
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Barsukas

Post by fukas »

Getas wrote:Sveiki, na ką šiandien aš irgi sumedžioja pirmą Barsuką :Bravo: , nuvažiavom su kolega patykoti žvėrių, tai 20.30 šis padaras išlindo iš pamiškės ir aš padariau :icc04:
atstumas apie 60metrų. atgulė vietoj, svoris apie 20Kg :Bravo:
:beer: :beer: :beer:
Edvinai žiūrėk kad nesupaškudintum kailio ir kaukolės :evil: o šiaip sveikinu, čia tas pats Žuvintinis
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Barsukas

Post by medziotojas »

Turėtų iškamša graži gautis :good: Sveikinu :beer:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Barsukas

Post by jura »

svetimas wrote:Per savo medziotojo karjiera galejau sumedziot sita gyvi apie 7-8 kartus bet paziurejus man i ji vis nuspresdavau palikt ji gyvent, turbut barsukas vienas is tu gyviu kurio nemedziosiu :oops: bent darbar taip mastau :roll:
Nu va aš ir kartais pamąstau ar šaučiau barsą pasitaikius progai :pardon: gal ne :) bet pamąsčius ...kas męs,gamtininkai,gyvūnijos globėjai-tikrai ne :no:susidaro toks įspūdis,kad męs paprasčiausi vartotojai, kurie iš miško imam ,kaip iš maximos lentynų,tą ką norim,nu gal tą ką sugebam :)
Sveikinu medžiotojus gavus daaug adrenalino medžiojant :good: ,dėl kurio ,męs vargšai ligoniai,vis einam ir einam į medžioklę :D
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Barsukas

Post by svetimas »

Jokiu budu nesakau kad nemedziokit ar kazka panasaus, as parasiau apie savo asmenini jausma sitam padarusi, as saunu stirna be sazines grauzimo o va sito dryzuota galva kazkaip negaliu :oops:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Barsukas

Post by fukas »

svetimas wrote:Jokiu budu nesakau kad nemedziokit ar kazka panasaus, as parasiau apie savo asmenini jausma sitam padarusi, as saunu stirna be sazines grauzimo o va sito dryzuota galva kazkaip negaliu :oops:

Mindė kaip kaunietis nieko negali naikinti kas turi mažiausiai 2 "palackes" :D
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Barsukas

Post by GRIZLEY »

nuejom barsuku,uzkase suni ,po poros valandu atkasem suo ir barsas susikabine buvo burnom,istraukiau abu,po 2 dienu suns akiu obuoliai pasidare balti,suo tapo neregus,nuveziau vietiniams veterinarams ileido antibiotiku ir dave tepala akim ,bet siule geriau uzmigdyt,po poros dienu suniui nieko nepagerejo,parasiau baltarusiskame forume tai atsakymu ir norinciu padet buvo labai daug,paskambinau is hunterio Urviniui parekomendavo veterinara is naujiosios vilnios,tas pasake ieskok rusisku vaistu Steklovidnoje telo,parasiau vel broliams baltarusams tai kita diena jau atveze man jie tuos vaistus,nuveziau i nauja vilnia,padare labai greita diagnoze ir gavome vel kruva skiepu,kitai dienai suo jau pradejo matyt,aisku dar neviskas bet buvau nustebintas ,dar liko 8 dienos skiepitys manau viskas bus ciki.
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
30-06
Administratorius
Administratorius
Posts: 2079
Joined: 2006-Jul-07 20:49
Location: Vilnius

Re: Barsukas

Post by 30-06 »

:) Susimastyk kodel taip atsitiko.Po kiekvienos medziokles urvuose suns akys buna pilnos smelio, kuris po kiek laiko susisuka i tokius gleivetus volelius.Jei akiu nevalai ir nepraplauni,tai tam suniui nieko kito ir nebelieka kaip,kad apakt :( .Su traiskanojimais ir pasipuliavimais tos akys valosi ir pacios,bet kokia kancia suniui.Tavo atvejis sunkesnis.
Geras veterinorius visad gali padeti blogam sokejui
Neaiskinkit ka turiu daryti,ir as nesakysiu kur turite eiti
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Barsukas

Post by petiune »

svetimas wrote:Jokiu budu nesakau kad nemedziokit ar kazka panasaus, as parasiau apie savo asmenini jausma sitam padarusi, as saunu stirna be sazines grauzimo o va sito dryzuota galva kazkaip negaliu :oops:
nu cia jau nejokink kaip dvarnius ir kasakus kerti o cia barsuko negali nusaut :ROFL:
Last edited by petiune on 2011-Oct-21 16:30, edited 1 time in total.
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Barsukas

Post by GRIZLEY »

3006 zinau ir visalaika su savim jamu valymo bei ivairius vaistus,bet si karta kaip sake man veterenaras cia papuole ant kazkokio sergancio barso,ir perdave ta lyga,nes smeli mes isplovem is akiu.
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
Getas
Varovas
Varovas
Posts: 49
Joined: 2010-Aug-04 10:36
Location: Marijampolė

Re: Barsukas

Post by Getas »

Stai ir trofejus mano Barsuko, laukiam dar kailio :beer:
Picture 001.jpg
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Barsukas

Post by GRIZLEY »

:Bravo:
Kas globoja, tas ir medžioja
User avatar
Strelcius
Super Men
Super Men
Posts: 3719
Joined: 2006-Aug-01 21:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Barsukas

Post by Strelcius »

petiune wrote:nu cia jau nejokink kaip dvarnius ir kasakus kerti o cia barsuko negali nusaut :ROFL:
nusaut ir sumedziot yra 2 skirtingi dalykai ;)
vat barsuko as irgi nesu sumedziojes ir labai daznai pagalvoju ar sauciau. nu viena, del trofeju kolenkcijos :)
Lietuvis
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Barsukas

Post by GRIZLEY »

o tai del ko nesautum i ji.?
Kas globoja, tas ir medžioja
Post Reply