Kas, ką ???

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !

Kuris ? Strelcius ar Uazikas laimės lažybose ?

You may select 1 option

 
 
View results

žilas
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2009-Mar-11 21:08

Re: Kas, ką ???

Post by žilas »

Modzia! Tu nepergyvenk senelis dar turi parako.
User avatar
Deluxe
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 93
Joined: 2008-Jun-28 19:53
Location: anyksc-vln

Re: Kas, ką ???

Post by Deluxe »

zilas wrote:Noreciau paklausti Delux! Kadangi pats dalyvavai europos cempionate, atstovavai Lietuvos rinktine! kokioj grupeje ruoses dalyvaut?
zilas, nors i tave lygiuotis man dar toli grazu, galbūt ne viena vamzdi dar sudrosiu kol pasieksiu panasu lygi o gal isvis nepasieksiu, bet atsakysiu i tavo klausima. Dalyvausiu A grupėje, nors ten man bus ir sudetinga, taciau tai bus man tikras isukis. Tiek europos cempionate tiek (sestadieni klubo varzybose) tiek kitose varžybose dalyvauju del sportinio intereso, todėl sios varzybeles tikrai nebus isimtis... :) tikiuosi patenkinau kazkieno smalsuma :)
žilas
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2009-Mar-11 21:08

Re: Kas, ką ???

Post by žilas »

Aciu uz atsakyma! Linkiu sekmes ir gerai praleisti laika.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Kas, ką ???

Post by medziotojas »

Aš irgi rinkčiausi "profų" lygą :oops:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
mazyla

Re: Kas, ką ???

Post by mazyla »

varom visi i "profus" :ROFL:
saudyti B lygyje yra "ne lygis" :D
Modzia
Naujokas
Posts: 2
Joined: 2009-Mar-12 12:07

Re: Kas, ką ???

Post by Modzia »

Zilas
Jauciu, kad tau ir be parako lekstes duztu... :friends:
žilas
Varovas
Varovas
Posts: 33
Joined: 2009-Mar-11 21:08

Re: Kas, ką ???

Post by žilas »

Taip! Reiktu tik pasilenkt.
piercas
Naujokas
Posts: 6
Joined: 2009-Jan-07 14:50

Re: Kas, ką ???

Post by piercas »

zilas wrote:Taip! Reiktu tik pasilenkt.
Pasilenkt tai pasilenkt,bet žinau vieną neprognozuojamą konkurentą ZILUI.Kartais jis šaudo kaip beprotis-daužo lėkštes tokiu užtikrintu veidu,kad susidaro vaizdas,jog kitaip ir būt negali jam šaudant.Tada jokie pasilenkimai nepadėtų.Tik gaila,kad to žmogaus geras šaudymas labai egzistuoja laike-tik praeina pusvalandis ir kitoje aikštelėje jis jau šaudo "kraupiai",bet veidas vistiek užtikrintas.Tačiau jučiu,kad ne už kalnų ta diena,kada šis žmogus sugebės pataikyt į laiką ir keliose aikštelėse,tada ir pamatysime ZILO vertą priešininką-FORESTER.
piercas
Naujokas
Posts: 6
Joined: 2009-Jan-07 14:50

Re: Kas, ką ???

Post by piercas »

mazyla wrote:varom visi i "profus" :ROFL:
saudyti B lygyje yra "ne lygis" :D
Sveikas,kolega,leiskit paprieštaraut-B lygoje tikrai bus ką veikt ir B lyga tai nereiškia kažko gėdingo. Paprasčiausiai medžiotojai taip susiskirsto,kad būtų daugiau konkurencijos,intrigos,kovos,kad galėtų kiekvienas pakovoti savo lygije ir tai normalu.Aš asmeniškai jau keletą metų Lietuvoje šaudau B lygije,o į A perkeliami tik patys geriausi iš B. Žinoma šitoje šventėje esant tokiai galimybei,pačiam nuspręsti,rašysiuosi į A lygį.Man bus garbė pašaudyti viename lygyje su tokiu asu kaip ZILAS, tačiau kiek žinau B lygis bus taip pat stiprus,juk jame startuos TOMASSS ,SVETIMAS,FIG ir daugelis kitų labai gerai šaudančių medžiotojų, tačiau tikiuosi ,kad tokie kaip FORESTER registruosis į A ir leis ne tiek patyrusiems šauliams pakonkuruoti B lygyje. :wink:
tomasss
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 659
Joined: 2007-Mar-01 13:11

Re: Kas, ką ???

Post by tomasss »

pala pala :x didžiai gerbiamas :idd20: ponas PIERCAI iš kur jūs žinot kad aš nepabandysiu jūm spotinykam :D kailin ikrėst :twisted: ir sudalivaut A grupėje :twisted:
Image
mazyla

Re: Kas, ką ???

Post by mazyla »

piercas wrote:
mazyla wrote:varom visi i "profus" :ROFL:
saudyti B lygyje yra "ne lygis" :D
Sveikas,kolega,leiskit paprieštaraut
Aš gi tik pašpasyjau :wink:
Su mano rezultatais ir B perdaug. Siulau kurt specialiai mazylai C lygi :D
piercas
Naujokas
Posts: 6
Joined: 2009-Jan-07 14:50

Re: Kas, ką ???

Post by piercas »

tomasss wrote:pala pala :x didžiai gerbiamas :idd20: ponas PIERCAI iš kur jūs žinot kad aš nepabandysiu jūm spotinykam :D kailin ikrėst :twisted: ir sudalivaut A grupėje :twisted:
Nu būk geras nevartok to žodžio "sportininkas",nes tikrai čia nė vieno tokio nėra, tai tas pats kaip žmogų,kuris turi fotoaparatą,vadinti žurnalistu,nors kitą vertus MODZIAI gal ir malonu prisimint jaunas dieneles,juk tada jis sportavo orentacinį sportą ir kiek žinau neblogus rezultatus rodė............ :wink:
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Kas, ką ???

Post by petiune »

ne ne nera nei vieno :wink: kuklumas zmones posia :beer:
mazyla

Re: Kas, ką ???

Post by mazyla »

Petiune, as irgi noriu but sportininku :cool: :D
Pasakyk man kur yra riba, nuo kurios medziotoja gali vadint šauliu - sportininku.
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Kas, ką ???

Post by petiune »

mazyla isjung :crazy:kada saudisi diena is dienos ir i visokius cempionatus vaziosi uz lietuva.
Post Reply