Kuris aprašymas ir foto verti prizų ?

Miškinio aprašymas
42%
20
Miškinio foto
31%
15
STABEN aprašymas
10%
5
STABEN foto
17%
8

Viso balsų: 48
Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

Konkursas: mano gražiausias trofėjus ir jo aprašymas.

2009-Vas-27 11:33

Kagi :pardon: Nors konkursantai :friends: tik 2, tačiau konkursas galima sakyti pagal nuostatus - įvyko :beer:

JŪsų "teismui" du aprašymai ir dvi foto, už kurias prabalsuosite daugiausiai tos ir gaus prizus :wink:

Pasirinkite 2 atsakymų variantus. Sėkmės nors teisingai prabalsuojant.
Balsavimas vyks iki sekmadienio vakaro. :Bravo:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

Re: Konkursas: mano gražiausias trofėjus ir jo aprašymas.

2009-Kov-24 16:22

laukinis rašė:paskutinem dienom, Ramunai, rasysim :)

Kuo paskatinti rašytojus :wink: Manau jei bus gražus aprašymas ir trofėjus, tai ir už tą ir už tą gausite premiją po 100 lt :twisted: Daugiau Všį negali šiuo metu sau leisti :pardon:
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
Ortegas Gasetas

STABEN
Naujokas

2009-Kov-25 12:48

nut 002.jpg
nut 001.jpg

Buvo 2008m rugpjucio 8d,trys draugeliai susiruosime i palaukima,nes gavom ziniu kad i viena is kvieciu lauku intensyviai lankosi sernai.Atvykome prie misko apie puse devyniu,pasitarem,issitraukem burtus ir patraukem i bokstelius.Man teko krastinis prie kvieciu lauko krasto.Vakaras pasitaike nuostabus,tylus,be vejo.Pirma trakstelejima gilumoj isgirdau po devyniu 20min,suklusau.9,30 trakstelejo tiesiai uz nugaros,supratau,kad ateina atsargus zveris.Nutirpau visas, atrode sirduke isoks,o jis gudrus ir atsargus dar ilgai tyliai blaskesi ir uode,laime vejelio traukimas buvo nuo misko,i nugara.Tai tesesi visa valanda,pagaliau matyt nusprende kad ramu.Pajutau,kad man is desines pradejo listi i lauka.Pamiske kaiptik eina melioracijos griovys,prizeles didziuliu zoliu ir dilgeliu.Pamaciau palengva judant zoles ir serno vos vos nugara.Staigiai ivertinau situacija,man sauti labai paranku,dviejuose vamzdziuose 8,6 ROTWEILLO soviniai,treciam 5,6x57,susirandu tarpeli be zoliu tarp kvieciu ir zoles ir apmirstu laukime.Atstumas apie 35m,ziurau per optika pasirinktam tarpelyje pasirodo serno galva,matau didziules iltis,nusitaikau po ausim ir spaudziu gaiduka.Misku ir laukais nuvilnija aidas,serniokas krenta kaip lapas nezenges nei zingsnio,pasiziuriu i laikrodi,jis rodo 22,40min ir sirdi uzlieja jausmas kuri supras tik medziotojas.Visu ta vakara medziojusiu medziotoju nuomone,serno nesverem,jis turejo sverti ne maziau 200kg.Trofejaus nuotraukas pridedu.
Paskutinį kartą redagavo 1 STABEN. Iš viso redaguota 2009 kartą.

Vartotojo avataras
miskinis
Naujokas

2009-Bal-18 20:37

Kai prasideda tamsios rugpjūčio naktys, kai laukus vis dažniau pradeda gaubti tirštas rūkas ir naktys darosi vis žvarbesnės... Tada turbūt ir prasideda pačios gražiausios ir įdomiausios Tauriųjų elnių medžioklės :) Visą vasarą slėpėsi patinai, tylėjo, bet kai prasideda meilės reikalai...
Prieš keletą metų teko rasti gana gražų numestą ragą, tad tikėjausi, kad kažkur miškuose praėjus porai metų turi būti tikrai įspūdingas žvėris.Po keletos intensyvių sekimo savaičių ir stebėjimo vieną gražuolį, 2008.09.27, teko susitikt akis į akį...
Ogi buvo taip... Besėdint bokštelyje, visiškai nieko ypatingo kaip ir nevyko :( tik staiga, kai tolumoj pelkyne galingai sutratėjo medžių šakos, ir, žinoma, tada turbūt kaip kiekvieno medžiotojo mano širdis pradėjo plakti intensyviau. Supratau, kad tai tikriausiai elnias, ir beliko tiesiog laukti. Elnias pasisuko eiti traškėdamas per krūmynus manęs link. Jau buvo likę gal koks 100 metrų tarp mūsų, kai staiga pasikeitė žvėries judėjimo kryptis... Deja, šauti galimybės neturėjau... Po kokių 15 min. nusiminęs ir nusivylęs patraukiau medžiotojų susitikimo vietos link... Beeinant miško kvartaline, staiga ausis užgulė galingas, bet trumpas elnio riaumojimas :shock: Kūnas apmirė, rankos ir kojos pradėjo drebėti... Po minutės ar kelių pasigirsta vėl, ir tada suvokiu, kad elnias yra už keleto šimtų metrų, tikriausiai atžėlusioje plynėje. Tada prasideda sėlinimas ir kiekvienas sausos šakelės ar žolės trakštelėjimas atrodo, kad nuvilnyja per visą girią. Sėlindamas pagalvoju, kad slapukas elnias tai turbūt tas pats, kuris praėjo pro mane iš pelkynų. Iš slapuko keliamų garsų suvokių, kad jis nelaukia manęs, tolsta, tad vos ne paskubomis priėjęs plyno kirtimo pakraštį, pamatau, kas per žėris :shock: Slapukas jau buvo mane pajutęs ir pradėjęs skubotu žingsniu traukti į lenkę apžėlusią tankiais krūmais. Įvertinęs vizualiai trofėjų ir supratęs, kad jis tikrai vertas dėmesio, ir, kad neteks raudonuot prieš kolegas, pasirįžtu šauti. Atsiremti ar ieškoti patogesnės vietos šūviui nebuvo laiko... Šaunu atsistojęs nuo rankos, didžiulis ugnies blyksnis apšviečia net voverę medyje, kuriai iš zabtų iškrenta net "šiška". Mišku nuaidi trenksmas... Viskas nurimsta, aplink atrodo taip tylu, kad net ausyse spengia... Akimis paskubomis ieškau, kur tas ilgai lauktas ir išsvajotas elnias... Švysteli mintis: "Negi pataikiau? Ar gali būti? Kur jis?". Pradedu ieškoti pro optinį taikiklį ir pamatau, kad tarp aukštų žolių ir krūmošnių juda karūna. Suprantu, kad slapukas krito vietoje... Pirmiausia pranešu visiem tą vakarą mežiojusiems kolegom apie situaciją ir tik po to einu apžiūrėti laimikį. Einu vis artyn ir mintyse negaliu dar vis patikėt, kad sumedžiojau tokį Taurųjį elnią :Yahoo!: . Slapukas turėjo subrandinęs 15 šakų, abiejų ragų ilgis virš 90cm, svoris - 7,5kg. Dėl tokių trofėjų turbūt verta palaukti ne vienus metus ir susilaikyti nuo šūvio į jaunus, perspektyvius ylaragius, keturšakius ar panašei... P.S.: Ragas, kurį radau numestą, buvo to paties slapuko. Gera pažiūrėti, kaip paaugo, kaip išsivystė.
Trofejus man asmeniškai labai vertingas, nes pirmas šūvis į Taurųjį elnią - ilgai lauktas ir išlauktas...
P1142518t.jpg
P1142513r.jpg

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

2009-Geg-06 09:00

Na nors prabalsuot nepatingėkite :twisted: Rašyt nieko nereik, tik du kart paspaust pele ant patikusių rašinio ir foto, balsavimo langelių :crazy:
Ortegas Gasetas

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

2009-Geg-08 15:17

Ryškėja lyderis :wink:
Ortegas Gasetas

Vartotojo avataras
Zaibas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas

2009-Geg-08 15:35

as tai paraginciau visus balsuot del foto uz viena, o del aprasymo uz kita, kad abudu gautu apdovanojimus, visdelto abu idejo didesne iniciatyva negu mes visi. Tad abiem reiktu shiokiu tokiu priziuku :)
visada prisiekes medziotojas

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

2009-Geg-08 15:36

Manau kad tu teisingai kalbi :wink:
Ortegas Gasetas

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

2009-Geg-11 09:47

Ką gi, konkursantų ir nebuvo gausybė, kaip ir tikėjausi, bet atsirado pora :friends: drąsių vyrukų, kurie sugebėjo gražiai aprašyt savo patirtus įspūdžius medžioklėje :good: Didelis dėkui jiems :idd20:
Manau neverta skriausti nei vieno konkursanto, gal tik prizų dydis turi skirtis, nes balsavimas išaiškino nugalėtoją.

Konkurso nugalėtoju skelbiamas Miskinis, parašęs tikrai literatūros šedevro vertą aprašymą.

Antroje vietoje - STABEN, manau kad jo foto su tikrai netradiciškai pateiktom trofėjo iltimis irgi verta dėmesio :good:

Miskini ir Staben - parašykite man į el. savo sąskaitų numerius, Jūsų prizai(piniginiai) bus pervesti į Jūsų nurodytas sąskaitas.
Ortegas Gasetas

Vartotojo avataras
miskinis
Naujokas

2009-Geg-11 11:53

Laba diena :)
Ačiū visiem kas už mane balsavote ir palaikėte :beer:

Vartotojo avataras
medziotojas
Administratorius
Administratorius

2009-Geg-11 12:15

Gali tikrinti sąskaitą :wink:
Ortegas Gasetas

Vartotojo avataras
miskinis
Naujokas

2009-Geg-11 14:00

Dekui dar karta :idd20: butinai aktyviai dalyvausim ir ateityje ir siame puslapyje :good:

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių