Forumiečiai svečiuose

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by sharakanas »

ziuriu :beer: %)
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by medziotojas »

Šaudyt lėkšteles gali plotuose bet kur, tik ne arčiau kaip 200 m. nuo pastatų
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by fukas »

Sharai Kurkliuose visi tvarkingai susirašėm į medžioklės lapą, tad nebrakadielinom :)

Uazik o kur tu radai parašyta, kad turi būti ne mažiau kaip 2 medžiotojai, šiuo metu galiojančios taisyklės nedraudžia turint visus būtinus medžioklės dokumentus medžioti, šaudyti į taikinius ir užsiimti kitokia nedraudžiama veikla VIENAM medžiotojui.
User avatar
marcco
Super Men
Super Men
Posts: 1684
Joined: 2006-Oct-06 13:03
Location: Šiauliai

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by marcco »

šiandien pavasarinėj mūsų būrelio talkoj dalyvavo ir svečias iš forumo- laukinis :) ačiū jam, kad nedvejodamas prisidėjo prie mūsų plotų pamiškių švarinimo :friends:
User avatar
jura
Super Men
Super Men
Posts: 2465
Joined: 2006-Oct-05 21:09
Location: Šiauliai

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by jura »

tikrai smagiai praleista diena :good: pertraukėlese dar ir po mišką pasivaikščiojom :wink: kažkaip nuotraukos su darbo rezultatais pasigedau :(
Žodžiai "greit grįšiu" šuniui bereikšmiai.Jam aišku viena-tu IŠĖJAI.
User avatar
andrysa
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 925
Joined: 2006-Oct-08 16:53
Location: Jurbarko raj.

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by andrysa »

Vakar pas mane svečiuose medžiojo Svetimas. Oras pasitaikė puikus, tad medžioklė buvo smagi. Pradžiai įmetu kelias foto, o toliau tegu aprašo Svetimas, nes jis padarė daugiau ir geresnių foto. :)
Attachments
Svetimas žygiuoja link bokštelio.
Svetimas žygiuoja link bokštelio.
Svetimas jau bokštely.
Svetimas jau bokštely.
I medziokle nebutinai su sautuvu...
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by svetimas »

Šį savaitgalį turėjau garbės pamedžioti net pas du forumiečius, pas andrysa ir pas sonyxsa :D
Penktadienį vakare atlėkiau pas Andrysa pamedžioti ,pasodino i bokštelį pamiškėj saugot kviečių. Einu per kviečius bokšto link ir žiūriu, kad šernai čia darbuojasi kaip reikalas :c24: ,mintys sukas kaip išeina banda ir aš jamu antrametį :D . atsisėdes į bokštą sulaukiau ožiuko
Picture 006.jpg
pasiganes kurį laiką jis dingo, po kiek laiko išėjo ožkytė, taip belaukiant šernų ir praėjo medžioklė, o ilgasnukiai ir nepasirodė. Bet vakaras praleistas buvo smagiai, dėkui Andrysai už medžioklę :friends: .
antra mežioklė.
Šeštadienį apie pietus susikroves šmutkes lekiu pas forumietį Sonyx :Yahoo!: ,atvarau apie 3 valandą dienos sėdam į Sonix džipą ir pučiam žiurėt kur čia geriau sėstis. Atlėkus į Sonix plotus akys raibsta nuo man neiprasto landšafto grožio, kalnas pakalnė krūmeliai ,begalės kviečių ir visokio kitokio gėrio :Yahoo!: . Apsidairėm laiko iki medzioklės dar pakankamai tai nusprendėm pasimaudyt :beer: :D
Picture 023.jpg
.
pasimaudę užkandę sėdam į bokštus, aš atsivežiau savo nešiojama ir su juo sėdau į kviečių lauką, per vakarinę medžioklę mačiau 3 stirninus, pas Tadą buvo atėję šernai, bet jis per panas pramiegojo ilgasnukius :D . baigės medžioklė kraujo nėr, Tadas sako: davai lik rytinę padarysim :icc08: , aš aišku nepasikuklijau ir likau :D .Išaušta rytas kazkur apie 3 val :D Tadas žadina mane ir lekiam į kitas vietas laukti gryžtančių šerniukų :Yahoo!: atveža į vietą ir sako aplink tave nieks nesėdės tad jeigu nori gali pasivaikščiot. Inlipu bokštan, pasėdžiu iki kok išaušo ir galvoju einu aš apsidairyt :D nueinu iki vieno bokšto pasėdžiu pusvalandį ramu, misliju reik eit link kviečių. Nueinu nieko nematyt ,traukiu atgalios. Einu sau keliuku mintys apie gigantus kuilius sukasi galvoj ir kažkaip eidamas keliuku matau akies kršteliu, kad kažkas mane iš lauko stebi :shock: ,stabteliu atsisuku, a job.... o ten keturi šernai kaip zaporožėčiai tokio dydžio žiuri kas čia per varijotas tokiu laiku valkatauja. Staigiai keliu šautuvą prie peties aišku tie zapukai pamatę mano kėslus pradeda šyldyt kanopas ,šuvis =@ su graižtvu mimo :evil: iškart šaunu antra su 16kal kulka vėl mymo :sorry: , stoviu rankos kojos dreba ir mąstau koks aš esu "mazyla" nors verk gėda :oops: po kiek laiko atlekia Tadas einam į šūvio vietą pažiūrėt maž kabinau , pavaikštom kraujo nėr, Soniksas truputį palazdavoja mane ,o man iš gėdos kad taip mazanul nėr kur akių dėt :sorry: . tai va toks mano turiningas buvo savaitgalis, praleidau super smagiai laiką .Nuoširdžiai dėkui abiems forumiečiams už šaunias medžiokles :friends:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
mazyla

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by mazyla »

svetimas wrote:stabteliu atsisuku, a job.... o ten keturi šernai kaip zaporožėčiai tokio dydžio žiuri kas čia per varijotas tokiu laiku valkatauja. Staigiai keliu šautuvą prie peties aišku tie zapukai pamatę mano kėslus pradeda šyldyt kanopas ,šuvis =@ su graižtvu mimo :evil: iškart šaunu antra su 16kal kulka vėl mymo :sorry:
taip tau ir reikia mazyla, žinosi kaip kiaules šaudyt :D
juokauju :oops: A tarp kitko... kiba kuilencijus bandoj..?
Minde, kai atvažiuosi pas mane medžiot, jokių zaporožiečių :lol: :evil: , ypač kai eina 4 :D. Čia pasakau, kad nepamirščiau po to :oops:
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by svetimas »

Mantai kvietukai ten buvo vos sprindžio dydžio todėl ir atrodė, kad zapukai :) o prašovimo pridėjo ir tas, kad turėjau taikydamas ir žiūrėt kas tarpukojį pas šerną :D
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by sharakanas »

nu ku byzdelnikai, kraunu smutkes dzipan ir lakiu pas kaimyneli Mazylu :Yahoo!: per naktely pasedesma, alaus negersim :D
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by svetimas »

Šarai nuo manes Mazylai labu dienu perduok :) super pas ji medžiokles buna :friends: :beer: :good:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
User avatar
sharakanas
Super Men
Super Men
Posts: 1988
Joined: 2006-Sep-19 23:09
Location: Birzai

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by sharakanas »

svetimas wrote:Šarai nuo manes Mazylai labu dienu perduok :) super pas ji medžiokles buna :friends: :beer: :good:
tei va.... jau grizau %) nieka nepagavam, asei tik siryt kaziolu prasoviau is kakiu 250 metru... :pardon:
Taupykime vandeni, gerkime alu :D
bezdelnikam alus gerti sveika :D
User avatar
svetimas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2623
Joined: 2006-Jul-30 18:32
Location: kaunas

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by svetimas »

Mes ir su fuku šyryt gryžom is medžioklės :)smagu buvo, sumedžiojom viena trimeti šerna tiksliau manau aprašys autorius kas ir kaip buvo :) dėkui Šiauliečiams už smagu šeštadienio vakara :friends: :beer:
Gyvenu, kad medžiočiau - medžioju, kad širdis atsigautu
fukas
Administratorius
Administratorius
Posts: 2774
Joined: 2006-Jul-07 18:46
Location: Marijampolė

Re: Vienas pas kita sveciuose.

Post by fukas »

svetimas wrote:Mes ir su fuku šyryt gryžom is medžioklės :)smagu buvo, sumedžiojom viena trimeti šerna tiksliau manau aprašys autorius kas ir kaip buvo :) dėkui Šiauliečiams už smagu šeštadienio vakara :friends: :beer:
miegelio trūkumas ojojoi %) gera buvo medžioklė ypač Mindei :twisted:
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19455
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Forumiečiai svečiuose

Post by medziotojas »

Tai kur pasipasakojimas :twisted:
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
Post Reply