Dalyviai šaudymo varžybose

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Dalyviai šaudymo varžybose

Post by petiune »

http://www.lmzd.lt/lt/fotogalerija/reng ... ybos-2013/
imetu nuoroda is 2013.09.21 vykusiu Anyksciuose varzybu. APIE KURIAS NET TRUKSTA ZUODZIU KOMENTARAM :pardon:
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: Dalyviai šaudymo varžybose

Post by laimosiux »

petiune wrote:...APIE KURIAS NET TRUKSTA ZUODZIU KOMENTARAM :pardon:
O man visai smagu buvo, nesvarbu, kad buvau praktiskai po bemieges nakties (gal todel kad pirma karta saudziau graiztvu), o ir komanda, suburta dvi dienos iki varzybu, visai neblogai pasirode... :oops:
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
petiune
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 1304
Joined: 2008-Feb-29 17:05
Location: kaunas

Re: Dalyviai šaudymo varžybose

Post by petiune »

Laima, as ne apie varzybu eiga, o apie ju pabaiga.TRUMPAI- susirinko sauliai is visos Lietuvos, sumokejo zmones starta 150 Lt nuo 1 komandos, buvo virs 30 komandu. Suma susidaro nemaza. Kiekvienas saulys atminciai noretu iskovot taure ir medali, o ypac tokiose varzybose, kuriose atstovauja savo miesta, kad galetum parodyt savo vaikam ir anukam. Kas gaunas dabar pas mus? O gaunas konkretus suds. Pradedant nuo to, kad net pakylu nera sauliam pagerbt,toliau uz atskiras rungtis apdovanojamai buvo sumaisyti (3 vietos nugaletojai gavo priza, kuri turejo gaut 1 vietos, absoliutus nugaletojai negavo praktiskai nieko, isskyrus medali ir popieriuka su Tijoso parasu). Vienu zodziu geda jiems turetu but, nes nemoka zmoniskai pagerbt sauliu.
User avatar
laimosiux
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 295
Joined: 2008-Oct-06 18:01
Location: Kaunas-Vilkaviškis

Re: Dalyviai šaudymo varžybose

Post by laimosiux »

Dėl tos dalies, apie kuria parasei, visiskai sutinku. Svelniai tariant, apdovanojimu organizacija buvo nuline. Nors pacios varzybos man labai patiko. Man turbut dar nebuvo tokiu varzybu kurios nepatiktu :D gal cia laikinas reiskinys, nezinau, bet man malonu dalyvaut tokiuose renginiuose, o kol man malonu as ten ir dalyvausiu :)
Medžioklei reikia pašaukimo, jei jo neturi, geriau nei nepradėti...
User avatar
GRIZLEY
Super Men
Super Men
Posts: 1884
Joined: 2008-Jan-01 23:12
Location: vilnius

Re: Dalyviai šaudymo varžybose

Post by GRIZLEY »

Petiune ta pati norejau parasyt GEDA LMZD ANT VISOS LIETUVOS
Kas globoja, tas ir medžioja
Post Reply