Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Viskas apie mūsų susitikimus !
Всё о встречах охотников !
arz
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 688
Joined: 2010-Mar-29 17:54
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by arz »

Tokia mažytė mažytė pastabėlė:
Jei jau turime ir džiaugiamės medžioklės ragais ir puoselėjame medžioklės tradicijas, Kolegos, guldykime žvėris eilės tvarka: pirmiausiai "vilna" (briedžiai, elniai, stirnos"), tik po to "kailiai" (vilkas, lapė), po to "ausys (zuikis puikis), o galiauiai paukščiai.
Puikios nuotraukos! Va, gaila nepavyko šį kartą. Ką ten medžioklė, agurkinės negavau. Štai kur nuostolis moralinis. :D
Last edited by arz on 2010-Dec-02 09:22, edited 1 time in total.
User avatar
medziotojas
Administratorius
Administratorius
Posts: 19456
Joined: 2006-Jul-07 00:32
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by medziotojas »

Trumpai apie sekmadienio medžioklę - susirinko tikrai gausus būrys forumiečių ir jų kolegų, net 36, o viso su "Kadagio" būrelio medžiokliais buvo 45. Varovų net nežinau kiek, berods 14, nes buvau užsilakstęs su registracijom, vėliau agurkine, o dar vėliau su priziukų padalinimais :pardon: ir kitokiais rūpesčiais, todėl gal ne su visais kolegom išėjo ir pabendrauti (atleiskite jau man seniui :idd20: )
Kagi, registracija, kas užsiregino ėjo ragaut :c24: kibinų ir karšto sultinio, vėliau instruktažas ir hebra išrūko medžioti :idd26: :idd26: :idd26:
Likau stovyklavietėje likau aš, Gerulė ir Aura. Mums teko atsakingas uždavinys - išvirti Gerulės įpatingą agurkinę sriubą. Prisižadėjau :pardon: Kaip vyko pati medžioklė pasakyti negaliu, bet girdėjau kad medžiotojų susiklausimas buvo superinis :good: ir didelių problemų suvaldyti tokią minią neteko :no:
Padaryti 3 dideli varymai, carą kucijau daryt ir ketvirtą, bet pabijojo, kad gali baigti vėlumoje, o tada ... maža kas gali atsitikti (matyt Kėdainių atvejis jį sustabdė).
Kaip matėte sumedžiotos 2 stirnelės ir rudoji. Šioje medžioklėje taikliausias buvo Hunter13 - Rokas - dupletas ir 2 stirnaitės, lapę sumedžiojo vienas iš medžioklės vadovų Rimas. Kaip "mazyla" pripažintas forumietis Medziosalis - Mindaugas, prašovę, bet mažiau kartų - Sakalėlis ir ... (bliamba nepamenu forumiečio :oops: priminkite ) .
Ginklų parduotuvė "Devana" įsteigė mažiukus priziukus - lapę sumedžiojusiam dezinfekuojantį ir plaunantį be vandens ir muilo skystį, "mazylai" vasarinę kepuraitę ir vienam iš medžioklės vadovų atminimo ženkliuką. Na, o kitiems buvo įteikti sidabriniai "Medžiotojas.eu" ženkliukai.
Po visko teko pulti man prie katilo ir maitinti praalkusius medžiotojus. Kaip gavosi agurkinė sriuba su žvėrienos inkstukais, tegu nusprendžia patys ragautojai :roll:
Na, o visą medžioklės eigą pamatysite artimiausioje laidoje "Medžiotojo dienoraštis" - sako operatorius GAL BŪT net vilką nufilmavo, na bet tą pamatysime montažinėje.

Didelis dėkui :

"Kadagio" medžiotojų būreliui - vadovui ir medžiotojams;

medžioklinių ragų muzikantams - Igoriui, TOZ 63 - Artūrui ir ... (nepamenu trečio vardo - berods Paulius);

medžioklės reikmenų parduotuvei "DEVANA" ;

visiems forumiečiams ir jų kolegoms už dalyvavimą ir supratimą.


Na o čia truputis foto - tą ką spėjo užfiksuoti mano fotoaparatas - http://picasaweb.google.com/ramas.medzi ... 1128Varena#
Medžioklė visą laiką yra, šiek tiek, paslaptinga !
Daugelį neišspręstų klausimų galime išspręsti, jei juos užmirštume ir išvažiuotume medžioti.
"Mes medžiojame ne todėl, kad žudytume, o žudome, kad medžiotume"
Ortegas Gasetas
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Kadangi tik dabar pradejau tustinti savo monstriuka, - (ruosiuosi pasikrauti koncertine aparatura, nes rytoj isvaziuoju i renginiu maratona), - aptikau, kad vienas is mano bendrakeleiviu paliko man gan nebloga mokesti uz paveziojima... :friends: :friends: :friends: :D :D :D , Bet jei jis apsigalvojo :crazy: Arba neprisimena kur galejo "tai" palikti (kas yra labiau tiketina) lai kreipiasi, - as neisdidus, - grazinsiu... :wink: :wink: :wink:
P.S.:
Mano kontaktai mano parase... :cool: :cool: :cool:
Ilgai nedelskit, - nes galiu ir sudeveti... Man visai tinkamos ismeros... :good: :good: :good:
:ROFL: :ROFL: :ROFL:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
šatas
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 958
Joined: 2008-May-12 18:26

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by šatas »

:shock: kiba prezervatyvai :lol: :lol:
User avatar
Giesa
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 300
Joined: 2009-Aug-05 23:29
Location: Kaunas

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Giesa »

As tai nieko nepasigedau :pardon: mano daiktai lygtai prie manes :roll:
User avatar
Plastic
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 233
Joined: 2008-Nov-17 13:35
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Plastic »

Sarai, gal geriau parasyk ka radai.. Bo pas mane daigtu buvo daugiau, nei galvoj proto :ROFL: , tad galiu ka nors but ir prazioplines, nors is pirmo zvilgsnio nieko nepasigedau. Jei pas Giesa viskas yra, tai likau arba as arba Sneikis.
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Kakava, nors ir atsalus, bet skani... :beer: :beer: :beer:
:ROFL: :ROFL: :ROFL:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
Plastic
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 233
Joined: 2008-Nov-17 13:35
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Plastic »

:D tada mano.. :) Mesk per borta ja ir tiek ziniu.. nes kazko man tas termusiukas nesandarus palikes jau buvo. :ROFL:
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Gerai, - bus man varzteliams susideti, - jiems sandarumo uzreks.... :crazy:
:ROFL: :ROFL: :ROFL:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
Plastic
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 233
Joined: 2008-Nov-17 13:35
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Plastic »

Tai ir saunu, nereiks mest lauk- juk tai db labai populiaru- PERDIRBIMAS :ROFL:
User avatar
laukinis
Patyręs medžiotojas
Patyręs medžiotojas
Posts: 746
Joined: 2006-Jul-07 18:30
Location: Kelme

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by laukinis »

Plastk, pas manes tavo kede dar yra, jei neuzmirsiu giminaiciam indesiu, o tu is ju jau gal kaip nors :D
User avatar
Plastic
Jaunas medžiotojas
Jaunas medžiotojas
Posts: 233
Joined: 2008-Nov-17 13:35
Location: Vilnius

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Plastic »

Taip yra. :D Na gali idet, jei nesunku. :) O as jau poto kazkaip privaziuosiu kur reikes. :good:
Sneikis
Naujokas
Posts: 3
Joined: 2010-Apr-12 22:58

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Sneikis »

Sarai gal mano pirstines radai? Nes kazkur dingo! :))))
User avatar
Dj Šarūnas
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 140
Joined: 2009-Feb-25 21:05
Location: Vilnius-Gelvonai-Ukmerge

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Dj Šarūnas »

Sneikis wrote:Sarai gal mano pirstines radai? Nes kazkur dingo! :))))
Uz akies neuzkliuvo, bet del visa ko atidziau pasiziuresiu... :crazy: :Search: :Search: :Search: Vis vien Tavo rankeles gi mazesnes, - tad man netiks... :P :P :P
:lol: :lol: :lol:
Groju, muzikuoju, kartais balon įvažiuoju... (dj2008dj@gmail.com arba tel.: 8 656 879 79)
NP, 3,3 TD, 35" MT. "...NP 3,3TD - geriau vyrai nesuras...";) ;) Skype: - djsarunelis
User avatar
Sakalelis
Stažuotojas
Stažuotojas
Posts: 179
Joined: 2009-Jun-18 14:45
Location: Utena

Re: Varyminė medžioklė Dzūkijoje 11.28 d.

Post by Sakalelis »

O kur sitos medziokles filmuota medziaga? Ar kazka as praziurejau.. Gal butu galima gauti filmuota medziaga?
Post Reply